Source
Олександр Коломієць - секретар Ладижинської міської ради | Шановні мешканці громади!Інформую вас щодо роботи нашого реабілітаційн...
905 Views/Reach
2025-05-01 12:31
Message №4748
Шановні мешканці громади!Інформую вас щодо роботи нашого реабілітаційного відділення. За 4 місяці 2025 року за кошти державного бюджету реабілітацію пройшли 130 пацієнтів, 71 з яких - ветерани Збройних Сил України.72 людини отримали послуги оздоровлення, спрямовані на профілактику професійної захворюваності. Кошти, отримані від надання цих послуг, дають відділенню можливість розвиватися та покращувати свою роботу.Ми продовжуємо працювати над збільшенням кількості кваліфікованого персоналу аби розширити цю потужність. Наша кінцева мета - досягти показника у понад 50 пацієнтів на місяць.Разом з тим, працюючи в єдиній системі медичних гарантій, ми зобовʼязані приймати на реабілітацію пацієнтів з будь-яких громад України, зокрема військовослужбовців. І це добре, бо є можливість забезпечувати стовідсоткове наповнення відділення та відповідний максимальний обсяг фінансування від держави.Дякую всьому медичному персоналу за роботу, вірю в подальший розвиток та покращення рівня якості роботи відділення.