Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Sergii Ivanov
Added 01 Aug 2021

Sergii Ivanov

@ivanoise
Number of subscribers: 30 593
Photos: 4,059
Videos: 1,200
Links: 6,330
Description:
an und für sich

👥 Number of subscribers

30 593
Average/Day:: -74
Average/Week:: -263
Average/Month:: -792

👁️ Average views per message

50 066
Average/Day:: 6,600
Average/Week:: 6,511
ERR: 163.65%

📊 Messages per Day

4.5
Last day: 3
Week average: 5.6
Average per day: 4.5

Logo change history

Status change history

Officially confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 4,930 26-06-19 20:31
🔥🔥🔥 «Рейд» уразив єдине газосховище в Криму!У ніч на 19 червня оператори 413 полку СБС «Рейд» уразили об'єкти Глібівського підземного сховища газу. Наземні споруди газосховища зазнали критичних пошкоджень. Виникла пожежа, що підтверджується супутниковим моніторингом NASA FIRMS.Об'єкт уражений дронами middle strike класу українського виробництва компанії Fire Point.❗️Чим важливе ураження Глібівського ПСГ?Глібівське ПСГ – єдине газосховище в Криму. Його призначення – швидко віддавати великі об'єми газу під час морозів або добових піків споживання. Нормальна робота ПСГ критично важлива для енергосистеми окупованого Криму, всі великі тепло- та електростанції якого (включаючи Балаклавську та Таврійську ТЕС) працюють на природному газі як основному паливі.У свою чергу, від надійності електропостачання з цих ТЕС залежать військові об'єкти армії РФ на півострові.Попри кривавий розмах ми потребуємо вашої допомоги, аби формувати нові екіпажі. Щиро вдячні за кожну гривню:⬛️ MONO (карта)4441114429200296 ⬛️MONO-Банкаhttps://send.monobank.ua/jar/6paje9Ast6💥 Ми по всіх доберемся ⛳️
👁 5,050 26-06-18 10:33
Російські дрони влучили у Києво-Печерську лавру - одну з найдавніших християнських святинь Європи, монастир, який старший за москву, кремль і російську православну церкву.Але проблема не лише в самому ударі.Проблема в тому, що мільйони американців можуть ніколи не дізнатися, що сталося насправді.Російська пропаганда роками вкладає величезні ресурси в те, щоб переконати американців: москва нібито захищає християнство, традиційні цінності та релігійну спадщину.За роки війни російські ракети та дрони пошкодили або зруйнували десятки українських церков, монастирів і релігійних пам’яток. Тепер під удар потрапила й Києво-Печерська лавра - святиня світового значення, яка входить до списку спадщини ЮНЕСКО.Саме тому ми підготували окрему статтю англійською мовою для американської аудиторії.Для американця Києво-Печерська лавра - це незнайома назва. Тому ми пояснюємо простою мовою: це приблизно як удар по Собору Святого Петра у Ватикані, Національному кафедральному собору у Вашингтоні або Нотр-Даму в Парижі.Якщо у вас є знайомі у США, друзі-американці, журналісти, пастори, священники, християнські організації, консервативні медіа чи аналітичні центри - будь ласка, надішліть їм цю статтю.московія витрачає мільярди на поширення брехні.Правда поширюється лише тоді, коли її поширюють люди.Стаття англійською мовою:https://riss.com.ua/en/russian-strike-on-kyiv-pechersk-lavra/Буду вдячна за кожен репост, пересилання та поширення.
👁 5,090 26-06-10 15:16
Джан Себастьян «Онікс» Рестрепо Мазо.Морська піхота Колумбії.Заслужений воїн у військових колах своєї країни. А тепер і України. Поранений в піхотних боях. Відзнака за поранення МО. Золотий хрест, а потім також і дубова гілка до золотого хреста від Головнокомандувача ЗСУ.Дуже добра душа. Інколи повертався з їжею до випадкового вуличного цуцика, який здався Джану надто голодним.«Онікс» дуже любив куховарити та ласувати смаколиками. Воїн Христа, фаховий військовий, затятий ненависник комуністичної чуми. Армія, бізнес, криміналістика, кулінарія. Джан Себастьян був дуже багатогранним. Добрим до друзів. Та затятим до ворогів. Іноземний легіон, а опісля 413 полк «Рейд». Джан Себастьян служив у екіпажі бомбера та загинув у бою за Гуляй-Поле. «Онікса» зачарували Карпати. Він закохався в Україну. Його заповідь була поховати у Львові. Родина Себастьяна прилетіла з Колумбії на прощання з героєм.Запрошую прийти на прощання. Україна стала новою святою батьківщиною для колумбійського воїна Христа. Віддати останню шану абсолютному добровольцю, що декілька років рубав нечисть за нашу свободу - справа честі для українців. …ПРОЩАННЯ:Київ.Четвер 11 червня.09:30 - Майдан Незалежності.11:00 - Костел Святого Миколая, Велика Васильківська, 75. ПОХОВАННЯ:Львів. Пʼятниця 12 червня.11:00.Гарнізонний храм ім. Петра і Павла.Поширте.Дякую.
