Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Мартин Брест
Added 14 Jul 2024

Мартин Брест

@martin_brest_pehota
Number of subscribers: 18 543
Photos: 1,560
Videos: 162
Links: 614
Description:
Сили Оборони України

👥 Number of subscribers

18 543
Average/Day:: -49
Average/Week:: -207
Average/Month:: +671

👁️ Average views per message

7 992
Average/Day:: 8,520
Average/Week:: 10,287
ERR: 43.1%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 5,700 24-10-07 17:49
Сьогодні від одного бійця Сил оборони отримав вітальну листівку. З Покровська. Чесно кажучи, мабуть дуже рідкісна річ в нинішній непростий час.Дмитре, дякую :)Мені важко пригадати, коли я взагалі отримував такі теплі лампові штуки, підписані вручну, а з самого фронту - тим більш.Ми продовжуємо працювати в інтересах Сил оборони і завдяки сьогоднішньому розіграшу "Військовий" ми зібрали 634 610 грн та еквівалент 3543 у.о. на пейпал.Спасибі Вам.Нижче я навожу перелік переможців і лотів, які вони виграли:1. Прапор з підписом Редіса - Олена Устінова2. Тубус від ПЗРК Стінгер. - Павло Безверхий3. Тубус від протитанкового гранатомета Матадор з автографами бійців. - Костянтин Жилін4. Тубус від гранатомета Bullspike-AT з автографами бійців. - Михайло Рудий5. Тубус транспортно-пусковий контейнер до ПТРК Стугна - Oleh Fishchuk6 Тубус від зарядів 155 мм, великий. - Радченко Д.7. Тубус від зарядів 155 мм, великий. - Tomashevs'kyi Dmytro8. Тубус від зарядів 155 мм, середній. - Oleksandr Liubenko9. Тубус від зарядів 155 мм, середній. - Tomashevs'kyi Dmytro10. Тубус від заряду 155 мм, малий - Bibikov Yevhenii11. Автентична гільза 122 м, сталь. - Tomashevs'kyi Dmytro12. Автентична гільза 122 м, сталь. - Yuriy Golovatenko13. Автентична гільза 122 м, сталь. - RUSLAN (донат 27.09.2024)14. Ущільнююча стрічка Remove Before Firing - Гой Л.15. Гільза 152 мм, сталь. - Tomashevs'kyi Dmytro16. Латунна гільза 122 мм. - Tetyana Lutsyk17. Пластиковий тубус до заряду 155 мм, без ручки. - Bohoslovs'kyi Oleksii 18. Пластиковий тубус до заряду 155 мм, чорний. - Bohoslovs'kyi Oleksii 19. Пластиковий тубус до заряду 155 мм, з ручкою. - Antropov Anton20. Контейнер з-під зарядів 120 мм. - GAZNYUK MAKSIM21. Контейнер з-під зарядів 120 мм. - переказ 28.09.2024 23:31 RONLINE 22. Тубус від заряду 155 мм, темно-зеленийї з чорною наліпкою. - KRAVCHUK VALERIJ23. Тубус від заряду 155 мм, високий. - Tomashevs'kyi Dmytro24. Необроблена гільза від гранатомета Mk19 - Antropov Anton25. Необроблена гільза від гранатомета Mk19 - DVORNICHENKO IRINA26. Гільза 30 мм - Tomashevs'kyi Dmytro27. Гільза 60-мм, жовта - Bohoslovs'kyi Oleksii28. Гільза 60-мм, жовта - переказ 01.10.2024 13:59 RONLINE29. Гільза Олега Сабадаша - Бондарчук Т.30. Гільза-підсвічник - Antropov Anton31. Гільза-підсвічник - переказ 23.09.2024 22:17 32. Гільза-підсвічник - Bohoslovs'kyi Oleksii Ми з Мартин Брест щиро вітаємо переможців і просимо зв'язатися зі мною, щоб обговорити, як переслати виграні лоти.Фуф.Готуємось до розіграшу "Мистецький".Майте тиху ніч.P.S. Посилання на розіграш тут https://www.facebook.com/senenkoanton/videos/2960528804112209Посилання на таблицю виграшів https://docs.google.com/spreadsheets/d/1uxRanp0YsZlrlU3g0yNu5ZLcJ72cYT3439tpLlbzLpU
👁 4,900 24-08-12 12:35
