Не знаю як описати свої почуття, але мені, здається, і дуже сподобалося, але водночас просто сподобалося. Жанр мій на 100%, але додившись у мене немає бажання сісти передивитися, як було з тим же Maxton Hall (S1) або навіть The summer I turned pretty (S1).Мій мозок скоріше всього таки більше любить шкільні історії, бо мій шкільний любовний період був в основному навколо теми "одностороннє кохання" і "історія без хепіенду".В університетські роки я більше відірвалася і більше всього спробувала. Якщо обирати персонажа під себе з Off campus (S1) по духу, то я була як Ханна в свої 12-17, і як Еллі в свої 18-25 (це при тому, що все життя я маю дохрініща комплексів через свою зовнішність).І, якщо чесно, Еллі моя фаворитка. Ну яка ж вона крута (оцінюю лише по 1 сезону).Хлопці:Гаррет Ґрем - нот бед. Зелений прапорець, але прикол в тому, що переглядаючи весь серіал я не переставала думати, що Даррен у мене значно зеленіший прапорець. 😏Джон Лоґан - його зовнішність мені подобається найбільше серед чоловічих героїв, але бекграунд його життя мене лякає. Я вже переросла в собі синдром "рятівниці".Дін (не пам'ятаю прізвище) - ну такоє. Взагалі не моє по всіх пунктах, але також я розумію, що потім нас в нього ще закохають. Найсексуальніше в ньому - знає чого хоче.Такер - боже, ну солодкий пиріжечок. Він як мамка для них, а я в юності була мамкою для всіх своїх друзів, тому це прям мій соулмейт. Історія гарна. Відверто - я насолодилася сценами 18+. Прям мені зайшло, хоча я зазвичай таке промотую. Чи чекатиму я наступні сезони - о так. Чи прочитаю я книги? Можливо, якщо буде відповідний настрій.#OffCampus#КіноЗвіт
🎞 Навіть якщо це кохання зникне вночі | Even if This Love Disappears Tonight | 오늘 밤, 세계에서 이 사랑이 사라진다 해도 🎞Переклад: субтитри NetflixКраїна: Південна КореяРік: 2025Жанр: мелодрама, школа, романтика, драма, повсякденняЦе історія про кохання, яке щодня починається з нуля.Хан Со Юн — звичайна старшокласниця, яка живе з незвичайною хворобою: вона не здатна запам’ятовувати події, що відбуваються з нею. Щоранку її пам’ять «обнуляється», і все, що сталося вчора, зникає. Щоб не загубитися у власному житті, вона змушена покладатися на записи й нагадування.Кім Чже Вон — хлопець без особливих цілей і мрій, який випадково опиняється поруч із нею. Те, що починається як вимушена брехня, поступово перетворюється на щось справжнє. З кожним днем вони ніби знайомляться знову і знову закохуються.Але чи може вижити кохання, якщо один із них змушений щодня забувати все?Це ніжна й болісна історія про перше кохання, пам’ять і вибір залишатися поруч, навіть коли світ стирає найцінніше. (Світ Дорам)За однойменним романом "Konya, Sekai Kara Kono Koi ga Kietemo" (今夜、世界からこの恋が消えても) Ічіджьо Місакі.Переглянути онлайн на сайті Світ Дорам#ФільмиСайту
Якщо у вас колись буде можливість глянути цей фільм, я наполегливо рекомендую!Це найкраще, що я бачила за останній час. "I SWEAR" - біографічна стрічка про життя Джона Девідсона - шотландського активіста з синдромом Туррета. Фільм розповідає про життя чоловіка з юності, коли цей синдром проявився, і до тепер: його дитячі мрії, важке юнацтво, нерозуміння сім'ї і несподівана любов від зовсім чужих людей, прийняття себе і прийняття іншими, що приводить до того, ким він є зараз.Я плакала багато протягом фільму, проте фінал змусив мене тихо завивати від ріки сліз.Окрім щемливої історії самого Джона, якщо дивитиметеся в оригіналі, ви насолодитеся шотландським акцентом у повній красі. І загалом шотландський вайб - це про увесь фільм.Я дивилася його на Нетфліксі, але не знаю чи він доступний в Україні. Якщо у мене буде шанс і його ніхто не перекладе, я спробую знайти і створити субтитри, перекладаючи у парі з Дарреном, бо він теж сказав, що хотів би, щоб українці подивилися цей фільм, щоб відчути трохи Шотландію. Моя оцінка 10/10.#КіноЗвіт
