"У Німеччині знайшли мертвою 19-річну українську біженку Марію, яка переїхала до міста Маннгейм із родиною у 2022-му, тікаючи від війни в Україні. В її вбивстві підозрюють 17-річного громадянина Сирії Мохаммеда.За словами матері загиблої, Марія та Мохаммед навчалися в одній школі, а протягом останнього року перебували у стосунках.«Спочатку він мені дуже подобався. Але місяць тому атмосфера змінилася. Моя донька хотіла з ним розійтися. Він був до неї жорстоким», — розповіла вона журналістам.За даними Bild, 19-річний Ахмад, близький друг Мохаммеда, також біженець із Сирії, який перебуває у стосунках із сестрою-близнючкою вбитої, знав про ці інциденти: «Я пам’ятаю випадок, коли він бив Марію. Я пропонував заступитися за неї, але вона не хотіла»."😂😂😂😂😂😂Де ці вівці в Україні вчилися, в якій школі, в якому дитсадку їх не навчили азам етики, естетики і гидливості. Який «Нетфлікс» так промив їхні курячі голови?…Як це взагалі можливо???…У червʼяка краще працює відчуття такту та самозбереження. Як шкода, що ця маса теж ідентифікується серед мавп як «українка».
День Добровольця. Автомат. Без зарплат. Поза штат. В Україні не прижилося «я тебя туда не посилал», бо за це одразу прилітало йолопу в шухлядку. Тут не рускаму офіцеру треба шукати в собі подай дещицю волі, характеру, стержня. З-попід бруду продажності, страху та раболєпія. Ні. У нас в степах спробуй ще з простого стрільця-добровольця збити відчайдушну гордість як в фельдмаршала. В нас не вистачало пруської муштри та німецької тактики. Зате які в нас тігри! 90-ті. Десант в Придністров’ї, Абхазіі, Чечні. 2014. Донбас.2022. Всюди. Триває 2026. Війна тепер масштабу, що доброволець сьогодні - хто спокійно й по-діловому йде служити, коли його забирає ТЦК. Без соплєй, слюней, півнячого кудахтання. Поводиться як людина. … Військо сучасності зʼєднане тисячами ниток життя, склеєне пролитою кровʼю. Суцвіття армії, народної гвардії, екстремістської ватаги добродіїв, спецпідрозділів та громадських формувань. Все це живо перетікає і трансформується. Десь затягується, десь пускається вільного мистецтва війни. Доброволець на війні - це неймовірно. Багато країн за всю свою історію пізнавали це в куцих обрізаних формах.В Україні це національний феномен.Дякую ворогам за те, що ми пізнали велич наших сердець. …Відео осені 2014. Українець мабуть він як справжній котик. Не загризе російського щура, хоч той паскудить зерно, краде. А грається з ним. То лапою по морді, то придушим, але не замордуєм. Колись грі прийде край. Бо вони шкідники, а ми природжені мисливці. І добрі ми. Тому і переможемо.
