Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЯНМУНД‼️🍆✌️
Added 06 Jan 2025

ЯНМУНД‼️🍆✌️

@kallection
Number of subscribers: 334
Photos: 24,800
Videos: 7,120
Links: 1,340
Description:
Ваші енергоси вже оглянуті Теги, котрі я забуваю вести: #оріг #огляди #огляди_від_підписників #віконечко #диско #металове #енергохарчування #mgs #cumtent #платина https://matrix.to/#/#kallection:matrix.org

👥 Number of subscribers

334
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: +10

👁️ Average views per message

62
Average/Day:: 80
Average/Week:: 52
ERR: 18.56%

📊 Messages per Day

5.6
Last day: 0
Week average: 14
Average per day: 5.6

Logo change history

Name change history

ЯНМУНД‼️🍆✌️ 2026-04-02
Магістральний локомотив🛤️ 2026-04-01
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🦩🌺#крокусТґ 2026-03-02
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🎄❄️#крокусТґ 2025-12-30
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪽🌇#крокусТґ 2025-11-15
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪽🍄‍🟫#лимонТґ #крокусТґ 2025-10-19
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🌿💦 #менісктґ 2025-06-27
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🐝🌿 2025-04-22
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪨🔮 2025-03-13
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🌫🎄 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

Nonstop stalker moonlight, він же фіолетовий нонстоп сталкер. Офіційний смак - манго-грушаПо запаху на перше враження це манго з димом. На друге враження просто стигле манго, наче без грушіПо смаку газовано, освіжаюче, кислувато. Наче і є манговий дух, але дуже не сильний. Не кажу, що це прям грушевий енергос швидко беріть. Груша тут ще менш виражена. Так а що ж тут тоді виражено? Та хз в принципі, якийсь невдалий say gex цих двох фруктів на тему. Це і не звичайне лайтове манго як у всіх, і не стигле манго як у рокстара. І груша якась не та. В цілому не отрута і смак доволі унікальний, але насправді могло б бути і смачнішеДизайн доволі гарний у рамках серії. Порівнювати з чимось ще не варто, що це окрім напою ще й фактично мерч до гри, і звісно що він зроблений за каноном всесвіту.З анонсом другої та третьої банки вже вимальовується окрема лінійка сталкерів. Кольорове кодування в межах лінійки гарне - маємо помаранчевий варік, цей фіолетовий та новий зелений. Тут вже гуд. Більше того, через лімітованість кількість одночасно доступних сталкерів - не більше двохКолір самого напою - помаранчевий, трохи мутний. Офіційна назва «жовтий сонячний захід». Назва барвнику як у першого сталкера/зума, але колір інший, менш рожевий. Можливо інша концентрація барвникаОбʼєм 0,25л, існує також 0,5Кофеїну 32мг /100мл188кДж або ж 44ккал /100млВуглеводів 10,5г, скільки з них цукрів 10,5г /100млПідсолоджувач: цукор. А соку нема, ахуйНе імпорт, зроблено на черкащині новими продуктами. Лицьова частина 50/50 англійською та українською, а інформаційна українською та болгарськоюДоступність звичайна, є у багатьох магазинах. Але слід зауважити, що це лімітка і її час добігає кінцяВиробник бляшанки - дефолтний, тобто CanpackПо висновку - не супер смачний нонстоп зі смаком манго. Рівень першого сталкера точно не дотримано. Особисто я груш з таким смаком не зустрічав. Та думаю не мені вам казати наскільки смачними бувають груші. Я хз, може це така ж хвороба як із достовірним кавунячим смаком. Тобто всі хочуть, але ніхто не може зробити нормально. У плані манго теж не супер. Може після завершення лімітки ми і будемо за ним сумувати, але навіть зараз поки якось ні. Не отрута, в принципі смачно, але нижче середнього Як влучно колись сказав сатана у своєму огляді: Це ж сталкер, зробіть смак уран-петрушка, іржа-алича, графіт-оцет, ракова пухлина-чілі, яка нахуй груша-манго.... На майбутнє - із нонстопів зелений сталкер, а далі чекатиму умовний чорний нонстоп#огляди
