Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Киянин
Added 14 Jul 2024

Киянин

@kyianyn204
Number of subscribers: 23 642
Photos: 813
Videos: 1,810
Links: 1,420
Description:
Військові новини

👥 Number of subscribers

23 642
Average/Day:: -16
Average/Week:: -107
Average/Month:: -1092

👁️ Average views per message

9 103
Average/Day:: 11,100
Average/Week:: 9,763
ERR: 38.5%

📊 Messages per Day

2.2
Last day: 1
Week average: 1.4
Average per day: 2.2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 10,900 25-08-09 18:37
Всі хто сидить і щось намагається тут видивитись чи ви нюхати.Поставити палки в колеса бойовим підрозділам!Бойовим,ще раз кажу.Звичайним хлопцям які пішли воювати з 2022 року виходцям з піхоти і штурмів!!!Чи вас зачепила ситуація що ми переформували свою працю під дрони?!Так ми нищимо ще більше ворогів,і це ж все є в журалах і бр-ках.Навіть не кажучи що нам і фізично і морально тяжко тягнути це все з 2022 року і ще просити у людей гроші на дрони.І знаходяться все таки люди які готові витрачати не малі ресурси на ці палки і вигадки.То я б вам радив ці кошти витрачати на знищення ворога.Можете допомагати не нам а іншим підрозділам!Головне допомагати а не просто вести розмови.І ще можете не скидати гроші а відразу передавати дрони.Ви і з нас знімете відповідальність,та проблеми з логістикою дронів до зони відповідальності наших підрозділів.Ви купуєте і передаєте,нам так буде набагато зручніше.Нам головне дрони-це те чим ми нищимо ворога котрі прийшли на нашу землю!І раджу перед тим щось казати гучне подумати,і перевірити.Бо щось раніше я не бачив цих персон на штурмах)Обʼєднуйтесь і будьте душею і головою з військом!Бо щось занадто рано у вас вже «перемоги і домовленості»На Фронті все інакше,і ви схоже далекі від реальності якщо не розумієте!Всім дякую за підтримку ❤️©️Таєць🫡
👁 12,300 25-08-06 18:01
🏹 Просування противника в Серебрянському лісництві 🇷🇺 Останні зміни на мапі демонструють результат постійного тиску ворога на позиції бійців Сил Оборони, де кацапи знайшли чергові слабкі місця в обороні і намагаються максимально скористатися цією обстановкою. Серебрянське лісництво давно стало місцем сталої ЛБЗ без змін та безперспективності для ворога, але сьогодні, на жаль, вже так сказати не можна. ⛳️ Противник, вишукуючи слабкі позиції або їх відсутність, пролазить в тил та намагається там закріпитися, вступаючи навіть в бій вже з пілотами, які цього просто не очікують. Причиною цього стали проблеми в зоні відповідальності однієї з бригад ТрО, яким конче необхідна підтримка та ресурси, що є загальною проблемою використання підрозділів сил територіальної оборони. Наразі ситуацію намагаються стабілізувати, але переважаюча кількість піхоти противника дає можливість досягати успіхів на ділянці.🔥 Одночасно з цим, минулого тижня українські бійці відчули значний тиск по відтинку Григорівка-Серебрянка, де кацапи віднайшли для штурмових дій навіть техніку, але прожила вона недовго. Екіпажі дронів одразу зустріли цих виродків вогнем і помножили всі спроби на нуль. Тому для ворога лишився єдиний спосіб — продовжувати лізти піхотою. Але останні декілька днів вони знизили інтенсивність штурмів, здійснюючи, скоріше за все, перегрупування.⚔️ Також відбулися зміни в районі населених пунктів Торське та Зарічне. Ворог підібрався до першого, постійно туди залазить і пробує закріпитися. Сили Оборони проводить зачистки та ураження дронами, тому Торське на сьогоднішній день є динамічною зоною бойових дій, однак все йде до того, що село перейде в червону зону, адже ворог не припиняє заводити туди піхоту. Поряд з цим, кацапи вже фіксувалися в Зарічному, але поки з одноразовою акцією заходу. Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 9,600 25-08-04 15:39
