День 1100 (19/6/26)1577 день повномасштабного вторгнення. Вчора дізнався від Віки про назви різних об'ємів пляшок. Не чекушка, а чвертка, об'єм 250мл, мерзавчик містить 100мл, а шкалик — 50мл. Посміялись знатно. Залишилось вивчити:)Послухав цікавих історій як Юра добирався на роботу. Ладно, квест вийшов — пизданутись..Кирил вчиться теорії водіння і час від часу розповідає про цікаві відкриття. Забавні факти:)Сьогодні в планах відправити 20шт NA по 2 замовленнях. Чекаю доставку пляшок. А ще треба розлити та запакувати..Пішов на пошту за посилкою, яка мала приїхати до нас адресною доставкою. Представник пошти відсканував мій код в додатку та каже "без доручення я вам віддати посилку не можу". І нахуй тоді відправляти посилку по моїм даним, якщо мені її не віддають? Не можу ні передоручити ні змінити адресу доставки. На що я щойно витратив час?Мамік попрацював новий рецепт Herbal mixʼа. Смачно вийшло. Точно смачніше за попередній. Зберіг ТК.20:30. Дочекався тару, розлився, відправив посилку. Все, на сьогодні всі задачі виконані. Можна і стрім запустити, і попрацювати, якщо будуть гості:)21:00. Замовлень на сервісі майже немає. Зібрав камеру. Не буде сьогодні стріма.
День 1099 (17/6/26)1575 день повномасштабного вторгнення. Львів. Консалтинг. Маримо КраківськаЧастина 3. Фінал. ПрезентаціяНарешті я виспався. На другу ніч ліжко стало комфортнішим. Зібрав речі, щоб перед відʼїздом не носитись по кімнаті. Все, залишився останній ривокСкуштували лимончелло та кремончелло. Заєбісь. Воно! Я задоволений:)Приїхав розпилювач для акваріумного компресора. Огіркова піна бомбезна. Це кайф!Закінчили з заготовками та приступили до преміксів. Знову нам зі затримками везуть алкоголь..Доробили шоколадні томати, що можна було їх кусати. На першому місці по наповненню — курага, друге місце — манговий мармелад, на останньому місці - в'ялена вишня. Я задоволений.16:20. Пообідали і згадав, що треба зробити фото для обкладинки майбутнього відео. Щось пофоткали. Наче непогано:)17:00. Почали збиратись гості для презентації. На барі фінальні приготування, а нам ще досі не привезли вермут та джин..18:00. Презентація меню кухні іде повним ходом. Бар закінчує перевірку по гарнішам. Не знайшли карамель, дістали індукційку і приготували ще одну закладку. Бар готовий. Я всього 6 годин на роботі, а вже заєбався так, наче життя прожив. А ще навіть не було презентації..19:50. За годину-годину двадцять мені треба буде йти переодягатись та збиратись на потяг, а в нас ще нічого не почалось. І все б нічого, якби я не вирішив відзняти відео. Андрій довів би справу до кінця і без мене. Переговорив з Вікою і вона підказала варіант — вже піти збиратись на потяг і переодягнутись, повернутись в заклад і викликати таксі на вокзал з Краківськоі. А що, це варіант. 20 хвилин часу на дорогу до квартири і збори мені вистачить.Справився за 23 хвилини і виграв цілу годину для зйомок відео. Повертаюсь в бар, а ще гостей немає і Андрій розкладає карти таро. Я нічого не пропустив:)20:30. Закінчили з кухнею і до нас увірвалась купа гостей. Понеслось!21:50. Спрацював будильник. Кайфова атмосфера. Несеться дуже активно. Аж не хочеться їхати. Я задоволений. Відклав перший будильник. Вийду через 5 хвилин. — подумав я, а затримався на 10 хвилин. Зайшов в мак за чізом і поки їв, викликав таксі. Все, буду повертатись до Києва не голодним. А у Львові заєбісь!
День 1098 (16/6/26)1574 день повномасштабного вторгнення. Львів. Консалтинг. Маримо КраківськаЧастина 2Прокинувся і помітив, що з вікна видно ратушу. Вайбово:)Привів себе в порядок, зібрався, прогулявся в центр щоб поснідати, і зрозумів, що не хочу я істи — шматок в горло не лізе. Що ж, значить буду снідати фільтром:)Сьогодні на пропрацювання прийшла кухня, тож бар попросили зібрати наші пожитки. Значить будемо, як в старі добрі часи, готувати на барі. Звільнили простір та перенесли обладнання до себе за стійку. Благо, хлопці напроектували нам дохуя робочого місця. П'ємо каву.Поставили в сувід інфюзи, приготували одну піну, і поки нам ще не приїхала поставка, вирішив погулятись в зоомагазин за каменем до акваріумного компресора. Прийшов на Міцкевича, а в них немає нічого до акваріумів. Обдзвонив 6 магазинів в іншій стороні міста. Наче знайшов. Квест продовжується. — подумав я, пройшов по діагоналі у старе місто, і ніхуя не купив. Залупа.Поки гуляв між зоомагазинами, вибрав подарунок зі Львова для Віки. Має сподобатись:)Поставили в сувід фінальні, покращені версії лимончелло та кремончелло. Залишилось 4 години.Поки ми займались варками, Андрій відзнявся у відео для презентації барного меню. "Нема, не йде воно. Текст по-дебільному написаний"17:40. Закінчили з фінальною на сьогодні частиною заготовок. На сьогодні вистачить. Пора відпочивати:)
День 1093 (9/6/26)1567 день повномасштабного вторгнення. Видих. Оновлення меню. День 2 — фінальнийПеред Видихом завезли безалкоголку Назару в Clave. Підготовка повним ходом. Сьогодні soft opening. Успіхів!Приїхали на базу, випили кави, почалась фотосесія. Андрій готує коктейлі, а я заповняю ТК для бухгалтерії та паралельно шукаю, як замовити шоколадні чипси. Бо заготовлені для фотосесії нахуй розплавились:(Чипси з доставкою "на зараз" замовити виявилось нереально тяжко, попросив Дениса поставити на баню шоколад, а сам пішов в продуктовий за Прінглс. Будуть чипси, але в шоколаді:)Прописуючи ТК для бухгалтерії, нарешті знайшов нормальну послідовність. Сьогодні я не ділив по розділам (спочатку премікси, потім коктейлі), а прописував по черзі — інгрідієнти премікса на перший коктейль, потім кількість премікса на перший коктейль, потім інгрідієнти та гарніші. Таким чином, проводити фінальну перевірку виявилось простіше того, що я робив раніше — бігаючи по таблиці туди-сюди. Нереально корисне відкриття. Рекомендую!Провели фотосесію, потім хлопці втрьох готували премікси, а я підписував наліпки. Дуже швидко справились. 17:35. Закінчив з описом органолептичних характеристик. Ось і ще один проект здали. Я задоволений. Пора на зустріч з Вікою та мамою. Намелака чекає на нас:)
День 1091 (6/6/26)1564 день повномасштабного вторгнення. Сьогодні поспав на годину довше та вирішив не повторяти вчорашню та позавчорашню помилки та зранку окрім кави з'їв ще печивко:)По історіям перед роботою, вчора добре попрацювали лише на другому ластколі..Юра написав, що по особистим причинам не може приїхати на зміну. Погано. Продумав два варіанти розвитку подій — або Іллюха або Влад з беку перейдуть на бар. Ілля сьогодні буде барменом.Дочекався поки бари затарять алкоголем/софтами та зробив тижневу заявку. В понеділок буду зайнятий і не зможу приїхати, щоб то все організувати. Зайняло хвилин 20 часу. Бляха, а це зручно. Може тепер завжди в суботу то робити?Робота почалась раніше. Ось що значить гроза на вулиці. Погода нам допомагає:)Нова господарочка, яка підміняє на цьому тижні нашу Іру (поїхала в санаторій), так запрацювалась, що перебила купу посуду, потім сіла і багатозначно задумалась. Я розумію, запрацювалась, але щоб так нити, я такого ще не зустрічав. Кучер подивися на це все і відправив панянку додому. Поки чекали на підмогу, шеф на кухні пропускав все через свою посудомийку, Дана з Саньою стали вимивати та пропарювати посуд на сервісі, а барбеки по черзі натирали. Прийшла підмога (з Логера?) і нарешті барбеки змогли видихнути, бо на барах з'явився чистий посуд. Вийшов в зал до Віки, а там пиздець скільки гостей. Поки говорив з жінкою, зрозумів, що я за три роки так жодного разу і не відпочивав в Храмі в п'ятницю-суботу. Ладно:)Бляха, дуже хороша зміна. Якісно попрацювали. Давно так класно не проводив час на роботі. Я забалдів:)