Останні декілька років я стараюся активно підтримувати людей, які створюють і ведуть канали в Ютубі українською. Я купую спонсорські підписки, коментую під кожним відео, якщо маю можливість (бо інколи дивлюся з телевізора), завжди лайкаю усе. Але як же мене харить, коли на мої коментарі прилітає від рандомних людей "яке лицемірство"... йоб твою мать... чому людям в кайф полити брудом, залишати негатив, коли їм щось не подобається, хоча самі найчастіше ні на що не здатні, окрім своєї "експертної" думки, яка нафіг нікому не всралася.Я не перестану повторювати - люди хочуть відчувати підтримку. Звісно людей часто мотивує фінансове питання, але в першу чергу вони хочуть бачити, що їхній контент комусь зайшов, когось зацікавив. Комусь чути нагадування "лайк, підписка і напиши коментар" як тригер. Проте, якщо ви опинитеся по іншу сторону, цікаво, за який час у вас опустяться руки, коли єдині коментарі, які прилітають "що за якість картинки/музика дурно підібрана/це вже було"В одній спільноті декілька тижнів тому я читала чат, де обговорювали дорами українською. І там одна глядачка написала "я принципово не лайкаю і не дякую, хоча дивлюся у них" і там після того було ще декілька таких повідомлень. І навіть ніхто не запитався чому... люди просто підтримали... Так важко клацнути тих 5 букв? Та йомайо, надішліть смайлик чи якусь гіфку, поставке лайк... то секунда справи, а команді то справжній крик, що їхню роботу помітили.P.S. Щось мене на довгі тексти потягнуло 😅
Давно не було #МавкаУШотландії1 квітня буде рівно рік, як ми переїхали в нову квартиру. Увесь цей час ми судилися з попередньою власницею квартири про повернення депозиту.Сьогодні нарешті ми отримали рішення в нашу користь і вона нам винна суму за 2,5 місяці .Загалом завдаток був за один місяць, як і у нас часто буває. Проте в Шотландії, коли ти орендуєш житло, завдаток має кластися на державний депозитний рахунок на збереження і по завершенню оренди повернутися орендарю - це закон. Вона ж і не поклала на депозитний рахунок, і не повернула по нашому запиту. А це означає суд (якщо є бажання і нерви) і потенційно виграш справи з поверненням грошей в об'ємі оплати за 3 місяці.Це все затягнулося на рік, бо з'ясувалося, що в цієї пані ще 9 квартир (бідні переселенці з Пакистану 🥲), і вони їх усі здають в оренду. І з жодної з них вона не фіксувала депозитні суми, тому розслідування судом полізло далі. За цей рік та пані намагалася звинуватити нас у всякій дурні по квартирі (туалет не працював по її словах, хоча за 2 роки там ні разу навіть бачок зливний не разбалахлився. У вікнах панелі відклеїлися, хоча коли хлопець заїхав туди, там взагалі були майже насквозні дірки. Даррен при заїзді зробив гарний косметичний ремонт (до нього там жив якийсь наркоман). Я за два роки вивела цвіль у ванній і спальні.). Добре, що у нас були фото в день заїзду Даррена і в день виїзду нас. Але вона все одно стояла на своєму. За цей рік вона зробила там афігенний ремонт (коли протягом життя Даррена там, вона нічого взагалі не оновлювала і коли в Даррена раз зламався ключ в замку і він опинився закритий в квартирі, вона не дозволила викликати ремонтника, бо у неї є "свій" і той чувак взяв з Даррена вдвічі більше стандартної ціни. Коли у нас посеред ночі ледь не вибухнув бойлер через тиск і прорвало всі батареї, вона хотіла спихнути на нас ремонт, хоча це вона 3 роки не присилала газову службу на обов'язкову щорічну перевірку).