Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ✙ МАГНАТ ✙
Added 14 Jul 2024

✙ МАГНАТ ✙

@magnat_ua
Number of subscribers: 17 604
Photos: 851
Videos: 460
Links: 262
Description:
Міністр Культури. Позивний Магнат. Підтримка каналу: 5375411212556943 Paypal: [email protected] Зв’язок з адміном/співпраця: @magnat_ua_bot Щось термінове? Пишіть сюди @radio_bimba (модератор, бан/розбан)

👥 Number of subscribers

17 604
Average/Day:: -35
Average/Week:: -309
Average/Month:: -1285

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 5,100 24-11-04 21:57
Перший варіант можливий тільки, якщо на росії відбудуться якісь катаклізми чи буде летіти на нас ядерка і зірветься над москвою. Найменш реалістичний варіант.Другий варіант цілком можливий, коли світовим політикам зірве дах і стопу не буде. Потім проснеться Бог і скаже, ви шо там охуїли черті і зробить нам Reset.Переходимо до приземленіших варіантів, відкидаючи варінат можливості третьої світової. Вона більш до другого варіанту підходить.Третій варіант, кацап продовжить вести бойові дії з ціллю змусити нас піти на перемир’я або капітулювати. Цілі ворога зрозумілі.Як тут бути нам? Нашій нації потрібно ожити, тобто прокинутися себто подорослішати. Зрозуміти, що реальність для нас може бути максимальна хуйова. Вирішить це тільки ментальне переродження нації, єдність, розуміння відповідальності кожного, хто тут залишився. Концептуально все може змінитися в одну мить. Влада- це всього навсього відображення справжнього портрету нації, тому всі стрілки в першу чергу ми направляємо на себе, не приємно, правда? Дальше дальше багато спорту та навчання, освоєння технологій. Створити свого роду Спарту. Кожен на своєму місці стає воїном (бізнес, політика, армія, соціальний працівник) і розуміє за що ми бʼємось і яка наша кінцева мета. Якщо змінитися низ, зміниться і верх (метафора). Моя думка, що верх без низу не зміниться ніколи.Четвертий варіант. Найгірший для нас можливий сценарій. Тому що за перемирʼям підуть вибори та розборки, хто не так воював, недостатньо зробив, розшатування суспільства, що потенційно може перерости або в громадянську війну або військову революцію. І тут коли ми будемо слабкі і без єдності, росія реалізує свій першочерговий задум.Пʼятий варіант. Мир на будь-яких умовах, це втрата державності, перетворення в аналог Білорусії у кращому випадку. Мав би бути і шостий варіант де ми перемагаємо, але це я включив у третій варіант. Тому надобраніч сонечки. Перемога чи поразка залежить буквально від кожного з нас. І чим швидше ми це зрозуміємо тим швидше відбудеться те чого ми всі так прагнемо і хочемо. Підписатись. ✙ МАГНАТ ✙
👁 8,400 24-08-08 19:59
Всім вітання. Вашій увазі пропонується набір різних речень-думок, які застрягли в моїй голові та потребують вийти у цей убогий вакханальний світ: Життя мінливе та нестабільне.Світовий порядок змінюється.Людство думало, що змінилось але про@балось.Світові війни- як норма майбутнього. Спокійне життя тільки у снах.Перемогти зло, як міф.Варвари, прагнуть знищити цивілізацію та переписати правила. Шанси високі насправді.Історично ми це робили не раз, цей раз не виняток.Вийде це чи ні, покаже час. Час який втікає від мене. Скоро вже 32. Ціль проста як двері.Вижити, щоб пізніше померти:)Звучить абсурдно, але правдиво.Дивно- це читати? Звісно.Дивніше тільки те, що я досі живий.Не зволікайте.Прокачуйте силу та інтелект.Це єдине, що допоможе, можливо навіть врятує.Заради чого? Кращого майбутнього? Чи гіршого? Вирішувати вам. Якби там не було, дякую за цей шлях та можливість. Закінчу віршами із пісні «Падали тіні»[Страх залишився та більше не керує мною. В мені є Бог, тому я вистояв у цьому двобою]Амінь.