Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ідеальне Динамо
Added 06 Dec 2025

Ідеальне Динамо

@idealnoedynamo
Number of subscribers: 1 385
Photos: 7,670
Videos: 727
Links: 2,190
Description:
💥 Тут б’ється серце «Динамо Київ»! Свіжі новини, гарячі матчі та легендарна історія клубу. Підпишись і будь частиною динамівської родини 🦅💙 Цей telegram-канал містить матеріали, які ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ ОСІБ ВИКЛЮЧНО старше 21 року!! Власник: @marikzvvv

👥 Number of subscribers

1 385
Average/Day:: +4
Average/Week:: +14
Average/Month:: +31

👁️ Average views per message

473
Average/Day:: 330
Average/Week:: 486
ERR: 34.15%

📊 Messages per Day

5.1
Last day: 13
Week average: 4.4
Average per day: 5.1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 508 26-04-27 11:11
СВОБОДУ "ОРДЕНУ"Наш побратим та легенда біло-синього руху Володимир "Орден" Яковенко вже майже 4 роки перебуває у полоні.Володимир - ветеран «Айдару» та «Азову», захисник «Азовсталі». Нещодавно окупанти незаконно засудили його до 18 років суворого режиму.Ситуація критична:Володимир - інвалід ІІ групи.Має протез аорти після складної операції на серці.Потребує постійного нагляду лікарів та медикаментів, яких у полоні немає.Відповідно до статей 109-110 Женевської конвенції, тяжкохворі військовополонені підлягають обов'язковій репатріації без зволікань. Невиконання цих норм є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права та може кваліфікуватися як нелюдське поводження.Наші вимоги до відповідальних органів щодо невідкладного звільнення/обміну тяжкохворого військовослужбовця ЗСУ, який перебуває у полоні держави-агресора:• Пріоритетне включення до списків на обмін.• Залучення МКЧХ для незалежного медогляду.• Негайна репатріація за нормами міжнародного права.Ми довго мовчали заради безпеки, але зараз час говорити голосно. Кожен день зволікання це ризик для життя легенди нашого руху.
👁 574 26-04-26 14:20
🎙Пресконференція Ігоря Костюка після матчу з «Кривбасом» 🇺🇦Головний тренер 🇺🇦 «Динамо» відповів на запитання представників ЗМІ після матчу в Кривому Розі. - Добрий день. Сьогодні виповнюється 40 років з дня Чорнобильської катастрофи, у цей день ми вшановуємо памʼять загиблих, людей, які рятували нашу країну від цього апокаліпсису. - Що ви сказали своїм гравцям у перерві, після чого команда забила цілих 5 мʼячів у другому таймі? - Я сказав, що ми володіємо ініціативою, проте погано готуємось до втрати мʼяча. Погода у першому таймі начебто була на нашому боці, але ті голи, які ми пропустили – наслідок неготовності до втрат, після яких суперники проводили швидкі атаки. До того ж, сьогодні був день Мендози, який чотири рази пробив по воротах – і все залетіло. Також посприяв вітер, він бив з 30-ти метрів, і вітер так заколихав мʼяч, що наш воротар не зміг його відбити, хоча начебто мʼяч летів йому до рук. А в перерві ми сказали, що матч ще не програно, що ми володіємо ініціативою і треба просто забити свої мʼячі, треба вірити у свої сили, в команду. Так і відбулось - Це поки найбільш божевільний матч у вашій тренерській карʼєрі? - Так, хоча в мене був схожий матч на рівні команд U19, коли ми після першого тайму програвали у Полтаві з рахунком 0:3 без шансів, але у підсумку перемогли 4:3. Сьогодні я сказав гравцям, що на полі була команда, яка відпрацьовувала за себе, за тих гравців, які помилялися, і вірила в перемогу. - Як би ви прокоментували гру вашої команди в обороні у першому таймі? - Як я сказав, ми не були готові до втрат мʼяча. Ви бачили, як ми грали на підборі. Після підборів команда-суперник добре вибігала, а наші гравці були непідготовлені до втрати мʼяча. Плюс Мендоза сьогодні феєрив. Ми не готові були до перебудови, коли він заходив у середину. Потрібно було страхувати, не давати бити. А ми низько сиділи, у перерві на цьому наголосили, що треба зміщуватися у зону, центральний захисник мав страхувати, а Захарченко цього не робив. Виправили ці моменти перед другим таймом. - Треба віддати належне Андрію Миколайовичу…- Ми бачили, що трохи не вистачає майстерності, хоча створювали багато моментів. І Віталій Буяльський, і Андрій Миколайович Ярмоленко додали цієї майстерності, забили голи. Це досвід. Вони сьогодні працювали на колектив і ми здобули перемогу завдяки їхнім голам. @idealnoedynamo
