Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Євген Карась ✙
Added 14 Jul 2024

Євген Карась ✙

@karas_evgen
Number of subscribers: 168 027
Photos: 4,900
Videos: 1,800
Links: 2,740
Description:
❤️ РЕКВІЗИТИ ПІДТРИМКУ ПІДРОЗДІЛІВ КАРАСИЗМУ: ❗️ https://t.me/Karas_Chat2/1927012 ☑️ TELEGRAM https://t.me/karas_evgen 📥 ПОШТА [email protected] 📹 YOUTUBE https://youtube.com/c/ЄвгенКарась 🟢 Карась-твіттер: https://twitter.com/Eugen_Karas

👥 Number of subscribers

168 027
Average/Day:: -141
Average/Week:: -692
Average/Month:: -1281

👁️ Average views per message

88 750
Average/Day:: 89,800
Average/Week:: 73,200
ERR: 52.82%

📊 Messages per Day

1
Last day: 0
Week average: 1.7
Average per day: 1

Status change history

Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 128,800 24-10-05 18:59
Вугледар. Підполковник Ігор Гриб. Червона іржа. Гриб. Комбат 186 окремого батальйону 123 окремої бригади ТрО.Проходив військову службу за контрактом з 2014 року, брав участь у боях на Савур-Могилі, в Іловайську, в обороні Мар’їнки та Красногорівки.Лицар ордену ордену «Богдана Хмельницького» та кавалер ордену «За мужність».186 бат відмовився заходити в Угледар на підтримку бійців 72 бригади.В результаті - більше сотні бійців 186 батальйону в СЗЧ.А чорні запорожці не отримали підкріплення, виходили дуже важко, понесли великі втрати. Підполковник Гриб застрелився.…На білборді - самозакохана пика лівака Сергія Гнезділова. Видавав себе в інтервʼю «командир аеророзвідки», але завжди був лише солдатом. Надували як фігуру, закликав на службу, а потім «закладка» вибухнула. Завдяки лівим медіа став героєм, бо «добровільно демобілізувався» у СЗЧ. СЗЧ - це не проблема генералів. Це проблема всіх. Це біда не так твоя, як суміжників. СЗЧ - це конкретика - коли сто бійців не заходять на підтримку іншого підрозділу. Замість втратити частину бійців через хаос, паніку, відсутність підтримки, втратиш в три рази більше. І рикошетом стане ще більше утікачів, бо ніхто не знатиме, хто знову підведе в бою. Публічні дезертири не застреляться, аби привернути увагу до проблеми. Стануть героями лівих медіа, бо перекидають відповідальність на абстрактне знеособлене «все у нас погано, давайте щось хтось якось робити». В росіян проблема СЗЧ - «500-х» одна з найгостріших починаючи з 2022-го. Але на відміну від нас - платять за це не своїми територіями. Листопад - місяць, коли у росіян форсований забіг піхотою, який зараз дає результати, вичерпає їхні стратегічні резерви. Маємо триматися попри проблеми, помилки і не опускати руки. Інакше вороги банально досягнуть свого.
👁 138,600 24-10-01 21:03
ВМС США приймало участь у відбитті ракетної атаки Ірану на Ізраїль.…Частина іранської ракети упала на палестинця в Газі.Ізраїль зазначає, що це єдиний загиблий внаслідок атаки Ірану.Ізраїль не член НАТО і не член ЄС.0 загиблих ізраїльтян, але ВМС США допомагає відбивати атаку.А «Охматдит», Маріуполь, Буча, Херсон, Харків, Запоріжжя. Тисячі. Десятки тисяч загиблих. Цивільні. Діти. Пенсіонери. Жінки. Солдати.Це все похуй. Тут «не можна». «Красниє лінії цивілізованого світу не дозволяють».…Втім, я звісно абсолютно розумію цивілізоване право геноциду українців.Еквілібристика термінів.Океан пустих слів. Синтетичний світ штучних ілюзій. Реальність так далеко, що поки не поллється ріки крові аж не повіриш.Що все це пуста димка балачок.«Права», «гуманізм», «гарантії», «демократії».Стільки слів, а українці зазнають знову найбільший геноцид сучасності. Що в 30-х, що в 40-х, що в 2020-х. Можна всім все, якщо ти слабкий.Урок повчальний звісно.Що би не просторікували дипломати, політики. Яку би хуйню не знімали на нетфліксі. Що би не камлали продажні ліваки «правозахисники». Скільки би не клеїли ми в розбомблених школах на обпалених стінах прапорців Євросоюзу.Це все до п…зди.От десяток підземних фабрик дронів. Щоб дешево і звʼязок не глушився. Щоб для фронту. Або щоб на ураження 1000 км.І якщо би їх пару сотень тисяч. Та ще аби раптово невідомі погрожували їх пустити з території Казахстану по російській АЕС в Красноярську-45. Оце би відразу нас почув цивілізований сука світ.Ми ж не просили багато?Пару сотень чортових бредлі.Пару сотень тисяч чортових снарядів.Пару десятків Ф-16. Вчасно. А не в 2024-му.Світ не сумний. Світ сірий.Сталево сірий.Коли сталь загартована гарно.Відблискує від сонця.І дає сірому світу яскравість. Лише в тіні шабель.Буде рай.
👁 145,400 24-07-14 11:44
А ви в курсі, що при славетних борцях за демократію і панові Обамі нам в 2014 обрізали продаж навіть стрілецьких набоїв. Так каже мій товариш, я не в матеріалі.Але я точно знаю, що на фоні красиво галакаючих обам, прихід республіканців був як ковток свіжого повітря. І розморожені поставки зброї США ще в 2017-х були саме при Трампі. Це нам нічого не гарантує зараз. Я лише наводжу ілюстрацію, як картина світу українців будується за рахунок викривленості реальності спонсором «картини».Ми ж не чули правда від сотень наших грантових медіа, що Обама витирав об нас ноги, аби догодити Путіну?Зате скільки вкладено в медіа-кампанію по Трампу.Тож я скажу одне точно - ми дуже далеко від США і мало тямимо в їхній політиці. Але нашим грантовим медіа варто згадати, що вони українські, а не доларові.А політикам - кожному з вас кретини - дати собі відповідь на питання.Що ви будете робити йолопи, якщо переможе Трамп?У вас хоч десь працює думалка «працювати над альтернативними варіантами дій» та дипломатії?