⚡️⚡️Ракетами Storm Shadow уражено завод "Кремній Ел" / ⚡️⚡️Storm Shadow missiles strike the "Kremniy El" factoryENG below⏬⚡️В рамках системного зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора підрозділи Сил оборони України завдали успішних ударів ракетами повітряного базування Storm Shadow по брянському заводу мікроелектроніки "Кремній Ел". ✅"Кремній Ел" - це критично важлива ланка в ланцюжку виробництва російського "високоточного" озброєння. Завод спеціалізується на дискретній напівпровідниковій техніці та інтегральних мікросхемах, які є "мізками" та "нервовою системою" сучасної зброї, зокрема ракет "Іскандер".💥🔥Зафіксовано ураження цілі та значне пошкодження виробничих потужностей.Масштаби завданих збитків уточнюються.🧐Аеророзвідку здійснював підрозділ окремого полку Безпілотних систем "Рейд". Далі буде!💥 Слава Україні!🇺🇦⚡️As part of a systematic effort to reduce the military-economic potential of the russian aggressor, units of the Ukrainian Defence Forces successfully struck the Kremniy El microelectronics factory in Bryansk with Storm Shadow air-launched missiles. ✅Kremniy El is a critically important link in the chain of production of russian "high-precision" weapons. The plant specializes in discrete semiconductor devices and integrated microchips, which serve as the “brains” and “nervous system” of modern weapons, including Iskander missiles.💥🔥The target was hit and significant damage to production facilities was recorded.The extent of the damage is being clarified. 🧐Aerial reconnaissance was carried out by “Raid” Separate Unmanned Systems Regiment.To be continued!💥 Glory to Ukraine!🇺🇦
«Мир Донбасу, смерть Кремлю».Ми в Січі любили рейди. В 2012 пошарпали угорських екстремістів, які влаштували марш на роковини окупації Закарпаття. Йоббікі тоді аж плакалися в новинах. З Києва я зібрав ескадру чоловік сорок, націоналістів та футбольних хуліганів. Міркували «що треба державі», а не конʼюнктурні інтереси організації чи регіону. В 2013 на марш в розʼєднаний агентурними інтригами силовиків Януковича Харків. На місці збору українського маршу нас була десятка. І півдесятка організацій, виходячи з метро, сіпалися, бо всі з усіма ворогували, а нас ніхто не знав, ми пробували хоч трошки злагодити це все, відчуваючи потребу єдності руху опору.В 2014 з Києва сформували автопробіг самооборони на Харків. Нас розбили під Чутово «беркута». Швед Майкл Скілт жартував «знову м…..лі під Полтавою набили шведів». Ми не дібралися на марш і його утопили в крові сепаратисти. Академіку з Харкова російські тітушки проламали череп. В 2016 наші дніпряни вирушили організувати проукраїнський марш молоді в Маріуполі. Покійний «Ісус», слава герою…Після всіх цих подій довкола завжди загорялася іскра оживлення, енергії. Місцеві українці ставали до рядів. Цінували небайдужість, імпульс взаємопідтримки.В 2017 році провели марш Героїв УПА в Краматорську. На фото біля банеру Володя Карась. Брат ніколи не міркував, що герой, чи зробив щось дуже героїчне. Але по сукупності справ та відданих суспільним інтересам років життя - зробив більше тисяч політиків. Володю знали дуже багато людей та суспільних діячів. Порізаний та перешитий після нападів ескадронів смерті Януковича, двохметровий велетень, мав позивний «Вовчик». Бо був дуже добрий та відгукувався завжди, коли треба комусь допомогти. Володя по стану здоров’я(після нападу в 2013-му) міг не служити, тому записався у військово-польову пошту. Обʼїздив усі сектори. Командири курили і здивовано підіймали брови «Ти вже на УБД заробив десять разів, в таку сраку завозив бійцям посилки. Доброволець? Ти ще й без зарплатні шуруєш? Ну ти даєш». Похмурого лютого 2022-го Вовчик міг не воювати, але прості чоловічі вчинки кують залізо слави справжніх героїв. Володя був водієм в групах «фантомів», розвідки ССО, які працювали по передньому краю. Лінії фронту не було, задача була лізти в пекло, шукати, взаємодіяти, давати інформацію про стан справ.Того ранку третього березня він повернувся з нічного виїзду, але викликався на повторну поїздку, треба воювати - значить треба воювати. Вовчик загинув у бою, в Мотижині, розвідуючи розташування російського комплексу ППО, який заважав у тому секторі оборони Києва.