Сьогодні об’їхали локації, де тривають капітальні ремонти міжквартальних проїздів, а також ті адреси, де роботи вже завершено.Відвідали наступні адреси:Проспект Оболонський між 36 та 40Проспект Оболонський, 30Вулиця Прирічна, 19Вул. Левка Лукʼяненка, 11-АТе, що побачили сьогодні, справді тішить – роботи виконуються якісно, з увагою до деталей. Нове покриття одразу змінює загальний вигляд дворів: стає охайніше, світліше й відчутно комфортніше для мешканців.Цього року капітальні ремонти проводяться на 22 адресах, і ми плануємо до кінця року повністю завершити все заплановане.Адреси де буде виконано роботи цього року:1. вул. Академіка Навашина, 11, 132. вул. Йорданська, 9г3. вул. Левка Лук’яненка, 11-А4. вул. Прирічна, 195. пр. Оболонський, 36, 36-А, 38, 38-А, 40, 40-А6. вул. Бережанська, 12-А7. вул. Вишгородська, 56/28. вул. Йорданська, 9-А9. вул. Йорданська, 9-Ж10. просп. Маршала Рокоссовського, 4 (заїзд)11. просп. Оболонський, 3012. просп. Оболонський, 37-В13. просп. Оболонський, 33-А14. просп. Оболонський, 3715. просп. Оболонський, 2816. просп. Оболонський, 28-А17. вул. Героїв Дніпра, 3218. вул. Героїв Дніпра, 32а19. вул. Мукачівська, 620. вул. Вишгородська, 3821. вул. Дубровицька, 1222. вул. Макіївська, 4Зараз триває активна фаза планування бюджету на наступний рік – ми подаємо всі адреси, які надсилали мешканці у своїх зверненнях, і сподіваємось, що депутати підтримають ці пропозиції.Продовжуємо робити Оболонь зручною, доглянутою та сучасною!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
У четвер відбулося надважливе пленарне засідання Київської міської ради.Депутати конструктивно попрацювали та підтримали чимало важливих рішень, зокрема і для Оболонського району.Нам додано фінансування на загальну суму капітальних ремонтів та капітальних вкладень - 115 828 900 грн.Серед ключових напрямів:- довгоочікуване виділення коштів на ремонт пошкоджених в наслідок обстрілу дитячих садочків №280 та 635;- фінансування завершення всіх запланованих на цей рік проєктів, зокрема таких капітальних ремонтів:1. Капітальний ремонт будівлі школи № 170;2. Капітальний ремонт будівлі школи №268;3. Капітальний ремонт покрівлі ліцею №8;4. Капітальний ремонт приміщень майстерні ліцею №8;5. Капітальний ремонт спортивних майданчиків ліцею №216;6. Капітальний ремонт укриття ліцею №168;7. Капітальний ремонт укриття ліцею № 214;8. Капітальний ремонт укриття ліцею № 219;9. Капітальний ремонт укриття ліцею № 231;10. Капітальний ремонт фасаду ліцею № 240;11. Капітальний ремонт фасаду початкової школи № 326;12. Капітальний ремонт фасаду школи № 226;13. Капітальний ремонт фасаду школи № 231;14. Капітальний ремонт фасаду школи № 298.- кошти на проєктування міжшкільного стадіону між Ліцеями 214 та 225;- часткове відшкодування вартості придбаних незалежних джерел електроенергії для ОСББ та ЖБК;- 50 мільйонів гривень на встановлення мобільних сховищ.Від себе хочу зазначити, що ми з наступного дня після прильоту робили все можливе, щоб фінансування було виділено якнайшвидше. Дуже прикро, що це сталося лише зараз, але краще пізно, ніж ніколи.Ми зробимо все, щоб виділені ресурси були реалізовані максимально швидко та якісно.Дякую Київській міській раді та особливо тим депутатам, які підтримали проєкти по нашому району.Рішення має бути підписано цього тижня, після чого розпочинаємо всі процедури з реалізації.Кому цікаво ознайомитись з бюджетом нашого району в цілому на 2025 рік, залишаю ПОСИЛАННЯ.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
У п’ятницю було призначено нового директора Дитячої школи мистецтв №5 імені Льва Венедиктова. Це один із флагманів культурного життя нашого району.Відтепер заклад очолює Людмила Біжик – досвідчена керівниця, яка все життя присвятила себе освіті. Останні п’ять років пані Людмила працювала в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка.Хто слідкує за нашою кадровою політикою, той точно розуміє, що до цієї кандидатури ми поставилися максимально відповідально. Щиро дякую Ользі Бондарчук за те, що знайшла таку потужну, професійну й натхненну людину.Розвиваємо нашу культуру. Нескромно, але справедливо скажу – Оболонь займає перше місце в місті за рівнем інвестицій у сферу культури.Бажаємо пані Людмилі успіхів і натхнення. Впевнений, що з такими лідерами ми впевнено крокуємо вперед. Підтримуємо нашу культуру, наших талановитих дітей і творчі педагогічні колективи.Цього року в культурній сфері Оболоні ще буде реалізовано чимало цікавих проєктів.