Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЯНМУНД‼️🍆✌️
Added 06 Jan 2025

ЯНМУНД‼️🍆✌️

@kallection
Number of subscribers: 334
Photos: 24,800
Videos: 7,120
Links: 1,340
Description:
Ваші енергоси вже оглянуті Теги, котрі я забуваю вести: #оріг #огляди #огляди_від_підписників #віконечко #диско #металове #енергохарчування #mgs #cumtent #платина https://matrix.to/#/#kallection:matrix.org

👥 Number of subscribers

334
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: +10

👁️ Average views per message

62
Average/Day:: 80
Average/Week:: 52
ERR: 18.56%

📊 Messages per Day

5.6
Last day: 0
Week average: 14
Average per day: 5.6

Logo change history

Name change history

ЯНМУНД‼️🍆✌️ 2026-04-02
Магістральний локомотив🛤️ 2026-04-01
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🦩🌺#крокусТґ 2026-03-02
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🎄❄️#крокусТґ 2025-12-30
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪽🌇#крокусТґ 2025-11-15
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪽🍄‍🟫#лимонТґ #крокусТґ 2025-10-19
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🌿💦 #менісктґ 2025-06-27
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🐝🌿 2025-04-22
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🪨🔮 2025-03-13
Я не можу українізувати назву, допоможіть‼️🌫🎄 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 92 26-04-09 15:14
Hell classic+. Офіційний смак - тутті-фрутті, яке також відоме як фруктове асорті, яке також заєбало вжеЗапах класичний Смак класичний, але наче більш цікавий за звичайний Hell classic, також окрім того він смачніший за Своя лінія move on original, який я тестив щойно. Цей більш солодкий та насичений, більш цілісний. Присутня хелівська туттіфруттішність, та деяка «рихлість» смаку, але загалом смакує гарноДизайн оновили, додали гарний паттерн на фоні, як і на інших більш старих 0,5 банках. Малий хелл раніше лишився зі старим страшним дизайном і тут дійшла і до нього черга. Хоча я поки хз як там справи у інших 0,25 хеллів, я останнім часом бачу тільки 0,5 та цей 0,25 класік+. Це крутяк, що на відміну від звичайного хелу, тут не стали фарбувати верх та низ в чорнийКольорове кодування смаку на рівні «ну такее», наприклад яблучний хелл теж чорно-червоний. Але там навпаки центральна частина темна, а обідки червоні. Не шарячій людині буде складно знайти «отой червоний з чорним, але чорний не всередині а ззовні, а всередині червоний». Це вам не «нонстоп синій» чи «бьорн жовтий». Наскільки погано у хела з класичною лінійкою енергосів, настільки гарно у них з дизайном ліміток та лінійки ice coffee. Тільки шкода, що з цінами на ті хелл кофікі пізда повна (90 за 0,25)Ключик червоний та по-хелівськи широкий, а верхівка дефолтна хелівська, має вузький отвірКолір самого напою - класичний карамельний Об'єм 0,25л, існує також 0,5 хелл класік, але він без +Кофеїну 32мг/100мл194кДж або ж 46ккал /100млВуглеводів 11г, серед них цукрів 11г /100млПідсолоджувач: цукорІмпорт з УЙОБЩИНИ і бля буду це останній огляд на хелл, якщо виграє ЄБУЧИЙ ОРБАН. Лицьова частина англійською, а інформаційна повністю українською. Чим конкретно окрім дизайну цей класік+ відрізняється від звичайного класичного - я хзДоступність десь 4 бали з 5 можливихБляшанка від quality pack, тобто власний виробник хеллаПо висновку - добрий класичний енергос, не без тутті фрутті, але жити загалом можна, аби тільки коштував не дорожче монстра в перерахунку на літр. Не абсолютна імба, але, час від часу сьорбнути можнаОсобливо якщо жирного орбана ВИЇБУТЬ на майбутніх виборахПов'язані огляди: Hell classic, Hell focus+, Hell multi+, Hell sparkler, Hell Spritz Lime, Hell Spritz Maracuja, Hell Summer Groovy Grapefruit, Hell Summer Chillin’ Guanabana#огляди
