Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Леонід Нєвзлін
Added 14 Jul 2024

Леонід Нєвзлін

@leonidnevzlinUA
Number of subscribers: 592
Photos: 577
Videos: 159
Links: 1,610
Description:
Особистий канал Леоніда Нєвзліна

👥 Number of subscribers

592
Average/Day:: -2
Average/Week:: -2
Average/Month:: -6

👁️ Average views per message

243
Average/Day:: 266
Average/Week:: 210
ERR: 41.05%

📊 Messages per Day

2.1
Last day: 3
Week average: 2
Average per day: 2.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 423 24-10-18 10:27
«Ще потрібно попрацювати, щоб досягти цього, включаючи реформи та умови безпеки. Питання в тому, як побудувати міст між тим, де ми зараз, і можливим членством України в НАТО», — сказав радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван, відповідаючи на питання про план Зеленського щодо негайного запрошення України до Альянсу.За цими словами ховається відмова. Навіть за наявності політичної волі, процедура вступу в НАТО — це роки пошуку консенсусу серед усіх країн-членів, включаючи Угорщину, Словаччину та Туреччину. “Стаття 5” НАТО для України запрацює лише після того, як всі держави-члени ратифікують її вступ.Проблема полягає в тому, що на Заході немає політичної волі надати Україні гарантії безпеки. Навіть немає волі дозволити використовувати сучасну зброю проти РФ. На цьому тлі виникають божевільні теорії про «відновлення ядерного статусу» Києва та інші наративи, вигідні Кремлю.Насправді все просто. Цивілізований світ заборгував Україні за те, що вона відмовилася від ядерної зброї. Відновити віру в обіцянки великих держав можна лише, гарантувавши повну безпеку України. Механізм гарантій вторинний — якщо НАТО складно, є інші шляхи. Якщо, звичайно, не хочеться довести ситуацію до справжньої Третьої світової війни.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 321 24-10-15 12:01
Воєнізована організація UNIFIL, яка розмістилася на півдні Лівану з метою підтримки миру... І де ж той «мир», який вони мали забезпечити відповідно до резолюції Ради Безпеки ООН номер 1701?UNIFIL перебуває в Лівані з 1978 року. Але з сімдесятих років і до сьогодні миру в Лівані немає. Доблесні миротворці просто спостерігають. Вони спостерігали за п’ятнадцятирічною громадянською війною, за захопленням Південного Лівану терористами ОВП на чолі з Арафатом, за Першою ліванською війною, за приходом «Хізбалли» з Ірану на заміну ОВП, та за її п’ятнадцятирічною партизанською війною з подальшою перемогою, за сирійським контролем над ліванською політикою, за Другою ліванською війною, за крахом ліванської економіки та державності, і продовжують спостерігати за нинішніми ракетними обстрілами Ізраїлю з боку «Хізбалли».Жодна подія в катастрофічній історії Лівану за 46 (сорок шість) років перебування там UNIFIL не пройшла без спостереження цих «сил», але ситуація в Лівані протягом цього спостереження тільки погіршувалася.Наші військові нещодавно виявили підземний склад зброї «Хізбалли» на кордоні з Ізраїлем прямо під носом у миротворців, більше того, цей склад є частиною системи тунелів терористів. Замість того, щоб обговорювати, як «блакитні каски» фактично сприяли створенню цієї смертоносної системи, Рада Безпеки ООН та інші любителі миру в усьому світі звично засуджують державу Ізраїль за спробу вижити.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 414 24-10-08 14:23
