Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради
Added 06 Jan 2025

Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради

@kolomiietsofficial
Number of subscribers: 1 672
Photos: 6,020
Videos: 55
Links: 120
Description:
Офіційний канал секретаря Ладижинської міської ради Олександра Коломійця

👥 Number of subscribers

1 672
Average/Day:: -1
Average/Week:: -1
Average/Month:: -6

👁️ Average views per message

842
Average/Day:: 1,600
Average/Week:: 767
ERR: 50.36%

📊 Messages per Day

1.5
Last day: 3
Week average: 1.3
Average per day: 1.5

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

Відбулась 46 позачергова сесія Ладижинської міської ради 8 скликання. У сесійній залі зібралося 19 депутатів.На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять військових та мирних українців, загиблих внаслідок збройної агресії росії.Порядок денний містив 7 питань. Серед них:✔️внесення змін до місцевого бюджету на 2025 рік, пов’язаних з отриманням субвенцій державного бюджету до місцевого бюджету на потреби закладів освіти, зокрема придбання обладнання для учбових кабінетів, забезпечення супроводу учнів з особливими освітніми потребами та інше;✔️затвердження “Програми підтримки медичних пунктів тимчасового базування на 2025 - 2027 роки” для забезпечення можливості оплати комунальних послуг;✔️затвердження Положення, структури і штатів КЗ “Ладижинський міський центр соціальних служб” у новій редакції зокрема для організації супроводу дітей з ООП, які навчаються на інклюзивній формі навчання;✔️земельні питання.Шляхом голосування були прийняті рішення по всіх питаннях порядку денного сесії.
Ладижинська міська лікарня відкрила реабілітаційний пакет НСЗУ. Це дозволить отримати державне фінансування реабілітаційних послуг, що надаються відділенням відновного лікування та профілактики професійної захворюваності. Це засвідчує, що відділення повністю відповідає державним стандартам в питанні реабілітації. В цьому вже могли переконатись 90 пацієнтів які пройшли реабілітацію у минулому році за кошти місцевого бюджету.Для того, аби отримати реабілітаційний пакет від НСЗУ владою міста спільно з керівництвом лікарні та медиками проведено значний обсяг роботи. Це забезпечення штату відділення кваліфікованим персоналом, придбання реабілітаційного обладнання, облаштування приміщень згідно вимог безбар’єрності тощо. І більшість цього профінансовано за рахунок залучення коштів партнерів та донорів. Очікується, що завдяки наданню реабілітаційних послуг лікарня збільшить надходження від державного бюджету у розмірі від 5 до 10 млн грн на рік. Дякую медикам, партнерам та донорам за допомогу!