Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради
Added 06 Jan 2025

Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради

@kolomiietsofficial
Number of subscribers: 1 672
Photos: 6,020
Videos: 55
Links: 120
Description:
Офіційний канал секретаря Ладижинської міської ради Олександра Коломійця

👥 Number of subscribers

1 672
Average/Day:: -1
Average/Week:: -1
Average/Month:: -6

👁️ Average views per message

842
Average/Day:: 1,600
Average/Week:: 767
ERR: 50.36%

📊 Messages per Day

1.5
Last day: 3
Week average: 1.3
Average per day: 1.5

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

Сьогодні, без сумніву - самий чорний день в історії громади. День, який став важким випробуванням. Ми разом пройшли через складні години — з тривогою, викликами, але з величезною силою єдності.Ще раз висловлюю співчуття родині загиблої Діани. Разом із тим, я щиро вдячний кожному, хто сьогодні був поруч.Я щиро вдячний енергетикам, рятувальникам, медикам та комунальникам. Благодійним організаціям, волонтерам, психологам, підприємцям, всім небайдужим мешканцям громади. Велика подяка ЗСУ.Окремо дякую за надійне плече команді ЗШР Червоного Хреста Вінницької області, Олені Педорук та Володимиру Руденко.Дякую благодійному Фонду "МХП-Громаді".Дякую за допомогу Вінницькій обласній державній адміністрації, Наталі Заболотній та Олександру Піщику.Дякую нашому апарату міської ради.Дякую всім за витримку, турботу, людяність і спільну роботу.Дякую всім мешканцям за розуміння, підтримку одне одного й віру в те, що разом ми впораємося. Ми — сильна громада, і жодні труднощі не зламають нашу єдність.Тримаймось!
Відбулась 56 сесія Ладижинської міської ради 8 скликання. У сесійній залі був присутній 21 депутат.На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять військових та мирних українців, загиблих внаслідок збройної агресії росії. Перед розглядом порядку денного привітав вихованця Ладижинської ДЮСШ № 2, працівника Вінницької птахофабрики "Філія ВКВК" Ярослава Мантака з присвоєнням звання майстра спорту України зі стрільби кульової та вручив відповідний значок і посвідчення. Для того, аби отримати це почесне звання, Ярослав під час Кубку України зі стрільби кульової разом зі спортсменкою Поліною Заіченко виборов срібну медаль в олімпійській вправі МІХ з пневматичного пістолету та виконав необхідні нормативи. До сесійної зали також завітали учні Ладижинського ліцею № 3 разом з керівницею закладу Галиною Поліщук. Діти передали зібрані під час благодійної заходів на підтримку ЗСУ 10000 гривень. Подякував молоді та запевнив, що кошти підуть на закупівлю необхідного обладнання для військових відповідно їхніх запитів. Надав присутнім інформацію щодо підготовки міста до опалювального сезону, зокрема розповів про роботи на альтернативних джерелах опалення, модульні котельні та КГУ. Також надав роз’яснення щодо маніпуляцій та пліток, які розміщуються в соціальних мережах стосовно будівництва протирадіаційного укриття. Порядок денний містив 42 питання. Шляхом голосування були прийняті рішення по всіх питаннях.Також під час сесії зі звітом про свою діяльність з 4 січня 2024 року і по теперішній час виступив Олександр Єфіменко, староста Заозерненського старостинського округу. Працюємо далі на благо громади.
Сьогодні разом з Головою Курахового Романом Падуном та директором Ладижинської міської лікарні Віталієм Клименком вручили ключі від службової квартири лікарю-хірургу Ладижинської міської лікарні Григорію Верезубчаку. Це черговий крок на шляху створення якісних та конкурентних умов для залучення у громаду фахового медичного персоналу, подальшого його утримання та розвитку. Григорій Анатолійович приїхав до Ладижина з міста Токмак Запорізької області. Тривалий час він працював у відділенні політравми, має понад 30 років медичної практики, є оперуючим хірургом. З квітня 2024 року він працює у загальнохірургічному відділенні нашої лікарні, а також веде прийом пацієнтів у поліклінічному відділенні. Відповідно до даних НСЗУ, особисто лікар-хірург Григорій Верезубчак надав послуг в стаціонарі 246-ти пацієнтам, за що лікарня отримала від держави понад 1,6 млн гривень. Амбулаторно лікар надав послуг 1321 пацієнту, що було оцінено НСЗУ в 929,5 тис. гривень. Завдяки професійній роботі Григорія Анатолійовича лікарня отримала понад 2,5 мільйони гривень від держави. Це свідчить не тільки про високу довіру пацієнтів та значний обсяг роботи лікаря, але й підкреслює його ключову роль у забезпеченні фінансової стабільності та розвитку медзакладу.До ремонту квартири також долучилась іноземна неурядова організація «АКТЕД», завдяки якій було замінено вікна і двері на загальну суму понад 116 тис. гривень. Медицина - пріоритет у роботі нашої команди, що чітко відображено у щорічних показниках розвитку лікарні. Дуже цінно для нашої громади, що лікар такої високої кваліфікації залишився працювати саме тут. Ми й надалі будемо надавати підтримку медикам та створювати умови для розвитку медицини в громаді.