Після третього березня 2022 року моя усмішка змінилася назавжди. А голос брата часто ввижається наяву. І так буде завжди. Хтось гає своя життя впусту. А хтось віддає своє життя, аби ти мав час. Як «пропагандон», «з Мюнхена», «ОПшний блогєр», який «звісно ніколи не був на війні». Коли я чую «мені так страшно», «не на часі», «я втомився».Покійний брат спитав зранку як почалася Велика війна:- я куда?- збирайся, ось там точка збору.Я не сказав займись волонтеркою. Я не посмів забрати в брата честь бути тим, ким він має бути. Українцем, чоловіком, воїном, героєм.У кожного є вибір. Вільний. Шукати відмазки деморалізованим соплям. Чи поводитися гідно, завдяки тим, хто загинув заради нас. Тому я відвідую своїх бійців, кожен з яких регулярний, на постійній основі, герой до кінця контракту. Я запрошую тебе стати до наших рядів. Туди я запросив свого брата. І заплатив найдорожчу ціну. Бо смерть це лише риска, яка підводить підсумки. - А чи ти взагалі жив? Заради чого? Де ти був, коли пекло спустилося на землю і демони з червоними ганчірками на рукавах несли смерть дітям та жінкам?У нас зброї під завʼязку. Тактика відпрацьована. Підготовка якісна. Успіх гарантований. Зараз втрати в сто раз менші ніж в 2022. Дотиснемо, додушимо, вигриземо краще майбутнє. Погнали є&ашить. Не сси. RAID.ARMY
Каби. Крути. Й перекрути.Хлопчики. Забусярєні в карєти петлюрівських ТЦК. Босими ніжками серед зими. Йшли по полю. З шабельками іржавими. Сто спудеїв супроти тисяч большевиків, які «просто хотєлі защітіть памятнік Булгакову» в Кієвє… А наші охвіцєри бухалі в вагоні нємєцкій шнапс і грали в фріспіни…Десь така версія бою на станції Крути десятиліттями навʼязувалася в голови українським дітям. Державні та недержавні пропагандисти - щирі хлопці, щирі патріоти. Але патріоти, а не націоналісти. Тому коло за колом роздували як їм здавалося правильно гіперболізований міф про Крути. Міф ссикливий, нееротішний, плаксивий. Якби не війна, то соросня випустила Нетфлікс версію Крут… О я вже це бачу. Полковничиня-трансгендер на чолі з взводом циганок відбила спудеїв від німецько-російських нацистських загарбників та повезла на поїзді з жіночими купе в Могилянку на гей-парад. Крути. 29 січня 1918 року. Насправді:- офіцери УНР не бухали, керували боєм, уміло берегли резерв в бою, дисципліна була в порядку.- червонопузу мразь вирізали, вистріляли, розпотрошили по полях, знищували уміло, понесли малі втрати, змусили противника відступити, на тиждень зірвали наступ на Київ.- загинули, були розстріляні полонені українські військові курсанти, які взимку при маневрах вночі заблукали, тридцять бійців, воєнна драма одного переможного бою. Крути - успішна кривава бійня супроти наступаючих загарбників. Все решта - меншовартісна пропаганда.…Бог вміє в жарти. 29 січня 2025 року, рік назад, наші козаки стояли в селі А. на Донбасі. Дві позиції ФПВ на краю села, а з іншого краю вже проникали піші групи росіян і з ними рубилася морська піхота. Я завітав на одну нашу позицію, а на сусідню - «Фортеця» - поруч упала авіабомба. Хлопців з екіпажу Стаффа контузило, трохи засипало в підвалі, поламало обладнання. При загрозі КАБів завжди одягайте активні навушники, аби зменшити контузію. Цимєс історії, що в тік-токє нам розкажуть про «убієнних як мясо студентів Крут» і «полковніков штабов ЗСУ відірваних від війни».Є і такі, як і на будь-якій війні. Але на позицію «Фортеця» приїхав зі мною полковник з командування Сил Безпілотних Систем. І полковника там з хлопцями і контузило. Тепер називаємо полковник Кабенко. 29 січня другий день народження. Голова погуділа, виїхав з позицій та пішов працювати назад в штаб. Багато в Україні славних козаків всюди. Про це в тік-токє не розкажуть. У нас, до речі, вчора авіабомба знову зруйнувала позицію «Рейду», всі козаки майже цілі, але майну гаплик.Давайте різати большевиків і все буде добре:https://send.monobank.ua/jar/6paje9Ast64441114429200296Донатьте на справжню українську бойову історію від Карася!