👁 3,540 26-06-09 10:10
Російська протиповітряна оборона має труднощі з перехопленням українських БпЛА. А тому вони з легкістю дістаються до своїх цілей.Так командир 413 полку СБС «Рейд» Євген Карась прокоментував BBC українські «далекобійні санкції» по військових та енергетичних об'єктах у Санкт-Петербурзі та його околицях.💬 «Ми літаємо в Росії як на власній території. Майже без спротиву, дістатися цілі нескладно», – цитують Євгена Карася журналісти BBC.Він додав, що спротив з боку російської ППО не відчувається і під час операцій в окупованому Криму.💬 «І це виглядає як дуже обнадійливий прогноз на майбутнє щодо того, що ми можемо робити на окупованих територіях або на території Росії, щоб змусити Путіна припинити війну», – сказав командир «Рейду».У BBC зазначили, що під час атаки 6 червня, яку російська влада назвала «безпрецедентною», українські БпЛА подолали близько 1000 км та уразили військові об’єкти, зокрема арсенали й базу російського флоту в Кронштадті. А дрони, якими керували оператори 413 полку «Рейд», уразили нафтовий термінал «Несте» в місті Ломоносов.🔹 Про деталі удару по Санкт-Петербургу, наслідки для військової інфраструктури та роль українських підрозділів безпілотних систем – читайте за посиланням:https://www.bbc.com/news/articles/cg7498kz808o
👁 9,150 26-06-01 15:53
Найжиттєствердніше з того, що мені довелося побачити на війні - це фермерський трактор, який обробляв землю в кілзоні. Сектор засипали кабами, небо комашилось дронами всіх сортів, а тракторист неспішно та методично, немов не помічаючи цієї смертоносної машинерії, робив свою роботу. І все це, повторюю - у місці, де в принципі краще зайвий раз не вилазити на поверхню, а працювати чи, скажімо, до виходити вітру можна винятково в компанії дробовика. Покинуті землі - одне з найважчих видовищ на війні. Можливо тому, що у нас особливий зв’язок із землею. Це наш дім, метафізична опора, вічне джерело нашої самості. Тут невідомо, хто кому належить насправді — земля – нам чи ми — землі. Цей звʼязок – онтологічний, не підвладний раціо та цивілізаційній логіці. Його намагалися розірвати, за нього розкуркулювали, депортували, морили голодом, саме через цей зв’язок усе це тривало століттями й триває досі. Тому так невимовно боляче бачити ці полишені землі, жнива з яких уже ніхто не збере. І тут цей трактор, що обробляє землю в кілзоні. Без «мангалу», без РЕБ, без жодного прикриття. Просто тому, що це наша земля і потрібно дбати про неї, аби вона дбала про нас. Не знаю, хто сидів у кабіні цього трактора і з якого діаметру арматури виготовлена його нервова система - по-справжньому величне не потребує зайвих деталей. Наш старший, побачивши цю картину, сказав: «Вірять в ЗСУ. Треба єбошить, значить».Будемо єбошить. Значить.
👁 7,320 26-05-28 12:15
💥 «Рейд» уразив ворожу базу на узбережжі АзоваОператори 413 полку СБС «Рейд» спільно з побратимами із 1 окремого центру СБС уразили пункт тимчасової дислокації 9 окремої мотострілецької бригади (омсбр), що входить до складу 51 армії РФ. Ураження здійснено на території села Безіменне Донецькій області, яке перебуває під російською окупацією з 2014 року.Звертаємо увагу, що ворог навмисно облаштував базу на території колишнього дитячого табору «Зіронька» на узбережжі Азовського моря, використовуючи цивільну інфраструктуру для маскування військового об’єкта.▪️ Це вже друге ураження об'єктів 9 омсбр, завдане операторами «Рейду». Раніше у травні вони завдали удару по командному пункту бригади у тимчасово окупованому Покровську.Ще раніше, у квітні, «Рейд» уразив пункт тимчасової дислокації 36 окремої мотострілецької бригади, яка є «ядром» 29 загальновійськової армії ЗС РФ.▪️ Системне ураження баз, пунктів управління та місць зосередження противника ослаблює його можливості планувати та здійснювати наступальні дії.🔥 «РЕЙД»: Бити, а не нити!Підтримати Нестримний РЕЙДFacebook | Instagram | YouTube | Радіо | X | Threads
