Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Golenberg
Added 14 Jul 2024

Golenberg

@golenberg
Number of subscribers: 474
Photos: 11,200
Videos: 6,960
Links: 1,370
Description:
Новини, політичний гумор! Слава ЗСУ🇺🇦

👥 Number of subscribers

474
Average/Day:: -2
Average/Week:: +1
Average/Month:: 0

👁️ Average views per message

86
Average/Day:: 80
Average/Week:: 94
ERR: 18.14%

📊 Messages per Day

6.6
Last day: 3
Week average: 6.4
Average per day: 6.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 116 26-04-03 18:33
Президент Володимир Зеленський поставив перед Верховною Радою чітке завдання: ухвалити пакет реформ, необхідних для отримання критично важливої допомоги від Європейського Союзу. Квітень стане вирішальним місяцем для бюджету країни.📌 Головні цитати Президента про ці закони:Про терміновість: «Є 10 принципових законопроєктів, які важливі для отримання фінансування... депутати мають проголосувати за них у найближчий місяць [квітень]».Про додатковий мільярд: «Ми маємо ще 5 законопроєктів, які нам дозволять залучити ще додатковий мільярд [євро]».Про відповідальність: «Законопроєкти від Євросоюзу або від МВФ не можуть бути депутатськими... Ми повинні ухвалити той перелік. Це наш обов'язок щодо наповнення бюджету». Коли мають бути результати?Найближчі пленарні засідання у квітні (7–8 та 28–29 квітня) мають стати результативними. Виконання цих 11 вимог дозволить розблокувати допомогу за спрощеною процедурою, оминаючи політичні перепони всередині ЄС.Що саме на кону?Судова реформа: цифровізація та перевірка доброчесності суддів.Антикорупція: посилення незалежності НАБУ та САП.Енергетика та аудит: реформа Рахункової палати та адаптація енергоринку до стандартів ЄС.
👁 108 26-04-02 17:43
Україна бере участь у всіх форматах взаємодії з партнерами заради більшої безпеки та більшої нашої спільної сили. Ми продовжуємо працювати зараз із країнами, які перебувають під ударами іранського режиму. Є нові домовленості, Україна ще більше буде представлена в нових безпекових форматах. Це точно посилить можливості нашого експорту і український оборонний потенціал. Рустем Умєров завтра детально доповідатиме по цій роботі за цей тиждень – по кожній країні, від Затоки до Туреччини. А міністр закордонних справ України Андрій Сибіга сьогодні взяв участь у спільному форматі з європейцями та іншими партнерами по ситуації в Ормузькій протоці, по тих проблемах, які є зі свободою мореплавства, це важливо загалом для глобального стану справ і глобальної безпеки. Україна має відповідну експертизу – щодо морських шляхів – щодо захисту та відновлення руху. І якщо партнери будуть готові діяти, ми розглянемо, як ми можемо їх посилити, як ми зможемо додати нашої експертизи, знання та технологічного потенціалу. Зараз неможливо уявити реальну безпеку без України. Я дякую всім, хто це розуміє. Дякую всім, із ким уже працюємо ми разом і тільки разом. Слава Україні!
👁 119 26-03-26 11:08
Про парламентську кризу, якої немає. Це вигадка порохоботів та їх суверена Порошенка. Якщо не вистачає голосів, як вони кажуть, і саме тому наступила криза, то чому вони не хочуть підтримувати ці правильні закони, з їхніми голосами все вистачить. Бо якщо вони не хочуть підтримувати правильні закони, то вони не хочуть розвитку країни. Порохоботи то готові підтримувати ці правильні закони, але є одне в них але, вони хочуть не просто приймати їх, а бути в коаліції і ще й в так званому «уряді національної єдності» виконувати їх, і тим самим бути біля кормушки, тим самим брати звідти фінанси на свої політичні витрати партії, тощо. Так що немає ніякої кризи. Криза в голові бариг. «Слуги народу» нікуди не підуть. А якщо підуть, то замість них прийдуть наступні по списку. А якщо не вистачить голосів на потрібний закон, то «патріоти» Порошенка нехай дадуть свої голоса. Чи вони тільки дадуть голоси коли будуть в коаліції і рулити урядом? Тоді це саботаж проти країни. Але вони звикли саботувати, бо їм важливіше свої шкурні інтереси. Порохудоба їсть всеодно їхні казочки. І ще момент, колись порохоботи волали, що «що ж це за «бешений принтер» начебто не встигали обсудити закон. Тепер все навпаки; закон ретельно перевіряється і вносяться всі потрібні правки, тим самим в кінці цей закон повинні проголосувати всі патріотичні партії за яку себе видає і партія бариги «Європейська Солідарність», тому що все обговорили і зійшлися на вірному. Чому всім патріотам в Раді за це не проголосувати? Але ж ні вони будуть підтримувати тільки в коаліції, але ж і коаліцію можна зробити фактичною, а не юридичною.
👁 117 26-03-25 06:37
США передали Ірану план завершення війни на Близькому Сході з 15 пунктів, — «NYT». ⭕️Іран повинен ліквідувати свій існуючий ядерний потенціал.⭕️Іран повинен зобов'язатися ніколи не прагнути до ядерної зброї.⭕️На території країни не здійснюватиметься збагачення урану.⭕️Іран має найближчим часом передати МАГАТЕ свої запаси, що складаються з близько 450 кг урану, збагаченого до 60%. Графік передачі буде узгоджено пізніше.⭕️Ядерні об’єкти в Натанзі, Ісфахані та Фордо мають бути демонтовані.⭕️МАГАТЕ має бути надано повний доступ, прозорість та контроль на території Ірану.⭕️Іран має відмовитися від своєї парадигми регіонального посередництва. А також від підтримки проксі-сил у регіоні.⭕️Ормузька протока повинна залишатися відкритою та функціонувати, як вільний морський коридор.⭕️Іранська ракетна програма повинна бути обмежена, як за дальністю, так і за кількістю. ⭕️Конкретні порогові значення будуть визначені на подальшому етапі.⭕️Будь-яке майбутнє використання ракет буде обмежене самообороною.У свою чергу, Ірану пропонують:⭕️Повне скасування санкцій, накладених міжнародною спільнотою.⭕️Допомогу США в розвитку його цивільної ядерної програми, включаючи виробництво електроенергії на атомній електростанції в Бушері.⭕️Скасування так званого механізма повернення до попереднього стану, який дозволяє автоматично поновити санкції, якщо Іран не дотримається домовленостей.⭕️Окремо обговорюється можливість 30-денного перемир’я, під час якого сторони мали б узгодити остаточну угоду.
👁 100 26-03-22 20:18
Сьогодні вже була доповідь нашої переговорної групи – другий день зустрічей в Америці з представниками Президента Сполучених Штатів. Фактично два дні зустрічей: учора вдень і ввечері, сьогодні теж. Зрозуміло, що увага американської сторони в цей час – передусім ситуації навколо Ірану й у тому регіоні, але й цю війну Росії проти України треба завершувати. Це сприймається однаково всіма у світі, я дуже вдячний американському суспільству за чітку підтримку нормального, достойного миру для України. Важливо, щоб в агресора не було винагороди за цю війну. І важливо, щоб ми всі не були змушені повертатися до війни через місяці чи роки, тобто щоб гарантії безпеки для України та всієї Європи були достатніми для миру – для надійного миру. Очікую, що після повернення нашої переговорної групи в Україну ми детально обговоримо всі аспекти зустрічей, які поки що – телефоном – безпечно не можна обговорити. Є сигнали, що можливе й продовження обмінів, і це було б дійсно дуже хорошою новиною та підтвердженням, що дипломатія працює. Сподіваємося, що це вийде. Загалом же ситуація залишається доволі прозорою: Путін війну закінчувати не хоче. Але головне, що бажає світ. Ми всі разом повинні робити все можливе і будемо й надалі робити все можливе, щоб закінчити цю війну.
👁 119 26-03-20 19:06
Зі зміною погодних умов російський агресор посилив тиск одразу на кількох ділянках фронту. Уже кілька днів поспіль кількість бойових зіткнень перевищує 200. Водночас суттєво зросли й втрати противника: лише за вівторок–четвер знешкоджено близько 4840 окупантів убитими та пораненими.Активність переважаючих сил ворога вимагає від нас нових, асиметричних рішень. Українські війська діють активно, перехоплюють ініціативу та продовжують відновлювати позиції.Під час робочої поїздки до районів Південної операційної зони провів зустріч із командуванням угруповання та командирами штурмових і десантно-штурмових підрозділів. Узгодили подальші дії з урахуванням тактики противника, уточнили завдання кожному підрозділу в зоні відповідальності.На місці віддав необхідні розпорядження щодо посилення забезпечення — боєприпасами, дронами та іншими матеріально-технічними засобами.Дякую командирам за виважені рішення і збережені життя наших воїнів. Дякую кожному солдату, сержанту й офіцеру за щоденну боротьбу та знищення ворога.Боротьба триває. Слава Україні!
👁 125 26-03-19 20:15
Порошенко так чудово розповідає про те, як і що робити, але чомусь коли в нього була можливість зробити країну більш привабливою для західних інвесторів, він чомусь схилився до співпраці з інвесторами із країни агресора. Конкретно: Банківський сектор (Сбербанк росії, ВТБ, Промінвестбанк продовжували працювати весь період часу правління Порошенка), енергетика: Група VS Energy, яку пов'язували з російськими політиками та бізнесменами (Олександр Бабаков, Євген Гінер), під час президентства Порошенка зберігала контроль над значною частиною українських обленерго (Рівне, Херсон, Житомир, Чернівці тощо). Критики закидали владі, що російські олігархи не лише не втратили активи, а й отримували прибутки через тарифну політику (зокрема, формулу «Роттердам+»). Телеком (МТС/Vodafone та Київстар)російський капітал залишався ключовим у мобільному зв'язку:МТС Україна: Належність до російської групи АФК «Система» (Євтушенков). У 2015 році за сприяння влади відбувся ребрендинг у Vodafone, що дозволило компанії формально дистанціюватися від російського коріння, хоча структура власності змінювалася поступово.Київстар: Входив до групи VEON, де значну частку мав російський консорціум «Альфа-Груп» (Михайло Фрідман).Ліпецька фабрика. А чого ми не знаємо ще.Ех Петруша патріот дєланий та недодєланий. Все він знає, як і що робити. Але ж чомусь, тоді, коли був шанс продемонструвати на практиці все те про що він зараз так розповідає: Петрушка все робив навпаки. З корупцією не боровся, а очолив. Співпрацював з олігархами латентно відданими рускому мірку. Гроші від цієї співпраці не факт, що не йшли на фінансування збройних сил агресора. Навіть, якщо він сам думає, що він став краще, це вже нікого не стосується. Корабль давно відчалив, і він втратив довіру назавжди.