Nonstop zoom, тобто кавунячий нонстоп, тобто перший сталкер, той що кавунячний, але у новій ємності. Смак на банці не вказанийБанка, яку дропнули майже відразу як припинили виробництво кавунячого сталкеру. Хто шарить, той розуміє що до чогоПо запаху тут щось на рівні «хімозні ягоди + орбіт кавун»Смак приємний, солодкий але не надто. Трохи освіжаючий. Як завжди не тру кавун, тру кавуна у напоях не існує. Але смакує доволі гарно. Смак найкращий з-поміж усіх кавунячих банок, ця найкраща. До того ж вона одна з найкисліших, що я сьорбавНа диво це не дефолт хімозний кавун, зразки для смаку якого брали з макеевського роднічка, як наприклад кавунячий хеллДизайн класичний нонстопчик. Мені отака двокольорова схема подобається більше, ніж дефолт однокольорова. Шатап, кольорова схема з часом дала ускладнення, хер назвеш по кольору цю банку. З часом зрозумів, що легше називати його зумом, ніж по кольору Верхівка та ключик дефолтніКолір самого напою - рожевий, хоч і складі і зазначено жовтий «сонячний захід»Обʼєм 0,25л, існує також 0,5Кофеїну 32мг/100мл176кДж або ж 41ккал /100млВуглеводів 10г, з них цукрів 10г /100млПідсолоджувач: цукорНе імпорт, виготовляється на черкащині новими продуктами. Лицьова частина англійською, інформаційна частина українською, румунською, чеською та болгарською. Риночок величкий вжеДоступність звичайна - вільно продається майже усюдиВиробник бляшанки - canpackПо висновку - той самий кавунячий сталкер, але у іншому пакуванні. Такий собі варік для тих, хто сумує за смаком сталкера або для тих, хто взагалі не пробував перший сталкер. От я схоже сумував, хоч і не знав про це. Курва смачно. Тепер у мене флешбеки з того часу, коли вперше спробував. Сука це смачно, хоч це і не натурально кавун в банці. Мене прям трясе з того, зо він такий смачний, а у мене всього 0,25 Далі у планах - реогляд сталкера фіолетового та полювання на нового сталкера зеленого#огляди
Обіцяний пост по виробниках металевих ємностей для напоїв, гоуТож самі виробники:1. Ball Corporation (США) Найбільший у світі виробник алюмінієвих банок. Має заводи в Європі (Польща, Чехія, Німеччина, Великобританія та ін.). 🔹 Постачає упаковку для Coca-Cola, Monster, PepsiCo, Red Bull тощо. 🔹 Клеймо: слово Ball. 🔹 Особисто зустрічав на Red Bull, Crazy Wolf, 28Black. 2. Crown Holdings (США) Один із провідних світових виробників металевої упаковки, зокрема для харчових продуктів і напоїв. Має численні заводи у Європі, Азії та обох Америках. 🔹 Виготовляє банки для пива, енергетиків, соків, коктейлів. 🔹 Клеймо: стилізована корона. 🔹 На енергетиках трапляється рідко; бачив на червоному Bronx, можливо — також використовується Оболонем для пакування пива. 3. Ardagh Group (AG) / Ardagh Metal Packaging (AMP) (Ірландія) Відомий європейський виробник металевої та скляної упаковки. Присутній у Центральній та Східній Європі. 🔹 Клеймо: AG або AMP у колі. 🔹 Зустрічається на: Booster, Effect, Monster, Rockstar. 4. Canpack Group (Польща) Один із найпотужніших виробників у Східній Європі. Має заводи в Польщі, Україні (Бориспіль), Великій Британії, Румунії, Індії, Бразилії. 🔹 Обслуговує як міжнародні бренди, так і локальних виробників. 🔹 Клеймо: CP в еліпсі. 🔹 За спостереженнями — найбільший виробник упаковок на ринку України. По відчуттях 70% банок саме від них 5. Bag Pak (Польща) Незалежна компанія, що з 2008 року виготовляє двокомпонентні алюмінієві банки та надає послуги фасування (co-packing). 