Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Записки кращого Барбек'а
Added 14 Jul 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Number of subscribers: 598
Photos: 79
Videos: 41
Links: 860
Description:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Source

Записки кращого Барбек'а | ​День 1099 (17/6/26)1575 день повномасштабного вторгнення. Львів. Конс...

Telegram community logo - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
76 Views/Reach 2026-06-18 14:53 Message №1637
День 1099 (17/6/26)1575 день повномасштабного вторгнення. Львів. Консалтинг. Маримо КраківськаЧастина 3. Фінал. ПрезентаціяНарешті я виспався. На другу ніч ліжко стало комфортнішим. Зібрав речі, щоб перед відʼїздом не носитись по кімнаті. Все, залишився останній ривокСкуштували лимончелло та кремончелло. Заєбісь. Воно! Я задоволений:)Приїхав розпилювач для акваріумного компресора. Огіркова піна бомбезна. Це кайф!Закінчили з заготовками та приступили до преміксів. Знову нам зі затримками везуть алкоголь..Доробили шоколадні томати, що можна було їх кусати. На першому місці по наповненню — курага, друге місце — манговий мармелад, на останньому місці - в'ялена вишня. Я задоволений.16:20. Пообідали і згадав, що треба зробити фото для обкладинки майбутнього відео. Щось пофоткали. Наче непогано:)17:00. Почали збиратись гості для презентації. На барі фінальні приготування, а нам ще досі не привезли вермут та джин..18:00. Презентація меню кухні іде повним ходом. Бар закінчує перевірку по гарнішам. Не знайшли карамель, дістали індукційку і приготували ще одну закладку. Бар готовий. Я всього 6 годин на роботі, а вже заєбався так, наче життя прожив. А ще навіть не було презентації..19:50. За годину-годину двадцять мені треба буде йти переодягатись та збиратись на потяг, а в нас ще нічого не почалось. І все б нічого, якби я не вирішив відзняти відео. Андрій довів би справу до кінця і без мене. Переговорив з Вікою і вона підказала варіант — вже піти збиратись на потяг і переодягнутись, повернутись в заклад і викликати таксі на вокзал з Краківськоі. А що, це варіант. 20 хвилин часу на дорогу до квартири і збори мені вистачить.Справився за 23 хвилини і виграв цілу годину для зйомок відео. Повертаюсь в бар, а ще гостей немає і Андрій розкладає карти таро. Я нічого не пропустив:)20:30. Закінчили з кухнею і до нас увірвалась купа гостей. Понеслось!21:50. Спрацював будильник. Кайфова атмосфера. Несеться дуже активно. Аж не хочеться їхати. Я задоволений. Відклав перший будильник. Вийду через 5 хвилин. — подумав я, а затримався на 10 хвилин. Зайшов в мак за чізом і поки їв, викликав таксі. Все, буду повертатись до Києва не голодним. А у Львові заєбісь!