Але її ремонт не спрацював, бо стан квартири не стосувався взагалі суті нашої заяви - вона порушила закон про депозит. А якби суд ще сумнівався, у нас була карта в рукаві, через яку її взагалі могли б позбавити ліцензії орендаря. Проте результат - перемога наша, хоч і не в повному об'ємі.А тепер хочете прикол? 😅Гроші з неї ми повинні вибивати самі 🤣 🤣 🤣Рішення є, але все, зі сторони трибуналу справа тепер закрита. Ми їй написали, що в неї є 14 днів. Якщо за 14 днів ми не отримаємо гроші, ми знову мусимо звертатися, але вже не шотландського, а типу нашого місцевого локального суду з проханням примусового стягнення.ОСЬ ТАКИЙ ПРИКОЛ 😅
Мене не покидає відчуття, що блогери справді керуються якимись спільними інструкціями/інструментами/методичкою….. Я розумію, що є типу тренди, маркетингові ходи… Але як же не хочеться, аби саме ця було правдою, бо тему, яку я зараз бачу довкола - «ми розійшлися». Ситуація: я мало за ким слідкую з блогерів. Але інста-рілси мені за останній місяць пидкинули купу українських блогерів, і десь 7-8 з них мали публікації в стилі «не вірю, що це кажу, але ми розійшлися після 5/10/15 років разом». Мені здалося, що то якось дивно, бо справді публікації були навіть по тексту подібні. Десь тиждень тому мені інста пропонує відео блогерки, яку я вже знаю, але давно не підписана на неї. У неї там супершлюб купу років і вона ним пишалася. Коротше, відео майже з тим же текстом про розставання. Ось тільки в кінці відео невеличка помарочка, що вони вже встигли розійтися І ПОМИРИТИСЯ. І ось я прокидаюся зранку і перше, що я бачу, блогерки, за якими я слідкую, у яких на камеру було все добре останні декілька років, і чий контент переважно будувався на стосунках - розійшлися. І тексти проговорені знову подібні. Я не параною… знаю, що дивно прозвучить, якщо скажу, що сподіваюся то все правда… але бляха. Я сподіваюся просто, що то не якась стратегія по методичці…Пс. Я проходила колись навчання у блогерки мільйонниці і тому розумію, що все може бути. Псс. Не знаю, чому мене то так зачепило… просто мені здається, що то якась дурна тема для спекуляції, якщо це вона. У мене все. Час мені вилазити з ліжка і йти займатися чимось корисним….
Зважаючи на серйозність ситуації, та аналіз приблизних сум, що можуть бути витрачені фанатами, акторами, знімальною групою та компаніями акторів у країні-терористі росії при зйомках "Men of the Harem", було вирішено піти далі та звернутися з цим надважливим питанням до посольства України у Республіці Корея, та посольства Республіки Корея в Україні.Оскільки є можливість, також було створено лист-звернення до першої леді України, Олени Зеленської, що підтримує ініціативи молоді та може звернути увагу на наші прохання та звернення, якщо вони будуть численними.Ознайомившись з інформацією, ми дізналися, що листи-звернення не є незаконною справою, і звернення простих громадян не є чимось, що карається. Тож якщо раптом ви хвилюєтеся — ми не змушуємо надсилати листи, але надсилати такі листи-прохання безпечно. Головне, щоб у них не містилися образи, різкі висловлювання, дискримінація або заклики до насильства. За посиланням у файлі ви знайдете листи українською, англійською та корейською до посольств, а також українською до Олени Зеленської:https://docs.google.com/document/d/1ckihXaZc7Ys-fLcEkZDSZCTs2sYvQRPSZrUodRl5iBM/edit?usp=sharingЯ щиро вдячна кожному за відправлені листи, за репост, поширення, за коментар або реакцію. Якби не ви, це все було б марним.
