Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Записки кращого Барбек'а
Added 14 Jul 2024

Записки кращого Барбек'а

@hardmonday
Number of subscribers: 598
Photos: 79
Videos: 41
Links: 860
Description:
Працюю в Храмі. Роблю помилки, пробую нове. https://youtube.com/@olespinchuk https://twitch.tv/olespinchuk/ Підтримати канал: https://patreon.com/hardmonday
Source

Записки кращого Барбек'а | ​День 1083 (22/5/26)1549 день повномасштабного вторгнення. У Дані з Вл...

Telegram community logo - Записки кращого Барбек'а Записки кращого Барбек'а @hardmonday
144 Views/Reach 2026-05-23 15:06 Message №1621
День 1083 (22/5/26)1549 день повномасштабного вторгнення. У Дані з Владом сьогодні реліз пісні. Послухав декілька разів в сторіс і все, тепер ритм по колу грає в голові "не знаючи проблем", далі не запам'ятав. От сатаністи, знову вірусноти нагенерували:)Приїхало нова точилка для ножів. Хлопці просили камінь, але я зважив ризики і відмовився від такої ідеї. Шматок пластику зіпсувати тяжче за камінь.Юра написав, що у нього проблеми і він запізниться. Я почав думати, що трапилось щось серйозне. Виявилось, що Юра побрив половину голови і в нього розрядилась бритва. Знайома ситуація, сам сьогодні заряджав трімер:)Почали пропрацювання на оновлення меню. Поки розчиняв агар-агар для гелю, запаморочилося в голові. Не можу зрозуміти, я починаю захворівати чи це через спеку? Краще б було через спеку. Поставив застигати желе для гелю і пішов на вулицю.Заготовка не желефікувалась. Додав ще агару і повторив активацію. І знову без результату. Може це через наявність молочної кислоти?Гостей сьогодні більше, ніж минулого тижня.Спекотно в залі, — думав я поки не повернувся із залу сервіс. Ось де справді спекотно. Відчуття, наче витяжка пішла у відпустку. Швидше б вже додому. Здається я захворів..