🔹 Орієнтується на малі та середні бренди. 🔹 Клеймо: стилізована літера B або геометричний символ, схожий на спіраль. поруч завжди є літери BP 6. Quality Pack Zrt. (Уйобщина) Дочірня компанія Hell Energy. Власний повноцінний завод із виробництва алюмінієвих банок у місті Сіксо. 🔹 Потужність — до 13 млн банок на день. 🔹 Виробляє банки з використанням вторинного алюмінію (Hydro CIRCAL 75R). 🔹 Клеймо: стилізована літера Q.Також маловідомі у нас світові виробники: Envases Group (Данія / Іспанія), Envases Universales (Мексика), Silgan Containers (США), CCL Industries (Канада), Toyo Seikan Group Holdings, Ltd. (Японія), Showa Denko K.K. (Японія), CPMC Holdings Limited (Китай), Nampak Ltd. (Південна Африка). Ніколи не зустрічав банок від них, тому поглиблений опис не потрібен Окрім того, трішки про місцеві підприємства:- Canpack Ukraine (Бориспіль, Київська область) - Дочірня компанія польської Canpack Group. - Основний постачальник алюмінієвих банок для українських виробників напоїв.- Виробництва з фасування типу Retal, Obolon-Pack - Хоч самі банки не виробляють, але можуть фасувати продукцію в металеву тару, купуючи банки у Ball, Canpack чи інших.А тепер по напоях:Нонстоп - здебільшого Canpack, але сині нонстопи не рідко Bag PakВоля моршинська - CanpackBattery - CanpackPitbull - CanpackRevo - CanpackЖивч - CanpackHell - виключно Quality PackMonster - Ardagh (AG/AMP)Redbull - BallBurn - CanpackShake - CanpackТут ще додатково слід зазначити, що не виключені ситуації, коли виробники можуть юзати різні банки. Наприклад серед Canpack може бути і Bag Pak, бо виробник напою розмістив замовлення на банки у кількох виробників. Але навряд чи буде сильний розрив. Ніхто не буде половину пакувати в Canpack, а половину в Ball#incident16
Мар'яна Безугла, відома своєю любов'ю до городництва, виростила на своєму подвір'ї два гігантських гарбузи, кожен розміром із невеликий автомобіль. Вона так пишалася своїми "зеленими велетнями", що міцно обіймала їх, наче скарб, і гордо вигукувала: "Гляньте на мої гарбузи! Їх треба пестити й леліяти!" Сусіди, сміючись, радили їй не надто захоплюватися, бо гарбузи, здається, уже готові "вибухнути" від її турботи.Мар'яна, зітхаючи, розповідала, що спеціально носить мішкуваті светри, щоб ніхто не заздрив її городнім талантам. "Ці гарбузи – не просто овочі, вони як мої діти!" – казала вона, ховаючи їх від цікавих очей. Але що більше вона намагалася приховати свої диво-гарбузи, то більше вони привертали увагу місцевих собак, які гавкали на них, думаючи, що це якісь інопланетні кулі.Одного дня, коли Мар'яна поливала свої гарбузи, вони почали хитатися від сильного вітру. Вона, сміючись і хапаючись за шланг, намагалася їх втримати. "Ой, не треба, не падайте, мої дорогенькі!" – вигукувала вона, бігаючи навколо, доки сусідський пес не кинувся "допомагати", ганяючись за шлангом. Вода лилася рікою, і Мар'яна, мокра з ніг до голови, реготала, намагаючись врятувати свій город.Нарешті, втомившись від метушні, Мар'яна сіла прямо на один із гарбузів, який, на диво, витримав її вагу. "Ну все, здаюся!" – сказала вона, відкинувшись назад і сміючись. Сусіди зібралися навколо, плескаючи в долоні, а один жартівник навіть запропонував влаштувати "Гарбузовий фестиваль" на її подвір'ї. Мар'яна погодилася, і незабаром уся вулиця гуділа від веселощів, танців і конкурсу на "найсмішніший гарбуз". А Мар'яна, у своєму мішкуватому светрі, була королевою свята, гордо демонструючи свої велетенські овочі.