👁 136 26-04-01 22:08
Яготинський айран з кропом. Офіційний смак - з кропомПахне кисломолочною продукцією з кропом. Нагадує одночасно і і просто сир(творог), і той самий творог, але коли він вже офіційно сир (мільйон сортів бринзи). Чисто такий собі внутряк від хачапуріПо смаку в принципі так само. Кисломолочка з кропом. Ніби рідкий творог, хз. Доволі густе і не таке мʼяке як наприклад йогурти. Загалом доволі однорідне, без згустків чи часточок, окрім кропу звісно. І на мій смак не вистачає солоності. Я б хотів більше солоного смакуІ додавання солі вручну дійсно трохи покращило смак імхоДизайн добрий, мені подобається. Вітко видно хто виробник, що це за продукт і чим саме ця версія особлива. Все виглядає добре і гармонійно (окрім бейджу «зроблено в Україні»). Ще прикольно що колір обрано скоріше оливи, ніж власне дефолтний зеленийКольорове кодування в лінійці наявне, як мінімум є класичний типу блакитний і цей оливковий з кропом, а також яскраво-зелений з базиліком. Дизайн у них доволі гнучний, тому можна спокійно ще кілька варіацій зробили. Наприклад фіолетовий з фіолетовою цибулею, або якийсь наприклад жовтий ще з чимосьПляшка та кришка здебільшого дефолтні. Лише кришка розміром більшим за дефолтну кришку з води/напоївКолір самого напою - білий з вкрапленнями зеленіВага 450гКофеїну немаАлкоголю нема164кДж або ж 39ккал /100гВуглеводів 3,4г, серед них цукрів 3,1г /100гЖирів 1,8г, з них насичених 1,24г /100гПідсолоджувач: глюкозно-фруктозний сиропНаче як не імпорт. Місце потужностей виробництва не вказано, але оператор ринку в яготині київської області. Весь текст українськоюДоступність 4 бали з 5 можливихПляшка хз від кого, я лише в банках шарю По висновку - кисломолочка, що ще тут сказати. Точно не ригачка, але і не усім буде по смаку. Я оце спробував вперше і більше не хочеться. Рекомендувати можу разок на затест, може і сподобається Пов'язаних оглядів нема але є теж незвичні: Vega Milk banana, Vega Milk banana#огляди
Monster Energy Juiced Mango Loco, він же синій зі скелетамиОфіційний смак - мангоПо запаху - тільки відкрив і відразу насичений запах манго, солодкий щільний і приємний. Щось навіть ближче до мультифрукту, що скоріше плюс, бо віддаляє його від ригачного манго. Трохи навіть нагадує Hell multi+ по запаху По смаку солодко і приємно, але вже ближче до манго, ніж до мультифрукту. Хоча трохи мультифруктового вайбу є, тож смак точно не ригачний. Гази трохи гостренькі, але не сильно. Кислинка є, але вона ніби повʼязана із газами, які її підсилюють. За загальним враженням дуже нагадує нонстоп помаранчевий, F йому, я так і не встиг зробити реогляд. Загалом смакує добре, нема провалів по смаку, як то було наприклад у ультра фієста манго, де половина смаку ніби зникла кудисьДизайн цілком у контексті лінійки juiced, нагадую - доволі яскраві банки, нерідко монотонний фон і малюночки поруч із лого, а саме лого пофарбоване в доволі контрастний колір. До якості друку питань нема, все доволі гарно, як власне і зі стилемКольоровое кодування в монстрах наче і наявне, але не завжди добре і дуже залежить від лінійок. Загалом по дизайнах лінійок монстрів я писав ранішеКлючик та верхівка дефолтніКолір самого напою - жовтийОбʼєм 0,5лКофеїну 32мг /100мл203кДж або ж 48ккал /100млВуглеводів 12г, з них цукрів 11г /100млПідсолоджувач: соки з концентрату (манго, гуава, білий виноград, яблуко, ананас, апельсин, абрикос, персик, маракуйя, лимон), цукор, глюкоза, сукралозаВиготовлено спеціально