Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Ельф (2003)Не найкращий фільм Джона Фавро... це начебто класика, але я...
2 860 Views/Reach
2026-02-25 07:16
Message №3588
Ельф (2003)Не найкращий фільм Джона Фавро... це начебто класика, але я ніколи його не бачив. Було не так крінжово, як я очікував, але й добре не було.Дуже напружує історія з Сантою, який вирішив залишити дитину на Полюсі, виростити до 30 років, а коли той став соціально дисфункціональним, відправити його у Нью-Йорк. Ну так, щоб по хардкору. І він його навіть не підкинув, сказав йти пішки. З Полюса. В Нью-Йорк. Вчитель географії в цей момент вийшов з чату.Санта такий мудак, якщо тримати в голові, що це він, вважай, зламав життя головному герою, а потім навіть не провів базовий інструктаж. Гадаю, він сподівався, що той здохне дорогою...Фільм багато в чому працює, але між другим і третім актом наче відсутній важливий шматок. Буквально нічого не слугувало каталізатором, щоб його батько так різко змінився. Це просто сталося нізвідки. Так само романтична лінія тримається винятково на тому, що чомусь віриться, що Зої Дешанель могла б зацікавитись людиною з явним психічним розладом.#ікотікаподивився