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Зранку піково у нас було понад 5800 будинків без світла та понад 7000 без води.Вже заживлено понад 540 тис споживачів. З них 80 тисяч - за останні години. Енергетики продовжують працювати до повного відновлення.Воду повернули по всій мережі, триває підйом тиску. Багато що залежить від електроенергії. Комунальники роблять все можливе.По місту протягом дня:— розгорнуті пункти незламності,— бювети,— організовано підвіз води,— відновили роботу транспорту— довелося змінювати режим роботи закладів освіти та охорони здоровʼя.І я дякую всім нашим медикам, вчителям, фахівцям, головам районів за роботу в непростих умовах.По ліквідації наслідків атак на житлові будинки:— пожежі загасили,— допомогу надали всім 12 постраждалим,— увесь день в Печерському районі працював гуманітарний штаб, всі будуть забезпечені підтримкою.Сьогодні кияни проробили колосальну роботу. І продовжують її робити. Дякую.Від початку року інтенсивність атак на столицю зросла в десятки разів. Ми маємо бути готовими, що це повториться.
Сьогодні разом з начальницею нашого відділу культури Ольгою Бондарчук, відвідали надзвичайно цікаву зустріч із директором Українського інституту національної памʼяті – Олександром Алфьоровим, яка відбулась в сесійній залі Київської міської ради.Пан Олександр представив змістовну доповідь щодо Закону України «Про засади державної політики національної пам’яті Українського народу». Багато його думок збігаються з нашими поглядами, що особисто для мене дуже приємно.Він слушно зазначив, що ідеальних рішень у питаннях меморіалізації не існує – це завжди індивідуальний процес, який має багато аспектів і людських історій.Особливо запам’яталося визначення сучасної війни, зафіксоване в законі: «Війна за Незалежність України», яка розпочалася 19 лютого 2014 року. Дуже влучна як назва, так і дата.Також пан Олександр розповів про два види меморіалізації:- Матеріальну – це стипендії, державні виплати, соціальні гарантії;- Нематеріальну – пам’ятники, меморіальні дошки, інші проєкти спрямовані на збереження та вшанування пам’яті.Окремо зупинились на головному критерії створення місць памʼяті – вони мають бути близькі серцю родин Героїв і зрозумілі військовим.З цим я абсолютно погоджуюсь. Усі наші проєкти в Оболонському районі створюються саме з цього підходу – з повагою, любов’ю та щирістю до тих, кому ми завдячуємо своїм життям і свободою.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
🕯 Нещодавно ми відкрили меморіальну дошку на честь Героя – Андрія Юр.Андрій народився 16 жовтня 1987 року в Києві, навчався у школі №118, згодом закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. У мирному житті працював директором приватного підприємства «Юркас», захоплювався комп’ютерними технологіями та мав спокійний, доброзичливий характер.У квітні 2023 року був мобілізований до 4 бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж», де обіймав посаду помічника гранатометника. Брав участь у запеклих боях на сході України – у Донецькій і Луганській областях, зокрема на Бахмутському напрямку.29 вересня 2024 року, під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Стельмахівка на Луганщині, Андрій Юр загинув, проявивши справжню мужність і відданість присязі.За героїзм і вірність українському народу нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України».Світла пам’ять Герою, який віддав життя за свободу й незалежність України. Його ім’я назавжди залишиться в історії Оболоні та в серцях вдячних поколінь 🇺🇦Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Сьогодні взяв участь у засіданні Ради оборони міста Києва.Радий, що після тривалої паузи цей важливий орган знову почав активно працювати – до складу долучилися нові колеги, і дискусія вийшла жвавою, подекуди емоційною, але точно конструктивною.За ініціативи та координації начальника КМВА Тимура Ткаченка ми вже реалізували низку важливих рішень:– запустили транспорт під час повітряних тривог,– очистили місто від покинутих авто,– власним прикладом формуємо культуру вшанування полеглих Героїв.Сьогодні на Раді зрушили з місця питання облаштування мобільних укриттів – це не формальність, а реальна безпека кожного мешканця столиці.Також обговорили електронні перепустки, питання закордонних відряджень та ефективного використання коштів громади на потреби оборони й ППО.Вдячний Тимуру Ткаченко за системну координацію, а всім учасникам – за конструктив і небайдужість.Впевнений, що Рада оборони Києва й надалі працюватиме на благо киян, забезпечуючи сталі рішення для підвищення обороноздатності столиці.Безпека – понад усе. І коли Київ стає захищенішим – це означає, що ми рухаємося у правильному напрямку.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