🟡Ситуація навколо Костянтинівки🇷🇺 Ворог активно намагається реалізувати повне перекриття логістики в напрямку Торецька та Щербинівки. Для цього йдуть спроби здобуття успіхів по двох напрямках: в районі н.п. Біла Гора—Олександро-Шультине та в районі н.п. Яблунівка—Олександро-Калинове.⚔️ В Білій Горі здійснюється активний тиск на село, де кацапи намагаються закріпитися і взяти його в окупацію. Цей відтинок додатково характеризується проблемами в бригаді, яка його утримує і вона давно потребує відновлення та додаткових ресурсів, але реалії змушують триматися на останніх вольових, що і стараються робити бійці. Контроль Білої Гори та Олександро-Шультиного дадуть можливість зробити з цих сіл опорні пункти, куди кацапня обов'зково затягне своїх пілотів FPV-дронів. Однак, вони можуть спробувати додатково взяти територію з висотами, які знаходяться навколо, адже самі села перебувають в низині. 🏹 Про Олександро-Калинове та Яблунівку ми писали давно. І ще з моменту окупації Романівки противник активно ліз в сторону цих сіл. Взяття під контроль населених пунктів, дасть можливість ускладнити логістику на Щербинівку і Петрівку. Ворог не втратить можливості завести свої екіпажі, щоб реалізувати ці ускладнення, а сьогодні кацапи вже майже повністю окупували Яблунівку і намагаються закріпитися в Олександро-Калиновому. Після реалізації цих задач, при наявних можливостях кацапи полізуть окрім Бересток ще й в сторону Катеринівки, що збільшить потенціал повного перекриття логістики. ℹ️ Фланги вчергове стають нашою слабкою стороною, а взяття вищеописаних населених пунктів може стати дуже неприємним наслідком для Торецька і всєї агломерації міста, через яку проходить логістика. Слідкуємо за розвитком подій та реагуємо на будь-які зміни. Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 9,970 25-07-29 12:56
​Сьогодні день коли цілий ряд співробітників розвідки почали усвідомлювати, що в офісі президента України діє мережа агентів впливу росії, і розпочався важкий шлях до справедливості. Дякую всім небайдужим українцям, політикам, розвідникам, які вчасно проявили принциповість.✍🏻 Любовь Суходоля5 років тому, 29 липня в санаторії під Мінськом була затримана група російських найманців. Так була зірвана нереально крута та амбітна спецоперація наших розвідників. Вони планували вивезти з росії 28 злочинців, щоби ті опинилися перед українськім судом. Щоби відповіли за смерть наших військових.Операцію злили на найвищому рівні. Передача відомостей, що становлять держтаємницю, іноземній стороні, ворогу – це держзрада.Сьогодні 5 років "Вагнергейту". Ніхто не покараний.Влада заявила, що операції не було.Парламентська комісія під головуванням Безуглої взагалі добалакалася до того, що це російська та білоруська розвідки переграли нашу.Розслідувачі Bellingcat, CNN - довели, що це була неймовірна операція української розвідки.Усі розвідники, дотичні до операції, - звільнені, бо відмовилися брехати суспільству, що не проводили такої спецоперації.✍🏻 Олена Дмитренко Така собі річниця… і хоча історія не знає умовного способу, але все ж операція «Авеню» (народне «Вагнергейт») була б успішною, якби при владі не був керівник ОПи - агент Козир, полковникам Червінський Роман , Жолобецькому Олександру, вдалося б реалізувати задумане.Про цю спецоперацію ГУР ще будуть писати в книгах з історії та знімати фільми, переконана.
👁 9,400 25-07-21 14:04
Ніч провів у прикордонних до ворога полях, намагаючись разом із командою перехоплювачів збити “Шахеди”. Ось репортаж і висновки.Із плюсів — збили три “Гербери” (це дрон, що несе до 10 кг вибухівки і здебільшого використовується для відволікання ППО).Із мінусів — самі “Шахеди” на наш сектор цієї ночі так і не зайшли.Загалом, поїздка мала дві мети:Перша — подивитися, як працює перехоплювач, на розробку якого я колись видав грант у $30 000.Дійсно — збиває чудово. Хоча розробники потім лаялись, бо в цю суму не вклалися навіть приблизно — вийшло значно дорожче. Але головне — зараз усі задоволені, бо працює він дуже ефективно, і замовлень у них на місяці вперед.Друга — зрозуміти, як написати законопроєкт про умовно «децентралізоване» ППО: громади, волонтери, приватники.