Шо по РЭБу, пацаны? ПВО норм? Все на стрёме, все на опыте, засобів достаточно? Авиация знает и умеет, МВГ нашли пригорки и втянули черную игру "найди в черном небе черный украинский убпла"?Прочитал, шо беларусы якобы тянут сили та засоби до границы. Не очень понял, зачем, вроде мы с ними играли в игру "хай бацька бряцает забралом, но петляет от вступу в бойові дії".Прогнозы про вступление РБ в войну делать якось тупо, да и времени нема, зараз другие задачи.Но на гугл-мапс есть прекрасные отметки, а у нас в стране есть прекрасные инженеры и прекрасные підрозділи, и вообще, "открытие второго фронта" - это ещё и открытие нового ареала обитания набитых взрывчаткой конструктов, которые летают и крыльями не машут, и наши офицеры-орнитологи отлично шарят в учебнике для старших классов "НПЗ як об'єкт ураження: методичні рекомендації, схеми, типові траєкторії підльоту".И эти прекрасные объекты от нас отделяет не ЛБЗ, которую ещё попробуй пройти, а тысяча километров границы, где леса, поля, виды красивые, а чо им не быть красивыми с высоты gps-сориентированного полёта.А есть еще аэродрому, жд-узлы, ппд вч и предприятия ОПК. Честно, ну его нафиг. Но если таки решитесь, то... шо по РЭБу, пацаны?
👁 6,500 24-08-08 08:36
Пейпал дуже цікавий звір.- Мартін Олегович, є усосаний корч, який ми можем придбати в Польщі для підрозділу Х в нашій черзі.- Сильно усосаний?- Ну, як всігда. Виглядає на фото фантастично, але чисто на досвіді і враховуючи нашу карму…Думаю, ми намучимося з ним, як чорти з р*с*ею в пеклі. Все, звісно, подолаємо, але сивих волосин знову стане більше. Однак недорого.- Дуже недорого?- Ну… в рази дорожче, аніж було влітку 22-го, але набагато дешевше, ніж буде через рік.- А воякам от саме такий дуже треба? Саме оце?- Та вони як фото побачили - з них слюні радості полетіли на всі боки…- Ну… не знаю… Думаєш варто?- Чарівне слово - пейпал. Віддають за пейпал.- Та шо ти мені голову тоді морочиш? Беремо.Встрічайтє.Тачка 54/42, що придбана сьогодні вночі суто на кошти, які тихо капали на пейпал від донаторів, яким ми безмежно вдячні.Наскільки я розумію, ці люди - переважно за кордоном, тому їм і зручніше допомагати нашому проєкту таким чином.І це реально працює.Електронні цифри на табло перетворилися на автомобіль.Дякуємо.Щодо автівки - класичний рено мастер, задньоприводний, на спарці, найбільший та найпотужніший в класі під специфічні задачі… ВМС.Спеціально для елітних бойових пловців.Не знаю, може вони проріжуть в бортах ілюмінатори і зроблять батискаф.Машина продавалася недорого, проте у неї гуде задній міст, тому ми взяли її ще дешевше, а задній міст ми полагодимо.Двигун сухий, коробка впорядку, водночас я з нетерпінням вже чекаю тачку на СТО, щоб відкрити для себе ще якусь перекупську підступність.Загалом, всіх обіймаємо і дякуємо за підтримку Сил оборони.А тачку ми так і назвем, мабуть.Батискаф.
👁 5,800 24-07-27 16:27
І Дяка усім дітям - Яну, Насті, Стасу, Іванці, Анні, Данилу, Марічці, Кірі, Ромі, Дмитру, вихованцям СШ номер 2 (та особисто Антону Кравченку), Артему та іншим - які донатять свої надзвичайно цінні кошти на автівки для Сил опору.Дуже сподіваюсь, що я нікого не забув.Дякуємо, що рухаєте світ.Дякуємо, що даруєте свободу гнучко, оперативно та якісно допомагати Силам оборони.Приват - 4149499086676739 (Антон Сененко)Увага! Відбулася зміна реквізитів!PayPal - [email protected]Криптовалюта USDT - 0xdf89978Ca0F80a30DB5D140b2042e99441ec43A4 (Ethereum (ERC20))Детальні реквізити:Установа банку - ПриватБанкМФО банку - 305299Отримувач платежу - СЕНЕНКО АНТОН ІГОРОВИЧIBAN - UA953052990000026201691360906Рахунок отримувача - 26201691360906Валюта картки - UAHРНОКПП отримувача - 3136215494Призначення платежу -Поповнення рахунку СЕНЕНКО АНТОН ІГОРОВИЧ, безповоротна фінансова/благодійна допомога ЗСУ)Принагідно лишаю реквізити Мартін Брест, з яким ми разом реалізуємо проєкт:Моно: 4441114443028624PayPal: [email protected]Приват: 4149499371016518Майте тихий вечір.