👁 491 26-04-24 11:31
Представляємо суперника киян в 25 турі УПЛ – «Кривбас» Кривий Ріг:1. Порівняно з минулим матчем в першому колі криворіжці поповнились 4 гравцями – це Джованні Ербер, Семі Адам, Асане Сек, Джозеф Джонс.2. Зокрема, команду залишили одразу 11 гравців: Ноа Ндомбасі, Бакарі Конате, Оче Очовечі, Хосе Флорес, Гільєрме Баїя, Маттео Аморозо, Майкен Гонсалез, Єгор Твердохліб, Артур Микитишин, Рафаель Бандейра, Хрвоє Іліч.3. Лише один гравець «Кривбасу» пов’язаний з академією киян і це - Володимир Маханьков. 4. Матч в минулому колі закінчився рахунком 4:0 на користь киян.5. За останні три сезони статистика зустрічей така – 5 перемог у 5 матчах (4:0, 2:1, 2:0, 2:0, 3:1)6. Найкращі бомбардири за цей період – Олександр Караваєв (2 м’ячі), Андрій Ярмоленко (2 м’ячі), а ще по одному на рахунку Дениса Попова, Едуардо Герреро, Віталія Буяльського, Миколи Шапаренка та Владислава Дубінчака.7. Матч розсудить Олександр Шандор, а арбітром ВАР буде Віктор Копієвський8. Динамівці вдягнуть білу форму (воротар – жовта футболка), а криворіжці – червону (воротар у чорній)9. «Кривбас» провів 3 матчі з яких 2 перемоги (2:1 та 3:0) і одна поразка (3:0), а динамівці – 2 матчі програли (1:0, 0:1), а один виграли (3:1)10. Наш суперник перебуває на 6 місці з 40 очками.Нагадуємо, що матч відбудеться 26 квітня о 13:00 на стадіоні «Гірник» у Кривому Розі.
👁 414 26-04-21 19:20
🇺🇦💬 Післяматчева пресконференція Ігоря КостюкаГоловний тренер 🇺🇦 «Динамо» Ігор Костюк поспілкувався з представниками ЗМІ після перемоги в півфіналі Кубка України над «Буковиною» 🇺🇦 (3:0).- Кого бачите суперником по фіналу – 🇺🇦 «Металіст 1925» чи «Чернігів» 🇺🇦?- Це футбол. Хто виграє, з тим і будемо грати. - Наскільки заслужений сьогоднішній результат?- Сьогодні відбулося свято футболу, яке отримало місто Тернопіль. На жаль, поле не зовсім якісне, і я не розумію, чому в півфіналі команди грають на такому газоні. 🇺🇦 «Буковина», звісно, хороша команда, справжній кубковий матч. Ви бачили, що було створено багато моментів, але ми більш якісно виконали те, що планували. І наші швидкі атаки принесли перемогу. - Що завадило вашій команді впевненіше реалізувати перевагу в класі?- Реалізація моментів, які в нас були, мала бути кращою раніше. Тоді б гра дещо заспокоїлася, оскільки ви самі бачили, як за рахунку 2:0 на своїй половині поля ми програли багато єдиноборств, також на флангах почали «просідати» та провалюватися. Зреагували вчасно, зробили заміни, вирівняли гру та забили ще один м’яч. - Чи очікували, що 🇺🇦 «Буковина» буде діяти так, як вона зіграла сьогодні?- 🇺🇦 «Буковина» - якісна команда. Я давно знаю Сергія Шищенка, вони добре підготувалися до гри. Ми бачили, особливо в другому таймі, як вони грали розкутіше, коли нема чого було втрачати, створювали моменти, коли ми «просіли», і за рахунок цього могли забити гол. Але, повторюся, ми вчасно зреагували, і за рахунок замін вирівняли гру, довівши її до впевненої перемоги. - У першому таймі кілька разів команду рятував Нещерет. Чи можна сказати, що ця перемога була досягнута завдяки вдалій грі голкіпера?- У тому числі завдяки Нещерету, який рятував нас, а також ми створювали багато моментів та могли забивати ще. Якщо рахувати кількість моментів у нас та у суперника, на мою думку, наша перемога цілком закономірна. - Цікавить ваша думка стосовно першого гола. Чи був він забитий за правилами?