Моя думка поки така: найкращий вихід — це приватні воєнні компанії, яким за рахунок коштів громад, власників критичної інфраструктури та фондів можна було б контрактувати захист певних секторів неба.Чому я так думаю — за підсумками нічного «полювання».Як і припускав, проблеми зі збиттям “Шахедів” — не технологічні. У небі чітко видно багато наших дронів-перехоплювачів. Є навіть моделі зі штучним інтелектом, які самі захоплюють цілі (в нас — простіші).Але провтики— організаційні:🔹Дуже бракує людей. ЗСУ зосереджені на гарячих ділянках фронту й не мають змоги фізично закрити небо дефіцитними дронщиками.🔹Забагато елементів у різних руках — і це шкодить взаємодії.🔹Пілоти — волонтери.🔹Вибухівка — у військових.🔹Радари — у третіх військових.То радари не перемістили вчасно — “Шахеди” їх знищили. Сектор тепер не закритий.То радари перемістили, але не відкалібрували — в результаті, в сектор не може влучити ніхто.То пілоти ще вчаться і надто оптимістично беруться за цілі. І таких моментів багато.Тому, якби певний сектор був під єдиним управлінням приватної воєнної компанії — результат був би іншим.Приватник чітко знає, скільки йому коштує:🔺не відкалібрований радар🔺недостатньо навчений пілот🔺невлучений дронІ тут ми виходимо на ще одну проблему — майбутню.Дрони ускладнюються. Їх розробка стає дедалі дорожчою. Я передбачаю наступний етап — інтеграцію малих реактивних двигунів. Це вже не те, що “скрутити в гаражі”, і не те, що можна пілотувати без серйозних систем прицілювання.Наразі розробники працюють здебільшого на ентузіазмі, фінансуючи нові моделі за рахунок прибутків від простіших дронів. Якби був стабільний попит від приватних ППО, то:🔸легше було б формувати ТЗ🔸простіше — забезпечити замовлення під конкретні розробкиПриватним компаніям було б також легше наймати тих, хто не підлягає мобілізації. Роботи вистачить і дуже молодим, і ветеранам. Я не дуже вірю, що волонтерські бригади зможуть ефективно організуватись, навіть якщо держава обіцяє по 3 тис. грн на день.Хто має платити приватним воєнним компаніям? Можуть громади, власники критичної інфраструктури, просто зі зборів та фонди. Наприклад, за збитий Шахед фіксована плата чи абонплата за прикритий сектор.Наприклад, Укрзалізниця скаржиться, що втрачає локомотиви. Перехоплювач коштує від 2 до 5 тис. доларів. Поштові склади, трансформатори, виробництва — це в рази дорожчі втрати.Місто Київ, яке має стабільний багатомільярдний бюджетний профіцит, може легко закрити небо ще на підступах до міста.Технології вже дозволяють збивати 100% “Шахедів”. Але з поточною системою управління — ми максимум претендуємо на часткове прорідження.Поки що більш відповідальної моделі, ніж приватний виконавець, я не бачу.Навіть найсильніша армія світу — США — перша у світі за витратами на приватні воєнні компанії. І нам, мабуть, варто повчитись у них цьому.Автор Мар’ян Заблоцький.
👁 20,200 25-07-19 05:34
І під цим рішенням стоїть підпис Зеленского ОСОБИСТО!За дивним збігом обставин саме з напрямку, що мала прикривати ця частина стався основний удар рф.!!! ПОЯСНЕННЯ ТРЕБА?????А тепер вишенька на торті - пам'ятаєте повідомлення про багатокілометрову корку з військової техніки рф у напрямі Києва? ... так от пропускна здатність доріг була дуже важлива при плануванні удару на Київ.У рамках великого будівництва під егідою та патронатом президента України - пана Зеленського!!!!!!!! траса на Чорнобиль була реконструйована ТА РОЗШИРЕНА!!!! Розширена блдь!! дорога по якій їздить 1-2 авто на день.За дивним збігом обставин ( черговий раз) ця дорога стала однією з головних для наступу рф і саме її розширення дуже посприяло прискореному просуненню частин агресора.!!!!Загалом маємо лише по київському сектору оборони ... Зеленський розформовує війська, що мають прикривати Київ на напрямку головного удару армії рф та розширює дорогу по якій вони мають наступати ... і робить весь комплекс цих дій з першого дня президентства - не втрачаючі часу.!!!Але ... все це співпадіння???? ... чи як там у зеленого болота "не на часі..".."ета другое"???