👁 7,200 26-05-26 08:56
Солдат ЗСУ — політичний солдат.Ви робите постріл у ворожу ідеологію.Солдати, як і спортсмени, не можуть бути поза політикою.Рівень свідомості солдата й офіцера ЗСУ повинен викликати повагу ворога.Базові знання: політика, філософія, релігія, історія України та всесвітня історія.Дивуйте своєю ерудицією!Усі світові держави намагаються накачати солдату м’язи, але висмоктати мізки.Честь замінити виконанням наказів.Вони кажуть:солдат повинен стріляти й мовчати. Дозволено підтримувати лише чинний політичний устрій.Бути воїном — це не завжди підтримувати державу, але націю.Воїн — це захисник духовної чистоти. Гарант свідомості та дзеркало, у яке повинні дивитися, питаючи:— Як би вчинив Роман Шухевич?Що б відповів Євген Коновалець?Закликаю солдатів та офіцерів піднімати свій рівень.Великі воїни минулого були людьми. Ми теж люди й повинні стати прикладом для майбутніх поколінь.Спілкуйтеся українською мовою — з вас беруть приклад. Приберіть російську музику та кіно.Тримайте себе в добрій фізичній формі.Будьте тверезими в усіх відношеннях. Пам’ятайте: якщо ви вживаєте алкоголь чи наркотики, рано чи пізно про це дізнаються всі. Наркотики та алкоголь є джерелом небезпеки як для себе, так і для оточуючих.Читайте книги. Підлеглі повинні час від часу бачити вас із книгою в руках. Радьте, що прочитати, будьте в курсі.Дивіться якісне світове кіно. Час від часу беріть проєктор і збирайтеся разом, аби подивитися та обговорити шедеври світового кінематографа.Грайте в шахи — це тренує пам’ять та логіку.Одягайтеся в чистий одяг, слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом: нігті, зачіска, душ при першій можливості.Навчайтеся й навчайте. Обмін знаннями та досвідом — це секрет молодості.Час від часу беріть своїх і йдіть у гори. Перезавантаження — це те, що потрібно, аби втримати дах на місці.Будьте прикладом не лише в армії, а й на вулиці та в тилу.Бачите зло? Захистіть добро.
👁 8,230 26-05-20 09:34
В ТЦК Рому здала дружина. Вони посварились і вона, твердо притримуючись давньої української традиції йти на принцип до кінця, сама не помітила, як позбулася не лише опонента в спорі, а й, власне, чоловіка. Враховуючи, що вона працювала на держслужбі і мала звʼязки, все пройшло оперативно. Ну ви знаєте, як чітко вміє діяти система, коли починає бачити в людині проблему. Виклик долі Рома прийняв стоїчно, зібрав речі і поїхав на БЗВП. Невдовзі дружина охолоне, покається, почне вибачатися, пропонуючи повернення йому цивільного статус-кво, але Рома залишиться невблаганним. У навчальному центрі ми товаришували - один взвод, одне відділення, один намет. Допомагали один одному долати затяги, морози та епідемію пневмонії, яка на різних етапах викошувала до 70% особового складу. Рома - дуже хороша людина - доброзичлива, емпатійна. З субʼєктивних мінусів - любов до естради та кінопродукції пострадянських країн, а також легка промитість тікточною «всенетакоднозначністю», проте нині це дуже розповсюджена хвороба. Але загалом людина - топ. По завершенню підготовки нас розібрали по різних підрозділах і з тих пір ми не бачились. Невдовзі на зміну навчанню прийшла практика, а намети на Житомирщині змінили посадки на Донбасі та Запоріжжі. Війна поступово проростала вглиб нас, відкриваючи нові грані та іпостасі, саму можливість існування яких ми ніколи не могли й уявити. Піраміда Маслоу, необачно перевернута прогресом догори дриґом, на війні поступово поверталася до свого первозданного вигляду. Одного разу, працюючи в бліндажі, я почув наверху гучні крики. Глянув у камеру спостереження і побачив біля входу чоловіка у дивній формі. Загалом нашу позицію важко назвати густонаселеною