Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ідеальне Динамо
Added 06 Dec 2025

Ідеальне Динамо

@idealnoedynamo
Number of subscribers: 1 385
Photos: 7,670
Videos: 727
Links: 2,190
Description:
💥 Тут б’ється серце «Динамо Київ»! Свіжі новини, гарячі матчі та легендарна історія клубу. Підпишись і будь частиною динамівської родини 🦅💙 Цей telegram-канал містить матеріали, які ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ ОСІБ ВИКЛЮЧНО старше 21 року!! Власник: @marikzvvv

👥 Number of subscribers

1 385
Average/Day:: +4
Average/Week:: +14
Average/Month:: +31

👁️ Average views per message

473
Average/Day:: 330
Average/Week:: 486
ERR: 34.15%

📊 Messages per Day

5.1
Last day: 13
Week average: 4.4
Average per day: 5.1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 513 26-04-04 08:22
🎙Екстренер юнацької збірної України Юрій Мороз про Редушка та Динамо Костюка:- Знаєте, я за свою кар’єру бачив багато гравців і ніколи не намагався їх порівнювати. Кожен гравець – це окрема особистість. Редушко для мене – це самостійна постать. У його грі є щось від легенд, як Шевченко чи Ребров, у тому плані, що він робить все просто. Як кажуть, все геніальне – просто. Він не вигадує зайвого, він колективний гравець, але здатний індивідуально вирішити епізод.- Редушко – це точно не «новий Мудрик» чи «новий Коноплянка». На мій погляд, Богдан – це гравець елітного рівня в перспективі. Хтось може його порівнювати з Мудриком, але для мене Бодя – абсолютно інша історія.- Мені подобається. Команда грає міцно та впевнено – і в захисті, і в атаці. Мотя Пономаренко чудово реалізовує свої моменти. Та головне, що м’яч нарешті почав стабільно доходити до штрафного майданчика. Є швидкість, є командний ритм. Додався той самий динамівський характер, жага битися за кожен клаптик поля. Це саме те, що хоче бачити вболівальник Динамо. Приємно спостерігати за командою. 👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK @idealnoedynamo | Підпишись
👁 498 26-04-03 09:30
Пауза на збірні завершилась, отож повертаємось до УПЛ. Представляємо наших добрих друзів, з якими ми зустрічаємось в 22 турі – «Карпати» Львів😀1. Взимку леви кардинально змінили свій склад. До команди приєднались Віталій Холод, Марко Сапуга, Ілля Квасниця, Ростислав Лях, Ерікії, Едсон, Стеніо, Чебер Алькайн, Бабукар Фаал та Валентин Рубчинський. Також «Карпати» очолив новий тренерський штаб на чолі з Франсіско Фернандесом.2. В свою чергу залишили львів’ян такі футболісти: Олег Федор, Ігор Краснопір, Микола Киричок, Владислав Клименко, Павло Полегенько, Іґор Невес, Пабло Альварес, Дієго Паласіос, Патрісіо Танда та Фабіано3. У складі левів на правах оренди виступає динамівець Валентин Рубчинський, а ще один гравець, який зв’язаний з нашим клубом - Любомир Кузик.4. Арбітром матчу буде Дмитро Панчишин, а суддею на ВАА – Олексій Деревінський5. Динамівці одягнуть білу форму (воротар у чорній футболці), а от карпатівці – зелену (воротар у синій)6. Статистика киян в попередніх трьох матчах – 3 перемоги (1:2, 2:1, 5:0), а от у левів – 2 перемоги (0:4, 4:0) та 1 нічия (1:1)7. Наш суперник займає 9 місце у турнірній таблиці.8. За останні 2 сезони (після повернення «Карпат» в УПЛ) ми зіграли 3 матчі (2 перемоги «Динамо» (1:3, 2:0) та яскрава нічия 3:3)9. Якщо говорити про історію загалом, то найяскравіший результат - 7:310. Найкращий бомбардир – Олександр Караваєв (2 м’ячі), а ще по 1 на рахунку Олександра Піхальонка, Андрія Ярмоленка та Миколи Михайленка.11. Міцна дружба ультрасів «Карпат» і «Динамо» має глибоке коріння. Раніше до цього союзу долучалися й представники ультрас «Дніпра» (який нині вже не існує), разом утворюючи відому «тріаду» або «коаліцію». Сьогодні ж ця єдність вийшла на новий рівень — багато з них пліч-о-пліч захищають Україну в боротьбі з окупантом.Нагадаємо, що матч відбудеться 4 квітня о 18:00 на стадіоні «Динамо» ім. В.Лобановського 👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK @idealnoedynamo | Підпишись
👁 412 26-03-30 19:14
🇺🇦 Найгостріше Динамо пʼятирічки?Очікувані та забиті голи впродовж періоду 🇺🇦Зараз модно порівнювати xG Динамо Шовковського, що жило в автобусах та грало на два фронти (УПЛ + єврокубки), із Динамо Костюка з тижневими циклами без регулярних перетинів кордону. Вирішив не порівнювати хуй з пальцем, а подивитися ширше - чи є те, що відбувається зараз, чимось унікальним на зрізі останніх років.Виявилося, що ні. Мабуть, хтось здивується, але в сучасній історії Динамо вже був дуже сильний відрізок - з 30 липня 2023 року по лютий 2024 (15 матчів). Той сезон був першим за довгий час без групового етапу єврокубків. Перші 6 матчів(пікові цифри) до перших сильних опонентів: • 3.33 забитих • 3.38 xG • 0.170 xG/удар⚠️ Але важливо зафіксувати - тут одразу 4 пенальті, які серйозно шумлять вибірку. Тому був сенс взяти повне коло (15 матчів) та порівняти із графіком перших 8 матчів Костюка: • 2.47 забитих проти 2.50 забитих забитих • 2.53 xG проти 2.62 xG • 0.139 xG/удар проти 0.137 xG/ударНаразі 6:2 по пенальті, і це все ще впливає на картину. Чесніше буде подивитися NPxG та голи по завершенню кола. Або Динамо до кінця сезону отримає право на декілька пенальті, що позбавить зайвих рухів.#ДКмікроскоп
👁 515 26-03-22 15:10
🇺🇦🇺🇦 Динамівці у збірних в березні: хто, де, коли.ℹ️ Під час міжнародної паузи одразу кілька гравців Динамо Київ отримали виклики до збірних України різних вікових категорій.🇺🇦 Національна збірнаУкраїна зіграє плей-оф за вихід на ЧС-2026:🗓 26 березня - 🇸🇪Швеція🗓 31 березня - 🇵🇱Польща / Албанія 🇦🇱 (якщо пройдемо Швецію)🇺🇦 У складі:Нещерет, Тимчик, Волошин, Піхальонок, Шапаренко, Пономаренко.🇺🇦 Україна U-21 (відбір до Євро-2027)🗓 27.03 - 🇱🇹 Литва🗓 31.03 - 🇭🇺 Угорщина🇺🇦Динамівці:Захарченко, Редушко, Гусєв (Кудрівка, Оренда), Царенко (Лехія, Оренда)🇺🇦 Україна U-19 (еліт-раунд відбору Євро-2026)🗓 25.03 - 🇪🇺 Північна Ірландія🗓 28.03 - 🇰🇿 Казахстан🗓 31.03 - 🇷🇴 Румунія🇺🇦 Динамівець:Губенко🇺🇦 Україна U-18 (відбір до Євро-2027)🗓25.03 - 🇫🇮 Фінляндія🗓 28.03 - 🇨🇿 Чехія🗓 31.03 - 🇪🇪 Естонія🇺🇦 Динамівці:Огороднік, Люсін, Андрейко🇺🇦 Україна U-16 (товариські матчі)🗓 25.03 - 🇹🇷 Туреччина🗓 28.03 - 🇳🇴 Норвегія🗓 30.03 - 🇲🇦 Марокко🇺🇦 Динамівці:Довгий, Мартинюк@idealnoedynamo 👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK @idealnoedynamo
👁 440 26-03-19 18:16
🔥🎤Півзахисник «Динамо» Богдан Редушко висловився про переможний матч 21-го туру Української Прем’єр-Ліги проти «Олександрії» (5:0), в якому він відзначився дебютним голом за основну команду «біло-синіх».- Вітаємо з дебютним голом за першу команду «Динамо»! Які зараз у вас враження?- Я зараз стриманий, тому що всі емоції вже віддав на полі, але всередині я неймовірно щасливий, тому що це мій дебютний гол за такий клуб. Тому емоції найвищі зараз. - Як привітав тренерський штаб та партнери по команді?- Хлопці та тренери привітали з дебютним голом, нічого такого. - Відчували в останніх матчах, що можете забити? Готувалися до цього моменту?- Я не думаю про голи, бо якби думав про них, то грав би тільки на голи, а треба ж іще передачі віддавати. Я все відкинув, і воно саме прийшло. Тому добре, що так сталося. - Сьогодні був результативний матч. Попри швидкі голи та впевнений рахунок уже після першого тайму, «Динамо» продовжувало атакувати, створювати моменти. Яка була настанова на гру - не зупинятися?- Звісно, не зупинятися. Ми не можемо забити два голи й сказати: «Все, падаємо назад». Хочеться забивати ще більше та більше, тим паче в атакувальній ланці вийшли Андрій Ярмоленко, Назар Волошин та я. Звісно, хочеться забивати. Ще й Матвій Пономаренко зараз на першому місці в гонці бомбардирів. Тим паче хочеться забивати в кожній грі. - По Матвію Пономаренку було видно, що він шукав цей гол, аби продовжити свою серію…- Він же нападник, це його робота - забивати голи. Тому він шукав, шукав і в другому таймі знайшов. - Зараз починається пауза на матчі збірних. Як оціните цей період? Він став для вас проривним, ви стали гравцем основним гравцем першої команди. - В командному плані, то я вважаю, що цей період був дуже хорошим, тому що ми виграли всі матчі. А індивідуально, то скажу, що можна краще. - Ці результати - це те, над чим команда працювала на зборах? Що змінилося?- Так, це видно, ми не програємо. Це збори, це тренувальний процес у Києві. Змінився тренерський штаб, з’явилася конкуренція. Звісно, це дає свої плоди, і тому є результат. - Взимку ви продовжили контракт із «Динамо». Для вас це стало додатковою мотивацією перед стартом другої частини сезону?- Так, я ще тоді казав, що це для мене стимул ще більше тренуватися, працювати й приносити результат. - Зважаючи на форму, яку набрала команда, не хочеться зараз цієї паузи? Хотіли б далі продовжувати грати?- Не хочеться, але теж було б непогано перезавантажитися. У декого з хлопців будуть вихідні, деякі хлопці поїдуть у збірні. Тому я думаю, що ця пауза потрібна. - У вас попереду матчі за молодіжну збірну України. Які ставите перед собою цілі на найближчі матчі?- В нас дві гри, й ми маємо обов’язково в них перемагати, тому що втрачати очки не можна. Ми йдемо на третьому місці. Якщо хочемо потрапити на Євро, то маємо перемагати в усіх матчах. @idealnoedynamo
👁 421 26-03-19 15:40
🎤 Пресконференція Ігоря Костюка після матчу з «Олександрією»Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк відповів на питання представників ЗМІ після матчу 21-го туру Української Прем’єр-Ліги проти «Олександрії» (5:0).- Ігорю Володимировичу, на передматчевій розминці ми чули, як ви казали гравцям, що сьогодні м’яч обов’язково буде «стрибати» через стан поля. В підсумку вийшло так, що в епізодах із першими забитими голами були «стрибки» м’яча по полю. Ваша підказка спрацювала?- Ми насамперед наголошували на тому, щоб помилки, які могли статися, не призвели до втрати м’яча й швидких атак на наші ворота. Ми просили гравців змушувати суперника помилятися й користуватися цими помилками - Два питання. По-перше, завдяки чому вдалося досягти цього переконливого результату? По-друге, в «Динамо» шість перемог у шести матчах цього року. В якому з цих матчів футбол, який демонструвала ваша команда, був найближчим до того футболу, який ви хочете бачити в її виконанні?- Ми не знали до матчу, за якою схемою гратиме «Олександрія». Ми думали, що вони гратимуть у п’ять захисників. Але треба віддати належне, вони хотіли сьогодні грати в футбол, розташувалися в чотири захисники, перехідні фази були добре налаштовані. Для нас це добре, коли суперник не закривається, є вільний простір, коли команда грає в футбол. Ми розуміємо, в яких фазах ми можемо домінувати, й сьогодні це принесло результат.Стосовно того, що ми перемогли в шести поспіль матчах цього року, то ми прагнемо перемагати в кожному матчі. Сьогодні був дуже потужний матч і фізично, і емоційно. Ми наголошували гравцям на тому, що далі буде пауза, ми відпочинемо, але цей матч потрібно вигравати та діставати з себе всі сили й емоції.Напевно, найближчим до ідеалу був матч із «Поліссям», коли перехідні фази працювали. Ми бачили в другому таймі після коректив у перерві, як наша команда розташовувалася і які моменти створювала завдяки швидким переходам. Напевно, другий тайм матчу з «Поліссям» - це та гра, до якої ми прагнемо - Цікаво дивитися за взаємодією тренерського штабу та гравців під час стандартів. Зокрема, Мацей Кендзьорек підходить із папірцями, в яких зібрана вся інформація. Я так розумію, що під час будь-якого стандарту одразу ваш асистент намагається максимально докричатися до команди…- Так, це його зона відповідальності, він за це відповідає. Тому він підходить до бокової лінії й підказує гравцям, хто де розташовується. Так, у певні моменти я також можу дати вказівку. - Богдан Редушко відзначився дебютним голом в УПЛ у цьому матчі. Що ви скажете про його перший гол у чемпіонаті?- Він робить перші кроки в команді на дорослому рівні. Тому, звісно, я переживаю. Але він віддячує, він працює. Не все виходить, але він дослуховується до підказок, і завдяки цьому він сьогодні забив. У попередніх матчах у нього були моменти, але він не забивав. Сьогодні забив, прорвало. Сподіваємося, що це дасть йому поштовх. Зараз він їде в молодіжну збірну з хорошим настроєм. @idealnoedynamo
👁 315 26-03-18 15:10
💬🇲🇱 Усман Саване: «Наполегливою працею хочу довести, що гідний першої команди» (ПОВНИЙ ІНТЕРВ’Ю)Малійський півзахисник «Динамо» U19 Усман Саване поділився враженнями про перші тижні перебування у нашій команді та Україні загалом, а також розповів про матчі за юнацький склад «біло-синіх»:- Вітаю, Усмане. Це ваше перше інтерв’ю в Україні. Давайте трохи познайомимося. Вам місяць тому виповнилося 18 років, і ви підписали угоду з «Динамо». Розкажіть, як ви тут опинилися, і чому вибір припав на Київ.- Мені дуже подобається цей клуб, і я сподіваюся провести тут не один рік. - Наскільки відомо, за вами слідкували скаути «Штурма» (Грац, Австрія), «Кадіса» (Іспанія) та «Рапіда» (Відень, Австрія), та ви вже гравець «Динамо». Кияни зробили пропозицію про перегляд і ви одразу погодилися?- Вважаю, «Динамо» - це той клуб, у якому я зможу прогресувати, щоб представляти свою країну, наприклад, на чемпіонаті світу. - Ви прибули в Україну ще восени минулого року, але не могли грати через те, що вам не виповнилося 18 років. Тепер вас вже заявили на чемпіонат України, і ви дебютували. Розкажіть детальніше про свій перший матч за команду U19.- Я дуже задоволений своїм дебютом тут і дуже надіюся, що своєю наполегливою працею зможу довести, що гідний першої команди та зможу досягати успіхів тут, з юнацькою командою, а згодом і з основною. - Ви набирали форму і в інших турнірах, грали на «Кубок Володимира Мунтяна». Розкажіть про український футбол, який він для вас?- На мою думку, він відрізняється фізичною підготовкою та агресивністю. В Україні футбол агресивніший, а фізична підготовка на вищому рівні. - У Малі ви виступали за «Бамако». Вас вважають одним із найперспективніших на своїй позиції й в цьому віці. Розкажіть про відмінність малійського та українського футболу на юнацькому рівні.- Звісно, молодіжний футбол відрізняється від дорослого, але зараз, мабуть, серед відмінностей також зазначу погодні умови, втім я впевнений, що зможу до них адаптуватися, мені потрібно лише трохи часу. - Різні джерела пишуть, що ви граєте на різних позиціях – атакувальний півзахисник, вінгер, форвард. То яка позиція для вас рідна?- Ви праві, я, дійсно, можу зіграти і правого вінгера, і лівого, і під нападниками. Але рідною назвав би позицію правого вінгера. - Які свої сильні сторони можете виділити? Українські експерти помітили, що ви швидкий, технічний і доволі скоординований як на свій вік футболіст. Чим можете здивувати суперників?- Я б виділив дриблінг та силу удару. - Ви грали за збірну Малі на Кубку Африки U17. Розкажіть, яка у вас є амбітна мета, як для футболіста?- Звісно, я хотів би стати видатним гравцем. Сподіваюся, завдяки моїй наполегливій праці, в «Динамо» буде початок мого шляху. - Розкажіть про адаптацію в «Динамо». Що для себе зрозуміли за той час, що перебуваєте тут?- Мені все подобається, мене дуже добре і тепло прийняли в команді, в колективі. Якщо маю якісь питання чи проблеми, у мене про це питають, намагаються допомогти, цікавляться, чи мені щось потрібно. Мабуть. Це найкраще місце для мого прогресу. - Знаємо, що ви після інтерв’ю йдете на урок української. А як спілкуєтеся з партнерами?- Так, у нас, дійсно, є уроки української мови двічі на тиждень. А у повсякденному житті, якщо виникають якісь складнощі з комунікацією, використовуємо для перекладу телефон. ℹ️ Джерело: Офіційний сайт Динамо Київ. @idealnoedynamo
👁 462 26-03-12 17:35
Представляємо нашого суперника в 20 турі – «Оболонь» Київ:1. В зимове ТВ пивовари поповнились гравцями: Роман Волохатий, Павло Полегенько, Олександр Жовтенко та Максим Третьяков.2. Покинули киян: Олег Ільїн, Євгеній Пасіч, Віталій Чеботарьов, Василь Курко, Валерій Дубко та Данило Юшков3. В складі «Оболоні» є одразу 5 футболістів, які колись вступали за динамівців (здебільшого в академії) – це Артем Кулаковський, Ігор Мединськийй, Павло Полегенько, Владислав Приймак та Сергій Суханов.4. Матч розсудить Олександр Афанасьєв, арбітром ВАА буде Олександр Омельченко.5. «Динамо» зіграє в білій формі (воротар одягне чорну футболку), а «Оболонь» в зеленій формі (воротар в червоній футболці)6. Статистика динамівців в попередніх трьох матчах – 3 перемоги (1:0, 4:0 та 1:2), статистика пивоварів – 1 технічна перемога (3:0), 1 перемога (1:0) та 1 нічия (0:0)7. «Оболонь» займає 10 місце в турнірній таблиці з 21 очком.8. Перший матч в сезоні між цими командами завершився 2:29. За останні три сезони історія зустрічей налічує 5 матчів (4 перемоги та 1 нічия)10. Найкращі бомбардири в матчі з пивоварами: Андрій Ярмоленко – 3 м’ячі, Олександр Караваєв – 2 м’ячі, Віталій Буяльський – 2 м’ячі, Тарас Михавко – 1 м’яч, Володимир Бражко – 1 м’яч, Микола Шапаренко – 1 м’яч. Ще 5 голів забив Владислав Ванат та 1 – Беніто.Нагадаємо, що матч з «Оболонню» відбудеться 13 березня о 18:00 на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського.@idealnoedynamo
👁 530 26-03-10 11:49
🎙🇺🇦 Шовковський: Ярмоленко був лідером, але не моїм помічником📌🔰Колишній тренер Динамо Київ Олександр Шовковський поділився думками про роль лідерів у команді та відносини з Андрій Ярмоленко.«Безумовно, команда не може бути командою, якщо в неї немає лідерів, але лідери мають вести за собою. Лідери мають бути прикладом. Лідери мають передавати досвід і спрямовувати молоде покоління.Якщо говорити про команду загалом, то приблизно 15% мають складати ветерани - лідери. Ще 15–20% - це молодь, яка повинна переймати досвід і традиції клубу. А 60% - це група гравців, на плечах яких будується результат команди. Саме з цих 60% мають зростати нові лідери.Не можна просто призначити лідера - так не працює. Це свідомий досвід, свідома позиція і свідомі дії. Лідер може бути формальний або неформальний. Це людина, яка є помічником тренера.Так от, скажу, що Андрій Ярмоленко, при всій повазі до нього, не був моїм помічником. Так, він був лідером, але не був моїм помічником. Це, мабуть, той момент, який став для мене певним розчаруванням. У нас були робочі стосунки, але вони не були тими, за які можна було б підживлюватися. І це в першу чергу було в тренувальному процесі». ℹ️ Джерело: YouTube-канал Денис Бойко. @idealnoedynamo
👁 447 26-03-07 19:09
🔥Представляємо суперника «Динамо» в 19 турі - «Полісся» Житомир😀1. «Полісся» в зимове ТВ поповнилось 4 футболістами: Ігор Краснопір, Ліндон Емерлаху, Ілір Краснічі та Олег Федор.2. Покинули вовків Луїфер Ернандес (оренда), Еміль Мустафаєв (оренда), Данило Безкоровайний (оренда) та Андреа Гонсалвеш (оренда)3. «Полісся» один з найбільш «Динамівських клубів», адже в їх складі грає одразу 10 гравців, чия доля була зв’язана з киянами – це Олександр Андрієвський, Геогрій Бущан, Владислав Велетень, Євген Волинець, Богдан Лєднєв, Богдан Михайличенко, Едуард Сарапій, Сергій Чоботенко, Володимир Шепелєв та Максим Брагару (оренда зараз). 4. Головний тренер вовків Руслан Ротань теж виступав за «Динамо»🇺🇦5. Матч розсудить Микола Балакін, арбітр ВАА – Денис Шурман.6. Кияни гратимуть в синій формі, воротар в чорній футболці, а житомиряни вдягнуть білу форму, воротар буде в оранжевій футболці.7. Перші два матчі (проти «Руху» та «Епіцентру») «Динамо» виграло з рахунком 1:0 та 4:0, «Полісся» спершу «Колос» 2:0, а потім і обіграло «ЛНЗ» 1:3 8. Вовки займають 3 місце в турнірній таблиці, опереджаючи «Динамо» на 4 очки9. Перший матч між цими командами завершився перемогою біло-синіх – 4:1 (голи забивали Віталій Буяльський (дубль), Герреро та Назар Волошин.10. За останні три сезони команди зустрічались п’ять разів: 3 перемоги киян, 1 нічия та 1 програш.⚡️Нагадаємо, що матч відбудеться 8 березня о 18:00 на Центральному стадіоні у ЖитомиріЗабирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK @idealnoedynamo