Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Кирило Фесик
Added 14 Jul 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Number of subscribers: 6 205
Photos: 4,870
Videos: 169
Links: 709
Description:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324

👥 Number of subscribers

6 205
Average/Day:: -5
Average/Week:: +39
Average/Month:: +44

👁️ Average views per message

4 799
Average/Day:: 2,640
Average/Week:: 5,574
ERR: 77.34%

📊 Messages per Day

1.7
Last day: 1
Week average: 1.3
Average per day: 1.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 17,100 25-04-13 09:34
Вчора ми провели в останню путь Лашкевича Віталія Анатолійовича, позивний — «Вєртольот».Віталій народився 6 грудня 1989 року. Із листопада 2023 року він був мобілізований до лав Збройних Сил України та проходив службу в навчальному центрі «Десна». У лютому 2025 року за власною ініціативою перевівся до одного з найефективніших підрозділів із роботи з дронами — 20-го окремого полку безпілотних систем «К-2», роти РЕБ. Це саме той підрозділ, на рахунку якого — велика кількість знищених ворогів. Підрозділ майже без ротацій тривалий час утримує оборону. Саме завдяки їм ми сьогодні маємо можливість гуляти мирним Києвом, насолоджуючись весною.4 квітня 2025 року Віталій потрапив під обстріл КАБів поблизу Святогірська на Донеччині. Він зазнав смертельних поранень і, не приходячи до тями, пішов з життя. Герой загинув, захищаючи українську землю й кожного з нас.Попри те, що це була субота — день відпочинку для багатьох, чимало людей прийшли провести Героя в останню путь. Це ще раз доводить: наші воїни — не просто імена на сторінках новин. Це — наш біль, наша гордість і наша вдячність, яку ми повинні пам’ятати щодня.Вічна шана і слава Герою.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,500 25-04-09 16:00
Сьогодні провели засідання Ради з питань військових, ветеранів та їхніх родин. Під час засідання обговорили низку важливих питань, зокрема — напрацювання алгоритму взаємодії з родинами безвісти зниклих. До речі, сьогодні пролунала дуже слушна й глибока думка: таких Героїв варто називати «тими, хто не повернувся з бою». Адже така назва вселяє надію, що кожен із них ще може бути повернутий додому.Хочу звернутися до всіх, хто чекає на свою рідну людину, яка не повернулася з бою: будь ласка, комунікуйте з нами за номером 050 268 03 24. Наша мета — створити правильну, зручну та чутливу до ваших потреб систему підтримки. Це питання дійсно щиро важливе для мене особисто.Одним із питань порядку денного також було відкриття другої черги нашої Алеї пам’яті Героям Оболонського району. Наразі ще триває збір документів від родин, тож було ухвалено рішення приурочити відкриття другої черги до Дня Незалежності України. У цей день ми хочемо ще раз нагадати кожному, завдяки кому зберігається наша Свобода, Незалежність і Суверенітет.Наостанок обговорили питання розробки посмертних відзнак, які ми вручимо кожній родині, що втратила в цій війні найдорожчу людину. Ми прагнемо подякувати й обов’язково реалізуємо цю ініціативу вже найближчим часом.Вшанування пам’яті полеглих воїнів та підтримка Захисників, які просто зараз боронять нашу країну, — це один із ключових пріоритетів нашої роботи.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,800 25-04-08 09:13
Більшість киян роками спостерігає, як столиця європейської держави та найбагатше місто України захаращується покинутими з різних причин автомобілями. Особисто мене ця проблема дратує вже не перший рік. Водночас з усією відповідальністю можу сказати, що знайти дієвий механізм її вирішення — зокрема через недосконалість законодавства — було досить непросто. Але завдяки ініціативі начальника КМВА Тимура Ткаченка, рішенню Ради оборони міста Києва та спільній роботі ряду міських служб — зокрема КП «Київтранспарксервіс» та Центру організації дорожнього руху — було розроблено ефективний алгоритм, до створення якого я також був особисто залучений разом із головою Дарницької РДА Олександром Ковтуновим. Наразі процес очищення