для українського ринку. Лицьова частина уніфікована і навіть на шийці банки надпис англійскою. Нагадую, що то єдине місце, де бувають відмінності в мовах на лицьовій частині між однаковими банками з різних регіонів. Зворотня частина повністю українськоюДоступність добра - 4-4,5 бали з 5, а все через офіційний імпортБляшанка від bagpackПо висновку - коштує дефолтної ціни і це зроз - офіційний імпорт творить дива. Загалом доволі добрий смак, нехай буде, тимпаче якщо за дефолт прайс. Якщо не нудить від самого слова «манго», то піде добре. Якщо ж з манго або ціною проблеми - то хапаємо нонстоп ультра сумуємо. Якщо брати серед усіх оглянутих монстрів (більше двох десятків), то він мабуть точно буде вище середнього. Десь відразу за класичним чорним будеБтв поки писав цей огляд на мене поліцію викликали бо типу підозрілий челПов'язані огляди: Monster black (🇺🇦), Monster juiced monarch, Monster juiced khaotic, Monster juiced aussie style lemonade, Monster juiced bad apple, Monster juiced pacific punch, Monster juiced rio punch (🇺🇦), Monster ultra fiesta mango#огляди
Dark dog (🇫🇷). Офіційний смак не зазначеноПахне як класика, але якщо додати аптечного вайбу. Після випивання будеш пахнути як фармацевт чи людина на лікарняному. Тест на класичний енергос не пройшов - від запаху класичного енергосу у мене посилюється слиновиділення, а тут ніСмак не класичний, але наближається до нього. Скажімо так, більш відомий чорний монстр зі своєю специфікою куди ближче до класичного смаку, ніж цей собака. Тут смак якийсь перекручений класичний. Наче так само кислий, і так само солодкий, але все одно інакший. Мені навіть трохи чорнослив нагадав, але це миттєво і субʼєктивно. Головне що смак цілісний і не смакує недоробленим чи розбавленим Дизайн добрий і лаконічний. Якість друку гарна, пес реально темний. Може мабуть шрифт трішки іграшковий, особливо на фона портрету собаки. По кольорам дуже нагадує Bummer алко-енережи, такий же золотисто-чорнийКольорове кодування в лінійці наявне, інші банки чітко модна відрізнити по кольоруКлючик та верхівка дефолтніКолір самого напою - скоріше хімозно-жовтий, а не карамельний Об'єм 0,5лКофеїну 32мг/100мл177кДж або ж 42ккал /100млВуглеводів 8.7г, серед них цукрів 8.5г /100млПідсолоджувач: цукор, екстракт гуарани та карамель у якості барвникаВиготовлено для двох регіонів - франції та ірландії. Лицьова частина повністю англійською, а на звороті є блок французькою, блок англійською та уніфікований блок з вказанням поживної цінності. На відміну від power taurine, гуглиться добре. Медійка в них працює і по ній можна сказати, що це редбул на мінімалках в плані медійкиДоступність 2 бали з 5 можливихБляшанка від canpackПо висновку - французький типу класичний не класичний енергос з прикольним дизайном і не дуже зрозумілим смаком. Для огляду випити можна, та я так і зробив. Але якби була доступність рівна з нонстопом, то я б скоріше радив випити нонстопа синьогоПост вийшов завдяки спонсору оглядів, підписуйтесь на ДмитраПов'язані огляди: Dark dog pink fizz (🇫🇷), Dark dog cherry (🇫🇷)#огляди
