Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Київський Димон 🇺🇦
Added 06 Jan 2025

Київський Димон 🇺🇦

@kievskiy_dimon_ua
Number of subscribers: 5 747
Photos: 2,520
Videos: 276
Links: 8,810
Description:
Актуальні новини України🇺🇦 OSINT спостереження📡 Повідомлення про політ ворожих ракет / БпЛА у реальному часі🛸🚀

👥 Number of subscribers

5 747
Average/Day:: -3
Average/Week:: -2
Average/Month:: +344

📊 Messages per Day

3.9
Last day: 20
Week average: 7.9
Average per day: 3.9

Logo change history

Name change history

Київський Димон 🇺🇦 2026-05-07
Київський Димон🇺🇦 2026-05-03
Київський Димон | ППО РАДАР КИЇВ/КИЇВЩИНА 2026-04-03
Київський Димон | ППО РАДАР 2026-04-02
Київський Димон 2025-04-03
Київський Дімон 2025-01-27

Account type change history

Публічний канал 2026-05-05
Публічна группа 2026-05-03
Публічний канал 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

🌷 З Днем Матері! 🌷Сьогодні особливий день — день найдорожчих людей у нашому житті. День тих, хто подарував нам життя, підтримку, тепло й любов. Матері — це справжня сила, яка тримає родину, дім і навіть цілу країнуМама — це людина, яка завжди чекає, хвилюється, вірить і підтримує навіть тоді, коли весь світ може відвернутися. Саме материнська любов дає нам сили рухатися вперед, не здаватися та боротися за своє майбутнє.Особлива подяка сьогодні українським матерям. Тим, хто чекає своїх дітей з війни. Тим, хто ночами не спить через тривоги та вибухи. Тим, хто виховав справжніх людей, захисників, волонтерів і просто сильних українців. Ви — серце України. 💙💛Бажаємо кожній мамі:🌸 міцного здоров’я 🌸 спокійних ночей 🌸 щирих усмішок 🌸 радості в серці 🌸 тепла й любові від рідних 🌸 та найголовніше — мирного неба над головою. Не забудьте сьогодні обійняти свою маму, подзвонити їй або просто сказати: «Дякую». Для неї це значить набагато більше, ніж здається. ❤️З Днем Матері!Бережіть своїх мам. 🌷Підписатися на: @kievskiy_dimon_ua
📡⚠️ Рух Shahed (оновлення)⚠️ 15 Shahed → Київська область (південь), курс західний⚠️ 14 Shahed із Київської області → Вінницька область (Вінницький район)⚠️ 11 Shahed зайшли у Вінницьку область → курс на Хмільник / Калинівку, ймовірно далі на Хмельницьку область⚠️ 9 Shahed з Вінницької області → Хмельницька область (напрямок: м. Хмельницький, Шепетівський район)🔴 6 Shahed → околиці м. Вінниця, Вінницька область⚠️ 6 Shahed кружляють над Гайсинським районом, Вінницька область⚠️ 3 Shahed із Херсонської області → Миколаївська область (Баштанський район)🔴 2 Shahed → м. Миколаїв, Миколаївська область⚠️ 1 Shahed із Миколаївської області → Одеська область⚠️ 1 Shahed із Кіровоградської області → Вінницька область (Гайсинський район)⚠️ 1 Shahed із Кіровоградської області → Черкаська область (Черкаський район), курс на Черкаси / Смілу⚠️ 1 Shahed із Сумської області → Полтавська область (Миргородський район)🔴 1 Shahed кружляє над Лубенським районом, Полтавська область🔴 1 Shahed → Біла Церква, Київська область🔴 1 Shahed → Обухів, Київська область🔴 1 Shahed → Черкаси, Черкаська область🔴 1 Shahed → Сміла, Черкаська область⚠️ 1 Shahed із Вінницької області → Одеська область, курс південний⚠️ Обстановка динамічна. Слідкуйте за тривогами та оновленнями.👉 Підписуйтесь на Київський Димон! ППО РАДАР!
👁 1,070 26-03-09 14:23