👁 5,400 24-07-23 08:44
Йшов я по Миколаєву. Ну йшов собі і йшов, курив сігарєту, шарівсь в телефоні. Було прохолодно і чутка хотілося спати. Тіко тіко вийшов з наради у тимчасовому приміщенні Миколаївської ОВА, на якій мене розкатали в мєлку щебьонку питанням "де блять снаряди до Гіацинтів"? Снарядів у мене не було ніяких. Тоді Укроборонпром ще не виробляв ані 122, ані 152, ця номенклатура з'явиться за півроку, і клянуся - ми будемо носитися з ними по заводу і волати від щастя.Назустріч мені йшла людина, з якою ми ніколи не були друзями... але завжди знаходили спільну мову.Знаєш, є такі люди, з якими спокійніше. З якими як відкриваєш рота - так і говориш однією мовою. Люди, у яких погляд на життя - у чомусь цинічний, а у чомусь наївний - збігається з твоїм, і ви при рідких зустрічах наче продовжуєте розмову, яку прервали пару років тому.Навіть шутки у вас однакові: чорні, як серце бригадного генерала, та несмішні, як пройобаний продовольчій атестат.Ми зачепилися язиками та проговорили хвилин сорок, стоячи біля раздовбаної будівлі ОВА. За цей час кілька десятків людей поздоровкалися, кілька людей пройшли мимо, вдаючи, що не впізнають людину, обличчя якої було відомо усьому Миколаєву. Я викурив п'яток сигарет, він - стіків.Обсудили фронт та перебіг війни, поговорили про майбутнє. Я сказав, що оборону Миколаєві йому не простять ніколи. Він мотнув головою і сказав "а то тіпа я не знав". Каву не пили - не було де рядом, а до мафа йти лінь. Обнялися. Розійшлися.Колись зустрінемося знов і, як водиться, продовжимо бесіду з того місця, на якому закінчили у квітні 22-го. Може через пару років, може через п'ять. Може в Миколаєві, може в Києві, може у посадці під Черкасами.Одне я знаю точно, коли зустріну його: з ним мені спокійніше. Dmitry Marchenko
👁 17,200 24-07-22 07:43
Їбашить НПЗ, говорять нам експерти, це малоефективно.Десь біля півроку тому, як Україна почала їбашить за кордон deepstrike вже більш-менш регулярно та системно (я не говорю "массово", массово було цією ноччю, і це прям топчик, але це рідкість) - тут же повилазило зі своім мнєнієм. Співгромадяни, ітіть.Хулі ви б'єте по НПЗ, це неефективно, бийте по аеродромах, складах та військових частинах.Добре, доповідаю голосом через рот.По-перше - далеко не завжди результати ударів стають відомими у телеграм-каналах. Можна вкусно попасти по воєнной інфрє, але якщо рядом нема населеного пункту і ніхто не зняв відосік - це залишиться невідомим. Як і влучання по вч, там взагалі майже нереально побачити медійний результат.Якшо про щось не написали в телезі - не значить, що цього не було. А логіку "нема фоточок з Турції - ти в ній не був" не завжди можна прикласти до бойових дій.По-друге - їбашать туди, де є шанс долетіти і вразити. Якщо станом на сьогоднішній ранок аеродром М. наморщили - це значить а) порахували, що це можливо зробити саме зараз, і б) це стосується глобального задуму, в якому і це враження, і взагалі deepstrike є тільки частиною комплекса дій.Але якщо б порахували, що той же аеродром прикритий дуже, сука, плотно - то працювали б по іншому об'єкту, де шанси повище. У противника багато цілей/об'єктів ураження, в нас поки стільки дронів немає. І неясно, чи він вспіє набудувати свою ппошку, чи наша влада в кінці кінців роздуплиться і почне по-нормальному закуповувати дальні ударніки, а не то, шо сєйчас.Вразити до сліз - важко. Планування місії - важко і відповідально. Ударники коштують грошей, і немалих, всі вже давно зрозуміли, що "дешево, надійно та ефективно" - це не про зброю. Люди, які цим займаються - постійно вчаться, підвищують свій рівень, набувають безцінний і часто болючий досвід.Колись, півтора року тому, тільки ледачий не сміявся, коли я, ще тоді працюючи в Укроборонпромі, анонсував державний ударник з дальністю 1000 км. Де ви всі, блять, тепер, експерти хєрови.НПЗ їм, блять, не подобається. Іззінітє за мати. Вскипів.