👁 2,860 25-07-18 16:26
Аналітика політвʼязня режиму Зеленського - полковника СБУ Олега Кулініча.Як можливо оцінити мотиви й перспективи, мету перезавантаження уряду?Справжня мета для Зе: сховати, (нейтралізувати) свідків і потенційно обвинувачених — Чернишова, Сольського, Стефанішину, Магомедова (Комісія з цінних паперів), Умерова та інших.За усі роки Незалежності уряд-рекордсмен по тривалості перебування є рекордсменом - криміналітетом з огляду на кількість підозр оголошених, обшуків, кримінальних справ, порушених по діючому складу Кабінету Міністрів України (віцепрем’єри Чернишов, Стефанішина, Кубраков, Федоров; міністри Сольський, Умеров (паспорт РФ), Ляшко, Галущенко, Бідний) і, відповідно, заступники міністра.Що цікаво, що всі «достойники» не подали у відставку, як це є прийнятно в цивілізованому суспільстві, а як виконавці формування «общака» фактично стали «злодіями» (“ворами в законі”). Всі ознаки статті 255 Кримінального кодексу України з правової точки зору.Тобто, на зміну «олігархату» від Кучми прийшов один найвеличніший рабовласник(«Наполеон»), який, граючи майстерно ролі й перевтілюючись в образах, непомітно поневолив й підкорив націю 40-мільйонну в центрі Європи(!).Ті, хто зрозумів чи відчув, встиг втекти, як колись звідусіль тікали навпаки на вільні і козацькі землі української козаччини. А ті, хто прив’язані пуповиною до України, залишились, але стали рабами або на суд Божий вже пішли.Фактично, близько 20 млн рабів, для яких працює лиш один закон України «Про мобілізацію». А Конституція, кодекси, закони інші - на паузі, бо війна.Тому перезавантаження уряду (і зверніть увагу: в складі нових облич немає, лиш перестановка підписантів й декорацій), це цементування організації з формування «общака».- треба знищити речові докази, документальну базу і фінансову звітність, реорганізувати міністерства і відомства.Бо в процесі реорганізації й ліквідації відомств документація з 2019 по 2025 роки буде знищена. А деякі «розумні» її приховають аби мати компромат на майбутнє і основу для торгів з гравцями.Тобто, йде професійна зачистка доказової бази. І судячи з почерку — то архітектор Татаров (інші 5–6 менеджерів не мають досвіду такого в цьому).Усвідомлюючи високоймовірність поразки і готовність до здачі України, аби дати можливість евакуації Зе і сформувати лінійку потенційних «підписантів» угод щодо поразки України, сформовано лінійку «фунтів» слухняних, які мають взяти на себе цю відповідальність (це як Уряд Скоропадського, який рятувався втечею, а потім з нацистами в мемуарах будував теорії відбудови України в умовах еміграції й забезпеченого життя).Для мене формування діючого складу Кабміну є індикатором підготовки потенційних варіантів підписання ганебних угод, здачі інтересів України, цементування «общакової» спільноти і втечі головних «фельдмаршалів» і Наполеонів.Народ, як завжди, залишиться наодинці в чергових смертельних загрозах…Це моя відповідь на це питання.
👁 8,710 25-07-17 14:15
🇺🇦 Верховна Рада офіційно затвердила новий склад уряду України👥 Сьогодні парламент підтримав кадрові зміни в Кабінеті Міністрів, остаточно сформувавши оновлений уряд.📷 Основні призначення:🟡Михайло Федоров — Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації;🟡Олексій Кулеба — Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку інфраструктури та територій;🟡Тарас Качка — Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції;🟡Матвій Бідний — Міністр молоді та спорту;🟡Герман Галущенко — Міністр юстиції;🟡Світлана Гринчук — Міністерка енергетики;🟡Денис Улютін — Міністр соціальної політики, сім’ї та єдності України;🟡Наталія Калмикова — Міністерка у справах ветеранів України;🟡Ігор Клименко — Міністр внутрішніх справ;🟡Оксен Лісовий — Міністр освіти і науки;🟡Віктор Ляшко — Міністр охорони здоров’я;🟡Сергій Марченко — Міністр фінансів;🟡Олексій Соболєв — Міністр економіки, довкілля та сільського господарства;🟡Андрій Сибіга — Міністр закордонних справ України.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат
👁 7,790 25-07-13 14:28