Останнім часом у місті поширилася некоректно сприйнята інформація про нібито підвищення тарифів на теплопостачання для населення на новий опалювальний сезон. Хочу офіційно повідомити: для категорії «населення» тарифи залишаються незмінними – на рівні 2021 року.В опалювальному періоді 2025–2026 рр. ВП «Ладижинська теплова електрична станція» АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» застосовуватиме тарифи відповідно до рішення виконкому міської ради від 24.06.2021 №149:▪️ постачання теплової енергії – 900,88 грн за 1 Гкал (з ПДВ);▪️ постачання гарячої води (з рушникосушильниками) – 59,69 грн за 1 куб. м (з ПДВ);▪️ постачання гарячої води (без рушникосушильників) – 55,48 грн за 1 куб. м (з ПДВ).Таким чином, населення сплачуватиме за тепло та гарячу воду за діючими тарифами.Нові тарифи, затверджені рішенням виконкому від 01.09.2025 №338, стосуються лише юридичних осіб і діятимуть у період з 01.10.2025 р. по 30.09.2026 р.Прошу мешканців міста не хвилюватися та довіряти лише перевіреній інформації з офіційних джерел.
Сьогодні виповнюється рік відтоді, як у розпочало роботу відділення відновного лікування та профілактики професійної захворюваності Ладижинської міської лікарні.За цей час тут отримали допомогу 1285 пацієнтів. Серед них – 350 ветеранів Збройних Сил України, 121 цивільний громадянин, 219 енергетиків, які змогли покращити свій стан здоров’я. Ще 575 пацієнтів отримали реабілітаційні послуги амбулаторно. Висловлюю щиру подяку колективу відділення за відданість своїй справі та щоденну працю. Дякую компанії ДТЕК Енерго та всім нашим партнерам, які разом із нами розвивають сучасний безбар’єрний реабілітаційний центр.Попереду на нас чекає новий етап – реалізація масштабного проєкту з реконструкції центру. У його межах передбачено отримання понад 230 млн грн благодійного фінансування у вигляді робіт за грантовою угодою між Урядом України та Урядом Французької Республіки.Ми продовжуємо працювати далі – заради розвитку нашої громади та створення якісних умов для відновлення кожного, хто цього потребує.
Взяв участь у звітно-виборчій конференції Ладижинської місцевої організації Товариства Червоного Хреста України. У своєму звіті за 2023-2025 роки організація підкреслила значну гуманітарну роботу. За цей період допомогу отримали тисячі мешканців Гайсинського району, зокрема і нашої громади включно з ВПО, людьми з інвалідністю, ветеранами, багатодітними сім'ями та родинами загиблих. Загальна вартість наданої допомоги сягнула десятків мільйонів гривень.Завдяки підтримці обласної організації ТЧХУ для альтернативних джерел теплопостачання Ладижинської громади були надані генератори, модульні котельні та функціональні ліжка для реабілітаційного центру на загальну суму понад 14 мільйонів гривень. Також в громаду залучено 1,2 мільйона гривень грантових коштів.Осередок активно розвиває такі програми, як Центри життєстійкості, «Перезавантаження», а також надає допомогу громадам, підтримує Банк одягу, пункт прокату засобів реабілітації та реалізує програми психосоціальної підтримки, мінної безпеки, пошуку зниклих безвісти та інші. Незабаром планується відкриття благодійної швейної майстерні.Під час конференції подякував керівниці осередку Анні Древницькій за плідну співпрацю, вагомий внесок у волонтерську діяльність, благодійну та гуманітарну допомогу, вручив відзнаку. Сподіваюсь на подальшу ефективну співпрацю на благо громади.
На шляху до кластерності розширюємо штат Ладижинської міської лікарні ключовими спеціальностями. В медичному закладі розпочали роботу два нових фахівці – лікар-кардіолог та лікар-хірург. Зустрівся з новими працівниками, привітав їх із початком роботи та поспілкувався про подальшу співпрацю.🔸Світлана Іванівна Філімонова – досвідчена лікарка-кардіолог із понад 40-річним стажем. Закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова та ординатуру в Києві. Працювала в Алжирі, Гайсинській лікарні, де обіймала посаду завідувачки відділення. Понад 20 років пропрацювала в лікарні у Немирові, а також у приватних клініках.«Медицина постійно змінюється, і мені цікаво бути в курсі нових методик. В Ладижині мене дуже тепло прийняли, колектив дружній, допомагає швидко адаптуватися до нових умов», – розповіла лікарка.