Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Golenberg
Added 14 Jul 2024

Golenberg

@golenberg
Number of subscribers: 474
Photos: 11,200
Videos: 6,960
Links: 1,370
Description:
Новини, політичний гумор! Слава ЗСУ🇺🇦

👥 Number of subscribers

474
Average/Day:: -2
Average/Week:: +1
Average/Month:: 0

👁️ Average views per message

86
Average/Day:: 80
Average/Week:: 94
ERR: 18.14%

📊 Messages per Day

6.6
Last day: 3
Week average: 6.4
Average per day: 6.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 204 25-01-29 23:34
Хіба можна спаплюжити, що вже не одноразово спаплюжено? Що там вкидувати, які фейки? кому воно потрібно? Адвокати Порошенка обурюються, що ТЦК неправомірно викликають до ТЦК Олексія Порошенка, при цьому підсовуючи папірець 2019 року, де вказано, що Олексій Порошенко виїхав на законних підставах. Але цей папірець був актуальним до 16 травня 2024 року. Напевно і вони про це знають. До цього дійсно передбачалося, що зняттю з військового обліку військовозобовʼязаних підлягають громадяни України, які вибули на строк більше 3 місяців за межі України. Але після вище зазначеної дати все змінилося. Тепер громадяни України, які були зняті з військового обліку у зв’язку з вибуттям за межі України на строк більше трьох місяців, зобов’язані протягом 30 днів з дня набрання чинності постановою КМУ від 16 травня 2024 р. № 563 стати на військовий облік шляхом особистого прибуття до районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органу СБУ, відповідних підрозділів розвідувальних органів за їх вибором»🤗Відповідні зміни набрали чинності 18.05.2024.так що не фейк… і не вкид банкової, а все за буквою закону… треба прийти до ТЦК😁але не Лондонського)
👁 86 25-01-21 18:30
Звернувся до учасників Всесвітнього економічного форуму. Більшість світу зараз думає: то що ж буде з їхніми відносинами з Америкою? Що станеться з альянсами, з підтримкою, з торгівлею? Як Президент Трамп планує завершити війни? Але ніхто не ставить таких запитань про Європу. І ми повинні бути чесними щодо цього.Коли ми у Європі дивимося на Сполучені Штати як на нашого союзника, це очевидно: вони є незамінним союзником. У часи війни всі турбуються, чи залишаться Сполучені Штати з ними. Кожен союзник про це хвилюється. Але чи турбуються у Сполучених Штатах, що Європа може колись їх покинути – перестати бути їхнім союзником? Відповідь – ні. Вашингтон не вірить, що Європа може запропонувати їм щось справді вагоме.Європа не може дозволити собі бути другою чи третьою в черзі для своїх союзників. Якщо це станеться, світ почне рухатися вперед без Європи, і це буде світ, який не буде ані комфортним, ані вигідним для європейців. Європі потрібно змагатися за першість у пріоритетах, альянсах і технологічному розвитку. Ми переживаємо ще один переломний момент, який одні вважають проблемою для Європи, а інші називають шансом. Європа повинна утвердитися як сильний глобальний гравець, як незамінний гравець.
👁 115 24-10-24 09:52
Зараз, коли деякі лідери держав зібрались на путінському саміті в Казані й коли фактично повз цей їхній саміт можуть переміщувати військових з Північної Кореї ближче до фронту в Україні під акомпанемент слів про нібито «недопущення напруги», ми все одно знаємо: переможе не злочинець, не той, хто руйнує і депортує, а той, хто обʼєднує народи на основі фундаментальних людських цінностей і Статуту ООН.Якщо будемо успішні ми в тому, щоб завершити цю війну справедливо, то будь-який інший народ, проти якого можуть планувати подібну агресію, зможе бути впевненим, що світові вистачить сил та єдності, щоб захистити міжнародне право.Йдеться не тільки про Україну. Сьогодні, у Міжнародний день ООН, особливо потрібно про це сказати.Сказати тоді, коли мету, заради якої створена ООН, захищають не Радбез ООН і навіть не функціонери ООН, а ось такі формати співпраці, як Кримська платформа чи як Саміт миру.І хотілося б нагадати міжнародній бюрократії та політичним лідерам, що сьогодні День ООН в усьому світі, а не десь у Казані.
👁 114 24-10-16 10:03
Росія повинна назавжди втратити контроль над Україною і втратити навіть бажання такого контролю.Це гарантія життя для України. І водночас – гарантія спокою для Європи.І щоб ми досягли цього, я прошу вас працювати на єдність в Україні та України – з партнерами. Переконувати партнерів. Бути тими, хто працює невтомно.Я дякую кожному й кожній, хто працює саме так заради України. Хто воює заради України.Я дякую всім, на чиїх плечах стоїть Україна.Іноді в час війни буває так, що суспільство поляризується. Але саме завдяки повазі один до одного та вдячності суспільство зберігається.Попри поляризацію. Ми не воюємо один з одним.Ми воюємо з Росією на полі бою, у міжнародних відносинах, в економіці, в інформаційній сфері та в людських серцях.Ми досягали й досягаємо результатів у битвах завдяки нашій єдності. Тому, будь ласка, не втрачаємо єдності. Працюємо разом. Заради України. Заради перемоги України.Якщо втратимо єдність в Україні – втратимо єдність у Європі.Якщо втратимо єдність у Європі – втратимо підтримку світу.Якщо втратимо підтримку світу – програємо в цій війні, як було століття тому.План перемоги, серед іншого, дозволяє нам усім в Україні об’єднатись ще більше навколо спільної мети.Хай наша спільна робота за Планом перемоги якнайшвидше обернеться миром для України.🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 115 24-08-06 16:38
Провів сьогодні Ставку. Кілька питань. Перше – це, звичайно, фронт. Доповідь Головкома – він брав участь у Ставці якраз із передової. Доповів щодо всіх напрямків наших дій. Найбільш жорсткі – Покровський, Торецький, а також Харківщина і всі інші напрямки боїв – жодного не залишаємо без уваги. Робимо максимум, щоб підтримати наші підрозділи та щоб знищувати окупанта. Наші українські Сили оборони та безпеки у цьому вже йдуть до переваги, і за липень наші воїни застосували більше дронів, ніж окупант. Це має бути стійкою тенденцією на фронті – по всіх видах дронів, які є в наших підрозділів. Від FPV та до всіх інших, включно з нашими далекобійними дронами, які вже впливають на війну стратегічно. Впливають в інтересах України. Сьогодні були також на Ставці доповіді наших урядовців: Мінстратегпром, Мінцифра – по виробництву та фінансуванню дронів. На цей рік уже законтрактовано нашими виробниками мільйон дронів, і буде загалом по року більше. Ухвалили рішення щодо нашої ракетної програми – збільшити фінансування. І окремо міністр оборони доповів щодо забезпечення зброєю наших бригад і відповідних перемовин із партнерами. Я вдячний усім у світі, хто дійсно готовий підтримувати нас саме так, як потрібно, щоб і в цей час, і в перспективі досягати результату.