❗️ “Навіщо нам ця спільнота і як ми змінюємо майбутнє”Привіт. Мене звуть Аліна, я адмін в цьому каналі. Це коротке звернення для всіх учасників нашої спільноти — і старих, і нових.Але не про правила як такі. А про глибший сенс:Навіщо ми тут, чому стиль нашого спілкування — це вже дія, і чому саме цього боїться будь-яка авторитарна влада.🧩 Давайте чесно. Що зараз відбувається в Україні?Ми маємо зовнішнього ворога, який не здається.Але є і внутрішній — влада, яка користується війною, щоб закручувати гайки, будувати ручну автократію під виглядом “державності”.Корупція, саботаж, цензура, політичні репресії, тиск на волонтерів, тотальна брехня в медіа — усе це не просто “помилки”. Це система, яка хоче, щоб ми втратили здатність думати, діяти й об’єднуватися.Бо знає: коли українці вміють домовлятися між собою — жодна влада не зможе тримати їх під контролем.⚠️ Але є ще один фронт — всередині нас самих.Це — звичка сваритися, перекрикувати, топити одне одного в емоціях.Це те, що залишилось після десятиліть колоніального досвіду, зрад і принижень.Ми виросли в системі, де кожен сам за себе, де немає довіри, а є лише обурення.І от тут — головне.Ми створюємо цю спільноту як тренажер іншої України.🎯 Не для криків. Не для лайки.А для того, щоб вчитися діяти по-іншому:• По-дорослому• По-стратегічному• Як дипломати, як управлінці• Як майбутні координатори змін⸻🔍 Приклади з життя:– Ви заходите в коментарі до новини — і бачите, як українці розривають одне одного через формулювання або картинку.– Ви бачите, як один волонтер обливає іншого лайном — замість того, щоб сісти й домовитись.– А в цей час — нагорі крадуть, зливають позиції, торгують державою.💡 Ми маємо зупинити цей сценарій.Бо те, що ми тут будуємо — це довіра.А довіра — це не емоція. Це — результат правильно організованого діалогу.⸻🧠 Чому це важливо з точки зору психології?Коли люди сваряться, їхній мозок працює у стані “бей або тікай”.Це означає, що:– блокується раціональне мислення– зникає здатність бачити системно– активується лише короткострокова емоційна реакціяВ такому стані не можна:– домовлятися– будувати плани– організовувати спротивА коли ми тренуємо спокій, конструктив, аргументи — ми активуємо іншу частину мозку:🧩 ту, яка відповідає за аналітику, за зв’язки, за співпрацю.Саме так народжується громадянське суспільство. Не на мітингах, а в щоденній культурі розмови.⸻📜 Тому ми й маємо наші правила — не щоб карати, а щоб тримати фокус.1. Ми за живе, але людяне спілкування• Без особистих нападів• Без ярликів типу “бот”, “вата”, “ідіот”• Якщо зірвався — визнай і продовжЦе — нормально. Ми всі вчимося.2. Фокус — на рішення, не на скарги• Якщо бачиш проблему — запропонуй варіант• Якщо незгідний — поясни, не принижуй• Ми вчимося бути стратегами, а не коментаторами3. Безпека спільноти — наш пріоритет• Без погроз, цькувань, маніпуляцій• Якщо щось не так — пиши модераторам• Якщо злітаєш — зроби паузу. Повертайся з ясною думкою⸻🌱 Бо те, що ми будуємо — це не просто телеграм-чат.Це — мережа довіри. Це — прототип іншої держави.Не зверху, а знизу. Не з олігархічного центру, а з горизонтальної структури, де люди не змагаються, а синхронізуються.📌 І саме цього боїться і ворог, і наша влада.Бо вона вміє тримати роз’єднаних, але не може керувати організованими.Вона боїться, що ми зрозуміємо свою силу.А ми вже зрозуміли.⸻💬 Дякую кожному, хто тут.Це не буде ідеально. Але це буде чесно.Будь ласка, бережіть цей простір — як поле для справжньої розмови і дії.Бо саме тут починається Україна, якої ми всі хочемо.Слава Україні💙💛
👁 9,900 25-07-04 15:43
​Сьогоднішній масований обстріл Києва і області 550 засобами повітряного нападу: шахедами і ракетами чітко вказує, що вплинути на ворога в питанні припинення війни не зможе жоден лідер демократичного світу, жодна телефонна розмова. пуйло опинилось у замкненому просторі і свідомості та не бачить жодного виходу з ситуації крім нескінченної війни до переможного кінця - цілковитого знищення держави Україна. Проте, такі істеричні кроки по обстрілу мирного тилового міста вказують, що ресурси вичерпані, а перемога не є можливою військовим шляхом. Такий метод ведення війни може вказувати на початок агонії всередині владної вертикалі пуйла і критичних проблем у економіці країни-агресора, які можуть спричинити ефект доміно у всіх сферах державного управління і промислово-оборонного комплексу. Сьогодні, незважаючи на масованість обстрілу, поки не повідомляють про загиблих, лише про постраждалих, і це втішає. Українців не залякати, завчасно готуємося, ми призвичаїлися до таких атак, і вони нас лише згуртовують для праці на перемогу. ‎