🔹Олександр Павлович Третяков – лікар-хірург із понад 20-річним досвідом, родом із Херсонщини. Освіту здобув в Одеському державному медичному університеті, має спеціалізацію з хірургії та охорони здоров’я. Працював у Білозерській районній лікарні Херсонської області, де виконував як лапароскопічні, так і відкриті оперативні втручання, а також брав участь у розвитку системи охорони здоров’я.«Приєднання Олександра Павловича до нашого колективу – це велика допомога, адже завдяки цьому в нашому закладі буде організоване цілодобове чергування лікаря-хірурга, що сприятиме вчасному і оперативному наданню медичної допомоги пацієнтам за хірургічним напрямком», – зазначив директор КП «Ладижинська міська лікарня» Віталій Клименко.Бажаю новим лікарям успіхів і професійних здобутків. Нехай їхній досвід і знання стануть надійною опорою для здоров’я жителів Ладижинської громади.
Разом із заступником начальника Вінницької обласної військової адміністрації Олександром Піщиком перевірили одну з котелень міста.Як зазначив Олександр Піщик, через постійні загрози обстрілів, місто пережило стан надзвичайної ситуації та потребує особливої уваги, тому це питання перебуває під постійним контролем обласної військової адміністрації.«Ми маємо забезпечити стабільний і безпечний початок опалювального сезону на Вінниччині, зокрема для мешканців Ладижина. Попри складні умови та загрозу обстрілів, робимо все можливе, аби житлові будинки, заклади освіти й медицини були з теплом. Це питання нашої спільної безпеки та турботи про людей», - підкреслив заступник начальника ОВА.Ми розуміємо, наскільки важливим є безперебійне теплопостачання для наших жителів. Торік місто протягом 25 діб отримувало тепло завдяки альтернативній системі теплопостачання. Нам вдалося втримати ситуацію, зберегти тепломережу та забезпечити подачу тепла в оселі. Відтоді потужність цього об’єкта вже збільшено більш ніж на 6 МВт. Ми й надалі активно співпрацюємо з обласною адміністрацією та відповідними структурами, щоб мешканці Ладижина були з теплом у холодну пору року.У межах перевірки також обговорили план першочергових заходів для запобігання надзвичайним ситуаціям у разі перебоїв з централізованим теплопостачанням.Дякую Олександру Піщику та Вінницькій обласній державній адміністрації за постійну підтримку та увагу до потреб Ладижина.
Інформація щодо організацій, установ та служб, які надають підтримку ветеранам в Ладижинській громаді: Фахівці із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб при КЗ «Ладижинський міський центр соціальних служб». +38 096 991 57 34. Адреса: 24321, Вінницька обл., Гайсинський р-н, м.Ладижин, вул. Процишина, 23 Телефон: E-mail: [email protected] Щочетверга та щоп’ятниці - в приміщенні Ладижинської міської лікарні з 13:00 до 15:00. Тел.: +38 (096) 991 57 34. Відділ у справах ветеранів війни м. Ладижин. Управління праці та соціального захисту населення Ладижинської міської ради, вул. Процишина, 91, каб.№15. Час роботи з відвідувачами - з 8:00 до 12:00. КП "Ладижинська міська лікарня" Ладижинської міської ради Гайсинського району Вінницької області. Адреса: Україна, м. Ладижин, вул.Наконечного, 194. 380 (66) 203 89 45 - реабілітаційне відділення; 380 (98) 813 90 31 реєстратура лікарні, [email protected] Комунальний заклад "Ладижинський міський центр соціальних служб" (психосоціальна підтримка). +38 096 991 57 34. Адреса: 24321, Вінницька обл., Гайсинський р-н, м.Ладижин, вул. Процишина, 23 Телефон: E-mail: [email protected] Управління праці та соціального захисту населення Ладижинської міської ради тел. +380434361006 Email: [email protected] Центр життєстійкості Ладижинської громади Центр життєстійкості Ладижинської громади +38 068 338 45 52. Адреса: 24321, Вінницька обл., Гайсинський р-н, м.Ладижин, вул. Процишина, 23 Телефон: e-mail: [email protected]
Відбулась депутатська комісія.На порядок денний було винесено 57 питань. Депутати обговорювали проєкти рішень, які будуть винесені на пленарне засідання 51 сесії Ладижинської міської ради 8 скликання.Серед інших розглянули наступні питання:✔️про внесення змін до місцевого бюджету на 2025 рік;✔️затвердження міської цільової програми “Турбота” на 2025 рік в новій редакції;✔️затвердження міської комплексної програми підтримки учасників АТО/ООС, Захисників і Захисниць України та членів їх сімей на 2025 рік в новій редакції;✔️внесення змін до «Єдиної комплексної правоохоронної програми в місті Ладижин на 2025-2029 роки»;✔️запровадження системи енергетичного менеджменту;✔️погодження інвестиційної програми у сфері теплопостачання на 2025 - 2026 рр.;✔️земельні питання тощо.Всі питання порядку денного сесії опрацьовано. Всі учасники комісії висловили свої думки, дебатували і вносили пропозиції.Засідання 51-ї сесії 8-го скликання відбудеться 26 червня 2025 року.Продовжуємо працювати на благо громади.