👁 82 26-03-10 19:58
Зараз наша команда – це і військові, і Рустем Умєров – на шляху в регіон Затоки, де наші хлопці можуть допомогти захисту життя та стабілізації ситуації. Ми бачимо, які виклики зараз є через удари з Ірану – через усю цю війну, яка може затягнутись. Фактично іранський режим заблокував Ормузьку протоку, а це один з основних шляхів постачання нафти й газу на світовий ринок. Це значна дестабілізація. Ніхто у світі поки не здатен сказати, скільки все це триватиме, але важливо, щоб захист життя реально запрацював якнайшвидше. Стабільність потрібна й нам. Треба, щоб ті, хто зараз звертається до України по підтримку, – щоб вони й надалі допомагали нашому захисту, нашій ППО передусім. Ми ще минулого року пропонували Сполученим Штатам угоду – угоду щодо дронів. Це правильна перспектива – бути з нами у виробництві дронів, у застосуванні. І всі бачать тепер, що альтернативи цій перспективі немає. Україна має найбільший у світі досвід протидії ударним дронам, і без нашого досвіду і регіону Затоки, усьому Близькому Сходу, партнерам у Європі та Америці буде дуже непросто побудувати сильний захист. Ми готові допомагати тим, хто допомагає нам, допомагає Україні.Рустем Умєров разом із нашими військовими, разом із розвідкою, з Міністерством оборони, МЗС готуватиме конкретні домовленості. Україна – надійний донор безпеки, це наша не тільки безпекова – це наша економічна перспектива. Захист для України, співробітництво з партнерами, розвиток для українських виробництв. Усе, чому українці навчилися для свого захисту, може бути глобальною основою безпеки – глобальною основою захищеного життя.
👁 131 26-03-08 20:48
Ну і головне звинувачення в бік Зеленського від дрозофілів та порохоботів, що при Порошенку війна зупинилася, а зараз йде і не видно кінця. Вже не раз я про це писав. Давайте ще раз повторюся. При баризі вся російська агентура почувалася спокійно в Україні, ніхто її не чіпав. Той же Медведчук, який ховав під брюхом Порошенка трубу і три телеканали. УПЦ МП почувалася також себе впевнено. Ніхто її і не збирався прикривати. І ось в 2019 році приходить справжній президент України, патріот, який хоче по справжньому йти у Європу, а не просто про це голосливо верещати на кожному кроці і при цьому нічого на справі не робити, як це робив Порошенко. Отже справжній розворот від Москви в бік Європи в обличчі президента України Володимира Зеленського винудив кінченого виродка путіна напасти повномасштабно. Ось і все. Особливо поплавило пиню, коли ми перейшли з радянської енергосистеми на європейську енергомережу, що стало для нас кроком до енергонезалежності. Барига ж не хотів бути незалежним, хотів бути кріпаком у русні. Це їх задовольняло.
👁 90 26-03-07 18:54
Я дякую кожному лідеру, усім країнам, які пам’ятають про програму PURL – програму, що дозволяє нам купувати американські ракети для ППО, для «петріотів». Ми всі розуміємо, які є ризики через удари з Ірану й потребу в ракетах для ППО також на Близькому Сході. Важливо, щоб захист життя був забезпечений і тут, в Україні. Тим більше ми бачимо інформацію про російську допомогу іранському режиму: є повідомлення, що росіяни дають розвіддані режиму в Ірані, щоб корегувати удари по американцях. Також є дані про російські компоненти в «шахедах», що застосовуються на Близькому Сході, а це проти і арабських країн, і проти американців у регіоні. Кожен такий факт свідчить, що ми маємо справу з режимами, які не просто пов’язані одне з одним, а які існують завдяки одне одному – російський та іранський режими – і вбивають фактично скоординовано і тут, у Європі, і там, на Близькому Сході. Саме тому й захист має бути скоординованим. Життя у Європі, життя на Близькому Сході заслуговують на однаково ефективний захист. Ми зі свого боку працюємо, щоб допомогти захисту від «шахедів». Цілком справедливо розраховуємо, що й нашому захисту буде надаватися відповідна допомога й що Росія відчуватиме наслідки не тільки за те, що затягує цю свою війну проти нас, але й за намагання масштабувати ще й ту війну. Життя потребує захисту – спільних, сильних, скоординованих дій.