Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX
Added 06 Dec 2025

floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX

@floor096
Art
Number of subscribers: 177
Photos: 3,310
Videos: 272
Links: 569
Description:
Сетхорус, він/його, вона/її Анонка: https://t.me/anonymusnovalentinebot?start=879658905 //Сетхорус це нікнейм і він відмінюєтся Рісунки, косплеї та крафти, всякі всякості короч✍️🗿 Tiktok: seth.horus.cos Inst: seth.horus096 Patreon: sth096

👥 Number of subscribers

177
Average/Day:: +7
Average/Week:: +14
Average/Month:: +28

👁️ Average views per message

56
Average/Day:: 36
Average/Week:: 50
ERR: 31.64%

📊 Messages per Day

4.3
Last day: 2
Week average: 5.7
Average per day: 4.3

Logo change history

Name change history

floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... | Імператор Матьо Гов Йоб IX 2026-05-26
floor 096⚠️ | seth.horus | Дволикий крафтер | If i dont return... 2025-12-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Будь ласка, прочитайте пост нижче. І прошу його вас розповсюдити.https://www.instagram.com/reel/DZkcDRkMq0F/?igsh=MW5hZWU3cWt5OWw5Mw==Я не знаю, чи ви бачили відео Пуговки, але хочу, щоб ви його подивилися для повного розуміння ситуації.Контекст: вона була в жюрі нового міжнародного конкурсу фотокосплею. Він був без привʼязки до якогось фестивалю, незалежний, онлайн. Пуговка була серед запрошених жюрі і в якийсь момент чомусь організатори конкурсу вирішили, що хочуть приймати роботи з рф.На що Пуговка зазначила, що це не ок і… вона більше не в жюрі тепер, але не за своїм рішенням, а за рішенням організаторів (поправте мене, якщо я не права) — її навіть заблокували в соцмережах конкурсу. Все стандартно — «мистецтво поза політикою».Чому це має бути важливим для нас, як комьюніті?Це дуже НЕ здоровий сигнал про настрої західного косплей-коммьюніті.Необхідне розповсюдження на саме західну аудиторію, для донесення організаторам їх неправоти (без шакалячого експресу). Бо мені здається, що серйозності питання вони не розуміють від слова зовсім.
🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍 2026ЩО ВАРТО ДАРИТЬ:В цьому році я навряд святкуватиму ДН, тому чіткого вішліста не буде, нажаль, тому якщо ви раптом захочете мене привітати - ось баночка. Або репост робіт, це теж дуже приємно🚶‍♀️ ЩО НЕ ВАРТО ДАРИТЬ:•Одяг, взуття, біжутерія, ітп — якщо щось не підійде, розміром або візуально, буде шкода і вам і мені, тож краще не треба. Це також стосуєтся косплейних костюмів. •Книги і все що з ними пов'язано — я люблю книги, але лише ті що я вибрав, в мене дитяча травма, бо я маю вдома БЕЗЛІЧ різних непонятних книжок, енциклопедій про все що тільки можна, ітп, бо що ж ще подарувати дитині в початковій школі як не книгу, яку вона навіть не прочитає. •Не приносьте випічку, я аллергік і дуже специфічно відношусь до випічки, і мені багато чого там le fu, тож краще не треба.•Жодних речей 18+, я серйозно. Я живу вдома не сам і подарунки в вигляді мила з піськами, вібратори, силіконові піськи, ітп, просто до дому не доїдуть, а з тим хто це дарував — я посварюсь.•Букети, будь'які. Поперше знову - я аллергік, по друге - я вважаю це зайвим вантажем та витратою грошей, краще вже бутєрброд з маку, за ті ж гроші, ніж квіти. •Будь'які сертифікати на магазини, салони, ітп, що часто кладуть в подарунках тіпа BODO, чи як воно там. !Окрім сертифікатів Брокарду, Монпансье та ТКмаркету, якщо такі є, їм я завжди радий.•Ігри в Steam також не варто, навіть якщо вони додані в бажане на аккаунті. Ігри, як і книжки, я люблю купувати сам. АТЕНШЕН — Я не змушую нікого дарувати мені подарунки. Цей пост створений для тих хто хоче, дякую!