вулиць від покинутих авто вже стартував майже по всьому місту, і Оболонський район не залишився остороньАлгоритм дій передбачає попереднє інформування власників: спеціальне повідомлення залишають на авто за 7 календарних днів до фактичного переміщення. І цей крок вже дає результат — лише за перший тиждень понад 10 авто було прибрано самими власниками. У нас створена спеціальна комісія, яка відпрацьовує кожен такий випадок індивідуально. Насамперед — із пошуком власників і спільною роботою над прибиранням авто з вулиць району. Велика подяка всім, хто залучений до цього процесу! Впевнений, що з часом покинутих автівок у нашому районі просто не буде. Якщо бажаєте повідомити про залишене авто — телефонуйте: 098 581 49 51.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 806 25-04-04 15:11
Днями до нашого закладу завітала делегація мерії Тулузи. Ліцей №20, що поглиблено вивчає французьку мову та культуру, мала честь приймати високоповажних гостей, серед яких: Жан-Люк Модене – мер міста Тулуза, Жан-Клод Дардале – віце-президент мера міста Тулуза, відповідальний за міжнародні зв'язки та туризм, Саша Бріян – помічник мера та віце-президент мерії Тулузи, відповідальний за фінанси, Ерік Фурньє – начальник кабінету депутатів меріїГості ознайомилися з роботою нашої школи, поспілкувалися з учнями та педагогічним колективом, а ми зі свого боку висловили слова подяки за підтримку України. Ми щиро вдячні за їхню допомогу, позицію президента Франції та французького суспільства у цей непростий час.Окрема подяка колективу 20 ліцею – Олені Сікорі директору, заступникам, педагогам, які вкотре довели, що мають великий досвід прийому міжнародних делегацій. Наші учні продемонстрували високий рівень знань французької мови, обізнаність у культурі та традиціях Франції, чим справили чудове враження на гостей.Також хочу подякувати Вероніці Безлер за її активну участь у зустрічі. Окрім керівництва Центром комплексної реабілітації для дітей та молоді з інвалідністю, вона очолює батьківський комітет школи й завжди підтримує освітні ініціативи.Ця зустріч вкотре підкреслила важливість міжнародної співпраці та культурного обміну між Україною та Францією. Дякуємо Тулузі за підтримку та партнерство!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,200 25-04-02 14:59
Сьогодні вся Україна згадує цей день як день остаточного визволення Київської області. Це була перша велика перемога української армії з початку повномасштабного вторгнення!Значення цих подій для історії сучасної України неможливо переоцінити! Ту відвагу, згуртованість та відчайдушну мотивацію, яку показали українські воїни та весь український народ, захищаючи серце своєї держави, важко описати словами. Так само важко передати страшну ціну та масштаб трагедії, з якими зіштовхнулась Київська область.В цей день хочу подякувати усім, хто причетний до звільнення Київської області та оборони столиці!Доля багатьох захисників, які звільняли Київську область, привела їх на схід та південь нашої держави, де вони брали та продовжують брати участь у нових запеклих боях, які тривають і досі!Я впевнений, що всі, хто зараз перебуває в столиці та Київській області, повинні усвідомлювати та вічно пам’ятати цей подвиг!Фото до допису зроблене незадовго до звільнення Київської області в тимчасовому пункті управління, де ми фактично проживали з моменту повномасштабного вторгнення до дня звільнення Київської області. Керування районом відбувалось саме звідти!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,200 25-04-01 16:03