Попередній допис я присвятив роті ППО. Я сказав, що це «елітна робота», щоб заспокоїти тих, хто ще не спокусився воювати. Полювання на «шахеди» це круто і потенційно безпечніше фронтове ФПВ.Але якщо взяти статистику, хрестоносці технологічної війни - це екіпажі ФПВ та бомберів. Саме там оператори техно-терору творять бал смерті, який зупиняє смердючу орду.Це адреналінове полювання, безкінечний простір для власної майстерності. Та можливість сформувати іменне кладовище в Рязані як пам’ятник результатам свого екіпажу.В «Рейді» ФПВ - відповідальна основна бойова машина війни. Де всі в штабі тішаться щоденним рутинним мисливством наших козаків.Якщо хочете стати реально крутим перцем чи перчинкою в безпілотних системах, то ФПВ - ґрунт, база, фундамент, хардкор, секс і рок-н-ролл.Тут і юні, і зрілі козаки роблять двіж. Тут уміння, терпіння, відвага, гумор і наснага.Маю за честь потиснути кожному хто іде в БПС як оператор ФПВ. Залітайте. Буде крепко!RAID.ARMY …Екіпаж на Гуляйполі дуже зацінив оптоволокно «Громило». А яка ваша улюблена оптика, козаки-пілоти?І як надійно вирішуєте трабли з вологою під час польоту?
Вітаю усіх з наступаючим Новим Роком. Памʼятаємо про покійного «Їжака». Козаки «Дизель» та «Дунай» в боротьбі зазнали важких поранень. Дякую усім, хто, стискаючи зуби, роками веде бій.І стає надійною опорою та вчителем тим, хто щойно став до наших рядів.Світом править сила. Силу спрямовує воля.Де сильна воля - там завжди в наших руках наша доля. В цьому бурхливому дикому світові, де вже немає жодних правил, ми завжди маємо шанс здобути краще майбутнє для України.Я вже точно знаю, що наступного року 413 полк «Рейд» чекає багато зброї, нових проектів та напрямків роботи.Ми вбʼємо багато ворогів та принесемо багато миру на нашу землю.…Дякую всім небайдужим в тилу. З усіх куточків світу. Що підтримують полк «Рейд». Незважаючи на тяжкі часи, на темні холодні дні - ви запалюєте наші серця своєю підтримкою. Відриваєте частинку себе для підтримки нас в бою. Це розпалює святу ненависть до окупантів. Мотивує робити ще краще нашу роботу. Від імені кожного військовослужбовця нашого полку я ДЯКУЮ та щиро вклоняюся кожному. https://send.monobank.ua/jar/6paje9Ast64441114429200296…Слава Нації!Честь.
НАСТАЛО ПІРІМІРʼЄ.ЗІЛЕМСКОГО СКІНУЛІ.Новий Сонцесяйний Лідір большенствіков прийшов до корита.…Три місяці опісля.…*бах* Удар рукавицею з кварцевими вставками на кістяшках звучно дає відлуння від трошки повнуватих щічок громадянина. Щічок напухлих великою опінією. Та великою візією. Опінійна візія громадянином були набуті за три роки боротьби з територіальними центрами комплектації. Та одинадцять років антикорупційної війни в фейсбук.*бах*- За чьто?!!- За Зілемского. Він же вор? А чи не ти за нього голосував?- Да!*буц*- Стой!!!- Шо? Ти ж і за Порошенка голосував!!*бух*- Ні-ні, я все абʼїсню!- Ну?- Я тепер вже за нового голосував!!!*бах*- Та за чьто?!!!- Новий твій презідент теж став вор!? За три місяці млять!!???!- Стооой, стой!!!*бах*- Я уже протів нового презідента!…. Імпічмент!! Вибари!! *бах*- Прікратіті!!!- Бодро голосуєш. Бо можеш. Правда. Тільки при Януковічі ти вошь чотири роки під шконкою никалася….*бах*- ой.. Стой! Всьо! Щас же не Якуневіч, уже ж пірімірʼя… права імею… давай будім кожен місяць галасавать за нового перзідента!!!- ВІЧНО ВИБИРАЄТЕ ХУЙНЮ. ВІЧНО ПОТІМ СОПЛЯМИ РОЗМАЗУЄТЕ ХАОС. ВІЧНО ЗНОВУ ОБИРАЄТЕ ХУЙНЮ. А ПОСАДКАМИ ПІД МІНАМИ МИ, ССУКА, МИ ЛАЗИМ. ССУКА. МИ. *БАХ*…НА ВИБАРИ НОВОГО (от тіперь точно не такого) ЛУЧІЗАРНОГО ПЕРЗІДЕНТА, якому дасть булаву мудре большевинство населення:https://send.monobank.ua/jar/6paje9Ast6