Отже, розповідаю чудову історію про робітників поліції та ТЦК.На нас з Адріаном було скоєно напад двома робітниками поліції у формі, двома особами у цивільному та двома представниками ТЦК. Прямо в під'їзді нашого дому.Документи пред'явив лише один з поліціянтів, на причину затримки при відсутності проблем з документами - відповіді надати не змогли, засобі для перевірки при собі - не мали. Двоє цивільних допомагали затримувати Адріана, очікуючи на бус з викрадачами людей (інакше я це назвати не можу), який самі і викликали. Представники ТЦК також без документів, одразу хотіли спакувати чоловіка одразу в під'їзді. Ми намагалися відійти, за що Адріана було побито (більше 10 ударів по обличчю і ребрам). В мене з рук було вибито телефон, мені забризкали очі перцевим балоном і також штовхнули так, що я впала. Телефон виродки, які надягли військову форму і закрили обличчя балаклавами - забрали. Також з мене злетіли окуляри, які я пізніше знайшла на сходах у під'їзді. Нам вдалося вирватися і повернутися до квартири. Після чого я пішла до поліцейського відділку та написала заяву. Телефон "магічним" чином знайшовся за годину у відділенні ТЦК в моєму районі. Мені його повернули, але сімки витягли та переставили телефон у безпечний режим та режим "політ".Вчора я також отримала довідку від лікаря про нанесені травми, які також додала до заяви.З плюсів додам, що у Адріана з собою теж був перцовий балон і він його використав проти нападників. Але я була неозброєна. Тож носіть при собі засоби самозахисту. Я не збираюся це лишати так, бо ми живемо у правовій державі. Подібні випадки - це зловживання владою та відчуття безкарності. Цього не має бути в Україні.Чоловік мобілізується в будь-якому випадку, бо результатом цієї ситуації стала бойова повістка, яка з'явилась на пошті у той же день.Тож зараз у майстерні наступають складні часи. Декілька тижнів перед Фанконом будуть пекельними. Можете побажати удачі і не вмерти 🫠(Фото прикладу нижче)
З днем народження менеОго, 33. Здавалось що в цьому світі я мала вже повністю та остаточно реалізуватись. Стати там передовим режисером свого покоління. Легендою підприємництва. А я є. Пишаюсь досягненнями. Але все ще тусуюсь у рідній промзоні. Якщо чесно, мені все ще подобається. Я люблю працювати. Люблю свою роботу. Люблю те, що змінююсь і з року в рік наче повертаюсь все ближче до себе - такою, яка я була задумана, такою, якою мала бути. А ще чим старше стаю, тим більше ціную сам шлях понад мету. Колись мріялось стати мільйонером до 25, форбс до 30 і швидше-швидше-швидше. Зараз я думаю, що досягнення це все ще круто, але за умови, що вони є лише підтвердженням того шляху, який я пройшла. Бо шлях це і є джерело радості. Без шляху всі ці атрибути успіху є вторинними, і навряд вони заповнять внутрішню пустоту.Собі я бажаю знаходити нові шляхи, нові цілі, нові способи розкривати себе та потенціал. Бажаю, щоб за 10 років ця жінка зі світлин стала справжньою, з реальним контекстом, де до місця буде і сукня, і Париж, і не тільки в обʼєктиві камери.І вдячна собі за те, що вмію знаходити свій шлях та своє місце. Нехай це вдасться мені знову.
А ще.. Кароче чергова поплавка теж на фоні нічого блять. Я розумію що мене бісить все, друзі, батьки, оточуючі. Бісять до сліз тупо. Я хз як це пояснити, я дивлюсь на людей через призму "від'їбісь пж ти не щирий і зневажаєш мене" Причому блять абсолютно без поводу. Типу я нізким сьодня не сварився, в мене все було добре але будь-який контакт з кимось доводе до сліз нахуй. Ще ці собаки йобані.. Я дуже боюсь собак а через тупоголових сусідів купа цих собак шаройобится по селу де я живу и така ж купа в кожному дворі і варто лише пройти повз то з усіх щілей з цих заборів і з під воріт лізуть ці піздоваті собаки в надії на мене накинутись. І через те що майже 90% сусідів їбучих клали великий і товстий хуй на правила застройки то мало того що в нас замість норм тротуару шматки дороги з бруду і каміння дай бог до метра вшир, так ще й ти змушений йти попід цими заборами з яких лізуть ці сучі собаки шо в більшості нічим не закріплені і варто пролізти під забор і все - вона на волі. Сука просто неможливо пересуватись. Я поки йшов з тої пошти, я думав що попідпалюю нахуй всі ці забори. Аби їх не будували впритик до проїзжої частини. Я ненавиджу вас і ваших собак не переношу і не маю ходити під вашими заборами по грязі бо вам захотілось зайвий метр до земельної ділянки додати. Пішли ви всі нахуй.
