Source
Киянин | Бажаю міцного Козацького:Якщо коротко то ситуація виглядає наступною, ...
14 400 Views/Reach
2025-04-07 05:17
Message №2644
Бажаю міцного Козацького:Якщо коротко то ситуація виглядає наступною, починаючи з Оріхівського заруби підори кучно полізли але ситуація вже традиційна коли закидають новостворену бригаду і підори на ротації туди пролазять, Новопавлівський напрямок, підори намагаюся пролізти з Андріївки на Олексіївну -Зелений Кут одночасно вже пробують на трасу Богатир -Констянтинопіль вискакувати і лівіше намагаються теж пролазити, але там 79.33.23.27 та придані підрозділи дійсно знищують кожен день купу підорів в тому числі і наш підрозділ, далі до Покровська Армагедон то ми відштурмовуємо села то підори повертаються і так по колу , Покровськ-Мирноград підори посилили штурми обстріли але там старі бригади Люті в реальному пісеці при обмеженій логістиці роблять роботу яку нажаль тилові щурі не оцінять, Мирноград -Торецьк вже мабуть місяці два підори намагаюся проломити нашу оборону особливо зараз район Зорі в цей сектор лізуть, їхня арта дрони рсзв села в 5-7 км повибивала нафіг хоча багато місцевих , Яблунівка Олександрово-Калиново Олександропіль бʼють тяжким калібром, Торецьк та околиці там Козаки з залізними яєлами відбивають по 5-8 штурмів в день при перевазі в піхоті 1:10 особливо Подяка Азов який є флагманом оборони в цьому секторі.Торецьк-Часів Яр цю лінію тримають 24,93.56 та інші Сильні Бригади ЗСУ які в реальному пісецю нормально знищують орків , хоча інтенсивність вогневого впливу капец. Луганщина Харківщина дуже складна ситуація вважаючи що резервів підори натягли 1-4 тому нашим Козакам особлива Подяка за цю частину фронту особливо 3 Штурмовій. Курщина-Сумщина це безперервний пісец як для військових так і цивільних.PS: підсумовуючи КАБ ФАБ інтенсивність обстрілів збільшилася, артилерія в т.ч 170 мм приносять значні руйнування, авіація підорів прокладає шлях їхній піхоті , по дронам велика шкода нашій логістиці нажаль, міжнародні інституції нажаль з 24.02.22 перестали існувати і на них розраховувати не варто бо це імпотенти.А що у нас :А у нас найкраща частина нації ЗСУ.Які успіхи:Наші пілоти ЗСУ 24/7 знищують бронетехніку артилерію піхоту ват це десь 75-80 % загальних втрат, наша найкраща у світі піхота штурмує і в містах і селах і посадах, окопна піхота тримає рубежі в посадках норах ямках бліндажах, бронетехніка штурмує і відбиває штурми авіації трохи теж видно в роботі , вогнева підтримка шліфує пітухів цілодобово, логістика забезпечує вищевказаних і цей військовий механізм крутиться вже четвертий рік. А ще є у нас українська паперова армія яку вже виростила незалежна Україна, які знають тільки звіти таблички і журнали, але в нашому підрозділі їх не має , бо ми їх лящами годували і вони пішли далі совок продовжувати, саме в нас все чітко є задачі є виконання , от і Киянин допише текст для своїх найкращих однодумців і поїде на новий сектор бо робота в мене зараз творча , ну і на завершення зп ЗСУ 20 000 грн а мусорам 32 000 грн , бо треба було зранку 24.02.22 не їхати знищувати пітухів пукінських а втікати як мусора на Закарпаття , тоді були б і ордена і медалі і зарплати підвищені , а так четвертий рік збори і законодавче рабство, але це не точно, бо мусарня і шмигальня живе виключно за нашими спинами і нам це вже набридло і це вже точно. Вас всіх обіймаю.