Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Євген Карась ✙
Added 14 Jul 2024

Євген Карась ✙

@karas_evgen
Number of subscribers: 168 027
Photos: 4,900
Videos: 1,800
Links: 2,740
Description:
❤️ РЕКВІЗИТИ ПІДТРИМКУ ПІДРОЗДІЛІВ КАРАСИЗМУ: ❗️ https://t.me/Karas_Chat2/1927012 ☑️ TELEGRAM https://t.me/karas_evgen 📥 ПОШТА [email protected] 📹 YOUTUBE https://youtube.com/c/ЄвгенКарась 🟢 Карась-твіттер: https://twitter.com/Eugen_Karas

👥 Number of subscribers

168 027
Average/Day:: -141
Average/Week:: -692
Average/Month:: -1281

👁️ Average views per message

88 750
Average/Day:: 89,800
Average/Week:: 73,200
ERR: 52.82%

📊 Messages per Day

1
Last day: 0
Week average: 1.7
Average per day: 1

Status change history

Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 96,200 25-06-30 16:32
РФ-Азербайджан.В Росії затримали впливовий азербайджанський клан в Єкатерінбургє. Після затримання двоє підозрюваних померли. Справа стосується розбірок та убивств всередині діаспори на початку двухтисячних. В Баку це розцінили як удар по діаспорі. У відповідь пройшли обшуки в медіа-агенції «Sputnik» в Азербайджані. Це не новини, це як і всі російські медіа - пропагандистські центри під дахом Служби Внешней Разведки. Поліція затримала двох російських керівників, Баку заявило, що це офіцери ФСБ під прикриттям.Центральний телеканал (і його ютуб) Азербайджану нон-стоп транслює антиросійські сюжети. Азербайджан - 10 млн населення, на півночі межує з Дагестаном (РФ), але геть неподалік на захід - Туреччина. Стамбул-Баку-Астана - вісь «нового великого Турану». Азербайджан не лишиться на самоті у разі воєнних погроз.Та і чим погрожувати?…Вся військова сила РФ на 99% в Україні. Африка, Сирія - помітно втрачені. «Павутина» Малюка поставила під ризик навіть потенціал стратавіації.До речі, азербайджанська діаспора - багата, впливова, досвідчена в криміналі та впливі кадрів на посадах в самій РФ. Як мінімум напівактивна взаємодія з спецслужбами України в разі чого - цілком імовірна. Спільні тимчасові інтереси.Дуже цікаво, пані та панове.Я стільки анонсував нові конфлікти під черевцем РФ та критичну необхідність Москві тримати кругову оборону - от це нарешті і стається.Це поки лише прелюдія. І не факт, що сторони не домовляться. Я б сказав скоріше так і буде.Але раніше немислимі конфлікти - тепер обережно торкаються кордонів реальності майбутнього.Кайф.…До речі, хто в Японії? Є ряд простих обопільно корисних ідей, пишіть 🤭 [email protected]
👁 149,700 25-06-15 16:44
Що ж...Тепер я служу в тій самій структурі, яку так ненавидить купа моїх "співвітчизників"))Перевівся за станом здоров'я. Висновки ВЛК - в наявності!Здоров'я- не в наявності!За час своєї служби я приймав участь в Операції Об'єднаних Сил (Луганщина) та у бойових діях під час Повномасштабного Вторгнення (Харківщина, Луганщина, Донеччина).Золоте, Липці, Харків, Дергачі, Кутузівка, Момотове, Веселе, Тернова, Байрак, Українка, Куп'янськ, Петропавлівка, Піщане, , М'ясожарівка, Стельмахівка... Ще купа єбєнєй нашої неосяжної Батьківщини!Старший солдат, молодший сержант, сержант, старший сержант, головний сержант.