Source
Мавка про дорами (і не тільки) українською | Ну що, дивно, але не у сезон я зловила вигорання на роботі. Все дратує...
594 Views/Reach
2025-06-23 12:01
Message №2249
Ну що, дивно, але не у сезон я зловила вигорання на роботі. Все дратує: клієнти, колеги, політика компанії. І це якось так дивно, бо загалом для ВБ по умовах моя робота кайфова (легко взяти вихідні через поважні і не дуже причини, відпустку, лояльна пенсійна система, літо досить ненапряжне, про тебе «здається» піклуються).Собі пояснюю свій стан тим, що 1. я тут вже більше ніж 1,5 роки. За цей рік я не пішла на підвищення (зп тімліда на 3к в рік більша. Але якщо я піду на таку зп, мені автоматично почне зніматися щомісяця погашення мого студентського кредиту і тоді я не побачу різниці зі своєю теперешньою зп). 2. Я ніколи не працювала на одній і тій же роботі/чи у тій самій компанії понад рік (окрім першої роботи, але там це перекривав постійний карʼєрний ріст і досить велика зп). Який я бачу вихід з цього?Для початку знайти щось паралельно. Чи то в мені страх, чи холодний розум говорить, але цю роботу гріх кидати. Даррен мені каже, що за свій 12-річний досвід це справді найкращі умови праці, що він зустрічав. Я планую запустити невеликий онлайн магазин і спробувати мати щось паралельно. Творчо + додатковий прибуток = закриє частково мої потреби в самореалізації. Якщо піде, будемо бачити. Але я людина системи, звикла працювати на когось. (U&A Lines виключення, бо скоріше всього я не будувала то як бізнес, тому керувати морально простіше). Тож повністю перейти на лише онлайн магазин я не зможу. Я маю мати стабільний фіксований дохід щомісяця, щоб почуватися в безпеці. Залишається останнє: де знайти і на це час? 😂#МавкаУШотландії