Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Мавка про дорами (і не тільки) українською
Added 14 Jul 2024

Мавка про дорами (і не тільки) українською

@mavka25doramka
Number of subscribers: 823
Photos: 1,910
Videos: 290
Links: 374
Description:
Особистий блог Написати особисто - @mavka_kvitka Говоритимемо про Шотландію, дорами, кіно, книги, захоплення і взагалі, що стукне у голову. У цьому місці все - чисто моя суб'єктивна думка * новини * огляди * подкасти * плани * хобі
Source

Мавка про дорами (і не тільки) українською | Є різниця між тим, коли ми самі виставляємо свої проєкти на різні ресу...

Є різниця між тим, коли ми самі виставляємо свої проєкти на різні ресурси, і коли це робить хтось без нашого дозволу (прикриваючись тим, що ми ж розміщуємося і так, а нам «допомагають»). Вчора ми провели експеримент і закрили доступ на викачування медіа з нашого каналу. Обійти це дуже просто, головне знати як. Ціль - остання серія Пані Пак (бо цю дораму ми після 7 серії нікуди не закидали крім нашого каналу, але дивним чином вона найпершою зʼявлялася у всіх онлайн-кінотеатрах, і нам постійно писали різні сайти, що то ж ми і розміщуємо, тому вони і беруть до себе - А НІХЄРА) Ми хотіли вивести на чисту воду людину і це виявилось досить просто. Після купи повідомлень подяки раніше вчора прилетіло ось це. Через декілька годин коментар видалили (але моя любов до скріншотів памʼятає все), а серія вже на сайтах. Цікаво, а відправити людину в бан за «хамську увагу до нас» можна? (Якщо що, ми знаємо, на яких сайтах вона адмін)Ми б розмістили ці всі серії і так, але з часом. Ми надаємо перевагу тому, аби перші тижні серії були лише у нас на каналах. Але хтось думає, що ми зобовʼязані «ділитися з ближнім». Знаю, бан нічого не вирішить. В тг легко мати декілька акаунтів. Але ж побісити людину хочеться 🙃І знаю, що це одвічний прикол фанперекладу (не люблю слово піратство) і всяке таке. Але чому немає примітивної поваги на людському рівні? Чому не запитати спершу, а якщо отримали відмову - просто прийняти це? Чомусь мені совість досі не дозволяє розмістити на Світ Дорам проєкти команди ШуШе, бо я за ці всі роки так і не отримала дозволу від них. І хоча вони давно не діють, з ними немає звʼязку, я маю повагу до них. Я просто не розумію.