Organics by redbull - viva mate. Найнеочікуваніший із усієї лінійкиОфіційний смак - матеНа смак ніби дуже газований та кислий чай зі смаком сухофруктів/чорносливу. Реально такий собі узвар в банці, так ще й кислий та газований. Гази у поєднанні з кислістю виходять прям різучіА без газу напій ще більше схожий на узварДизайн гарний, мені подобається. Це точно красиво. Кольорове кодування у лінійці здебільшого гарне, але тут колір збігається із easy lemon майже один в одинДетальніше про лінійки редбула я писав тутВерхівка звичайна, а ключик синій із фірмовим вирізом Колір самого напою - такий собі червоно-карамельний. Узвар лолОбʼєм 0,25лКофеїну немаєАлкоголю немає122кДж або ж 29ккал /100млВуглеводів 6,8г, серед них цукрів 6,8г /100млПідсолоджувач: цукор, концентрований лимонний сікВ Україну ця лінійка не імпортується офіційно. Є не офіційний імпорт, але і ціни відповідні по 150-200 за 0,25Інформація на лицьовій стороні - здебільшого англійською, на задній - усе німецькоюДоступність в Україні вкрай ускладнена, але в європці продається. У нас хіба що через перекупів з відповідними цінами. Моя банка від спонсора оглядівВиробник бляшанки - ball cansПо висновку - це точно щось незвичне, що можна радити фанатам чогось рідкісного. Смак дійсно дуже незвичний, ніде у інших такого нема. Чи варто шукати банку заради смаку, а не колекційної цікавості? Та я б не сказав, що це прям імба по смаку. Чи варто брати при наявності в магазині? На разок мабуть можна, але нічого поганого не станеться якщо скіпнути цю банкуНа майбутнє - це був один з останніх редбулів у мене, лишився тільки easy lemon #огляди
Garage pineberry&mint. Офіційний смак - біла полуниця та м'ятаПо запаху це полуничний гараж зі зниженою гаражевою ублюдочністюНа смак, на диво, майже прибрали дефолтну гаражну ублюдочність. Є легкий освіжаючий м'ятний дух, але зовсім не сильний. Сильніше тут полуничний мув. Він присутній, але не нав'язливий. А основу складає щось, що по смаку нагадує деякий польский радлер. Це не такий скарб, як я очікував, але це точно не отрута. Ця штука смакує нормасДизайн гаража у склі класний. Мені подобається лицьова наліпка з кількох частин, та і загалом стильЗа кольорове кодування в лінійці дефолт гаражів не дуже шарю, можу сказати, що у гаражів безалкогольних кольори в лінійці гарніКришка з ключиком. Сама кришка мені подобається, на вигляд дуже прикольна. Хз чому, але вона викликає у мене захопленняКолір самого напою - рожевийОб'єм 0,44л, існує такожКофеїну немаАлкоголю 4,4%245кДж або ж 59ккал /100млВуглеводів 8,7г, скільки серед них цукрів не вказаноПідсолоджувач: сироп глюкозно-фруктозний, екстракт виноградної шкіркиНе імпорт, виготовляється на одному з заводів карлсберга в Україні, саме мою зробили у ЗапоріжжіДоступність звичайнаПо виробникам скла для напоїв не шарю, не скажуПо висновку - не така імба, як я очікував, але смакує цілком нормас. Точно не такий ублюдок, як лимонний гараж. Взагалі про алкоголь зазвичай і сказати нічого, це ж не величний нонстоп. Тільки крінжа, що коштує 50+, тут навіть 0,45л нема лолНа майбутнє - з алко у планах лише алко-енержи, наприклад бронкси#огляди
Трум трум несподіваний огляд на якийсь хайповий джинтонік Johan Freitag gin&tonic. Офіційний смак мабуть джин+тонік, підкажіть чатЗацікавився цією банкою після огляду джин-тоніка від крінжбріджу, почитати можна отутНа запах майже ніяке, відучається трохи спирту, але аж ніяк не джин. Справжній джин пахне топовоПо смаку вже більш джиново, ніж по запаху. Кислувате і гірке, прям гіркее. Отут дійсно повірив, що там є джин. Бульбашки газу не гострі, хоч наче вони і дефолтні вуглекислі. Доречі у наліпці газ не вказаний, хоча на банці англійською написаноДалі просто джин тонік у банці - газоване, кисленьке, гіркеньке, джинове. Реально налити у склянку, додати льоду і буде не відрізнити від справжнього коктейлю на базі