Можливо ви вже чули, АЛЕ БРИТАНЕЦЬ ПДФ ХОТІВ ОДРУЖИТИСЯ З 9 РІЧНОЮ ДІВЧИНКОЮ З УКРАЇНИ У ДІСНЕЙЛЕНДІ Чесно кажучи, якийсь час ми думали, що це якийсь прикол 😵💫Такий собі 39-річний Джекі Джадж, який у 2016 році був визнаний винним у сексуальних стосунках з двома 15-річними підлітками, був заарештований цими вихідними в паризькому Діснейленді після того, як тематичний парк був найнятий для проведення приватного весілля. Кажуть, що персонал викликав поліцію, коли побачив, що «наречена» у весільній сукні — дев'ятирічна дівчинка🤯😶🌫️Челік орендував частину парку до відкриття, витративши понад 130 000 євро і запросив до 100 акторів як «гостей».Працівники Дімнейленду нічого не підозрювали до самої події, а от вже під час «весілля» трошки випали від побаченого. При чому наче як до вівтаря дитину несла її мама. Поки що стовідсоткової мотивації цього сюру так і не пояснили, але є здогадки. Ну, самого Джекі Джаджа зрозуміла — ПДФ. А от щодо мами:- Грошова вигодаЗа даними слідства, вона отримала оплату або обіцянки за участь доньки у «весіллі». Її фінансове становище невідоме, але джерела згадують, що вона погодилася на сценарій «лише за гонорар».- Можливе введення в омануВ окремих версіях йдеться про те, що жінка могла не знати повного плану — їй нібито пояснили, що це модельна зйомка чи «дитяча вистава», а справжню роль дитини приховали до останнього.Але той факт, що вона була присутня на весіллі й не заперечувала, а також мовчала після затримання — вказує на щонайменше психологічну пасивність або страх.Благо обох вже затримано 🤝
Є різниця між тим, коли ми самі виставляємо свої проєкти на різні ресурси, і коли це робить хтось без нашого дозволу (прикриваючись тим, що ми ж розміщуємося і так, а нам «допомагають»). Вчора ми провели експеримент і закрили доступ на викачування медіа з нашого каналу. Обійти це дуже просто, головне знати як. Ціль - остання серія Пані Пак (бо цю дораму ми після 7 серії нікуди не закидали крім нашого каналу, але дивним чином вона найпершою зʼявлялася у всіх онлайн-кінотеатрах, і нам постійно писали різні сайти, що то ж ми і розміщуємо, тому вони і беруть до себе - А НІХЄРА) Ми хотіли вивести на чисту воду людину і це виявилось досить просто. Після купи повідомлень подяки раніше вчора прилетіло ось це. Через декілька годин коментар видалили (але моя любов до скріншотів памʼятає все), а серія вже на сайтах. Цікаво, а відправити людину в бан за «хамську увагу до нас» можна? (Якщо що, ми знаємо, на яких сайтах вона адмін)Ми б розмістили ці всі серії і так, але з часом. Ми надаємо перевагу тому, аби перші тижні серії були лише у нас на каналах. Але хтось думає, що ми зобовʼязані «ділитися з ближнім». Знаю, бан нічого не вирішить. В тг легко мати декілька акаунтів. Але ж побісити людину хочеться 🙃І знаю, що це одвічний прикол фанперекладу (не люблю слово піратство) і всяке таке. Але чому немає примітивної поваги на людському рівні? Чому не запитати спершу, а якщо отримали відмову - просто прийняти це? Чомусь мені совість досі не дозволяє розмістити на Світ Дорам проєкти команди ШуШе, бо я за ці всі роки так і не отримала дозволу від них. І хоча вони давно не діють, з ними немає звʼязку, я маю повагу до них. Я просто не розумію.
Ну що, дивно, але не у сезон я зловила вигорання на роботі. Все дратує: клієнти, колеги, політика компанії. І це якось так дивно, бо загалом для ВБ по умовах моя робота кайфова (легко взяти вихідні через поважні і не дуже причини, відпустку, лояльна пенсійна система, літо досить ненапряжне, про тебе «здається» піклуються).Собі пояснюю свій стан тим, що 1. я тут вже більше ніж 1,5 роки. За цей рік я не пішла на підвищення (зп тімліда на 3к в рік більша. Але якщо я піду на таку зп, мені автоматично почне зніматися щомісяця погашення мого студентського кредиту і тоді я не побачу різниці зі своєю теперешньою зп). 2. Я ніколи не працювала на одній і тій же роботі/чи у тій самій компанії понад рік (окрім першої роботи, але там це перекривав постійний карʼєрний ріст і досить велика зп). Який я бачу вихід з цього?Для початку знайти щось паралельно. Чи то в мені страх, чи холодний розум говорить, але цю роботу гріх кидати. Даррен мені каже, що за свій 12-річний досвід це справді найкращі умови праці, що він зустрічав. Я планую запустити невеликий онлайн магазин і спробувати мати щось паралельно. Творчо + додатковий прибуток = закриє частково мої потреби в самореалізації. Якщо піде, будемо бачити. Але я людина системи, звикла працювати на когось. (U&A Lines виключення, бо скоріше всього я не будувала то як бізнес, тому керувати морально простіше). Тож повністю перейти на лише онлайн магазин я не зможу. Я маю мати стабільний фіксований дохід щомісяця, щоб почуватися в безпеці. Залишається останнє: де знайти і на це час? 😂#МавкаУШотландії