Source
‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ | ЗВпостинг Що ж, я на середині другого сезону Андора і маю щось сказати...
108 Views/Reach
2025-07-19 01:58
Message №19224
#ЗВпостинг Що ж, я на середині другого сезону Андора і маю щось сказати про костюми. Якщо є за що любити зоряні війни, так це візуал і костюми в тому числі, пік припав десь на трилогію приквелів та, як би дивно не звучало, війни клонів. Однак Андор мене дещо розчаровує, бо у більшості сцен одяг виглядає нудно. 1. Чандрилійці виглядають ахуєнно. Мені їхній одяг нагадує ханбок і ханфу - не впевнена, що я можу вказати на конкретні елементи, які їх пов'язують, але вайби точно є, особливо в тій сцені, де Лейда, донька Мон, знайомилася зі своїм майбутнім нареченим. 2. Одяг Клеї виглядає дуже круто на ній. Сам одяг, зачіска, макіяж, міміка акторки і характер персонажки дуже добре поєднуються. 3. Я не люблю мінімалізм (ще й такий "стерильний"), але він просто на відмінно використаний в особистому стилі Дедри та інтер'єрі її апартаментів. Знову ж, як і з Клеєю, це лише доповнює її персонажку - клін ґьорл естетік йде поряд з авторитаризмом, більш "стерильний" вайб відображає її підхід до роботи. 3.1. кажучи про Дедру, маю зауважити, що мені подобається те, як краватка Сіріла нагадує нашийник з повідком. 4. Одяг алданців нагадує якийсь історичний етнічний одяг, але я не можу сказати, що саме. Певно, щось монгольське? Центральноазійське? 5. Ґорман, як галактична столиця ткацтва та текстильного виробництва, є в цьому аспекті упущеним потенціалом. Ґорманці могли б носити цікаві костюми, варіантів могло бути багато, але по факту ми отримали щось доволі мінімалістичне і похмуре, але типу з крутої ґорманської тканини.