Гранатометник, командир відділення/командир БТР, головний сержант штурмової роти...Контузії...Потім тяжке бойове травмування... реабілітація майже півроку.Потім керівник курсів з бойової підготовки штурмового батальону...Переведений в 633 ОЗКБ...командир зенітного кулеметного взводу...Потім реанімація, діабет 1-го типу (інсулінозалежний) та відшарування сітківки лівого ока... реабілітація.Потім, ще більше року, все ще командир зенітного кулеметного взводу...92-га Окрема Штурмова Бригада імені кошового отамана Івана Сірка(2-й штурмовий батальон)Потім 633-й окремий зенітний кулеметний батальон."ЗА Військову Службу Україні","Сталевий Хрест""Військова Доблесть ""Сталеве Небо""Незламним Героям російсько-української війни""Участник АТО""Ветеран війни"Як в 22-му казали?От, "ХАЙ В ТЦК СЛУЖАТЬ ОБМЕЖЕНІ, З ФРОНТУ"? Так от він, я - обмежений, з фронту! Не влаштовую?)) Одразу хочу вас запевнити - я не маю наміру перевдягатись в рожевий однострій! У мене є мій однострій, і не "свідкам перевдягання ТЦКшників" вирішувати - вдягати мені його, чи якийсь інший! Я буду носити СВІЙ ОДНОСТРІЙ (ФОРМУ)! Ту ФОРМУ, в якій я ВОЮВАВ!! Бився за цю Країну, свою Сім'ю, своїх близьких! І, якщо цю форму з мене не зняли сєп@ри чи к@ц@пня, то і ви , "свідки рожевої форми ТЦК" з мене її не знімете! Хіба з кров'ю та м'ясом...Думаю, з вашими кров'ю та м'ясом, перш за все! Спробуйте!Вдягнете аналогічний однострій, повоюєте, виживете - тоді, можливо, поспілкуємось!І так - мені до одного місця думка про мене тих, хто не воював (чоловіків, в першу чергу!). Без образ! Я вас тепер не влаштовую, як "герой війни"?)))НАХЙ З ДРУЗІВ! Просто НАХЙ! Завершуємо будь-яку комунікацію!Єдині, чия думка мене цікавить (окрім моєї сім'ї, звісно), це ті, хто був зі мною на війні всі ці роки - мої командири, мої підлеглі, мої Побратими та Посестри!Все те, що ми з ними пройшли разом - це важливо, це - на все життя! Спільні перемоги, поразки, загиблі друзі...Всім іншим повторюю - якщо для вас вчора я був "герой війни", а тепер "я ТЦКшник, каторий хуже бурятав" - пішли нахй з "друзів"!Я вас не тримаю!Честь маю!Сергій Коломієць
👁 140,900 25-06-08 19:20
«Фалкон» файтс «Фланкер».Су-35 на Курщині був збитий Ф-16.Мала місце повітряна засідка.Українці залучили повітряний радар AWACS - шведський СААБ. Їх у нас два.Радар високо в повітрі та далеко виявляє цілі.Сушку (кодування НАТО «Flanker») виявили, передали інформацію на Ф-16 (код. «Falcon») і набутилили в районі Коренево. Питання - як так?З мене так собі авіатор, але я кровожерливо оптимістичний реаліст.Тому дозволю собі припустити.Ф-ка летіла низько на території України. Радари С-300, С-400 (ЗРК великого радіусу дії) не бачили її. Земелька то кругла, радіогоризонт, бейбі.Але ж у росіян були А-50 (ІЛ-76 перероблений в советський AWACS)…Були… Тут посміхається нам Малюк в чиїй приймальні фото ураженого А-50 в Мінську. Ще дужче - екіпаж ППО який збив над Краснодаром А-50.І дуже дуже посміхаються до того завше похмурі оперативники СБУ, які реалізовували удар по авіабазах РФ ФПВ-дронами. Тоді нагадаю уразили (згідно обʼєктивних даних відео) - ще 2 А-50.А в Роіссі, а в Роіссі всьо… А-50 не виробляють, це дуже складно, дорого, цей процес неможливий. Можлива лише переробка ще наявних Іл-76 як шасі радарів.А якщо радару гайки - ВСЬО.Але ВСЬО сукі тіко починається.Без повітряних очей цікаво міняються розвідувальні спроможності росіян.І по авіації як бачимо. І по ракетах з України. І по дронах.Оу є, бейбі, оу є