ДВІЖ. Офіційний смак - комбуча яблучнаПо запаху відразу прикольний енергосний вайб. Але не без додаткового дивного запаху. Мабуть це запах саме комбучіПо запаху солодке, кислувате, мʼяке і приємне. Взагалі смак цікавий і не типовий. На диво солодкий, хоча у складі цукрів не багато. По вайбу можна порівняти з чаєм від монстра, тільки тут гази є. Але загалом вони обидва не стандартні, чіллові і цікаві, такий собі рехаб він класичних енергосів з їх типовими ультранасиченими смаками. Щодо заявленого яблучного смаку - хз, не чідчувГази іноді мʼякі та приємні, а іноді злі і гострі Дизайн двіжовий, яскравий, конкретний, цікавий і функціональний. Навіть трохи нагадує той "брудний стиль" зі старої реклами рево, яку всі колись бачили. Лінійку з такого зробити складно, але як одиничний екземпляр - цілком гуд. Наліпка має матову поверхню всюди, окрім пари місцьКольорове кодування в лінійці відсутнє, бо сама лінійка відсутня, це єдиний екземплярКлючик та верхівка дефолтніКолір самого напою - жовтенькийОб'єм 0,33лКофеїну 33мг/100мл90,7кДж або ж 21,7ккал /100млВуглеводів 5.6г, серед них цукрів 5.6г /100млПідсолоджувач: цукор, сироп яблучний, екстракт гуараниЯвно не імпорт. Виготовлено ТОВ "Іт Ізі" з Києва. Можуть бути більш відомі як виробник комбучі Spraga у білому прикольному дизайні (оглядів нема і поки не буде). Вся пляшка оформлена украхнськоюДоступність десь 3,5 бали з 5 можливихБляшанка хз від кого. Коли є наліпка, то хуй дізнаєшсяПо висновку - цікаве і не звичне чіллове кофеїнове пойло за оверпрайс. Смак дійсно унікальний і прикольний. Принаймні як для енергосів, як щодо комбучі - хз. Доволі лверпрайс, коштує десь 65-75 в середньому, я брав за 67. В цілому я би радив хоча б раз на затест, бо це прикольно. А якби не оверпрайс, то взагалі кайфПов'язані огляди: Nonstop military#огляди
Revo energy cherry. Офіційний смак - вишняПо запаху тут справжнє рево як я його собі уявляю. Автентичність максимальна, це саме той смак рева до якого усі звиклиПо смаку тут ситуація така ж як і у Revo energy original, тобто смак є, але не той. Не вистачає класичної ревової спиртової гидотності. Зараз смак нормальний, але не той. Це на рево, а якась крінжа/підробка/пародіяДизайн ще від самого початку мені було складно сприймати. З плюсів - не стали нічого наново видумувати і залишили впізнаваний стиль. Також плюс, що зберігаючи впізнаваний стиль, вони змогли виокремити лінійку по дизайну. З мінусів - обрані кольори дещо дивні. Мабуть вони навмисно зробили ставку на дивакуватий дизайн, що по кольорах, що по цій стіні тексту замість назвиКольорове кодування в лінійці в принципі є, банки відрізняються між собоюКлючик та верхівка дефолтніКолір самого напою - рожевий Об'єм 0,25лКофеїну 32мг/100млАлкоголю нема173кДж або ж 41ккал /100млВуглеводів 9,8г, серед них цукрів 9,6г /100млПідсолоджувач: цукор, сік мультифрукт, сік вишневийНе імпорт, виготовлено на черкащині у жашкові новими продуктами. Лицьова частина повністю англійською. Інформаційна частина оформлена лише українськоюДоступність на момент придбання була десь на рівні 3 балів, а далі очікуємо 4 бали з 5 можливихБляшанка від canpackПо висновку - якась пародія на рево. Спробувати можна, але чисто на разок. Просто щоб зрозуміти де обман і що як рево смакує тільки справжнє рево. Висновок: смак не поганий, але і не трушний. Як на мене не вартує уваги і краще взяти вже або справжнє рево, або виноградне безалкогольне ревоПов'язані огляди: Revo energy original, Revo energy grape, Revo gray, Revo yellow, Revo love is (2025)#огляди
Shake zero pina colada. Несподіваний камбек лінійки шейк зіро. Я думав я з нею закінчив, а тут отакеПо запаху ріл пінаколада. Хоча варто зазначити що власне коктейль цей я не пив, лише завчасно намішане пойло з пляшки. В цілому запах нормальний, приємний. Доволі цікавий. Відчувається трохи ананасуПо смаку на перший ковток дуже кисло, можливо через гази. Потім відсувається і солодкість, і власне сам смак, але напочатку воно ріл дуже кисле. Не впевнений, що так має смакувати реальна пінаколада. Загалом смак добрий, цікавий і бадьорий. Мені подобається Дизайн тут мені сподобався, доволі стильово. Може