Сьогодні ми провели дуже конструктивне засідання комітету доступності! За його результатами ухвалено рішення про проведення систематичного моніторингу всіх об’єктів Оболонського району на доступність. Для цього буде визначено пріоритетність перевірки різних закладів – шкіл, аптек, банків, медичних установ та закладів харчування. До роботи комітету з питань доступності я буду залучений особисто! Ми бачимо, що багато балансоутримувачів ставляться до цього питання формально, і часто елементи доступності не мають реальної користі. Наше завдання – змінити це ставлення як на рівні влади, так і в суспільстві! Ми працюватимемо над цим постійно. Також розглянули реалізацію маршрутів доступності до декількох об’єктів соціальної сфери, над якими вже ведеться активна робота та які ми плануємо реалізувати вже найблищим часом. Це важливий напрямок, адже він безпосередньо впливає на якість життя людей з інвалідністю, маломобільних громадян, батьків із візочками та всіх, хто стикається з труднощами пересування містом. Ми вже визначили ключові ділянки для облаштування, і впевнений, що разом із відповідальними структурами та спільнотою активних людей, які мають інвалідність та щиро хочуть долучатись до нас в реалізації цих проєктів, зможемо забезпечити їхню зручність і доступність.Особисто знаю, що питання доступності хвилює як Президента України Володимира Зеленського, так і начальника КМВА Тимура Ткаченка. Також вдячний Уповноваженій Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Лесі Петрівській, з якою ми вже реалізували багато хороших спільних проєктів у цьому напрямку. Маємо багато планів у цій сфері, і вони обов’язково будуть втілені в життя! Якщо у вас є думки чи пропозиції щодо цього питання – буду радий їх почути. Окремо хочу зазначити, що жахливий стан міжквартальних проїздів, прибудинкових територій, а також зон навколо шкіл та садочків є великою перешкодою для створення доступного міського середовища. Але, на жаль, ці питання вже не перший рік ігноруються під час голосування бюджетів у Київській міській раді, а останнім часом взагалі стали предметом політичних ігор. Про це розповім детальніше згодом!Вдячний за плідну роботу усім членам комітету доступності!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 15,300 25-03-31 15:44
У цю суботу ми попрощалися з Героєм 3-ї ОШБр, молодим воїном, який присвятив своє життя захисту України в лавах одного з найкращих підрозділів.Іван Шевченко з позивним «Технік» був фанатом київського «Динамо», представником колективу «North Company» та членом організації «Centuria». Народився 20 січня 2002 року в Києві. Його життєвий шлях не був простим — рідна мати залишила його ще немовлям, тож він зростав у дитячому будинку, а згодом у родині опікуна.Навчався у школах №232 та №224, а у 2020 році закінчив Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою, де здобув спеціальність слюсаря та водія.Із початком повномасштабного вторгнення Іван не залишився осторонь. Разом із побратимами вступив до ССО «Азов Київ», а згодом розпочав бойовий шлях у складі 3-ї ОШБр. Став командиром відділення Окремого взводу розвідки. Іван загинув 8 березня 2024 року під час виконання бойового завдання в селі Орлівка на Авдіївському напрямку. Попрощатися з ним прийшла велика кількість свідомих оболонців, побратимів, друзів та представників «Centuria». Церемонія прощання пройшла на високому рівні, і на якийсь час Оболонь завмерла, проводжаючи в останню путь Героя.Пишаюся тим, що культура вшанування полеглих воїнів стає невід’ємною частиною нашої громади. Вже зовсім скоро відкриємо другу чергу Алеї Героїв, де буде увічнене ім’я Івана «Техніка» Шевченка. Принагідно звертаюсь до всіх, хто втратив свою близьку людину у цій війні і хоче вшанувати пам'ять свого Героя, звертайтесь до нас за номером телефону 050 268 03 24! Для нас надзвичайно важливо аби пам'ять кожного полеглого Захисника була вшанована на достойному рівні!Вічна пам’ять і слава Герою!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,400 25-03-30 07:58
