Source
Luba Buba Production | Невже я така дурна, що не розумію?Що сьогодні 29 грудня. Що майже всі ...
1 500 Views/Reach
2024-12-29 20:07
Message №363
Невже я така дурна, що не розумію?Що сьогодні 29 грудня. Що майже всі озабочені приготуванням холодцю та салатів. Або забронювали рестікі та обирають відповідне вбрання. Або сидять зайобані в корягу і ні хочуть геть нічого, ті того НГ, ні бачити прохання про допомогу, ні знати та не чути. Чесно, я одна з останньої версії людей. Я так заїбалась, що не хочу геть нічого. В моєму домі срач і мені на нього байдуже. Чисто виключно в майстерні та біля котячих лотків. Чистота ця теж вимушена, бо розумієте. На фото я та Вильнюс. Це давно було, осінь 23го. Ще під Бахмутом, Клещіївка.Навіть тоді ми могли посміхатись.Бо Вильнюс через майже два роки помітив, що в мене великі цицьки та озвучив своє откритіє. А я риготала з його тактовності та з того, який він глазастий.Вильнюс їбаше підарів. А ще він друг мого брата. Тобто і мій. Максим мені залишив непоганий спадок своїх друзів. Вильнюс їбаше підарів, аж гай шумить. На максималочке. І його бату дуже потрібна лафета. Я не буду вам піздіть про борги та все інші манітулейшен. Ми сьогодні її купили, ту лафету. Але з грошей, які я повинна віддати, бо займала в борг. І до 10 січня я повинна цей борг віддати. Якщо ви дочитали до цього, то ви, блять, ахуєнні!А тепер купить трошки менш майонезу та задонатьте будь ласка на цій прицеп, який евакуює автівки з нуля. Або купить в мене мило. Або пошліть мене нахуй. Бо я все розумію, НР…4441111062494152