хіба що трішки перевантаженоКольорове кодування наче є, але з ним складно дуже. Банки відрізняються між собою, але якось однозначно назвати кольором якусь конкретну навряд чи можнаКлючик та верхівка дефолтніКолір самого напою - білий, не дуже прозорий Обʼєм 0,33лКофеїну немаАлкоголю нема163кДж або ж 38ккал /100млВуглеводів 9,4г, з них цукрів 9,4г /100млПідсолоджувач: цукорНе імпорт, виробництво у жашкові. Олди знають містечко. Лицьова сторона та задня однакові, обидві англійською. На одній бічній стороні - інформаційна панель, причому доволі компактна і лише українською. На одній стороні інформація про склад, а на іншій інфо про виробникаДоступність середня, є не всюди. Десь 3 бали з 5Виробник бляшанки - bagpackПо висновку - добрий без алко коктейль в банці. Приємний, доволі мʼякий і освіжаючий. Можливо він стане в один ряд з моїми улюбленими Shake zero hugo та Shake zero sparkling rose strawberry. Цілком можна радити на затест, звісно якщо буде в наявності десь поруч. Навмисно шукати мабуть не вартоНевеличнкий спойлер - існує ще і мохітоПов'язані огляди: Shake zero hugo, Shake zero orange crush, Shake zero bitter lemon, Shake zero pomegranate punch, Shake zero sparkling rose strawberry, Shake zero indian tonic#огляди
Це вже другий рік серед більш ніж чотирьох, коли можна написати звіт по каналу на новий рікБуст зі ста підписників наприкінці 2024 до трьох сотень - доволі відчутний приріст. Мабуть окрім удачі тут ще наклалося декілька факторів, як от наприклад пости #оріг, частина з яких добре залітала, або ж співпраця з дружніми адмінами. Коли востаннє рахував, то виходило ледве не двадцять. Передаю вітання кожному з вас. В планах ще більше залучення і поглиблення співпраціА сам канал вже трохи перетворюється на сітку каналів. Наприклад рубрика фото з гулянь на природі вже трохи переросли цей канал і пішла жити окремоМожливо в майбутньому році це станеться і з оглядамиЩодо рубрики оглядів, яка починалася просто як бажання сьорбнути сталкера, бо це хайпово, а потім понеслася. Спочатку просто сьорбав, потім вже з невеличкими описами, а потім майже повноцінні довідники. Виходить своя маленька вікіпедія по напоях, від енергосів до чаїв і лимонадів. Так ще й тепер у цьому році з'явилися спонсориДетальніше у цифрах:64 огляди було торік213 оглядів вже зараз. Тут як опубліковані і оновлені, так і чернетки. І ця кількість далеко не остаточна117 оглядів на енергоси32 огляди на різноманітні лимонади та газовану солодку воду26 оглядів на алкоголь і алко-енержи14 оглядів на воду, в тому числі гламурну10 оглядів на радлери, алкогольні і ні7 оглядів на чай3 огляди на каву2 огляди на молоко рослинного походження1 огляд на сік1 огляд на квас140 оглядів було опубліковано цьогорічВражаюче, чи не так? Значно допомогли з цим усім спонсори оглядів. Не зайвим буде оголосити їх: Дмитро та Рита, підпишіться на добродіївЗ побажань є трохи:🍊 Бажаю гівна усім, хто відмічає новий рік на годину раніше, ніж треба 🎄☃️❄️🎉🎊🥺🍊 Бажаю усім відписникам довгих років життя та слабкий шлунок 🍊 Бажаю тим, хто щиро хотів стати спонсором, але не встиг у цьому році, знайти сил і натхнення🍊 Нещодавнім відписникам та знову підписникам варто бажати більше так не робити та більше ніколи не зникати 🐁🍊 Бажаю собі побільше орігів🤤✌️🍊 Бажаю усім підписникам на новий рік пару кілограм шипучки та щоб не вибірково померло як мінімум половина росіян🤗🙏🙏🍊 Бажаю, щоб договорнячок був тільки позитивним