👁 119,100 25-06-08 12:12
Журналістики в Україні не існує.Чотири тищі репоздів.Мільярд коментарів.Крикливі заголовки.Ахах.Роман Замрій - мобілізувався добровольцем на початку війни. Воював як неоформлений доброволець в УДА (Укр.Добровольча Армія, неофіційне добровольче формування). Був медиком, врятував багатьох, натхненно і героїчно. Справді герой. Станом на зараз Роман не мав жодних документів про забронювання.Був затриманий на блок-посту десь в Чернівецькій області.І…І як то годиться - довга простиня.Ох, ах, ех, а якби та каби да аби. Хамське ТиЦиКа.Ключове далі.Це було ясно як Божий день.Це так було очевидно, що я міг навіть не шукати цей чесний коментар Романа.Я міг відразу битися об заклад на половину свого песюна. Не тому шо такий великий, а тому що це Б А З А. Це АКСІОМА.Сука, очевидно, що в Романа проблеми з доками і тому його - героя, ветерана, медійного, о диво, о ні, це неможливо - М О Б І Л І З У В А Л И.Роман ще згадує інших в тексті. І несуть-несуть інтернетом.- О БОЖЕ, уявіть, іроди з ТЦК мобілізували чувака 27 років, який катався велопробігом по горах. Просто жах. Уму непостіжимо. Скасувати велопробіг 27-річного мальчіка в трусіках на очах в його дівчини? - Майор авіації, не відпускали в авіабригаду, коли затримали ТцК. А він уже набрав бригаду. Диво дивне. В натурі. Як же такий. Майор авіації. Самостійна одиниця. Заміняє два Ту-22. 2025 рік. Нестача всюди офіцерів, всюди. І не позволілі в авіабригаду.- О ні!! До мобілізації ще один - думав, мріяв, візуалізірував як служить. Подекуди в снах він уже служив. А коли ходив у туалет то подумки бомбив позиції кацапідорів. Але от треба ж. 2025 рік. 11 років війни. Війна на території Дніпропетровської області. Чуваку дають повістку, він звісно не з’являється, його звісно потім затримують. І не повірите. От тільки через це хамство ТЦК він то одразу розлюбив Україну і службу.Романе Замрій - недостатньо бути героєм на війні. Треба завжди бути чоловіком і людиною.Весь ваш текст ні про що. Ви крепкий козак, тому маєте сміливість визнавати помилки, вже коли трохи охололи від злоби та обурення.Але по факту - цей текст нах не потрібний.У вас не було броні. Всі субчікі яких ви описали нічим не краще мене, і вас. І мають йти служити, якщо вже їх перевірили. ТЦК стало поганим і хамським, бо мужики бояться і хамлять. Бо така війна. Бо велика війна завжди така. І ми бʼємося без посмішок і натхнення. Це не пробіжка, це дертя вгору по піску на спеці крізь колючі кущі. Але на вершині - бачимо синє небо, небокрай миру та Бога.А внизу, де квакають жаби і смердить болотом. Там трансгендери виють про ТиЦиКа. Не треба туди. Там сатана.Рай будується в бою. Все.Поширте. Дякую.
