Source
Kito San news | Київ продовжують цілеспрямовано добивати.По факту, одне з найбільших м...
2 430 Views/Reach
2026-01-20 08:14
Message №2027
Київ продовжують цілеспрямовано добивати.По факту, одне з найбільших міст Європи на межі гуманітарної катастрофи масштабів 2-ї світової. Якщо ситуація продовжиться, то ми отримуємо десятки тисяч жертв і мільйони біженців. Це повністю свідомий вибір Росії - терор та знищення цивільного населення. Вони про це навіть заявляють офіційно.І я чомусь майже впевнений,що на Заході це зараз не дуже розуміють. Чому не розуміють? Бо Україна каже що все заєбісь. В медіа є лише два основні наративи. Перший - ми незламні, угугугугу! Дивіться, немає світла і тепла, а у нас дискотека! Українці - ви неймовірні!Другий - Міндіч, де гроші?? Все вкрадено, нічого не зроблено! Зеля (або Кличко) зрадник!Люди, ви зовсім єбануті? Яка в жопу незламність? Незламність це прикольна штука, коли ти незламно ночуєш в метро, бо тривога, потім незламно п'єш лавандовий лате в кав'ярні, що працює від генератора, а потім включаєш ноутбук і працюєш від екофлоу. І хоч хочеться спати, але ти ж незламний! Ну типу гра, пригода. Але зараз не так.Бо без тепла, води і каналізації незламність не працює. Починається виживання.Так само і з Міндічем. Пофіг вже хто і що вкрав. Ви не про те думаєте.Якби я відповідав за державну медіа політику, то максимально агресивно транслював би по всім наявним каналам саме наратив гуманітарної катастрофи і злочину. Чітко натякаючи на наслідки саме для Європи.Насправді, варіантів досить багато, в тому числі і для внутрішнього споживання. Але замість них лише незламність та міндічі. Програє той, хто не бажає змінюватись.