Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Літкіт
Added 29 Jun 2025

Літкіт

@litk1t
Number of subscribers: 311
Photos: 110
Videos: 4
Links: 590
Description:
¡БА МИ БА ТАКІ БА! —/———/———/ 〽️ Надіслати: @litiyyy_bot
Source

Літкіт | selfхрам 2.0тривожить тиша та тривоганові таблетки – нові ключі. перем...

Telegram community logo - Літкіт Літкіт @litk1t
153 Views/Reach 2026-04-08 17:04 Message №829
selfхрам 2.0тривожить тиша та тривоганові таблетки – нові ключі. перемога?"не так все і просто. не хочу такого."промовляю собі разів сто(ну хочу ну... блядь.)серйозно резцльтату цього?!(нова біль відкриє лиш одні розуміння!)нові сльози – лиш драбинка в житті.(чи не так?!)данте й вергілій! прошу! проведіть там, де все вмерлотам мені тиша. там буду в спочитті. щоб хтось ствердно крикнув – "киньте у пекло!"то я і згорю в тім вогні.там, де я знищу всі листи, телеграмизнищу мости та всі про Тебе згадки.(сподіваюсь, таблетки вже вб'ють тараканів яких ти так сильно любив та стерпів)сподіваюсь, наступним ти лиш побачиш мене, як мерця(зустріч, яка станеться лиш через мій труп)селфхрам – наше все. селфхрам – для курцясвяте місце. та ешелонрізання рук не призведе ні до нічого. судмед експентиза поставить в угарілиш один висновок: провина, асфіксіяяку поставлять мені в стаціонарі нас не вквітчають. а я це казала!не визнають разом, не складуть у вівтар"ми помрем не в парижі – тепер точно знаю"перестану йснувать в вавилоні, а вступиш ти у тартар!казка закінчилась про спільне царство дітям все ж змалку не зачитаю "казок"я в цім царстві спочину – помру. та знай про своє право. на своїй могилі я буду чекати від тебе фіалок#аноннія #поезія (тґк)