Бажаю міцного Козацького:Якщо коротко то ситуація виглядає наступною, починаючи з Оріхівського заруби підори кучно полізли але ситуація вже традиційна коли закидають новостворену бригаду і підори на ротації туди пролазять, Новопавлівський напрямок, підори намагаюся пролізти з Андріївки на Олексіївну -Зелений Кут одночасно вже пробують на трасу Богатир -Констянтинопіль вискакувати і лівіше намагаються теж пролазити, але там 79.33.23.27 та придані підрозділи дійсно знищують кожен день купу підорів в тому числі і наш підрозділ, далі до Покровська Армагедон то ми відштурмовуємо села то підори повертаються і так по колу , Покровськ-Мирноград підори посилили штурми обстріли але там старі бригади Люті в реальному пісеці при обмеженій логістиці роблять роботу яку нажаль тилові щурі не оцінять, Мирноград -Торецьк вже мабуть місяці два підори намагаюся проломити нашу оборону особливо зараз район Зорі в цей сектор лізуть, їхня арта дрони рсзв села в 5-7 км повибивала нафіг хоча багато місцевих , Яблунівка Олександрово-Калиново Олександропіль бʼють тяжким калібром, Торецьк та околиці там Козаки з залізними яєлами відбивають по 5-8 штурмів в день при перевазі в піхоті 1:10 особливо Подяка Азов який є флагманом оборони в цьому секторі.Торецьк-Часів Яр цю лінію тримають 24,93.56 та інші Сильні Бригади ЗСУ які в реальному пісецю нормально знищують орків , хоча інтенсивність вогневого впливу капец. Луганщина Харківщина дуже складна ситуація вважаючи що резервів підори натягли 1-4 тому нашим Козакам особлива Подяка за цю частину фронту особливо 3 Штурмовій. Курщина-Сумщина це безперервний пісец як для військових так і цивільних.PS: підсумовуючи КАБ ФАБ інтенсивність обстрілів збільшилася, артилерія в т.ч 170 мм приносять значні руйнування, авіація підорів прокладає шлях їхній піхоті , по дронам велика шкода нашій логістиці нажаль, міжнародні інституції нажаль з 24.02.22 перестали існувати і на них розраховувати не варто бо це імпотенти.А що у нас :А у нас найкраща частина нації ЗСУ.Які успіхи:Наші пілоти ЗСУ 24/7 знищують бронетехніку артилерію піхоту ват це десь 75-80 % загальних втрат, наша найкраща у світі піхота штурмує і в містах і селах і посадах, окопна піхота тримає рубежі в посадках норах ямках бліндажах, бронетехніка штурмує і відбиває штурми авіації трохи теж видно в роботі , вогнева підтримка шліфує пітухів цілодобово, логістика забезпечує вищевказаних і цей військовий механізм крутиться вже четвертий рік. А ще є у нас українська паперова армія яку вже виростила незалежна Україна, які знають тільки звіти таблички і журнали, але в нашому підрозділі їх не має , бо ми їх лящами годували і вони пішли далі совок продовжувати, саме в нас все чітко є задачі є виконання , от і Киянин допише текст для своїх найкращих однодумців і поїде на новий сектор бо робота в мене зараз творча , ну і на завершення зп ЗСУ 20 000 грн а мусорам 32 000 грн , бо треба було зранку 24.02.22 не їхати знищувати пітухів пукінських а втікати як мусора на Закарпаття , тоді були б і ордена і медалі і зарплати підвищені , а так четвертий рік збори і законодавче рабство, але це не точно, бо мусарня і шмигальня живе виключно за нашими спинами і нам це вже набридло і це вже точно. Вас всіх обіймаю.