👁 39,900 25-05-31 19:19
Борисовська смалить перцем.Перший контракт зі Збройними силами Наталя Борисовськауклала 20-річною, ще задовго до війни, яку передчувала. Після початку російської агресії писала рапорт, щоб її відправили в Крим. Потім шукала можливість якнайшвидше потрапити на Донбас. Була діловодом, розвідницею, командиром відділення розвідки. Виходила з-під Дебальцевого, пеленгувала ворожих коригувальників і досі спілкується з інформаторами з окупованих територій. Вважає, що знайшла себе на рівні старшого сержанта.Наталка не любить давати інтерв’ю, бо через контузії має проблеми з пам’яттю. Наталія Борисовська відреагувала на постійні гендерні ігри з армією:Для травмованих людей від матів, можете не читати цей комент!Я, як жінка в армії з 2009 року, а не з 2022 року патамушта вайна в странє…Я, як жінка, що з 2014 року не вилазила з їбучого Донбасу, з бойових посад, з бойових дій - скажу так - моя мєнталка, мій фізичний стан, моя психіка - на сьогоднішній день послали мене нахуй! Я зараз, ГСВ, заступник командира окремого взводу снайперів - прийняла взвод і дуже вдячна, що маю можливість тепер оберігати, допомагати і ПРОФЕСІЙНО допомагати своєму особовому складу саме на цій посаді, а не волати про якісь амбіції, які у деяких підкреслюються наразі лише на «рівностях», «фемінізмі» і умовному патріотизмі.Як зручно зараз писати про те, що жінки з легкістю можуть займати бойові посади, не пройшовши їбучий шлях з 2014 року, як зручно блять писати про рівність, коли, блять, ви не жили в пеклі 5 років не вилазячи з сраки.Як блять ахуєнна зараз просувати фімінізм в армії, коли ця їбуча армія почала хоч якось забезпечуватися.Сука, і найбільше вибішує коли якась дівка, яка призвалася під час повномаштабки, а до неї похуй було на війну, зараз з 100500 фоткамі з автаматікам на фоні танку - розповідає, як має жінка служити і як мають її чоловіки тепер кружити😐Я на вас всіх подивлюся, коли через 5 років активної служби (а не бігатні по соцмережам) ваш стан психіки пошле вас нахуй, і захочете здохнути. Блять, як ви всі заєбали мірятись хуями і піськами! У нас війна, блять, а не сука плацдарм самоствердження! Хочете перемоги? То сука робіть перемогу, там де ви є компетентними спираючись на свій життєвий досвід і професіоналізм!Крапка!
👁 101,700 25-05-23 19:54
23 травня. День героїв.23 травня 1954 року було затримано останнього командира УПА - Василя Кука. В 2005 році в Києві на Дарниці його сильно побили кастетами в підʼїзді бойовики молодіжки компартії. За два роки Василь помре.23 травня 1938 року в Роттердамі агент Служби внешней разведки СССР по особистому наказу Сталіна провів довготривалу операцію та передав Євгену Коновальцю вибухівку. Бомба була замаскована під коробку цукерок з українським орнаментом. Загинув лідер Української військової організації, засновник ОУН полковник Євген Коновалець.23 травня День морської піхоти. В сучасній історії України цей рід військ кровʼю і потом викарбував серед сталі й бетону війни своє почесне місце.На фото.Зліва - Сергій «Торін» Шаталов, комбриг 37 бригади морської піхоти. Тяжко поранений, повернувся у стрій, пройшов навчання закордоном. 37 бригаду ми підтримували у боях на Донбасі, тому я на власні очі бачив енергійність та затятість командира у відстоюванні правильних рішень та стійкості духу в дуже складній обстановці.Справа - Євген «Добрий» Беспалов. Комбриг 38 бригади морської піхоти. Пройшов полон після оборони Маріуполя, був обміняний. Керував боями під час контрнаступу в 2023 році в напрямку Урожайного. Обидва комбриги пройшли рубку операції на Кринках.Молода генерація злих, веселих і затятих командирів. З такими козаками, хай як зараз тяжко і похмуро, я твердо знаю.Ще буде морська висадка в Сочі, бляді, ще буде.