У Міноборони Південної Кореї вважають, що КНДР може направити частину своїх військ воювати за РФ проти України. У відомстві нагадують про підписання Москвою та Пхеньяном угоди подібної до військового союзу. У Сеулі також вважають, ймовірно, правдивими нещодавні повідомлення в українських ЗМІ про те, що ЗСУ ліквідували шістьох північнокорейських офіцерів під Донецьком.Немає жодних сумнівів, що північнокорейські та іранські військові фахівці їдуть до України в комплекті зі зброєю цих країн. Вони ж, окрім роботи зі своїми озброєннями, на місці навчаються тактиці та стратегії ведення сучасної війни, завдання ракетних ударів, застосування дронів і так далі. Крім того, від РФ Пхеньян та Тегеран, ймовірно, отримують не лише гроші, золото та крадене українське зерно, а й військові технології.Можливо, ми побачимо і північнокорейських солдатів в окопах, і удари не лише "шахедами", а й іранськими ракетами по українським електростанціям. А потім і російські ядерні технології у розпорядженні режимів аятол і Кіма. Україна воює з альянсом диктаторів, яктй зміцнюється. Ізраїль воює з ним же. Якщо Захід не докладе достатніх зусиль для руйнування цього союзу, така ж доля може чекати і на Південну Корею, і на Тайвань.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 369 24-10-04 09:00
У Пентагоні заявили, що країни НАТО не будуть перехоплювати ракети і безпілотники над Україною за прикладом відбиття іранських атак проти Ізраїлю, тому що це "два дуже різних ландшафти і поля бою", і це було б "втягуванням у війну".Водночас, за інформацією FT, американські чиновники провели серію переговорів з ізраїльтянами, оскільки США та їхні союзники намагаються обмежити масштаби відповіді на останній іранський обстріл. Один європейський дипломат заявив, що Ізраїль попросили утриматися від атак на нафтову або ядерну інфраструктуру Ірану.Цікаво, чи вдасться західним країнам переконати Кремль не завдавати подальших ударів по енергетичній інфраструктурі України, зокрема атомній? Можливо, їм вдасться зупинити дипломатичним шляхом іранських проксі в Лівані та Ємені або заспокоїти аятолу Хаменеї, який віддає накази про безпрецедентні ракетні удари по Ізраїлю?Провідні держави вільного світу не зраджують собі. Занепокоєння цінами на нафту і ірраціональний страх перед диктаторами повністю відключають логіку і здоровий глузд. Вони бояться "втягування у велику війну", не бажаючи визнати, що вона вже йде. І з таким підходом її можна програти.Підписатися: Леонід Невзлін
👁 237 24-08-15 12:41
Усього 300 тисяч доларів, внесених приватними особами за власною ініціативою, коштувала операція з ліквідації одного з головних путінських проектів із посилення свого впливу в Європі.The Wall Street Journal опублікувала великий матеріал про історію підриву "Північних потоків", який здійснили всього шестеро людей — навчених водолазів. Видання стверджує, що ідея диверсії виникла у травні 2022 року, коли кілька українських вищих офіцерів та небайдужих бізнесменів святкували успіх Збройних сил України у відбитті першого етапу агресії РФ.Держава не мала грошей для фінансування зухвалої операції, і гроші на реалізацію надали бізнесмени. За версією видання, диверсію санкціонувало вище політичне керівництво країни. А далі починається класичний серіал про будні спецслужб. Про план дізналася розвідка Нідерландів і передала інформацію США. Американці спробували зупинити Київ і цілком могли досягти успіху, але операція вже перебувала на такій стадії, коли її зупинити було неможливо.Чому саме нідерландській розвідці вдалося здобути інформацію про секретну операцію? Видання вважає, що її присутність в Україні посилилася після збиття росіянами у 2014 році малайзійського Боїнга, на борту якого було 196 громадян Нідерландів. І саме ця країна передала інформацію щодо підриву "Північних потоків" США, а потім і Німеччині, поліція якої веде розслідування у цій справі.Що в цій історії примітно? Коли патріотично налаштовані військові, небайдужі бізнесмени та люди з палким серцем об'єднують зусилля заради своєї країни, їм вдаються найнеочікуваніші й ефективні операції, здатні підірвати вплив агресивної ядерної держави. А коли з’являються могутні таємні канцелярії — справа завжди йде до в’язких перемовин, уявної "деескалації" і вмовлянь ще трохи потерпіти.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 351 24-08-11 16:38