День 1090 (5/6/26)1563 день повномасштабного вторгнення. Андрій відписав, що в нас на руках є квитки у Львів. Пора планувати поїздку та шукати хату.Вчора написав в робочий чат, що куплю 2 правих навушник до аірподс. Люда відписала, що в неї є навушник, а сьогодні приносить обидва навушники разом з кейсом. Пу-пу-пу.. Приємно:)Тепер у мене є нормальні і два лівих))Перед роботою зайшов на пошту та забрав 4 кг трав. Бляха, новий рекорд. А пошта знову наєбала, написавши, що посилка важить 7 кг. Напевне, це через велику коробку.Роблячи мікс спецій, на останньому пункті зрозумів, що неуважно зчитав таблицю та проєбався з комами, засипавши у фільтрувальну торбу в 10 разів більше бадьяну, кардамону та гвоздики.. Назад з торби то вже хуй дістанеш. Викинув все нахуй і почав спочатку. Питання, куди ти, блядь, спішиш?До початку роботи так напився фільтру, що мене почало одночасно трусити і вирубати. Знову приїхав на роботу голодний. Треба щось з'їсти.. Пішов на кухню за хлібом. Швидше б вже штатка.Дочекався штатки. Що це, як не щастя? Поїв і з'явилась енергія. Більше не хочеться спатиПереробили з Юрою безалкогольний еспресо мартіні під фільтр каву. Зменшили кількість цукру та прийшли до висновку, що на фільтрі, обводнення не потрібно.Виставляти стоп-лист після інвентаризації — одне задоволення. Юра диктував, я вносив в систему. Півгодини роботи і, як результат, море задоволення:)Провели шикарну фотосесію на сервісі. Сьогодні я вперше не зміг запустити стрім. Хвилин 30 спустив в унітаз, розбираючись, чому камера підключається до телефона, а з вайфаєм коннект відсутній. Навіть ШІ не допоміг.Після зміни провів скидання до заводських налаштувань і вайфай з'явився. Ой фух. А я вже почав себе накручувати, що доведеться чекати оновлення.Дізнався від Влада з Олєжою, які працювали на центрумі, що гості в них на барі почали замовляти тоді, коли розбійникам прийшов час закриватись та рухатись додому. Літо..
День 1087 (30/5/26)1557 день повномасштабного вторгнення. 3 роки в HRAMі!Ранок почався з новини, що барбек Макс, в якого сьогодні була остання зміна, зліг з температурою. Написав фрілансерам, всі відмовились, працюють. І того, в нас на сьогодні 3 барбека, з яких двоє ще нещодавно були ранерами. З врахуванням того, скільки до нас останнім часом приходить гостей, маємо справитись.Сьогодні працюємо в супер порізаному складі. Їхав в бар з настроєм: добре провести час. Тепер головне, нічого не приймати близько до серця:)Підготували з Маміком та Льохою смоук, відкрились, залишилось дочекатись гостей.Помітив, що взяв з дому дві запальнички і не взяв фільтри до самокруток. Олесь-Олесь:)Поговорили з Юрою про автоматизацію процесів списання та формування тижневої заявки за рахунок ші та чатботів. Цікава тема. Багато можливостей відкриваються з ботами.Гості, які ставлять стільці в трикутник на проході біля бару.. це ще гірше, ніж у відео "як бути мужиком". ак вони не лише собі заважають, а ще і іншим. Звернув на це увагу — сіли в ряд.21:30. Несеться дуже добре. Працюємо 2+1, не відпускаючи Льоху на сервіс. Готуючи свої перші коктейлі, розбійник справляється краще, ніж я в свої перші рази. Пишаюсь!22:00. Барбеки пішли додому і Льоха нас покинув, переключившись одразу на чотири бари. Роботи під кінець стало менше.22:30. Закінчився перший ласткол. Поки ще півгодини буду чекати на таксі, вирішив залишитись та допомогти Владу на другому ластколі. Ну і хамиста аудиторія залишається під закриття.. Хороша зміна. Сьогодні, для зрізаного складу бару, ми добре справились. Я файно провів час, як і хотів:)
День 1086 (29/5/26)1556 день повномасштабного вторгнення. Давно мені не було так боляче прокидатись — ноги ниють, руки ниють. Та за що?Поки готували сервіс, зрозумів, що в нас сьогодні не одна, а дві останніх зміни — офіціантка Лєна та бармен Макс, який був з нами з самого відкриття. Такий шлях.. Отримуєш одну задачу, збираєш банду, виконуєте їі, а потім ти дізнаєшся, що все хуйня і задача була іншою. Ладно.Після цього, за годину-півтори ситуація повторюється, але вже з іншими ввідними. Я в тільті..Іллюха розповів фішечку — при встановленні на пляшку термозбіжноі капсули їі не обовʼязково опускати в окріп, а можна віддалено пройтись запальничкою/пальником. Я одразу ж спробував. Вийшло. Потім ще з Маміконом погрались і знову вийшло. Можна з впевненістю подавати заявку на краще відкриття місяця. Балдію, наче мала дитина:)20:00. Закінчились задачі. Залишилось дві години попрацювати:)21:30. Сервіс. Грає легка музичка. Мамік видає: "я і не знав, що на сервісі так ахуєнно працювати, півроку тут не був на вихідних, я як у відпустці". Погоджуюсь:)22:00. Кайфовий вечір. Залишилось встигнути додому до початку повітряної тривоги.
День 1085 (28/5/26)1555 день повномасштабного вторгнення. Виїзд на 2U Tech Forum10:50. Прибув у Unit City на 2U Tech Forum, де сьогодні буду наливати на стенді Glenfiddich. Пройшовся по локації, розвідав обстановку, зустрівся з організатором Наталею та отримав інструктаж.Так, як на моєму барі в бізнес-зоні наразі йде лекція, готуватись буду на стенді МанкіШолдера. Знайшов воду, розклався, нарізав лаймів, замився та підготувався до зміни локації. Поки нарізав лайми, думав про те, як же я ахуєнно підготувався, що навіть дошку для нарізання прилаштував в скрутку. Пишаюсь собою:) Стенд Glenfiddich. Розкладаючись на робочому місці, порізався об термозбіжну капсулу, відкриваючи першу пляшку Гленфіддіка. Перша кров. То був би не я, якби не порізався, об щось неочікуване:)Закінчив з підготовкою, записав декілька колобочків, нарішав кави та почав дивитись трансляцію з головної сцени. Цікавий івент.Поки в бізнес зоні було, як в тих вестернах, де по порожній вулиці котиться перекотиполе, познайомився з представником служби безпеки та дізнався, де палилка.Готуючи хайболи на дерев'яній стійці, зрозумів, чого мені не вистачає — спіл-стопа. Згадав історії Андрія Ковальова про Лондонський The Savoy, я подумав "а чому б і ні?" та розклав собі на стійці білий рушник. Виглядає розйобно:)Хайболи обирають частіше. І не дивно, на годиннику лише 15:30. Хороша публіка, працюється легко. Поговорив, запропонував, приготував. І так по колу. Я балдію:)Пролив половину запасів. Зібрався, зніс все на основний стенд, попрощався і поїхав у Храм. Класний вийшов виїзд. Храм. Пропрацювання, підготовка до фотосесії/вихідних, пропрацювання, зустрічки. Почало вирубати. Довгий, дуже довгий день:)
День 1084 (27/5/26)1554 день повномасштабного вторгнення. З самого ранку зробив максимально тупу помилку — побризкав wd-40 залитий коктейлем штатив для камери. З плюсів — штатив тепер відкликається дуже легко, а ось з мінусів — замість одного цільного штатива, в мене дві частини. От залупа!Перед роботою помітив подорожчання цін на Київську перепічку. Бляді, мало того що сосиску меншу кладуть, так два-три місяці тому вони вже піднімали ціну, і ось знову. Шрінкфляція, блядь! Ладно..Сьогодні забрали кавомашину та приїхала крапельна кавоварка. Все рівно каву в нас п'є лише штат.Дізнався що Whitley Neill зняли з виробництва алоє-огірковий джин. Оце так підстава..16:10, а я ще навіть не почав замивати станції. То зроби, там прийми, тут віддай, з тим зустрінься, те передай. Да йоб твою мать! Вже разом ще й під час гензамиванням на сервісі. Ну нічого, сам обрав цей шлях. Якось розгрібусь..На штат дали макарони з панірованими "фалангами верхнього крила" з теплим жиром під м'ясом від яких тягне блювати. Фу блядь! Сьогодні буду веганом.16:55. Закінчив з гензамиванням і сів їсти. Далі на мене чекають при готування інфюзів на тижденьПройшов тиждень як я залив бітер в дубову діжку. Злив, відфільтрував, провів порівняння. Бляха, цікавий смак. Або стало м'ягкіше з нотами дерева, або я сам себе накрутив. Можливі обидва варіанти:)19:05. Закінчив з заготовками і приступив до пропрацювання фільтр кави.Поки курив випив склянку кави. Ох і роз'їбало мене..Пропрацювали піну з солоної карамелі. Гель в мене не вийшов, а ось піна вийшла дуже гастрономічною. Мені одночасно і подобається і я її ненавиджу. Дуже цікаво.Все. Пора до дому. Завтра цікава подія — робота на стенді. Щось я трохи хвилююсь..