Source
floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX | Депреснявий лонгрід, бо в мене знову свистить фляга-Ще раз нахуй я поб...
87 Views/Reach
2025-12-17 18:33
Message №5971
Депреснявий лонгрід, бо в мене знову свистить фляга-Ще раз нахуй я побачу репости/косплеї моїх коспланів, я кину нахуй все що зараз почав. Мої нерви останнім часом доживають своє і якщо я не дай боже почую шо я "доєл за кєм то" то я нахуй почну стріляти. В мене здаєтся все, менталка, фізичне здоровʼя, я нахуй не залізний. Віднедавня я ще задізморалився по поводу що все що я вже зробив це галіма хуєта тож нахуй я знову на грані піти в йобаний рест чи піти зовсім.Можливо я просто ненавиджу людей і творче комʼюніті, можливо я ображена на все навколо гнида. Мені блять всеодно, мій канал - шо хочу те пишу. Крч я хз коли тут буде актив, бо в мене фотос на днях проте взагалі жодного бажання їхати на нього немає, зовсім блядь. Бо відчуття що я буквальо не підхожу під перса котрого обрав мене тупо давить, відчуття що я позорюсь сам і позорю свого сокосплеєра. Взагалі немає бажання щось зараз робити бо виходить не те чого я від себе прагну, просто галіма залупа, абсолютно нахуй все. Можливо ідея з дієтою все ще має сенс, можливо я поверну свою анемію проте лишусь ненависних щок і потворного вигляду наче я вічно отікший. Я блядь себе ненавиджу нахуй і жоден мейк мене не спасає.