На жаль, маємо ще одну болючу втрату для нашої авіаційної родини та всієї країниСьогодні вдень, 9 березня 2026 року, на Східному напрямку, в умовах значної переваги повітряного противника та потужної протидії ворожих систем протиповітряної оборони, загинув полковник Олександр Довгач – командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України. Він вкотре виконав бойове завдання, на жаль, ціною власного життя...Олександр Довгач був не просто командиром. Він був справжнім лідером і бойовим льотчиком. Із перших днів повномасштабного вторгнення бригада під його командуванням завдавала ворогу точних і болючих ударів.Він здійснив сотні бойових вильотів, уражаючи пункти управління, техніку, засоби зв’язку ворога. Неодноразово забезпечував прикриття ударної та бомбардувальної авіації, знищував ворожі дрони та ракети. Він бився за Київщину, Харківщину, Херсонщину, острів Зміїний.Першим ішов у бій, брав на себе найризикованіші завдання та надихав своїх підлеглих на сміливі й рішучі дії.Обставини встановлюються.Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким...Честь Герою!
👁 996 26-02-28 14:27
🎉Сьогодні нашому каналу виповнюється 2 роки!🌙Вже два роки ми разом із вами — без вихідних і пауз. Два роки ми намагаємось оперативно інформувати про кожну повітряну ціль над Україною, попереджати про загрози та бути поруч у найважчі моменти. Дякуємо кожному, хто читає нас, довіряє та підтримує 💙💛На честь нашого дня народження запускаємо святковий розіграш на 3 призові місця! 🎁🏆 1 місце: Ексклюзивний постер каналу + шеврон🥈 2 місце: Кружка з аватаркою каналу🥉 3 місце: Шеврон📝Результати розіграшу проведемо 02.03.2026 о 16:00.🔺 Усі 3 призові місця будуть визначені рандомно серед донатерів за допомогою рандомайзеру чисел. 💎 Окремо: топ-донатер (той, хто задонатить найбільшу суму одним платежем) отримає додатковий гарантований подарунок від каналу.🎟 1 квиток — 50₴.❤️Вдячний кожному та кожній хто читає та підтримує нас протягом 2-х років!🏦 Моно - 4874 0700 2187 3987🏦 МоноБанка - https://send.monobank.ua/jar/9d9EcN6XUK🎟Чим більше квитків — тим більше шансів на перемогу.🍔Дякуємо вам за ці 2 роки разом.Ви — частина цієї історії. Працюємо далі та рухаємось тільки вперед! 🚀
👁 940 26-01-24 08:49
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 15 РАКЕТ ТА 357 ВОРОЖИХ БПЛАУ ніч на 24 січня (з 18:00 23 січня) противник здійснив комбінований удар по Україні із застосуванням ракет різних типів повітряного, наземного базування та ударних БпЛА. Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 396 засобів повітряного нападу:- 2 протикорабельні ракети 3М22 “Циркон” (район пуску ТОТ АР Крим);- 12 крилатих ракет Х-22/Х-32 (із повітряного простору Брянської обл. – рф);- 6 балістичних ракет Іскандер-М/С-300 (район пусків – Брянська обл. – рф., ТОТ Криму);- 1 керовану авіаційну ракету Х-59/69 (із повітряного простору Курської обл.-рф);- 375 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас і безпілотники інших типів із напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Шаталово, Брянськ – рф., ТОТ Донецьк, близько 250 із них – "шахеди".❗️Основний напрямок удару – Київщина. Особливість – залучення літаків стратегічної авіації із ракетами Х-22/Х-32 для удару по столиці України.Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 372 цілі – 15 ракет та 357 безпілотників різних типів:- 9 крилатих ракет Х-22/Х-32;- 5 балістичних ракет Іскандер-М/С-300;- 1 керовану авіаційну ракету Х-59/69;- 357 ударних БпЛА різних типів.Зафіксовано влучання 2 ракет та 18 ударних БпЛА на 17 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 12 локаціях. Інформація щодо 4 ворожих ракет уточнюється.Атака триває, в повітряному просторі декілька ворожих БпЛА. Дотримуйтесь правил безпеки! Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 1,800 26-01-11 12:32