і чужі тут зазвичай не ходять, якщо не рахувати кількох представників інженерних військ, які тут так давно, що фактично зрослися з ландшафтом і більше схожі на лісових духів. Монументальні, до речі, люди, дуже поважаю. Як і всіх військових, нас інструктували на рахунок позаштатних ситуацій, зокрема візиту людей у дивній формі. Інструкція проста: здається в полон - береш у полон, не здається - стріляєш. Схопивши автомат, я вистрибнув з бліндажа і побачив Рому. Виявилось, вони з побратимами приїхали сюди працювати, вже заселилися у закинутий колишніми суміжниками бліндаж і, як порядні люди, прийшли знайомитись з сусідами. Дивною формою виявилась рибальська футболка Роми. Про смаки не спорять - особливо на фронті. Рома, схудлий та засмаглий, із захопленням розповідав, як вони вбивають п***рів і загалом виглядав дуже вмотивованою та щасливою людиною, яка нарешті відкрила життя за межами побутової рутини. Тепер ми знову сусіди. Воюємо на одному напрямку, в одній посадці. І нехай наше життя протікає у норах посеред розйобаного кабами лісу, ми чітко розуміємо, що ми тут робимо, для чого і, що головне, заради кого. Напевно, можна сказати, що ми щасливі люди. Так. P.S. Дружину Рома не пробачив. Розлучення триває.Підтримати канал 🤝YouTube | Telegram | Instagram | Facebook | Threads | X Долучитися до закритого каналу і чату 👈
👁 5,650 26-05-18 09:05
Перша українська КАБ готова до бойового застосування Продовжуємо розвивати українські high tech-рішення для фронту. Учасник Brave1 створив першу українську керовану авіаційну бомбу, яка вже пройшла необхідні випробування та готова до бойового застосування.Розробка тривала 17 місяців. Українська КАБ має унікальну конструкцію та створена з урахуванням реалій сучасної війни. Це не копія західних чи радянських рішень, а власна розробка українських інженерів для ефективного ураження укріплень, командних пунктів та інших цілей ворога на десятки кілометрів углиб після пуску.Бойова частина — 250 кг. Міноборони вже закупило першу експериментальну партію. Зараз пілоти відпрацьовують бойові сценарії та адаптують застосування нового засобу в реальних умовах війни.Україна переходить від імпорту окремих рішень до створення власної high tech-зброї, яка системно посилює Сили оборони та дає технологічну перевагу на полі бою.Незабаром українські КАБи працюватимуть по цілях ворога. Масштабуємо рішення, які збільшують дальність і точність ураження та змінюють правила сучасної війни.
👁 7,340 26-05-09 08:20
Дрон- не йогурт, термін придатності необмежений. Сьогодні і ми і вони-свідки історичного кастраційного обряду десакралізації бункера. Усвідомлення прийде згодом. Обґрунтую:Жоден попередній план, сценарій або фантазія не врахували силу наслідків інверсії страху сохатого Пу: збирач земель уських, отримавши вчора від України де-факто сучасну версію грамоти на васалітет з координатами триденного милосердя, водночас з боєм курантів опівночі 9 травня, декласувався до орендаря Красної площі на дві години, скориставшись для цього ще й послугами адвоката диявола. Ціною холоднопітного маршу під розписку, пукі-Пу зловив ефект Попелюшки, перетворившись в 00:00 у гегемона на перетримці. Епічне приниження та символічне обнулення,-доводити власну субʼєктність тепер доведеться з рівня нижче ватерлінії. У файлах історії людства запис вже зроблено: 2026- рік, коли москва проводила парад перемоги за письмовим дозволом «Києва за три дні». Зачулити ж Трампа для виблагання трьох днів тиші- визнаю, це справжній дипломатичний стриптиз, вартий ордена та пільг виконавчикам.І так, не відновлюй, дідо, інтернет на болотах мінімум до китайської пасхи, z-бидло розірве мережі, глядиш, розгойдається у резонанс…Про йогурт.Святкування параду Волелюбний Український Птах почав заздалегідь: хробачі ВПК та ПЕК відчули то сповна і у принципово нових ритмі та географії. Сибір хоч і за горами, але ніц не за горами.Далі буде, 72 години не вічність.Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦09.05.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС