Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Golenberg
Added 14 Jul 2024

Golenberg

@golenberg
Number of subscribers: 474
Photos: 11,200
Videos: 6,960
Links: 1,370
Description:
Новини, політичний гумор! Слава ЗСУ🇺🇦

👥 Number of subscribers

474
Average/Day:: -2
Average/Week:: +1
Average/Month:: 0

👁️ Average views per message

86
Average/Day:: 80
Average/Week:: 94
ERR: 18.14%

📊 Messages per Day

6.6
Last day: 3
Week average: 6.4
Average per day: 6.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 88 26-06-09 18:28
росія дозволила великим компаніям самостійно фінансувати захист своїх об’єктів від атак безпілотників на тлі посилення ударів українських дронів по промисловій та енергетичній інфраструктурі РФ.Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела.За даними співрозмовників, Міноборони росії дозволить підприємствам закуповувати великокаліберні засоби ППО. Водночас контроль над ними залишатиметься за військовими — системами керуватимуть підрозділи резервістів.До переліку обладнання входять зенітні артилерійські установки, радіолокаційні станції, засоби радіоелектронної боротьби та спеціальні кріплення для озброєння.Як пише Bloomberg, раніше протиповітряна оборона у рф повністю забезпечувалася державою і не була послугою, яку компанії могли оплачувати самостійно. Однак останнім часом українські безпілотники дедалі частіше атакують російські обʼєкти.За інформацією агентства, лише минулого місяця дрони атакували вісім із десяти найбільших нафтопереробних заводів росії. Це призвело до падіння обсягів переробки нафти до найнижчого рівня з жовтня 2009 року та посилило ризики дефіциту пального у рф.
👁 112 26-06-07 15:47
Члени Європарламенту від "Союзу Сари Вагенкнехт" знову приїхали до Москви Члени Європарламенту від німецької ліво-популістської партії BSW Рут Фірменіх і Михаель фон дер Шуленбург повідомили про плани зустрітися з представниками адміністрації президента росії та Державної Думи, а також громадянського суспільства, повідомляє телеканал ntv. Про те, які представники громадянського суспільства в нинішній рф маються на увазі, не уточнюється. Фірменіх і фон дер Шуленбург заявили, що "хочуть продовжити діалог, розпочатий минулого року", і "встановити нові формати діалогу" замість "подальшої ескалації та економічної війни", яка, за їхніми словами, "в першу чергу шкодить ЄС і Німеччині". Партія BSW, яка закликає до поступок росії заради закінчення війни в Україні, не змогла подолати п'ятивідсотковий бар'єр на виборах до Бундестагу 2025 року. Раніше запрошення приїхати на Санкт-Петербурзький міжнародний економічний форум прийняли політики з німецької ультраправої партії "Альтернатива для Німеччини", включаючи члена Європарламенту Петра Бистрона, проти якого ведеться розслідування у зв'язку зі створенням мережі російського впливу в Європі.
👁 71 26-06-03 18:13
Сьогодні в Україні був Марк Рютте й посли всіх держав – членів НАТО. Відбулася зустріч Ради Україна – НАТО. Всі представники країн саме в Україні після того, як росіяни намагалися вичавити наших партнерів з України, залякати посольства. Результат – дуже символічна зустріч у Києві, і сигнал зустрічі основний – Україну треба підтримати, підтримувати більше. І саме в таких питаннях, як антибалістика.Є рішення партнерів про нові внески у програму PURL – будуть вони у червні. Це допоможе. Максимально підштовхуємо Європу в роботі над власною антибалістикою – треба, щоб у Європі були свої системи, свої ракети, щоб захиститись. І спроможність зробити антибалістичну систему в Європі є, щоб виробництво було – теж є всі можливості. Треба, щоб політичні рішення максимально швидко працювали. Я вдячний кожній країні, яка з нами в цьому завданні: це і Франція, Норвегія, Німеччина, Данія, Швеція, Італія і інші. Європа реально стане сильніше, коли буде цей результат. Не якщо, а коли. І це буде, але час має велике значення, і треба бути оперативніше. Ми обговорили з Генсеком НАТО саміт НАТО в Анкарі – для України є запрошення, ми будемо представлені. І головне, щоб саміт став результативним для України. Антибалістика – один із таких потенційних результатів.
👁 66 26-06-02 17:59
Сьогодні сотні людей і в Києві, і в Дніпрі, в інших містах працювали після російського масованого удару: гасили пожежі, допомагали пораненим, діставали людей з-під завалів. Рятувальники ДСНС України, поліцейські, працівники комунальних служб, «екстренки» – я вдячний усім, хто допомагає зберегти життя після російських атак. Жорстокий був удар – більше ніж 70 ракет, багато балістики, більше ніж 650 дронів за ніч. Вдень сьогодні росіяни продовжили атаки, ще близько ста дронів було. На жаль, рівень постачання для нашої ППО зараз не дозволяє збивати значну частину ракет. Були влучання. 130 людей постраждали. На жаль, 22 людини загинули, двоє дітей серед них. Мої співчуття всім, хто втратив рідних та близьких. Вкотре Путін зі своїм божевіллям «перемогли» життя звичайних дітей, житлові будинки, поліклініку в Києві. «Шахеди» були проти багатоповерхівок у Дніпрі та чомусь проти ще й автосалону з китайськими машинами в Києві. «Циркон» одразу проти семи будинків. «Шахеди» по будинках в Харкові, Запоріжжі, Полтавщині. Удари по Чернігівщині, Сумщині, Херсонщині. «Шахеди» проти Хмельницької області. Кожен із цих дронів, усі типи російських ракет взагалі не можуть вироблятися без компонентів, які завозять з інших країн. Тобто в кожному з таких ударів є, може, хоч і несвідома, але все ж таки співучасть тих, хто працює на Росію, хто забезпечує Росію грошима, хто допомагає їй обходити санкції та шукати не просто один чи два, а тисячі компонентів, без яких російське воєнне виробництво просто зупиниться. П’ять ракет «Калібр» – це 145 таких компонентів. 33 «іскандери» – це 1122 компоненти. 650 ударних дронів різних типів – це більше ніж 17 тисяч компонентів, без яких неможливо виробити їх. Масштабні схеми, щоб обійти санкції. І це абсолютно реальна співучасть у вбивствах.
👁 117 26-05-31 18:45
Тарасик вводить в оману людей, і почав працювати по темникам роспропаганди, бо коли він пише, що в Пентагоні розкритикували удари України по НПЗ росії. То це не правда. В Пентагоні визнали ефективними удари по НПЗ росії. Критика була у 2024 році. Зараз ніхто на критикує. США, а точніше Трампу перед виборами, в принципі, як і всьому світу, дійсно потрібна дешева нафта, бо американці часто свої сімпатії до президента співвідносять з ціною на бензин, а якщо її буде не вистачати, вона дешевшою не буде. Тому Пентагон начебто і міг би скулити з цього приводу. Бо прекрасні удари України по НПЗ росії, та блокування ормузької протоки роблять так, що нафти в світі не вистачає, і вона не дешевшає. Але нам своє робити))) Нам потрібно закінчувати війну, а не дивитися на світові ціни на нафту, та чи вистачає її. А для цього треба продовжувати знешкодження ворожої нафтової інфаструктури. Зараз наприклад в Криму вже немає бензину. І що? Хіба це можна назвати малоефективним Тарасику? Звичайно краще коли вони(ціни) нижче ніж 25 доларів за барель; так і бензин був би дешнвший; але коли не виходить знизити ціни до таких показників, то в нас сформувалася своя стратегія. Війна може закінчитися, як сказав сьогодні президент, тільки завдяки далекобійним санкціям від України та санкцій від партнерів. І ось Тарасик із-за кутка сміттєвого бачка, каже, що йому не подобається стратегія страчування НПЗ ворога. Не буду вдаватися в подробності, все вище вже написано, просто напишу, що всім халуям росії та самій росії також не подобається ця стратегія, як і халую Порошенка.
👁 128 26-05-28 19:36
Партію "Європейська Солідарність" пора перейменовувати на партію "російська Солідарність". Сьогодні було провалене голосування за декриміналізацію порноіндустрії. Одним із прагнень голосування полягало в тому, щоб моделей онліфанс не шантажували мусора, що вже давно було зроблено в Євросоюзі та в інших цивілізованих країнах. В Європі в приципі і не було ніколи за це кримінальної відповідальності. На відміну від россії, Ірані, північній Кореї, і т.д. Чесно навіть не розумію мотивацію Петрушки, не голосувати за цей закон: може він вважає, що тільки за його порнографічні виступи не можна саджати за грати? Чи може має якусь маржу з цього порноконтенту? Чи хоче підставити підніжку Україні, а не плече?Бо існування вільних платформ на зразок OnlyFans — це маркер свободи дій. А Свобода для людини, і для вступу до Євросоюзу- це найголовніше. Тобто Петрушка тільки ляпає, що він робить все, щоб Україна скоріше вступила в ЄС, а насправді... Рахунок на табло. Партія бариги дала 0- голосів за закон, який потрібен для вступу в ЄС.
👁 65 26-05-25 16:41
Працюємо з усіма нашими партнерами щодо ППО для України – зрозуміло, що це перший пріоритет. Напередодні ми говорили з Президентом Франції, з Премʼєр-міністром Норвегії, сьогодні говорив із Президентом Фінляндії, наша дипломатична команда зосереджена саме на цьому. І антибалістика зараз – це глобальний дефіцит через війну з Іраном. Але треба шукати варіанти. На фронті наші позиції сильніші: завдяки сміливості наших людей, завдяки дронам, різним нашим технологічним рішенням та мідлстрайкам і нашим далекобійним санкціям нам вдалося стабілізувати фронт. Все не просто. Ми обороняємось активно, у цьому році у нас є результати більші, ніж раніше. Особливо приємно, коли це чітко підтверджує в тому числі й ниття так званих російських «воєнкорів». Щодо захисту неба. Ми говоримо з усіма партнерами щодо цього. На жаль, не було прогресу довгий час з Америкою щодо розширення виробництва антибалістики. Ми намагаємось прискорити цю роботу в Європі – по виробництву нашої власної антибалістики на континенті у достатньому обсязі. Я хочу подякувати Емманюелю, всім партнерам, хто готовий разом з нами прискорювати цю роботу. Будемо і надалі говорити з Америкою щодо їхніх можливостей підтримати Україну, наш захист життя тут і нашу спроможність потім допомагати із захистом життя іншим народам – тим, які цього дійсно потребують. Програма PURL працює, ми за це вдячні. Європа допомагає нам фінансами. Але дуже потрібне і лідерство Сполучених Штатів.
👁 97 26-05-24 10:24
СБУ вразила важливу перекачувальну станцію рф, яка забезпечує пальним московський регіонВиконуючи поставлені Президентом України Володимиром Зеленським завдання, фахівці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ уразили лінійну виробничо-диспетчерську станцію (ЛВДС) «Второво» у Володимирській області рф.Станція є важливим вузлом у системі магістральних нафтопродуктопроводів та перекачує сировину (переважно дизельне пальне) з нафтопереробних заводів центральної частини рф до експортних портів і внутрішніх споживачів. Вона забезпечує паливом великі нафтобази навколо Москви та аеропорти Шереметьєво, Домодєдово і Внуково.Внаслідок успішної атаки безпілотників СБУ на обʼєкті спалахнула масштабна пожежа площею 800 м².На відміну від ворога, який цілеспрямовано атакує цивільну інфраструктуру та мирних людей, Україна завдає точних ударів виключно по військових і стратегічних цілях, пов’язаних із забезпеченням російської агресії. Служба безпеки продовжує системно виконувати завдання Президента України щодо зменшення військового та економічного потенціалу рф, який працює на ведення війни проти нашої держави. «СБУ вже готує нові спецоперації. Інтенсивність ударів України по території росії лише зростатиме. Наші далекобійні санкції працюватимуть і надалі», - заявив очільник Служби безпеки України Євгеній Хмара.
👁 100 26-05-22 17:40
Гучний скандал у Франції: в Єлисейському палаці пройшли обшуки. Слідчі судді фінансового підрозділу Парижа провели слідчі дії в офіційній резиденції Емманюеля Макрона. Це перші подібні обшуки в палаці за останні 8 років. Причина: Національна фінансова прокуратура Франції розслідує кримінальне провадження щодо фаворитизму, корупції та зловживання впливом. Приватна компанія Shortcut Events. Вона понад 20 років безперервно перемагала у тендерах на організацію масштабних президентських заходів та урочистих церемоній у паризькому Пантеоні. Вартість організації лише однієї такої державної події сягала близько 2 мільйонів євро. Слідчі перевіряють законність цих багатомільйонних контрактів.Позиція палацу: Перша спроба обшуку відбулася ще 14 квітня, але тоді детективів не пустили через президентський імунітет Макрона. Цього разу візит погодили після тривалих переговорів. Адміністрація президента заявила, що перевірка стосується лише документації окремих помічників і не зачіпає діяльність самого глави держави.Слідчі дії також паралельно пройшли в офісах компанії-підрядника та в Центрі національних пам'яток Франції. Розслідування триває.
👁 92 26-05-21 17:00
Сьогодні у Славутичі, північ нашої держави. Я спілкувався сьогодні тут із керівниками громад північних регіонів – Київської та Чернігівської областей. Дуже важливо підтримати наших людей тут, посилити захист. Саме цим і займаємось. Це стосується і захисних споруд – фортифікацій та іншого, посилення кордону буде додатково, також наші Сили оборони й безпеки, які є саме на цьому напрямку, – на Чернігів та Київ із території сусідів у Білорусі, яких Росія дуже хоче втягнути в цю війну більше, та з Брянської області. У нас є спроможність для зміцнення, є спроможність і превентивно працювати щодо російських територій – звідти може бути загроза, – і щодо фактичного керівництва Білорусі, яке має бути в тонусі, тобто відчувати реально, що наслідки будуть, якщо будуть агресивні дії проти України, проти наших людей. Ми пам’ятаємо, що у 22-му році наступ був і з території Білорусі також. Ми не забудемо цього. Українські Сили оборони, Сили безпеки, наші розвідки знають, які загрози і як відповідати, відповідати справедливо, безумовно.