👁 66,100 25-05-13 18:21
🍒Сьогодні 45-річчя з дня народження відзначає відомий в Запоріжжі й за його межами волонтер, а нині - виробник FPV-дронів “Генерал Черешня” Рудольф Акопян. Це він називає справжнім дивом, адже російські спецслужби намагалися вбити волонтера кілька разів протягом минулого року. Про одну зі спроб замаху Акопян майже рік мовчав — доки інформація не просочилася в медіа. Зараз перед судом предстали агенти фсб/гру, які намагалися підірвати автівку Акопяна разом із власником. Першому замаху українські правоохоронці і контррозвідники запобігли 10-го червня 2024 року - того ранку Рудольфу зателефонував офіцер українських спецслужб з попередженням про небезпеку і чіткими інструкціями, як поводитися. Наші спецслужби “вели” кілерів увесь шлях до замаху - від отримання ними трекера для стеження за мною, який вони встановили під днищем моєї автівки, до прикріплення до того ж днища вибухівки із дистанційним підривачем. Мені в прямому сенсі подарували новий день народження наші захисники, - ділиться в розмові із журналістом БЕЗ БАЙДИ Рудольф Акопян.Кілерами-невдахами виявилися не якісь російські бойовики, а, на перший погляд, пересічні запорожці: Михайло Дорожко, член Запорізької міської виборчої комісії від “Слуги народу”, його сусід Артем Михайлюк, а також заступник головного лікаря спеціалізованого дитячого будинку “Сонячко” Геннадій Борисов, якого звинувачують ще й в наведенні ракет на “Мотор-Січ”. Всім фігурантам загрожує довічне ув’язнення. Але виявилося, що мережа фсб/гру в Запоріжжі значно ширша. Вже відомо про кількох осіб, які готували замахи на волонтера після затримання кілерів-"попередників".
👁 87,300 25-05-03 13:14
Прикольно послухати ту сторону. Величний «мобресурс» РФ зводиться до того, що в обороні в Україні при мобілізації на службу в сто раз легше вибрати собі фах і підрозділ, аніж в «бесконечной России».Чмобіків РФ або убивають, або змушують підписати контракт.Контракт скасовує проблему демобілізації, бо ти зобовʼязався сам служити. Таким чином роблять статистику «армія наповнюється новими контрактниками». …1. Мы по-прежнему служим до конца СВО, как и контрактники. Отпускать нас не собираются. Поэтому переходить на контракт добровольно стимула нет (поэтому нас принуждают).4. Денежное довольствие новых контрактников превышает наше.5. Приказами с самого верха мобилизованным запрещено служить в ППД, ездить в командировки в Россию (например, на парад). Многочисленными приказами и распоряжениями мобилизованных регулярно выгоняют назад в Зону СВО. 6. Новинка 2024 года: запрещено направлять мобилизованных на обучение на офицера без заключения контракта. Встать на должность с присвоением офицерского звания можно, но уехать и выучиться без контракта нельзя.7. Новинка 2025 года: запрещено направлять мобилизованных в любые учебные центры на подготовку без заключения контракта. У уже уехавших на обучение на тот момент мобов потребовали либо подписать контракт, либо вернуться в Зону.8. С осени 2024 года: мобилизованных убрать со службы на гос.границе, всех направить в Зону СВО.9. Периодически с весны (а то и раньше) 2024 года различные подразделения в разных воинских частях приказами переводят на 100%-контрактное комплектование. С этим связаны многочисленные случаи шантажа мобилизованных отправкой в штурмы или подписанием контракта.11. До сих пор не существует механизма демобилизации мобилизованных в связи с замещением новыми контрактниками.14. Не знаю, как на других направлениях, но на нашем нас, мобилизованных, действительно перестали называть «чмобиками». [А це вже ПОБЄДА!🤣🤣🤣]…Мы, мобилизованные, в соответствии с различными приказами и распоряжениями:— Имеем право находиться только в Зоне.— Не имеем права на ротацию через старую границу, только на ротацию в Зоне.— Не имеем права на переподготовку и карьерный рост без заключения контракта.— Покидать Зону мы имеем право (в теории) два раза в год на 14 дней +N дней на дорогу с целью проведения отпуска. И всё.