якогось елітного джину. Я взагалі-то тут джин-тоніковий знавець трохи, бо як і дефолтні пив, так і сам робив на не найхуйовішому джині, так і саморобні на дешевому джині пив. І що можна сказати, дійсно натуральніше за джин-тонік від крінжбріджуДизайн гарний, бадьорий. Явно зроблено зі смаком. Загалом виглядає досить благородно, тільки наліпка імпортера трішки ламає стильВерхівка вкрита фольгою, щоб після цієї банки можна було лупанути іншуКолір самого напою - прозорий, найпрозоріший з того, що я колись пив. окрім води звісноОб'єм 0,5лКофеїну немаАлкоголю 5%, джину тут 13% по об'єму напою46кДж або ж 11ккал /100млВуглеводів 2,1г, серед них цукрів 2,0г /100млПідсолоджувач: сироп глюкозно-фруктозний,Імпорт з Латвії, імпортер - ПБК Радомишль. Лицьова частина - 2/3 від площі, повністю англійською, інформаційна частина - латвійською, литовською, англійською, словенською та хорватською. Незвичний список, чи не так?Бляшанка від canpackПо висновку - не знаю наскільки там трушний джин, але смакує як справжній джин-тонік. Єдина відмінність від справжнього коктейлю - він в банці та по дефолту без льоду. Якщо це виправити, тобто правильно подати, то це взагалі бімба, не відрізниш. Якщо є в наявності і хочеця, то можна брати. А як нема чи не хочеться, то мабуть краще взяти нонстопчика. На знижках коштувало 40, а по дефолту 75На майбутнє - може ще колись заюзаю подібні банки з коктейлями, але не шейк + завчасно не планую таке#огляди
B52, несподівана енергуйка імені легендарного бомбера. Офіційний смак - не вказаноПо запаху - класичний енергос. По смаку теж класика, але не імба. Точно набагато краще за хелл класичний, щоб вони всралися з тим фруктовим асорті. У порівнянні з нонстопом чи бьорном звісно програє. Бьорн безумовна імба серед класики, а нонстоп я пробував нещодавно, тому є з чим порівняти. Смак тут ніби менш суцільний та більш зернистий. Дійсно трохи схоже на хелл, але в цілому не така шляпа✈️Дизайн гарний, мені подобається. Не дуже розумію як такий дизайн можна було б розширити до розмірів лінійки, але як самостійний екземпляр він супер. Цікавий, впізнаваний, зважений. Також помітна технологічна орієнтованість, чюваки нефарбований стиль перетворили на частину дизайну, що водночас знижує їх витрати на фарбування. Вірогідо це дозволило їм відігратися у інших аспектах, а саме верхівці та ключику. Тут ключик фарбований у чорний, а верхівка червона і має імбові гравіювання. На верхівці написано, що імпорт з Голландії, а ще намальовані дві бімби і профіль літака. Повага до деталей десь на рівні редбулу з їх бичками на ключиках, а може навіть і крутішеЯк я вже і казав, верхівка та ключик фарбовані🛫Колір самого напою - трохи мутний класичний карамельнийОбʼєм 0,5лКофеїну 31мг /100мл250кДж або ж 59ккал /100млВуглеводів 14г, скільки з них цукрів 14г /100млПідсолоджувач: цукор, соки з концентрату, інозитол👀🛩️Виготовлено в Голландії, тобто у Нідерландах, в Україні офіційно не представлений. Схоже за все мій екземпляр імпортовано не офіційно. Хоча наприклад на розетці є у продажі паками, прям від розетки. 709, або ж 420 на знижці за 24 банки, тобто 30 або 17,5 за банку. Інформаційна частина оформлена незвично, немає багато начебто дефолтної інфи. Серед мов є англійська, грецька, албанська. Погодьтесь, список доволі незвичнийВиробник бляшанки canpack, тупо класика🛬По висновку - стабільний середняк, не поганий і не гарний, який є. Міг би радити затестити таке енергосним ентузіастам, тим хто вже розуміє різницю між бьорном, нонстопом та хеллом. Доступність банки помірна. У кожному атб не продається, та й імпорту офіційного наче нема, але якщо пошукати трохи, то знайти можна. Усім іншим раджу нонстоп синій, безпрограшний варік. А тут прикол скоріше про дизайнНа майбутнє - поки нема планів на ще якісь +- унікальні одиночні банки#огляди