Кілька днів тому рада Форуму вільної Росії зробила заяву щодо ситуації в Курській області, в якій йдеться: “Ми сприймаємо ЗСУ як наших природних союзників у боротьбі з путінською тиранією. У цьому наша принципова відмінність від інших угруповань російської політичної еміграції, які досі мають недостатньо чітку позицію щодо цієї війни. Ми закликаємо їх схаменутися і почати надавати дієву підтримку тим, хто зараз зі зброєю в руках протистоїть путінській агресії: ЗСУ та російським добровольцям”.Коментуючи цю заяву, мій друг політолог Олександр Морозов розвинув цей тезис і висловився щодо необхідності “підтримувати всі ті сили, які ведуть справу до політичного, військового та економічного краху РФ – доти, доки в самій Росії не з'являться якісь сили, які скажуть "Ніколи більше!”.Сашко, дякую. На жаль, такі розумні та інтелігентні росіяни, як ти, скоріше рідкісне виключення, яке підтверджує право українців, ізраїльтян та інших народів, які постраждали від терористичних нападів тоталітарних режимів Путіна і Хаменеї, вважати росіян і їхніх політичних лідерів як при владі, так і в опозиції своїми ворогами.Росіяни вбивають українських дітей і дорослих, катують полонених, ґвалтують жінок і дітей, а не тільки «Путін і його банда». Росіяни допомагають Ірану вбивати наших єврейських, друзських, арабських і бедуїнських ізраїльських дітей і дорослих. Це відбувається в наших країнах, з нашими народами, тут і зараз.Російські імперці, незалежно від їхніх політичних переконань, заслуговують на ненависть. Ми знаємо, що більшість із них – брехуни та лицеміри, а деякі – агенти АП РФ та ФСБ РФ. Ми знаємо багатьох з них поіменно. Ми знаємо, що для багатьох із них гроші і влада – головна мета їхньої «політичної» діяльності. А ми – живемо у справжніх війнах.Допоки сучасні російські «політики» не зрозуміють того, про що їм кажуть небайдужі люди, або допоки не з'являться інші російські політичні лідери, вільні від гена російської імперської «самості», не буде жодних перспектив у вашої «прекрасної Росії майбутнього». Залишиться територія мафії з атомною бомбою.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 387 24-08-06 08:14
Інформація The New York Times про можливі поставки російських систем ППО Ірану особливо цікава на тлі квітневих подій. А саме відповіді Ізраїлю на спробу завдання удару Іраном з використанням безпрецедентної кількості ракет і безпілотників, яка була відбита силами міжнародної коаліції.Ізраїль тоді атакував системи іранської ППО, які прикривають один із ключових ядерних об'єктів режиму аятол у Натанзі. При цьому сам ядерний об'єкт атаки не зазнав. Аналітики називали цю атаку сигналом для Тегерана, що Ізраїль може подолати іранську оборону і завдати ударів по найчутливіших місцях. Тоді ескалація припинилася.Ймовірно, зараз Шойгу привіз до Ірану варіанти вирішення саме цієї проблеми. Росія може обіцяти аятолі Хаменеї захист найціннішого досягнення його кривавого режиму - можливості створення ядерної бомби. Захисту потребують і енергетичні об'єкти, а також глибоководний порт, які забезпечують економіку Ірану. У світових ЗМІ з'являлася інформація, що РФ вже поставила до Ірану системи радіоелектронної боротьби і навіть ракети “Іскандер”.Нескінченно анонсуючи “відплату Ізраїлю”, у Тегерані, швидше за все, зважують ризики ескалації та регіональної війни для себе. І ці ризики великі - у разі масштабної атаки Ізраїль не виявлятиме зайву делікатність.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 412 24-08-03 14:13