👁 73,500 25-04-22 19:26
51-й арсенал Главного ракетно-артиллерийского управления (ГРАУ МО РФ).Вибухнули десятки тон снарядів. Різниться інформація - там були іранські чи корейські. Тільки снаряди, чи й ракети до РСЗВ. Або й балістика.Точно зрозуміло, що в умовах нервової нестачі боєприпасів і як і в нас залежності від поставок від союзників, окрім іноземних снарядів, росіяни вимушено відновлювали там навіть раніше непридатний хлам.51-ший арсенал - біля Москви. Там дуже щільне ППО. Це московський воєнний округ. Елітні частини. Танкові, ВДВ, СпН, ракетні.Перекрили трасу. Станом на 23:00 по московському часу тривають детонації.Це вже щонайменше пʼятий крупний арсенал РФ, який злетів у повітря.Раніше прикурили - 107-й у Торопці (18.09.2024), 23-й біля Твері (21.09.2024), 719-та база в Краснодарському краю (також 21.09.2024), 69-й арсенал на Брянщині (19.11.2024).Зверніть увагу хронологію. Таких складів всього 15-20. І в радіусі досяжності ударів Сил оборони ще порядка шести.Це за умови, якщо це був дрон чи ракета далекого радіусу дії. А не пустощі генерала Буданова чи Малюка - агентурно-диверсійного характеру.В російський літак ДРЛО А-50 під Мінськом (~350 млн $, нові не виробляють) нагадаю прилетіло ФПВ від Малюка…Це вже дуже ґойда, шановні.
👁 126,000 25-03-14 21:24
Із привітання до особового складу 413 окремого батальйону Сил Безпілотних Систем «РЕЙД».…Шановне козацтво.Вітаю всіх з нашим днем.Ми - краще що є на цій планеті.Спочатку ми йшли в 14-му щоб захистити схід.В 22-му пішли щоб захистити вже всю Україну.В 23, 24, 2025-му пішли вже, бо стало ясно, ця війна надовго і для всіх.Раніше почнем - раніше завершим.Всі в очікуванні, злому чи стурбованому, певного замороження в цьому році.Ми всі стали в стрій. Витрачали час, здоров’я, нерви. Працювали, били і ризикували.Ключове - ми всі долучилися до армії. Ми кожен по-своєму вивчили як працює машина війни. Ми зʼєдналися в потужний енергійний, а головне ЕФЕКТИВНИЙ рух. В 2023-му я казав, що світ не йде до спокою. Світ повзе в темні та гарячі часи. Змін, хаосу, волі.Навики служби в армії які зараз можуть видаватися комусь вже надокучливими та архаїчними. Насправді це як щеплення. Наступні роки кожен з нас завжди знає що робити, до кого йти, як це все працює, як стати частинкою системи, яка ефективно вбиває окупантів.Ці навики дуже цінні, незамінні. Будь-коли надалі ви завжди знатимете ЩО І ДЕ. Незалежно від того, чи ваша служба убиває, чи організовує тил убивства ворогів.Наступні місяці та роки будуть бурхливі.Мирне життя тільки десь там назріває. Але навіть в тому мирі нас не чекають.Внутрішні вороги, злодюги, хапуги не чекають нас. Наші навики, наші технологічні знання боротьби треба Україні. І треба світові.Я не знаю, де ми можливо будемо нести смерть ворогам. На якому континенті вже за півроку. Я вітаю всіх з днем Добровольця. Ви зробили важкий вибір, але єдиноправильний в цюдобу Сталі.І майбутнє сто разів переконає у цьому. Хай зараз і дається взнаки втома та виснаженість від служіння в нашому воїнському ордені.Вітаю!Честь!Ми їх всіх зах..яримо! Так чи інакше. Тут чи там. Завтра, чи згодом.Слава Нації!Це наш рейд у бурхливе майбутнє.…Начштаба сказав запостити святковий збір 😁🫶 https://send.monobank.ua/jar/6paje9Ast6