Про ціноутворення у косплеї давайте поговоримо Сьогодні хочу поговорити конкретно про створення костюмів, про інше давайте наступним разом. Колись я вже розписувала своє бачення на цей процес, проте це було давно і записи не збереглися, ггггПроставити ціну за свою роботу буває важко. Особливо якщо проект індивідуальний, а таких у майстрів переважна більшість. На практиці серед майстрів-початківців ходять три популярні практики по тому, як порахувати вартість проекту:• піти подивитись вартість проектів на умовному етсі (а іноді навіть на аліку)• попитати своїх друзів, скільки вони платили або брали за подібні замовлення • взяти умовну вартість матеріалів та помножити її на певний коефіцієнт, від двох до нескінченності • бахнути ціну по відчуттям Не буду казати, що якийсь з цих методів неправильний, у кожного своя правда. Але у нашій роботі ми користуємось розрахунком робочих годин. Бо саме людська робота є самим дорогим аспектом у створенні костюмів. Отже, як умовно розраховується робота над проектом: 1. Ви рахуєте вартість вашої години як спеціаліста. Для цього можете взяти свій умовний заробіток за місяць (заробіток, не дохід!), поділити його на кількість робочих днів (у нас це 22, можете взяти 21) та поділіть на вісім. Далі подивіться на отриману суму і за необхідності збільшіть або зменшіть. Це і буде ваша погодинна ставка як спеціаліста.Так наприклад при зарплаті у 30 000 ваша погодинна ставка становитиме десь 170 гривень на годину.Деякі рахують не години, а дні, і я не раджу це робити, бо день це дуже субʼєктивна цифра. Бо три дні по вісім годин і три дні по 12 годин це дві дуже різні історії. 2. Ви оцінюєте проект та закладаєте на його роботу певну кількість годин. Наприклад 50 годин роботи. 3. Далі вашу ставку ви множите на кількість годин. Наприклад 170 ми множимо на 50 годин, отримуємо 8500 гривень.4. Далі до отриманої суми ми додаємо вартість матеріалів. Уявимо що це 3000 гривень. До 8500 додаємо 3000, отримуємо 12500 гривень. Це по факту собівартість проекту.5. А тепер УВАГА!!! Отриману суму нам треба помножити на певний коефіцієнт. У легкій промисловості це може бути близько чотирьох, у нашій ну, скільки не зажлобитесь, від 1,5 до нескінченності. Це ваша маржа. У маржу ми закладаємо всі супутні витрати, які ідуть по ходу створення проекта. Це і ваша комунікація з клієнтом, і оренда майстерні (так, навіть якщо ви крафтите вдома), і логістика (ваші поїздки на пошту, в епіцентр, у магазини тканин, на чінбар єбаний), і амортизація (бо на щось треба купувати інструмент, ремонтувати його, оновлювати інструментарій тощо). Все це ми по факту закладаємо у наш коефіцієнт. І якщо у вас є спокуса поставити нижчий коефіцієнт через високу собівартість, то знайте, що у легкій промисловості на кутюр можуть ставити маржу і в 2000 відсотків за рахунок ексклюзивності. Аби це було кому продати :) Так наприклад нашу собівартість ми множимо на два та отримуємо 25 000 гривень.По хорошому до отриманої суми ми маємо додати комісії банків та платіжних систем, а також ПОДАТКИ, але я не буду зараз вас глибоко у це занурювати. Але навіть якщо ми візьмемо умовні 25 000, то в Україні від них треба буде відняти близько 2% банківської комісії. Це за умови, що ви приймаєте оплату в чорну, на картку. Про ФОП давайте вже наступним разом.Така от система. Вона спрощена у порівнянні з нашою системою, але можливо комусь вона трохи допоможе розібратись з оцінкою вартості. Насправді цікаво, наскільки оцінка по відчуттям у вас співпадає з наведеною формулою.Якщо вам сподобався лонгрід, то з вас цьомик, реакція, комент та репост мамі. Це допоможе мені зрозуміти, чи варто продовжувати писати про бізнес у косплеї.
Фоточки з нашого дуо Взагалі, було пару смішних внутрішніх моментів, поділюсь з вами:1. В нас починається номер з книжки яка мала опинитись біля ведучої, (підкинути її). Але я промазала і вона вилетіла зі сцени.... Двічі... Тому довелось передати особисто в руки, ще й незадоволено крикнути "книги треба берегти!!"..... На нагороджені я отримала грамоту за любов до книжок 😂😅2. В моменті коли Вендіго пригощає цукеркою... З переляку я її сунула в рота з обгорткою.. Було не дуже смачно 3. Аби зістарити сукню, додатково ходили по ній в взутті, в цьому приняло участь вся командаВзагалі, в нас був справжній хардкор на цьому аль морі: перенесли в іншу категорію, потім поставили в позаконкурс, а закінчилось це все двома номерами один з яких треба було зробити за дуже обмежений час... Але я задоволена результатом, було нервово і весело 🤩Не дарма в нас дуо спочатку припало на щасливу 7, реально ж щасливі всі! А от 13 та... Лякались і відвідувачі, і волонтери які носили Сет, і ми під час підготовки.. 🥲
💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫              В головних ролях:Господар Лісу Вендіго - СетхорусДівчинка котик - СвітлярДівчинка коник - НікДівчинка зайчик - МаргоХлопчик мишка - Флорамі Хлопчик песик - ТоріВиконав косплей Хлопчика Мишки - Сокіл Це історія яка доповнює, та продовжує наступну, або згадує попередню. Ми єдність. Чесно, Я ПРОСТО ОФІГИТИ МОЖНА ЯКА ЩАСЛИВА!!!!!! В нас перше місце в ЛітБлок 😭Мені дуже пощастило потрапити в таку команду, ще більше пощастило опинитись в той день після Дайскону коли ми гуляючи вулицями обговорювали Кінга і дійшли до ідеї створити косбенд на Аль Мор. Коли сидячи в потягу обирали музику, концепти, а вже за півроку... Стояли на сцені. Коли на ночівлі сидіти і вирізали маски, передивляючись фільм аби витягнути звук для дефіле. Коли на репетиції "пощупали" результат і ось.. Ми на нагороджені, наше Дуо взяло перемогу, але шлях пройшли не двоє. Але найважчі кроки точно були у Вендіго Сет, настільки що тремтіла і сцена, і серця. Це до мурах, бо ми полюбили цю ідею і бачимо, що змогли передати це іншимМи не можемо обирати, які до нас приходять мрії, але ми можемо обирати, як їх здійснювати. © Стівен Кінг
🕊️🤩🤩🤩🤩🤩🦪🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🕊️🦪to me!🦪Сьогодні мені виповнилося 22 роки! 🐦 я не спився, не помер, не залетів і навіть не потрапив у дурку 🔓Звичайно ж, 🧵найкращий подарунок для митця це поширення його робіт🧵, але ще кращим подарунком зараз для мене стане нова активна аудиторія, якій цікаво те, що я роблю 🥺Тож якщо у вас поки що не забагато каналів...🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝🤝Хальо! 👋Мене звати сокіл, я займаюся косплеєм десь другий рік, і всі костюми, які ви бачите, зроблені моїми руками з чиїхось штор 🥺Я дуже люблю саморобні костюми за унікальність і можливість створити свою власну інтерпретацію улюбленого персонажа, яка підійде саме мені - або саме вам, якщо захочете раптом замовити в мене дизайн костюма 🤩 буду стрибати до стелі від радості 🥺🥺🥺А ще я вчуся крафтити, працювати з перуками і дуже люблю ставити цікаві театралізовані дефіле сольно або з кимось разом 😀Зараз я вчуся на дизайнера одягу (і взагалі хочу бути костюмером в майбутньому), тож окрім косплею ще ділюся інколи своїми навчальними штуками 🍸🗿 Вам буде цікавий мій канал, якщо: 🦪 Ви в фандомах: 😀 Cult of the Lamb (привіт гіперфікс привіт косплани)🫥 Sky: Children of the light👑 Twisted Wonderland🎵 Epic: the musical 😈 Книжок Мосян Тонсьов🦪Просто любите театр і мюзикли, особливо Ребелію, Heathers, Ride the Cyclone, Notre Dame de Paris, Rocky Horror та, звичайно ж, Епік🦪Цікавитеся модою, мистецтвом, історією, подорожами і всякою хуйн– 🦪Живете в Києві та/або відвідуєте київські фестиТакож в мене є банка, через яку можна проспонсувати мою творчість в обмін на дизайн, звук для дефіле або просто за красиві циці очі 🪨Дякую за увагу, підтримку та привітання, мва! 💋
Крч я ментально протрезвів зі вчорашнього, і це відгук на Азіаніш фест, який відбувся у ДК Ровесник 28.12.25.Це кошмар.Гримерка. Почнемо з того що гримерка була просто жахлива. Гірше немає куди.Мало того що каверденсери, бейбі-каверденсери, косплеєри і вокалісти були в одній гримерці, так ще й гримерка була ДУЖЕ МАЛА. Майже не було стільців, і фініш це те що на стінах висіло два тусклих світильничка, не було верхнього світла, а потім жодного не було взагалі. Мікрофони. Господи поможи, на протязі всього фесту мікрофони не працювали як належить, я не знаю що з ними було але наче відходило живлення бо буквально от людина співає, дві секунди тиші, і знов співає, і так весь фест.Заявки. Жодної звичної схеми, ми давали в формі подачі свої дані і десь там потім анонімний куратор просив наші пісні і назви персонажів та фд, навіть фото костюма не просили.Волонтери. На весь Ровесник я побачив ЧЕТВЕРО волонтерів, двоє коло сцени, і два на вході, а саме білети та гардероб.В основному це все прям з жирнючих мінусів, але були ще моменти, яких я чесно не зрозумів, і це теж була тотальна срака. Висновок - мертвий проект, як і КПІ фест в свій час.