Хочу висловити свою особисту думку щодо останніх сюжетів у деяких комунальних медіа. Я промовчав, коли там «випадково» з’являлися відверто маніпулятивні матеріали з брехнею – з вуст «експертів», які фактично шкодять міському господарству і викликають подив навіть у більшості представників міської влади. Я з розумінням ставлюся до того, що особисто я, так само як і близько 40% новин, пов’язаних з Оболонським районом, перебуваємо в суворому «бані». Як, власне, і вся діяльність військової адміністрації. Розумію редакційну політику та її контекст, але коли в етер виходять сюжети, де людина з дивним титулом «дослідник геостратегії» серйозно розповідає про ймовірність застосування ядерної зброї по мирних містах – це вже за межами здорового глузду. Мені здається, що кияни та всі українці й без таких «експертів» мають достатньо реальних причин для стресу й переживань. Така інформаційна політика підриває стійкість нашого суспільства, забирає сили й віру в майбутнє. Друзі, зверніть, будь ласка, увагу на те, кому та навіщо ви надаєте можливість говорити на широку аудиторію. Бо це реально небезпечно й неприпустимо. У комунальних медіа працює багато талановитих журналістів та редакторів, яких особисто знаю й поважаю. Не маю до них жодних претензій, і впевнений, що вони здебільшого поділяють мою думку. Цікаво почути думку друзів і підписників.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 15,300 25-03-29 07:17
Сьогодні свій третій день народження відзначає ДФТГ "Легіон Оболонь", надійні друзі та гордість нашого району!За три роки ви пройшли величезний шлях! Сьогодні ви – одне з найбільших та найзадіяніших добровольчих формувань територіальної громади, що виконує завдання для посилення обороноздатності столиці й не тільки. З ваших лав до регулярних підрозділів ЗСУ приєдналася велика кількість людей. Водночас до ДФТГ "Легіон Оболонь" повертаються демобілізовані з різних причин бійці.Ваша допомога місту та району як у 2022 році, так і зараз – неоціненна! Не випадково на ваше свято завітали представники 12-го армійського корпусу, що зараз формується і до якого ви незабаром будете безпосередньо підпорядковані, а також керівництво 112-ї бригади. Крім того, мав честь передати вам нагороди від начальника КМВА - Тимура Ткаченка та від себе особисто!Я щиро хочу, щоб культура добровольчих формувань територіальних громад збереглася в нашій країні, адже вони займають надзвичайно важливе місце в системі національної безпеки. Вдячний кожному, хто є частиною великої родини "Легіону Оболонь", а також його керівництву, з яким у мене склалися дружні відносини з перших днів повномасштабного вторгнення, а саме з Ярославом Дербуном, Андрієм Плотніком, Валерієм Плисом, Геннадієм Сінцовим та Олександром Грабом!Фото з нагородження за посиланням!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
👁 1,200 25-03-27 11:24
07 серпня 2024 року, за нашою рекомендацією, Департамент освіти призначив нового директора Спеціалізованої школи №16 - Хрищенюка Максима Борисовича. Він також частково оновив керівний склад закладу. Наприклад, однією із заступниць стала активна мешканка нашого району, велика патріотка своєї школи та Оболоні загалом – Наталія Долженкова. Я бачу багато системної та креативної роботи з боку нового керівництва, і це мені дуже імпонує! У школі працює чудовий педагогічний колектив, навчаються талановиті діти, а також проводиться безліч цікавих активностей. Цими вихідними в закладі відбулося засідання Європейського молодіжного парламенту, темою якого були екологічні виклики в Україні та ЄС під слоганом «Future of the Earth. How to solve global ecological issues?». Захід проходив повністю англійською мовою, і я із задоволенням його відвідав! Також у школі започатковано цікавий проєкт «ГОЛОС ШКОЛИ», який передбачає запис подкастів із відомими особистостями. Нещодавно й я мав нагоду дати інтерв’ю. Окремо хочу відзначити надзвичайно талановитих дівчат, які курують цей проєкт - Яна Лаврова, Евеліна Клочко, Софія Скіданова, Олександра Пересадько та звичайно куратор проєкту Ольга Тишковець. Мені дуже сподобався його формат – як з точки зору професіоналізму учениць, так і загальної атмосфери. Оскільки в своєму житті я давав чимало інтерв’ю, мені є з чим порівнювати, і можу впевнено сказати – це був чудовий досвід! Загалом я дуже задоволений тим, що 16-та школа рухається у правильному напрямку. Будемо й надалі підтримувати їхні ініціативи! Цікаво почути й ваші думки! Посилання на YOUTUBE подкаст «ГОЛОС ШКОЛИ».Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook