Source
Спонукальний інцидент | Побачила в анонсі Вівата ось цю книженцію, яку просувають як ретелінг ...
407 Views/Reach
2025-04-08 18:01
Message №929
Побачила в анонсі Вівата ось цю книженцію, яку просувають як ретелінг "Пітера Пена", але прочитала анотацію і бачу темний роман про мафію, помсту, викрадення і далі по списку. Нічого не маю проти темних романів, якщо вони не потрапляють дітям до рук, але відразу постає питання —Відколи це достатньо взяти оригінальні імена з історії, а також насипати трохи референсів, щоб книжка могла зватися ретелінгом? 🤨Ретелінг — це нове життя для старих історій, розумію. Sky is the limit, як-то кажуть, АЛЕ якщо ядро історії геть інакше + зацікавлення в оригінальній історії немає, то для чого тут взагалі посилання на Пітера Пена?Можна, звісно, розсипати трошки fairy dust 🧚 і притягнути за вуха мафію до піратів, історію про нескінченне дитинство та невинність — до темного буллі роману з купою сумнівних практик (і там, і там же викрадають!), але, як на мене, у результаті це стає зовсім іншою історією, яка свідомо цілить у конкретну ца та якій взагалі не потрібні посилання на Пітера Пена. Окрім хіба щоб втрапити у тренд і спростити маркетинг.Я цілком усвідомлюю, що ввімкнула режим не-читала-але-засуджую, можете ділити на десять, але отакі книжки здаються мені найгіршим втіленням стратегії write to market.