🤯💁♂️ Ну тримайте зрадоньки з самого ранку…..Памʼятаєте, як ви всі обурювались за ці 23 млрд грн, які пішли на Прикрордонників і далі польську фірму-посередника «PHU Lechmar» Sp. z o.o.?Так ось, декілька нових фактів:Факт #1: насправді на цю фірму за весь 2024 рік відправили 52 млрд грнФакт #2: через неї іде 87% всіх військових закупівель Держприкордонників у минулому році.🥁А зараз приготуйтесь, як раз те що анонсував…. Факт #3: в лютому цього року Міноборони знову добровільно відає на такі самі закупівлі боєприпасів Прикордонникам вже 78 млрд грн!!! (Маю підтвердження від двох джерел з фінансових інституцій).💁♂️Ще раз: сімдесят вісім мільярдів з МО на Прикордонників на закупівлю боєприпасів!!! Це вам не минулорічні якісь там 23 млрд…Це більше ніж за весь 2024 рік було….Більше того, де-юре це зняли з забезпечення ЗСУ. Де-факто, це мало було йти через АОЗ. Де все ж таки хоч якись контроль за закупівлями є. 💁♂️І ще. Це рішення провів перший заступник Міноборони Гаврилюк. Який зараз і курує закупівлі в МО. Ось такі дива. 🧐 Міноборони маючи вже за їх версією працюючий АОЗ вирішили здійснити таку рекордну перекидку. 🎬 Коротше, раджу подивитися наше відео. Зазвичай, ми про військові речі не робимо матеріал. Але тут виключення, так як ще може розголос якось допоможе: https://youtu.be/ExhH9lJg1EE?si=zp6f_WHkODtBbSTL
🔥 "Схід зустрічає Південь" на Донеччині: Що задумав ворог? 🤔Оперативна обстановка станом на 17:00 21 березня 2025 року залишається напруженою. Склад військ противника не змінився, але їхні дії говорять про багато що!🌊 Морська піхота в степах Донбасу: Зафіксовано активізацію наступу підрозділів 40-ї окремої бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту ворога на напрямках ВЕЛИКА НОВОСІЛКА та БОГАТИР. Що вони там забули, за тисячі кілометрів від рідних берегів?📦 "Гуманітарка" для артилерії: На станцію постачання боєприпасів 681-го артилерійського полку противника в районі ЄВГЕНІВКА доставлено аж 410 одиниць різноманітних снарядів:200 штук 122-мм для гармат Д-7480 штук 130-мм для гармат М-46130 штук 100-мм для протитанкових гармат МТ-12Це свідчить про серйозні наміри ворога вести інтенсивні артилерійські обстріли.💪 Поповнення для "ударних" підрозділів: Для поповнення втрат 29-ї армії противника перекинуто 120 осіб з резервного полку Східного військового округу. Цікаво, що найбільше поповнення отримали 430-й мотострілецький полк та 139-й окремий мотострілецький батальйон (штурмовий). На що вони там готуються?🎯 Головні цілі ворога незмінні: Як і раніше, противник намагається прорвати нашу оборону на Новопавлівському та Покровському напрямках.Наші захисники пильно стежать за кожним кроком ворога! 🇺🇦 Слава Україні!#stoprussia #війнавукраїні #Донеччина #морпіхи #артилерія #резерви #ЗСУ
Навіщо патрульна поліція в повному складі в воєнний час, для чого?! Є багато країн світу, де правила дорожнього руху - лише формальність, наприклад Індія. Тобто, по факту патрульна поліція в Україні виконує функцію - штрафувати водіїв вже після так званого порушення правил дорожнього руху і все. А в 80% випадків поліцейські просто вигадують порушення, щоб притягнути водія до відповідальності. Підтримання громадського порядку та забезпечення безпеки на вулицях міст і охорони будь-яких об'єктів можуть забезпечити ДФТГ і ТРО, це одна з функцій цих структур. Найцікавіший момент, кількість контролюючих територій державою зменшилась, як і зменшилась кількість населення - окуповані території, населення на окупованих територіях, біженці закордоном, призвані по мобілізації в ЗСУ, загиблі, але при цьому - кількість правоохоронних органів залишається на тому ж рівні, що і до повномасштабного вторгнення (а може і більше). Цивільного населення стало в 2 рази менше в Україні, а так званих "правоохоронців" стало більше! І коли Зебіли розпускають соплі про "хто буде охороняти порядок в містах без поліції?", відразу виникає питання - для Зебілів головне порядок в містах, чи збереження територій України? Зебіли чекають "порядку в містах" як в - Маріуполі, Волновасі, Сєвєродонецьку, Соледарі, Мар'їнці, Бахмуті і т.д., бо правоохоронців не можна відправляти на фронт, бо ля Зебілів не збереження територій України важливе, а - спокій в містах з правоохоронцями, тих які нехтують правами і свободами, порушують усі можливі закони проти цивільного населення! При цьому Зебіли не спішать вирушати на фронт відстоювати територіальну цілісність України, Зебіли бажають, щоб правоохоронці відловлювали тих, хто утримує цих правоохоронців зі своїх податків, для свого захисту цими ж правоохоронцями!🤦 А з нового - поліцейські будуть отримувати мінімум 30 тис грн в місяць зарплати + 10 тис грн за роботу під час воєнного стану, а в областях, де тривають бойові дії, доплати становлять 30 тис грн. Тобто, зарплата у поліцейських з усіма доплатами - від 40 тис до 60 тис грн в місяць!
🥀Президент Володимир Зеленський вчинив ЗлочинНадавши Незаконний Допуск Андрію Єрмаку для його роботи у Політичних і Державних Справах, якими наділений Президент України! “Президент України не може передавати свої повноваження іншим особам або органам.”Повноваження Президента України:1. Державна Безпека.2. Збройні Сили України.3. Міжнародні Відносини.Ні Президент Украіни, ні Голова ОП України не наділені жодними Конституційними, Законними Повноваженнями по Керівництву ВРУ та Кабміном!Голова Офісу Президента, має лише доручення керівництва Штатним Персоналом Офісу Президента України, забезпеченням для його професійного функціонування та праці!Конституція України, всі Закони України не дають жодного Юридичного Права Керівнику Офісу Президента супроводу Президента Украіни по Території України та Міжнародних Відрядженнях.У Казначействі України не передбачені Фінансові Витрати на подорожі Голови ОП по території Держави та Міжнародні Поїздки! Подорожі Президента України по Території Держави забезпечує Національна Поліція України та Державна Охорона України!Все, чим займається Завгосп ОП України А.Єрмак сьогодні, є Державним Злочином, Корупцією, Витратами Державних Бюджетних Фінансів в особливо Великих Розмірах! Також підлягає Кримінальному Провадженню по Ст.111 Кримінального Кодексу України - Державна Зрада!Це привласнення службових повноважень Президента України і Андрій Єрмак підпадає під дію ЗУ "Про запобігання корупції" Статті 11, 28, 109, 111, 255, 256, 364, 353. КК України.📝Ірина Царюк
Бажаю міцного:Расистська педерація продовжує наступ по всій лінії фронті паралельно накопичує сили і засоби для більш масштабного просування отримуючи зброю і БК від північної Кореї Китаю Ірану Білорусі та інших країн ізгоїв .ЗСУ знаходяться в обороні проводячи локальні контрштурмові діі . Вважаючи на неспроможність осіб які з 2019 року якимсь дивним чином трансформувалися з російської партії ригів в партію слуг урода вважай (пряма і непряма агентура підорів, вата, колаборанти, корупціонери диверсанти економічні, інформаційні,на багатьох з них навіть у нас в Україні є кримінальні провадження) цей реванш антимайдану отримав повний контроль над системою державного управління і частково над ЗСУ , офіс де де Риго слуги приймають рішення не визначений в конституції це господарський орган по суті але в незаконний спосіб приймаються рішення по призначення на абсолютно всі посади , пилораму бюджету да і багато призначень в ЗСУ , але неспроможність або не бажання цих політичних шахраїв налагодити промислове виробництво зброї БК ракетного озброєння ППО і багато іншого провести мобілізацію економіки правоохоронних органів, державних службовців, спецобліків відповідно до закону і підмінивши мобілізацію бусифікацією , цей по суті і по діям антимайдан поставив в надскладні умови підрозділи ЗСУ в умовах переваги ворога в абсолютно всіх компонентах. Але ЗСУ навіть в таких умовах тримає лінію фронту і провели з початку війни декілька вдалих операцій і як наслідок декілька десятків офіцерів вищої командної ланки було звільнило без пояснення причини, чехарда з кадровими призначеннями по принципу лояльності офісу читай потужному в тому числі призвела до ситуації яку ми маємо на фронті, це комплексна проблема і її коротко не опишеш, логічно поставити питання а як ви тримаєтеся, відповідь