Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - goodmoodbook
Added 14 Jul 2024

goodmoodbook

@goodmoodbook
Number of subscribers: 782
Photos: 199
Videos: 7
Links: 66
Description:
закохую в літературу, ненав'язливо і з келихом у руці✨ авторка - https://t.me/julia_boyko
Source

goodmoodbook | Різдвяні кружляння” - Крістіна Лорен❄️Залітаю в останній вагон новоріч...

Telegram community logo - goodmoodbook goodmoodbook @goodmoodbook
865 Views/Reach 2025-01-08 15:23 Message №302
“Різдвяні кружляння” - Крістіна Лорен❄️Залітаю в останній вагон новорічних відгуків🤓В сімʼї головної героїні Мейлін прийнято зустрічати Різвяні свята в гарному будинку, разом з друзями батьків з університету. Нажаль, це свято станнє останнім в цьому гарному та затишному будинку, але це не всі проблеми Мейлін, вона працює на роботі, яку не любить, в особистому житті також відбувається безлад. І ось вже позакінченню свят, коли родина повертається додому в машині головна героїня просить у всісвіта показати їй, зо може зробити її щасливою, і наступної миті машина потрапляє в аварію, а Мейлін прокидається в літаку, в якому вона тільки летить на свята. І так починається її “день бабака” і намагання зробити своє життя щасливим та наповненним.Вперше читаючи книгу, зрозуміла опис, який раніше читала серед відгуків на інші книги, що персонажі картонні, ось саме так і є. Хотілось казати кожному з них - я вам не вірю! Мені не вистачило кількості цих повторень, бо здається головна героїня майже одразу зрозуміла, що їй треба робити і не було чогось загадкового. Приблизно третина книги це повтори, а вся рештка історії в одній часовій шкалі. А ще мені не сподобалось, що умовна післямова затягнулась на так багато сторінок, приблизно 20-30.Похвалити книгу хочеться за дійсно святкову атмосферу, Різдво відчувається в усьому. (атмосфері я більше довіряла ніж кожному з персонажів) А ще прекрасна атмосфера саме сімʼї та дружби, так тепло від їх любові один до одного.Насправді, якби це не була книга на книжковий клуб, навряд би її дочитала. А так дочитала спеціально, щоб потім казати аргументовано, чому вона мені не сподобалась.Моя оцінка 5 з 10.