👁 4,600 24-07-21 10:06
+1 машина у військах завдяки Вам.І це, мабуть, перший випадок, коли пост-подяка від бійців з‘явився раніше, аніж ми встигли сповістити радісну новину.Ford Ranger - тачка 48 з 42-х - поїхала служити в підрозділ до Igor Cherniak.Єслі шо, це вже 49-та машина, яку Ви передали у Сили оборони.Ігор з хлопцями сумлінно стояли в черзі і дочекалися свого коника.Коли машину доробили, це вийшов один з найкращих апаратів для бездоріжжя, що ми готували.Але ж крові він нам відверто встиг попити.Чого вартує тільки заміна зчеплення з маховиком тищ за 40, ремонт паливної системи, карданів, заміна напіввісей, заміна паливного баку.Вже в день передачі замінили передні гальмівні диски, бо рідні хоч і не були зношені, але виявилися «поведеними».Але наче впорались.Чесно кажучи, оце волонтери всі разом натягують тачки у війська (бо, нагадаю, держава не закриває це питання, а ті партії пікапів, що надходять держкоштом - то гомеопатичні кількості) і мене бере жах від думки, що робитимуть підрозділи, коли зоопарк машин різних марок закінчуватиме ресурс не якихось амортизаторів та муфт, а, наприклад, задніх редукторів.От цікавились ми зараз на рейнджера в старому кузові вартістю редуктора в зборі.Беушка - 1-1,5 тисячі баксів без жодних гарантій.В теорії краще купувати новий.Знаєте, скільки коштує новий? 292 тисячі гривень. За одну запчастину.На л200 значно дешевше, але теж 100 тисяч гривень. За одну запчастину.Без якої пікап, підкреслю, не поїде.Головна пара в задній редуктор на рейнджер - просто дві шестерні!!! - теж 100 тисяч грн.Загалом, цікаво, як воно все вирулюватиме далі, коли ж у військах почнеться уніфікація автопарку і коли ця «пожежа» буде гаситися не відерцями волонтерів, а системно відповідними інституціями.Але є і хороші новини.Неодноразово спостерігаю ситуації, де військові тачки, що стоять на балансі ЗСУ, ремонтуються не за рахунок бійців чи волонтерів, а за рахунок військових частин: підписуються договори, ушатані машини заганяються на підйомники і воскресають без залучення приватних коштів.Вже знаю батальйони, які припинили звертатися за допомогою з ремонтами до волонтерів.Хоча постачання волонтерських машин так само потребують.Тут без змін.Я до того, що десь стає легше.І краще.Певний прогрес є.А Вам я просто дякую, що підтримуєте.По Рейнджеру.Спасибі Сергій Третьяк та Світлана Третьяк за фарбування.Олександр Радченко, дяка за троси, каністри, рукавички.І, вибачте, я не пам‘ятаю, кому дякувати за 3 банки розчинної кави. Пам‘ятаю, що якісь хороші люди віддали, але хороших так багато, що не за всім устежиш.Дякую.Пост-подяка від бійців.https://www.facebook.com/share/p/PHBZHo1VLW4Qnmyt/?—————————————————Приват - 4149499086676739 (Антон Сененко)Увага! Відбулася зміна реквізитів!PayPal - [email protected]Криптовалюта USDT - 0xdf89978Ca0F80a30DB5D140b2042e99441ec43A4 (Ethereum (ERC20))Детальні реквізити: Установа банку - ПриватБанкМФО банку - 305299 Отримувач платежу - СЕНЕНКО АНТОН ІГОРОВИЧIBAN - UA953052990000026201691360906 Рахунок отримувача - 26201691360906Валюта картки - UAH РНОКПП отримувача - 3136215494Призначення платежу -Поповнення рахунку СЕНЕНКО АНТОН ІГОРОВИЧ, безповоротна фінансова/благодійна допомога ЗСУ)Принагідно лишаю реквізити Мартін Брест, з яким ми разом реалізуємо проєкт:Моно: 4441114443028624PayPal: [email protected]Приват: 4149499371016518
