Source
‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ | Вчора (сьогодні, технічно) я подивилася к-поп мисливиць на демонів. Бе...
136 Views/Reach
2025-07-25 18:17
Message №19341
Вчора (сьогодні, технічно) я подивилася к-поп мисливиць на демонів. Без зайвих слів, мої враження по пунктах: • я люблю усіх дівчат. Міра? Хот і нереально крута. Зої? Релейтабл і мила. Румі? Цю бубочку треба обійняти. • відносини Румі і Джіну цікавіше розглядати не як любовні. Назвіть мене крейзі хімеджьоші, але я бачу їх виключно у платонічному тоні, як людей, які знайшли когось зі схожими травмами/проблемами. Джіну об'єктивно є поганою людиною, думаю, ґві'ма таки правий щодо його минулого і він дійсно поматросив і забросив своїх родичів. Але він був досвідом, який Румі потребувала, аби зрозуміти себе та свої відносини з Мірою і Зої. • я не шиперю Зої і Міру. Арти милі, так, але це в першу чергу тріо. Ці двоє хотіли затягнути Румі в купальню, ну невже вони не мали наміру explore each other's bodies? І я не скажу, що їхні стосунки можна охарактеризувати як платонічні чи романтичні, бо їхні зв'язок одна з одною і любов набагато глибші за ці лейбли. • я ридала на this is how it sounds like. Це абсолютний пік.