- Ви же дивитеся футбол? Хто володів м’ячем, коли їхній гравець лежав на газоні? «Буковина» не вибила м’яча за межі поля, коли ним володіла, ми перехопили, організували контратаку та забили гол. Думаю, тут питань не має бути. - Волошин класно сьогодні відіграв, а його комбінації з Буяльським нагадували бразильців…- От так поєднався досвід і молодість (посміхається). Віталій сьогодні був корисним так само, як і в попередній грі із «Зорею» 🇺🇦, своєчасно розганяв атаки, також Назар та Редушко, вважаю, провели хороший матч – давали швидкість, створювали моменти, за рахунок чого ми перемогли. @idealnoedynamo
👁 521 26-04-19 10:35
🇬🇳Саліфу Сума: Гравець, якого «Динамо»😀 дивом не купилоВлітку 2025 року ім'я Саліфу Сума активно фігурувало в трансферних чутках навколо київського «Динамо». Молодий гвінейський вінгер на той час розривав чемпіонат 🇦🇿 Азербайджану у складі «Зіри» (у 82 матчах забив 18 голів та віддав 11 асистів), і кияни серйозно розглядали його для підсилення флангів атаки.ℹ️Проте в гонку втрутився 🇸🇪шведський «Мальме», який здався гравцеві більш стабільним і зрозумілим трампліном у топ-ліги Європи.💰 Ціна питання: 1.3 млн євро💶Шведи не пошкодували за 21-річного юнака солідні 1.3 мільйона євро. Тоді це виглядало як ідеальна інвестиція: купити за мільйон, засвітити у єврокубках і продати в топ-чемпіонат за десять. «Динамо» ж залишилося без бажаного вінгера, що викликало розчарування серед вболівальників — мовляв, «знову проґавили перспективного гравця».📉Реальність у Швеції: Повний провал очікуваньАдаптація: Гвінеєць так і не зміг вибороти стабільне місце в основі шведського чемпіона.Статистика: Яскраві дії з чемпіонату Азербайджану не перенеслися на матчі Аллсвенскан та Ліги Європи — його результативність впала до нуля‼️🇵🇱Польське відрядження: Спроба реанімаціїУсвідомивши, що піврічний трансфер себе абсолютно не виправдовує, керівництво🇸🇪 «Мальме» вже у лютому 2026 року відправило Сума в оренду з правом викупу до польського «Радом'яка».📌Зараз 22-річний Саліфу намагається знайти свою гру в Екстраклясі. Але факт залишається фактом: футболіст, який коштував понад мільйон євро і за яким полювали скаути рівня «Динамо», наразі просто розчинився серед середняків польського футболу, жодного матчу не провів у стартовому складі та не відзначився ЖОДНОЮ гольовою дією.🏁 ПідсумокСьогодні про Саліфу Сума як про майбутню європейську зірку вже не говорять.😀 Для киян ця історія стала тим самим рідкісним випадком, коли зірваний трансфер виявився не ще одним провалом легендарної селекції, а справжньою удачею та зекономленим бюджетом.@idealnoedynamo | Підпишись
👁 515 26-04-17 17:10
🇺🇦💬 Богдан Редушко: «Сьогодні добре працювали фланги, як тренер і наголошував перед грою»Півзахисник🇺🇦«Динамо» Богдан Редушко поділився в ефірі Football Hub враженнями від переможного поєдинку проти луганської «Зорі» 🇺🇦 (3:1) в рамках 24-го туру вітчизняної Прем’єр-ліги.- Почнемо, напевно, із забитого м'яча, ось так – боковими ножицями. Тренуєте такі удари?- Тренуємо. У мене схожий гол був десь рік тому, і добре, що цього разу теж вдалося забити. - «Динамо» знову пропустило швидкий м'яч. Чи не було переживань, все ж таки, що може повторитися сценарій гри з «Карпатами»?- Було хвилювання, тому що знову швидко пропустили м'яч. Але це зовсім інша гра. Ми проаналізували матч із «Карпатами» і вже знали, як далі атакувати. - У попередніх матчах ваша команда домінувала, але не могла саме дійти до штрафного майданчика. Сьогодні було чимало моментів, безпосередньо коли м'яч опинявся у штрафному майданчику та вдавалося пробивати по воротах, створювати цю гостроту…- Ви самі бачили, ми багато атакували, було дуже багато кутових. Не забили з кутового, але добре працювали фланги, як тренер і наголошував перед грою. Тому й на полі була зовсім інша гра, ніж із «Металістом 1925»🇺🇦. - Які акценти робилися після програних матчів для того, аби виправити це становище, й аби більше створювати безпосередньо гострих небезпечних моментів?- Розуміли, що потрібно перемагати, тому що це домашня гра. Наступний поєдинок у нас на Кубок, тому впевненість перед майбутнім матчем отримали. Тепер, головне, у Тернополі здобути теж позитивний результат і їхати додому готуватися до наступних матчів. - Під час стандартних положень сьогодні було кілька награних комбінацій. Прокоментуєте певні підказки від Буяльського та Дубінчака, які впродовж гри намагалися десь коригувати певні ваші дії?- Дубінчак дуже багато допомагає, тому що він досвідчений гравець – у першу чергу, як мені перелаштовуватись, певні деталі. Так само і Буяльський. Вони досвідчені гравці, тому з ними легше грати на футбольному полі, оскільки вони багато підказують. @idealnoedynamo
👁 578 26-04-11 18:20
💬🇺🇦 Тарас Михавко: «До пропущеного гола гра була повністю під нашим контролем»Захисник «Динамо» Тарас Михавко прокоментував в ефірі Football Hub поразку від «Металіста 1925» (0:1) у рамках 23-го туру УПЛ.- Другий матч поспіль мінімальна поразка. Сьогодні команда дуже багато володіла м'ячем, особливо в першому таймі. Чи проблема лише в реалізації?- Звичайно, прикро, що програли. Але не завжди команда, яка домінує, виграє у футболі. Так і вийшло сьогодні. Так, у першому таймі повністю тримали ініціативу у своїх руках, та й навіть у другому таймі до пропущеного м'яча гра була під нашим контролем. Суперник, здається, забив першим ударом по воротах… Стандарт, сумбур якийсь, відскок – ви самі все бачили. Тож маємо те, що маємо. - Мацей Кендзьорек нічого не казав після матчу? Адже саме він, наскільки відомо, спеціалізується на грі при стандартних положеннях… Що взагалі там сталася під час цієї подачі?- Я не побачив повністю епізод, оскільки все відбувалося в мене за спиною. Відскок, м'яч туди-сюди літав, прилетів на ногу їхньому гравцю, який не перебував у положенні поза грою, і він реалізував нагоду. Звичайно, прикро, що так сталося – повторюся, не завжди команди, що домінують, виграють матчі. - Як можете оцінити свій функціональний стан після травми?- Декілька днів я тренувався в загальній групі, готувався до сьогоднішньої гри. Можна сказати, повністю відновився після неприємної травми. Було фізично нелегко, але я був готовий до цього, розумів, що після подібних травм не завжди матчі складаються легко. Зараз можу сказати, що готовий допомагати команді здобувати позитивний результат. @idealnoedynamo
👁 239 26-04-10 14:34
🎙🇺🇦 Владислав Кабаєв: «Cподіваюся, що найближчим часом повернуся на поле»🇺🇦 Півзахисник «Динамо» Владислав Кабаєв розповів про відновлення від нещодавньої травми та підписання нового контракту з клубом.- Сьогодні було цікаве та насичене тренування. Розкажіть про свій стан та стан команди.- Стан хороший. Звісно, в попередній грі результат був не той, на який ми розраховували, але атмосфера в команді хороша. Ви бачили, що ми тренувалися з посмішкою, з хорошою енергією. Я почуваюся добре, але завжди хочеться почуватися краще. У психологічному плані все добре, а у фізичному ще є над чим працювати. Я залишаюся допрацьовувати після тренувань, ходжу в зал із тренером - роблю все, щоб якнайшвидше повернутися в стартовий склад або виходити на заміну. - Скільки часу вам знадобилося, щоб оговтатися після ушкодження? Додаткова робота після тренувань є наслідком цієї травми?- Так, я пропустив досить багато часу, пропустив майже всі збори, тому як такого фундаменту не було. Я зараз бачу, як хлопці у формі, а мені трохи тяжкувато, я ще не отямився так би мовити. Тож залишаюся працювати після тренування, роблю бігову роботу, у вихідні дні приїжджаю допрацьовувати, бо я розумію, що це в моїх інтересах - грати та допомагати команді. Я сподіваюся, що найближчим часом я повернуся на поле. - Нещодавно ви підписали новий контракт із «Динамо». Розкажіть про свої емоції від цього.- Я тут почуваюся як удома, мене тут усі знають, і я знаю хлопців, і Київ для мене зараз як рідне місто. Тож, звісно, я хотів залишитися. В мене такий вік, що я тут уже як «старичок» так би мовити, нас мало залишилося (посміхається). Я почуваюся тут як у родині, тому я дуже щасливий, що залишився в команді. Я хочу не залишитися на цьому рівні, а прогресувати. Я знаю, що я можу додавати. Я щасливий, що я тут. 👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK Ідеальне Динамо | Підпишись
👁 441 26-04-08 18:33
💬🇺🇦Богдан Редушко: «Маємо перемагати та наздоганяти лідерів»Півзахисник «Динамо» поділився очікуваннями від матчу з «Металістом 1925». - Вчора всі дізналися трагічну новину – пішов із життя Мірча Луческу… Як ти сприйняв цю звістку? - Дуже шкода, адже це легендарний тренер. Я не встиг з ним попрацювати, адже тоді, коли він працював у клубі, був ще дуже юним, але памʼятаю матчі «Динамо», дуже захоплююся ним. Він мав дуже легендарну тренерську карʼєру. - Матч із «Карпатами» був важким з точки зору гри, результату, емоцій. У команді вже перегорнули цю сторінку? - Звичайно, перегорнули. Якби ми постійно згадували всі невдалі матчі, це було б не дуже добре для нас. Ми вже забули цю гру, зробили висновки, аналіз. Постараємося у грі з «Металістом-1925» не припускатися цих помилок. - Взагалі в якому настрої команда готується до наступного матчу? - У всіх бойовий настрій, всі вже хочуть зіграти, прагнуть перемагати. - Що можете сказати про суперника? - Ми ще не аналізували суперника, але знаю, що це хороша команда, у неї кваліфіковані гравці у складі, тож буде непростий матч - У «Металіста 1925» один із найкращих захистів у чемпіонаті – 12 пропущених голів. Наскільки важко буде зламувати їхню оборону? - Важко чи не важко, але ми маємо це робити – забивати мʼячі та перемагати. - Турнірне становище може бути тим фактором, який буде морально тиснути, адже до «Металіста 1925» відстань не така вже й велика?- Ми маємо здобувати результат у кожній грі, перемагати та наздоганяти лідерів. - Невдалий результат у попередній грі додає мотивації перед прийдешнім матчем?- Звісно, адже на той матч прийшло багато вболівальників, вони створили неймовірну атмосферу, тому хотілося перемогти, але результат вийшов не таким, якого очікували. Відмінили наш гол, однак це вже історія, тому тепер треба перемагати «Металіст-1925» та відновлювати свою статистику. 👑Забирай бездепозитний бонус 1000 грн для гри в betking по промокоду IDEALFCDK Ідеальне Динамо | Підпишись
👁 440 26-04-07 16:33
🔥 ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ДИНАМО КИЇВ:Переможна серія «Динамо» в національних турнірах обірвалася після матчу з «Карпатами». І справа не лише в результаті.Ключовий момент гри — скасований гол Матвія Пономаренка після втручання VAR. Рішення, яке викликає серйозні запитання та фактично позбавило команду заслуженого результату.Втім, це вже не перший подібний випадок цього сезону.🔹 У матчі з «Металістом» — не призначений очевидний пенальті на Буяльському (помилку визнали, але очки не повернули).🔹 Проти «Зорі» — ігнорований фол перед голом суперника, який відібрав перемогу.🔹 У грі з «Шахтарем» — 100% пенальті на Огундані, який не зафіксували ні арбітр, ні VAR.🔹 Фінал Кубка України — очевидний фол на Волошині у штрафному залишився без покарання.🔹 І знову VAR — ті самі прізвища фігурують у суперечливих рішеннях.Це вже тенденція, яка прямо впливає на результати «Динамо».Клуб звертає увагу футбольної спільноти: подібні помилки арбітражу нівелюють сам принцип чесної боротьби. 👉 Повну заяву читайте на сайті.