Моршинська воля зелена. Офіційно смак - ківі-полуницяЗапах відчутний. Відкрив банку і відразу помітивПо смаку солодко, кисло, бадьоро, приємно, свіжо, дзвінко. На відміну від бьорна зеленого, який має хоч і не прям такий самий, але схожий смак, і який мені не сподобався, тут справи краще. Мені подобається як смакує, хоч і автентичність смаку під питанням. По автентичності не можу сказати що добре відчуваю заявлену полуницю. Загалом здається що тут смак або хімозного ківі, або желейних конфет зі смаком ківі(теж хімозного). Не автентично, але смачно. Хоч і не є якимось відкриттям для менеДизайн гарний, баланс між графікою, текстом та стилем досягнутоАкцентна смужка гарно слугує для кольорового кодуванняВерхівка не тонована, але ключик пофарбований у чорний. Деталь маленька, але приємна. Колір самого напою - хімозний зелений, такий собі тархунОбʼєм 0,33лКофеїну 32мг /100мл221кДж або ж 52ккал /100млВуглеводів 12,6г, з них цукрів 12,3г /100млПідсолоджувач: сироп глюкозно-фруктознийНе імпорт, виробляється у Моршині львівської областіДоступність звичайнаБляшанка від canpackПо висновку - створено для розширення лінійки смаків волі, на доповнення до раніше створеної волі червоної. Не дивно, що обрали такий, не те щоб супер попсовий, але доволі класичний смакЗагалом виходить щось на рівні Nonstop jungle, який фактично є його ідейним братом. І обидва в принципі добре смакують, і не є ультимейт імбою. Особисто я не дуже фанат такого смаку, але якщо б і брав, то скоріше нонстопПов'язані огляди: Воля синя, Воля жовта, Воля рожева, Воля червона, Burn green apple-kivi, Nonstop jungle#огляди
Hell Lime Spritz. Офіційний смак - лайм та мʼятаПахне в принципі як треба - лаймом. Причому доволі автентично, надивоПо смаку у нас тут дійсно такий собі ігристий лайм. Не дуже кислий і з мʼякими газами. По суті це мохіто з кофеїном, що хоче бути скоріше енергосом, ніж власне мохіто. Ще цікаво що тут відчувається якась ніби «природна лаймово-мʼятна сирість», хз як це описати. На цьому в принципі і всеДизайн мені подобається. Як і у лінійці summer, він доводить, що в конторці хелл вміють робити приємний дизайн, тільки схоже зазвичай не хочуть. Тут ми маємо новий свіжий дизайн, зроблений у вже знайомих межах дизайнів хелл. Як завжди, лого на місці, лицьова частина на 2/3 банки та купа тексту. Як на мене, тексту тут забагато. Загалом обидві банки в лінійці виконані у тропічному стилі з листям та тропічними тваринами. Цього разу тут прикольні тукани. Дизайн імба, дуже подобаєтьсяКольорове кодування в лінійці присутнє, хоч лінійка всього з двох банок - цієї та фіолетово-бордової. Зроблено доволі гарно і якщо треба, то може бути розширене хоч до шести банок в лінійці. Гарно зайшли б синя, жовта, червона та помаранчева у додаток до наявних. Хоча хелл зазвичай випускає підлінійки лише в двох екземплярах. Згадаємо наприклад hell summer (1, 2) або hell plus (focus, multi)Ключик та верхівка дефолтніКолір самого напою - прозорий жовтенькийОб'єм 0,25лКофеїну 32мг/100мл196кДж або ж 46ккал/100млВуглеводів 11г, серед них цукрів 11г /100млПідсолоджувач: цукор, карамель(у якості барвника)Виготовлено в уйобщині, імпортовано офіційно. Лицьова частина дефолтна, англійською, а інформаційна повністю українськоюДоступність десь на 3-3,5 бали з 5Бляшанка від quality packПо висновку - мохіто з кофеїном в багці від хелл. Смакує в принципі норм, але шукати таку рідкісну банку чисто заради цього - трохи навіть крінж. А якщо це нова лімітка на рік- півтора, то норм. Якщо пізніше покращиться доступність, то обидві банки з лінійки hell spritz будуть чудовими варікамм на літо. З льодом в стакані взагалі імба Пов'язані огляди: Hell Spritz Maracuja, Hell Summer Groovy Grapefruit, Hell Summer Chillin’ Guanabana, Hell multi+, Hell focus+#огляди