Погоджуюся з Олександром Нєвзоровим та його поглядом на вчорашню прес-конференцію звільнених по обміну російських політв'язнів. Можу лише його доповнити, як ізраїльтянин та друг України, про яку ці, безперечно, одні з найбільш гідних молодих опозиціонерів практично не говорять. Хоча, без керівництва України та його дипломатичних зусиль, переговорний трек щодо усіх обмінів був би набагато складнішим.Надто очевидно нове покоління російських політиків заперечує колективну відповідальність режиму РФ та росіян. На мій погляд, це помилковий погляд, тому що будь-який злочинний режим, який довго зберігає свою владу, спирається на міцну соціальну базу. Ця соціальна база дозволяє і схвалює його злочини спочатку всередині країни, а потім - ззовні. Тому жорсткі санкції потрібні не лише проти Путіна та його олігархів, а й проти всієї держави та її громадян. Без руйнування соціальної бази путінізму його неможливо перемогти. І платитимуть за війну проти України не лише Путін та його спільники, а вся країна. Як платили усі переможені агресори.Звільнені з в'язниць політв'язні, безперечно, самі є жертвами злочинного режиму. Вони провели частину кращого часу свого життя в ув'язненні, у тому числі за антивоєнну позицію і довго не мали доступу до об'єктивної інформації. На жаль, вони не дивляться на РФ з точки зору жертви її агресії – України. Вони не бачать, якою загрозою стала Росія та союзний їй Іран для Ізраїлю. Сподіваюся, поки не бачать і зможуть усвідомити всю наївність та помилковість свого підходу.Крім того, користуюсь нагодою вітаю мого друга, блискучого публіциста Олександра Нєвзорова з днем ​​народження! Точно знаю, що, хоч би яким був його публічний образ, у нього є серце і воно на правильному місці. До 120-ти!Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 476 24-08-02 07:24
Неможливо не радіти за визволення політичних в'язнів. Вчора багато хто плакав від радості. Неможливо не відчувати ненависть і гірке безсилля через визволення путінських убивць. Така ціна була заплачена вчора за життя та свободу чесних та сміливих людей, у тому числі мого друга та сина мого друга Володі Кара-Мурзи. Ми в Ізраїлі добре знаємо, що таке обміни терористів та вбивць на життя наших заручників.Кадри та почуття дуже сильні, вітаю звільнених в'язнів совісті та їхніх рідних та близьких з кінцем страшного та болісного періоду. Розум водночас закликає звернутися до звільнених борців з кривавим путінським режимом: дуже сподіваюся, що набутий вами досвід і розуміння стане прикладом іншим не опинитися в таборах, а боротися з режимом на волі, там, де є для цього умови та можливості.Можна боротися на боці ЗСУ зі зброєю в руках, як це роблять російські добровольці. І знову не втомлююся повторювати – всі сили мають бути кинуті на допомогу Україні. Це єдиний шанс для тих, хто готовий виборювати майбутнє своєї Росії. Можна вести корисну діяльність із західних демократичних країн, допомагаючи тим же політзекам, яких у катівнях Путіна залишилася ще величезна кількість, у тому числі українцям.Підписатися: Леонід Нєвзлін
👁 401 24-07-23 13:17
Біньямін Нетаніягу вирушив до Вашингтона, де він виступить перед конгресом США, зустрінеться з президентом Джо Байденом, віце-президентом Камалою Харріс і, можливо, Дональдом Трампом.Перед вильотом він сказав журналістам, що збирається подякувати Байдену за все, що він зробив для Ізраїлю, і наголосити на важливості двопартійної підтримки Ізраїлю. Доносити позицію Ізраїлю з високих трибун – це добре; підтримувати відносини з президентом та іншими високопосадовцями США – важливо; домагатися підтримки всього політичного спектру – безперечно, гідне завдання.Але не залишає відчуття, що для Бібі це насамперед PR-акція. Він стане закордонним лідером, який найбільше виступав перед конгресом – чотири рази. Той факт, що його таки приймуть у Білому домі, хоча чотири роки президент Байден йому в цьому відмовляв, Нетаніягу теж додасть до списку своїх символічних перемог. Залишається сподіватися, що ця поїздка допоможе Нетаніягу забезпечити безпеку ізраїльтян, повернення заручників, знищення ХАМАСу та успішне завершення війни. А інакше – краще б він займався справами вдома.Підписатися: Леонід Нєвзлін