King’s bridge синій. Офіційний смак - джин та ягодиПо запаху хімозно-ягідно, але загалом нормас, запах приємний, доволі типовий як для такого смакуКрли банка тепла, як у мене зараз, то смак стає трохи різкуватим. Будь-які подібні напої краще пити охолодженими. Хоча попри свою різкість при такій температурі, смак залишається доволі гарним. Є джинові нотки та ягідна хімозність. Загалом маємо те, що і очікуємо - джиново-ягідна солодка водичкаПриховувати що це продукт хімозного виробництва - не має сенсу, це дійсно не 1000% органіка з карпатських джерел. Чи робить це напій несмачним чи неможливим до вживання? Та ні, саме ця банка гарна і можливо краща за усі інші крінжбріджіДизайн імбовий, на рівні бордового і зеленого, але цей найстаріший з них. Стильний і впевнений. Гарні кольори, гарний стиль та контраст. Єдине - я не розумію навіщо вони винесли офіційну назву(напій слабоалкогольний сильногазований…) та адресу виробництва на лицьову частину. Тут як і на інших банках малюнок із левом заходить на звужену верхівкуВерхівка та ключик звичайні, не фарбованіКолір самого напою - такий собі ягідно-червоний, як наприклад ягідний Живчик Обʼєм 0,5лКофеїну немаєАлкоголю 7%343кДж або ж 82ккал /100млВуглеводів 8г, скільки з них цукрів 8г /100млПідсолоджувач: цукор, чомусь нема соків чи екстрактівВироблено в Україні, у Жашкові. Єдиний нюанс, що вони вказали це на лицьовій стороні. Окрім української у інформаційній частині є ще болгарська та румунська. Загалом варто поговнити виробника за інформаційну секцію. Темно-фіолетовий на фіолетовому, як це читати бля? Краще б літери залишили сріблястимиВиробник бляшанки - canpackПо висновку - третій по новизні, але схоже перший по смаку, принаймні як на мій смак. Не кажу, що інші погані, просто цей такий гарний. І як на мене, саме синій найбільш довготривалий з-поміж трьох останніх смаків. Відносно по-своєму цікавого зеленого, цей смак взагалі вічний потенціал. Чи радив би його? Ні, на цьому каналі я раджу тільки енергоси. Чи сьорбнув би сам ще? Ну власне рівно так я і зробив, це єдиний з крінжбріджей, який я б точно заюзав щеНа майбутнє - до огляду лишився тільки класичний сірий #огляди
Фанта шоката, взяв її бо переможець розіграшу на квас квітковий сказав, що квас смакує як ця фанта. Тому тест був неминучий. Офіційний смак - лимон та бузина Запах дійсно квітковий, мʼякий і приємний. Смак теж менш різкий ніж у дефолт фанти. Якщо б і пив фанту, то тільки таку. Тут смак не такий єбучо-специфічний як наприклад у квасу квіткового, але мабуть так і повинно бути. Фанта вам не квас. А ще можу сказати, що це саме той смак, коли сьорбати нормально, а от з самогоном розмішувати мабуть буде вже не те. Я думаю це вам було важливо знатиДизайн наче непоганий, свіжий. Кольорове кодування наче присутнє, але цілком лінійка заплутана. Також у кодуванні приймає участь кришка. Як я зрозумів, у білих нема цукру, а у жовтих цукор єКолір самого напою - білий, хоч через фарбовану пляшку здається що білийОбʼєм 2лКофеїну немаАлкоголю нема7кДж або ж 2ккал /100млВуглеводів 0,1г, скільки з них цукрів 0,1г /100млДві третини це лого, воно завжди звичайне. Остання третина містить інформацію. Все українською, але місце виготовлення не вказано. Складно сказати чи це імпорт По висновку - трохи незвична фанта, на смак нормальна. Тільки ціна дивна, 2л на знижках як 2л живчика без знижки. Пʼємо Живчик кращеНа майбутнє - ще фанти оглядати не планую, окрім мабуть якихось незвичних. А з напоїв хотів би затестити живчик виноградний#incident16