Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | Пригоди діґімонів (1999-2000)Дуже важко продертись крізь перші декільк...
2 840 Views/Reach
2026-03-12 07:24
Message №3612
Пригоди діґімонів (1999-2000)Дуже важко продертись крізь перші декілька серій, де персонажі по 10 разів проговорюють як кого звуть і що саме відбувається на екрані. Зате далі серіал поступово еволюціонує у дещо прекрасне. Дуже захопливо. Ніколи не дивився Покемонів, зате цей серіал обожнював. Навіть згадав через яку серію у мене смажена картопля колись згоріла. Я тоді мав приготувати їсти та прибрати в хаті до приходу батьків, а розклад мультиків погано стикувався з цими планами.Я розумію, чому я тащився в дитинстві, це дійсно класне шоу, де поступово розгадують цікаву загадку, є шалена інтрига і дуже круті дизайни. На оці анімації еволюцій тупо заліпаєш. З мінусів можу виділити розтягування хронометражу сценами, де персонажі переоповідають що сталося, бо раптом глядачі пропустили попередній епізод. Спойлери в назвах серій, особливо, коли диктор на початку тягне інтригу, що станеться, а потім воно як знущання. Ну і лиходії, які роблять усе, щоб самим собі завадити - це прям біда.#ікотікаподивився