проста , фронт стоїть на залишках добровольців ентузіастів і офіцерів вищої ланки які по суті є патріотами України і на поставках західної зброї і БК але якби був вчасно отриманий лен ліз на території України підорів би не було, тому зе потужний і відмовилися від нього і про це за три роки тиша. Ні під який контроль первинна і середня ланка і більша частина керівництва вищої ланки ЗСУ не стане ні при кому особливо боячка і це головний біль шлунків в Києві які з жахом чекають повернення з фронту сотень тисяч воїнів з загострення почуття справедливості. Звідси і бюджет мусорів на 2025 рік в розмірі 419 млрд гривень, збільшення на інвалідів прокурорів і інших ухилянтів. Ті зразки зброї які виробляються в Україні і вражають цілі на глибину декілька тисяч кілометрів то здебільшого приватні виробники без бюджетних коштів. Але потихеньку зміни в реформуванні ЗСУ почалися і їх потрібно проводити ще вчора це і перехід на корпусну і дивізійну систему і багато чого іншого, але повторю ще раз при зелено-ригівській антимайданній владі ми з війни з своїми територіями не вийдемо ніколи , і потужний що напідписував з піндосами за наші корисні копалини одному Богу відомо, тому включайте розум бо може бути гірше чим зараз і злам реєстрів офісними підорами це і є підготовка до фальсифікації виборів, в електронному вигляді їх бути не може бо це шахрайство завчасне , ну а зараз допомагайте підрозділам ЗСУ і думайте аналізуйте це ВАЖЛИВО бо наступний пре президент може вискочити притула вусік якийсь блохер псевдо волонтер залізний ці потвори їх накупили вже доста і вони всі позеленіли як корчинський портников гордон і т.д.
Якщо по ситуації то вона виглядає так: Московіти формують клешні і з Півночі і Півдня для охвату Покровсько-Мирноградськоі агломерації, після захвату Шевченка і Піщаного повільно повзуть до Котлино там1 км залишилось фіксуються на околицях Звірове загальний напрямок на Гришино з іншої сторони намагаються додати Промінь Миролюбівку Тарасовка Миколаївка Михайлівка Новоекономічне з напрямком через Родинське на Грішино метою закрити клешні ,паралельно цілодобово знищуючи населені пункти, особливо КАБ яким три роки протидії не має , ну у підорів план зрозумілий загалом, несуть втрати і повільно пролазять в них часу досить, і на їхньому шляху стоять виключно ЗСУ я які мабуть відсотків на 80% складаються з мобілізованих які вже вчаться реально тут. Тил повністю живе у відриві від реальності як і підорські зелені адміністрації Покровську Костянтинівки Добропілля Краматорську і інших міст, які і зараз ніяк не допомагають ЗСУ лише крадуть кошти і по факту на залишившихся вже їм пох. Взагалі в мене висновок по військових адміністраціях Донецької області що там сидить Сепарня при чому відкрита , бардак корупція тотальна і абсолютно бесполезні мусора які тікають косяками на Дніпро а може і далі вже, та маленька частина що робить тут роботу ніяк не витягне провал і деградацію всієї системи мвс. Але простому Люду є надія тільки на ЗСУ, нажаль ми теж несемо втрати безповоротні і воюємо давно у відриві від більшої частини суспільства і більшої частини тз влади а по факту купки ригів на держпосадах, але нічого після ночі завжди приходить ДЕНЬ і яник тому свідок, так що рашка буде знищена а хуйло буде в Гаазі разом з подільниками з України ОБОВʼЯЗКОВО.