- Дякую за нахабний Курський рейд, - кажу і президент посміхнувся. Вручив Володимиру Зеленському шеврон нашого полка. Сльози, піт, кров минають. А тріумф волі українців лишається навіки.Непросто дивитися вдовам та сиротам в очі. Війна частіше породжує сиріт, аніж героїв. Генерал СБУ «Хантер» (один з перших в історії людства контррозвідників, що відповідальні за потоплений флот ворога😂): - Це Вам, майоре, дали найкращу нагороду, бойову. Бо героїв України у нас всілякі… отримують. - Я оце їхав на днях і думав. Петицію якусь подати. Аби почистити всіх минулих «героїв». Щоб не образливо Вам було. Бо Ви за діло.- Дай Бог, багато людей по ділу.- Неважливо, що п…раси пролізають. Важливо, що за зроблене добрих людей відзначають. «Хантеру» дали Героя України. І ще сьогодні ряду солдатів та офіцерів. Багато спецпризначенців, обличчя під масками. Невідомі герої війни. А багатьом посмертно…Батько загиблого відважного солдата, нині Героя України, підійшов і згадав, що покійний зі мною поруч бився на Майдані… Поспівчував загиблому брату.Хороша - та відзнака, коли тебе подають без твого відома. Так легше, знімати відповідальність «чи достатньо заслужив?»Бо коли поруч нагороджують посмертно, то важко всидіти спокійно на місці. Важко усвідомлювати, що ми живі, а вони - ні.Але мобілізує одне. Завершити почате.Під урочисту музику в залі Маріїнського палацу під гімн України, як ніколи легко було підняти погляд до оздобленої люстри, і в очах пробігають образи небесної гвардії.Вовчик Карась, Орест Квач, Історик, Їжак, Курка, Тенгрі, Сергій Смірнов та інші інші інші інші…Будь-які відзнаки - мотивація аби за них помститися. Аби завершити бійню. І дійти до мети.Дякую всім козаки хто стоїть пліч-о-пліч у боротьбі, всім, хто підтримує. Всім, хто вірить. Ми всіх випотрошимо та зітремо нахер зі світу білого чортів ..баних. Так і буде. Честь🤝
Біля Стамбула упав «Орлан-10».Біля Мальорки СБУ підбило російський танкер офіцерами ГРУ.В Фінляндії в прикордонні росіяни глушать мобільний звʼязок і перевіряють системи звʼязку і оборони фінів.В Естонії російські прикордонники порушили лінію кордону і зайшли на чужу територію.В Німеччині комуністичний гей-парад виходить на протести проти призовної служби. «Краще окупація Путіним, аніж війна».Польща пропонує Україні передавати Міг-29 в обмін на досвід протидії російським дронам. В Чилі до влади прийшов син офіцера Вермахту, прихильник Піночета, який виступає проти комуністичних урядів латинської америки.Венесуела очікує вторгнення США.Китайські мільярдери започаткували програму народження від себе сотень дітей і поселення їх в США. Такий собі «демографічний десант еліти» на ворожу територію.Світ майбутнього значно цікавіший, аніж ховатися від ТЦК і мріяти мити підлогу у Відні заради громадянства в 2050 році. Не очкуй, кайфуй, в «Рейд» поки є змога потрапити безплатно, і бути готовим до Майбутнього - RAID.ARMY