👁 6,900 24-07-15 15:57
- Комарі. Ні, не так. Комарііііі!- Х.хлыыы!!!- Бгггг. Прикольно чел волал, це де було, у Брянську?- В Белгороде, наче. Да, вкусно попали. Отут держи... от блять. Не, треба нормальный шестигранник, человеческий. Де командир?- Комари унесли на болото. Шестіграннікі у пікапі, сходити?- Не, хай они подьедут.- Нахєра? А якщо єбане?- А ти не пизди её ногой и не шатай, оно и не ебанёт. Давай, друже, вызывай... техподдержку.Пікап йде по полю, по паросткам... не знаю, я розрізняю тіко пшеницю, кукурудзу та інше, і все інше називаю "рапс". Най буде рапс, бо я дупля не в'яжу, шо це.Паростки десь сантіметрів тридцять, сочні, ярко-зелені навіть у білому, несправжньому світлі фар. Бляха-муха, як же жалко м'яти колісами чуже поле, яке тут, не зважаючи на те що противник недалеко - такі висадили.Командир, якого комарі все таки не віднесли на болото, світить фонаріком. Брудного шестигранніка-вісімку різними сторонами пхають у шляпки, два болта відкрутили, третій злизується та не піддається, і Пророк, плюнув и хекнув, потужним старлєйськім хуком справа сворачує всю заглушку набок. Ніхєра собі, нє єбануло. Заєбісь.Це реальність, дана нам у відчуттях. Вона жарка, пильна, в ній ми - х.хлиии, які єбошать. Може не так, як вам тре, і може не такі, яких ви можете любити.Але окрім нас - іншим нема. Вибачте.Погнали. Ваша техподдержка.
👁 8,600 24-07-11 01:58
Кожа липкая от пота и от многих слоёв мерзкого репеллента. Ничерта он не помогает. Минут на пятнадцать максимум. Злимся.Белые, слишком яркие фары пикапа выхватывают из ночи ломти заслеплённой реальности: куст, дорога, грязь, чахлая посадка. Выхватывают и тут же отпускают обратно, в жаркую ночь, бо ночь владеет этим миром, и хрен ты у неё что заберёшь.- Это самая кошмарная бронешапка в истории человечества. Не, ну серьёзно.- А мне нравится.- Но это же не модно. В этом уже никто не воюет.- Да, я уже понял. Но мода ваша движется по спирали. Поэтому PASGT снова очень актуальна.- В твоей PASGT воевали во вторую Пуническую.- Ты вообще не должен знать таких умных слов. Эдшки в какой коробке?Дороги ровнёхонькие и разрисованные белыми линиями - сменяются грунтовками, кондиционер нихрена не справляется, тем более что все по очереди открывают окна, чтоб потужно покурить. Ночь в великолепном своём равнодушии смешивает сигаретный дым, выхлопы подуставших движков, пороховые клубы и инверсионные следы. Коктейль "Экзистенциальный": не забудь полбутылки теплой воды, щепотку пыли и капельку злости.- Что я здесь делаю? Я внук профессора, я музыкальную школу закончил, между прочим по скрипке, меня мама на юридический хотела отдать.- Где-то ты, видать, нагрешил.- Интересно - где?- Это всё из-за каски.- Да отъебись ты уже от неё. У нас редбулл остался?- Дохрена.Дохрена редбулла и никотина, дохрена усталости - той, которая не идёт ни в какое сравнение с усталостью пехоты, дохрена умных технических слов, дохрена матов, координат и логов. И капелька злости.Злость вообще никогда нельзя забывать.