Люди із Тік току не розуміють що таке військова втомаПідйом на боячку о 2гій за вікном ще густа темряваЗаїхати на передову без світла орієнтир велике ДеревоПоки тисячи хлопців з всієї країни зара таки двіжкуютьНам у мережі базарять чому так всі погано воюютьПоки тисячи хлопців з всієї країни зара таки двіжкуютьНам у мережі базарять чому так всі погано воюютьЗа мову щось ляпнули і за те який був поганий СирськийЯкщо пиздиш гроші в Країні пизди будь ласка на українськийТепер державна мова дає багато відкритих дверейНа державній мові можна збивати на зебрі насмерть людейЯкщо спілкуюсь державною можу займатися криміналомА шо мені скаже народ?Нормально все ти ж на державнійЯ не хейтер української зрозумійте мене правильноТоплю за мову ідею щиро з нашою державоюАле так про кричати за мову і сидіти десь у КарпатахНу я так теж можу давайте поміняюсь хлопчатаКордони перетинаються лаве капає прибліжонним тіпамКонтра заїжджає з різних боків потім фасують її по складам👉 Підписуйтесь на Київський Димон!
👁 1,320 25-12-25 15:38
Добрий вечір, люди добрі,Мир у ваші хати,З колядою ППОЙдемо вас вітати.Над землею ніч різдвяна,Зірка в небі грає,А наші Янголи в небі —Небо оберігають.Там радари не дрімають,Там пильнують небеса,Щоб в оселі, щоб у серціЖила віра й теплота.Колядка летить по небу,Вздовж тривожних трас,Щоб Різдво зі світлом мируКожен зустрів час.Хто у ніч різдвяну щироВоїв підтримає —Тому Господь додасть сили,Долю кращу дарує.Бо не просто то свята,Не лиш хліб на столі —То подяка Захисникам,Що тримаються в пилі.ППО тримає небо —Серце миру й охорони,Кожен донатик маленький —То підтримка оборони.Колядую, колядую,За добро і справедливість,Щоб над мирним ДобротворомНебо мало чисту синість.Хай Різдво додає віри,Силу — нашим воїкам,А хто допоможе гривнею —Той стане поруч з ними.Бо не гучнії слова,А тепла підтримки жолоб —Разом ми — велика сила,Разом — Перемоги крок.Колядка ППО лунає —В серці світло запалає,Миру — кожному у хату,Україні — вистояти!Подякувати за коляду може тут🫡❤️Карта Моно: 4874100021771731❤️Карта Приват: 5168752145195130❤️‍🔥Дуже вдячні кожній людині❤️‍🔥👉 Підписуйтесь на Київський Димон!
👁 1,260 25-12-10 05:23
Шановні друзі та любі віданні підписники телеграм каналу «Київський Димон» сьогодні в нашого ППО власника та єдиного адміна який сповіщяє вас про загрози небезпеки та звідки куди що летить, День Народження 🎁Хотів би всім подякувати що ви є в нашому колі підписників вже як 3 РОКИ та ми як велика родина яка допомагаємо підтримуємо та переживаємо один за одного кожного дня ви найкращі що в мене є та за для кого є мотивація працювати люблю кожного та ціню кожну людину яка є в нашій великій родині каналу хоча ви доя мене стали більш великою сімʼєю ніж друзями день народження це все звісно добре але я все рівно продовжую працювати над інформуванням вас та забезпеченням якісної та оперативної інформації, і бажання в слух звісно ж не можна або ж не бажано говорити але я скажу бажаю щоб перемога була як можна найшвидше та ніхто з кожним днем не страждав а страждали тільки кацапи!За бажанням ви можете підтримати мене (власника та єдиного адміна) побажаннями в коментарях та підтримати донатом  з побажаннями 🏦ПриватБанк карта: 5168752145911999✉️Конверт ПриватБанк:https://www.privat24.ua/send/i175qМоноБанк карта: 4874 1000 2105 5952❤️Банка Моно: https://send.monobank.ua/jar/hW57VcFrk😘Всім дякую за підтримку ви найкращі всіх люблю обіймаю СЛАВА УКРАЇНІ👉 Підписуйтесь на Київський Димон!