🇺🇦 Сьогодні відзначається День територіальної оборони України.Існує думка, що саме війська територіальної оборони стали одним із ключових елементів, завдяки яким Україна вистояла у 2022 році, коли ворог завдав підступного удару. Тоді десятки тисяч добровольців, у тому числі з нашого району, стали до лав тероборони, захищаючи свої міста, вулиці, домівки.До сьогоднішнього дня батальйони територіальної оборони тримають оборону на найважчих рубежах цієї війни. На жаль, багато Героїв тероборони віддали своє життя та здоров’я за нашу свободу.Вчора, напередодні цього важливого дня, ми зустрілися з нашими друзями з 129-го, а нині 3-го батальйону територіальної оборони 112-ї бригади. Вручили нагороди за поранення – нагороди, за які люди заплатили своїм здоров’ям. Багато хто отримав їх повторно. На жаль, були й посмертні нагороди, які отримали родини загиблих.Поспілкувалися з бійцями, з родинами. Завжди неймовірна атмосфера, коли зустрічаємося з нашим легендарним батальйоном.Вітаю всіх із цим днем і дякую кожному, хто стоїть на захисті нашої держави. Пишаюся, що в нашому районі є такі батальйони.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
Днями, разом із директоркою 22-го навчально-реабілітаційного центру Тетяною Гребенюк та директоркою нашого Центру комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю Веронікою Безлер відвідали 22 НРЦ.Заклад нещодавно пережив серйозну зміну керівництва, і вже зараз видно, як із приходом пані Тетяни у школі з’явилася нова енергія та життя. Ми детально розглянули всі проблемні питання, обговорили потреби педагогів і дітей, і вже плануємо на наступний рік закладати стратегічні інвестиції для оновлення матеріально-технічної бази.Особливу увагу звернули на їдальню та навчальні кабінети, які досі зберігають радянський вигляд. Але все змінюється – спостерігайте за оновленнями!Після цього відвідали 245-й ліцей. Привітав свою подругу, директорку Вікторію Садовніченко, з народженням онука – впевнений, вона буде неймовірною бабусею!Мав відбутися святковий концерт до Дня Захисників та Захисниць, але через повітряні тривоги залишитись не вдалося. Пройшлися по вже виконаних цього року роботах – оновлені класи, коридори, кабінети. Найближчим часом буде встановлено новий паркан навколо школи, а також визначили плани на наступний рік.Радий бачити, як наші навчальні заклади розвиваються – завдяки сильним керівникам, командній роботі педагогів і нашій постійній підтримці.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook
39 років.Незважаючи на те, що багато моїх друзів та знайомих можуть читати цей допис під звуки повітряної тривоги, хтось на передовій, а хтось в еміграції, я хочу передати трохи оптимізму своїм дописом.Багато років я жив із досить похмурим сприйняттям життя. Звісно, окрім багатьох об’єктивних особистих на те причин, головною причиною цього завжди була моя специфічна емпатія до навколишнього світу. І так було задовго до початку Великої війни, яка ще кратно збільшила кількість болю та страждань навколо. Я завжди особисто сприймаю важкі долі людей, запам’ятовую їхні історії, і вони впливають на моє подальше життя. Завжди був переконаний, що прагнути щастя в такому світі – недоречно та несправедливо.Але, як кажуть одні круті хлопці з бордів, які розміщені по Києву: ми тут для того, щоб жити!У 39 років я неочікувано для себе усвідомив, що я щаслива людина. Мене оточують неймовірні люди. Я живу у своїй країні, яка вже точно виборола своє право на існування! Більше того, я живу в її серці. У мене є улюблена справа! Іноді, правда, здається, що їх мільйон. Я маю живих батьків. Маю двох дітей, яких я неймовірно люблю! І в моєму житті є найкраща жінка у всьому всесвіті, глибина любові якої змушує мене дивуватися буквально щодня.Не бути щасливим, маючи все це, – це лицемірство, а може, навіть і дурість.Я знаю, що мене, як і будь-яку людину, попереду чекає багато нових випробувань та болю. Але щастя, і спогади про нього, його цінність залишаться зі мною на все життя!Дуже хочу, щоб кожен, у чиєму житті я відіграю хоч якусь роль, відчував від мене позитив, бажання жити та бажання шукати щастя в будь-який період історії світу чи власного життя.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook