Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - фанаточка монегаска
Added 06 Dec 2025

фанаточка монегаска

@f1andnat
Number of subscribers: 1 381
Photos: 13,400
Videos: 2,100
Links: 892
Description:
тут не лише про Феррарі🔥 пишу щось про Формулу 1🤞 багато букв та суб'єктивних думок про найкращий спорт в світі❤️ фан-клуб Шарля Леклера та Лестаппенів💋 @wagsandnat ⬅️канал про WAGs💅🏻 📩для зв'язку - @tashalk

👥 Number of subscribers

1 381
Average/Day:: +1
Average/Week:: 0
Average/Month:: +34

👁️ Average views per message

329
Average/Day:: 238
Average/Week:: 352
ERR: 23.82%

📊 Messages per Day

4
Last day: 20
Week average: 6.9
Average per day: 4

Logo change history

Name change history

фанаточка монегаска 2026-04-02
фанаточка Андреа (Кімі) 2026-04-01

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

Ветерани Superhumans відвідали перегони Олександра Бондарева у МонціSuperhumans і гонщик Олександр Бондарев оголосили про партнерство – на третьому етапі італійської Формули-4 болід Бондарева виїхав на трек з брендуванням центру воєнної травми Superhumans. Команди об’єднались, щоб підтримати відновлення ветеранів через автоспорт і підтримати українських героїв.На легендарному треку Формули-1 у Монці на боліді та шоломі національного пілота Олександра Бондарева вперше з’явився логотип центру Superhumans. На трибунах – самі ветерани центру, які приїхали спеціально з України, щоб підтримати Бондарева. Троє військових: Сергій Телегера – колишній сомельє з київського ресторану «Лакі», потім оператор дрона на Харківщині, Вадим Мельниченко – бармен із десятирічним стажем, який 25 лютого 2022 року пішов до військкомату, та Володимир Чернега – молодший сержант 3-ї штурмової бригади. І всі троє – фанати автоспорту.В основі партнерства – ідея, яку Superhumans і Бондарев поділяють однаково: спорт має силу відновлювати. Метою проєкту є використати автоспорт як платформу для підтримки ветеранів, повернення до звичайного життя з його захопленнями, емоціями і спільнотами. Паддок Формули-4 – це місце, де є адреналін, живе спілкування, десятки команд з усього світу, перегони та справжня конкуренція. Саме такий досвід дозволяє ветеранам стати частиною глобальної спільноти.«Formula 4 – це історія про швидкість. Це те, що здається недосяжним нашим хлопцям і дівчатам після поранення, і це те, що вони набувають, повертаючи собі втрачені можливості. Троє випускників Superhumans war trauma center доєдналися в якості глядачів цього сезону Formula 4 в Монці, щоб підтримати українця Олександра Бондарєва, на шоломі і боліді якого лого Superhumans. Супери поїхали підтримати гонщика і надихнути його на нові досягнення.Про участь українця в цих перегонах декілька років тому ми могли лише мріяти, про таку нагоду бути поряд наші супер навіть не могли мріяти. Але все сталося завдяки колаборації команди Олександра та Superhumans», – ділиться Ольга Руднєва, співзасновниця та CEO Superhumans war trauma center.Монца – перший приїзд ветеранів Superhumans на перегони Бондарева, але точно не останній. Superhumans і Олександр планують продовжувати цей формат протягом сезону: тепер ветерани центру мають можливість бувати на етапах, спілкуватися з командою і бачити, як Україна виступає на міжнародній автоспортивній арені, і бути частиною цієї історії.«Автоспорт – це одна з найбільш інтернаціональних спільнот у світі. Для мене важливо бути її частиною і представляти Україну, піднімати наш прапор, перемагати. Те, що цього вікенду поруч Superhumans і хлопці, які приїхали з України вболівати за мене – це і є відповідь на питання, навіщо я це роблю», – коментує Олександр Бондарев, перший в історії України пілот академії Формули-1 Williams.Міжнародний автоспорт – це сотні медіа-акредитацій, прямі трансляції для мільйонів глядачів і одна з найлояльніших аудиторій у світі. Логотип на боліді – не просто брендування, а спосіб розповідати про Україну та інтегруватися у світову автоспортивну спільноту.
Одного ранку Грегор Замза прокинувся і дізнався, що він інженер Ford і побудував найкращий двигун...Десь таку реакцію у мене викликали останні новини з рішенням ФІА щодо ADUO, але є одне але. Після того, як Макс Ферстаппен отримав мертвий двигун прямо на старті, а все, що робив Ісак Хаджар протягом приблизно УСЬОГО Гран-Прі, це кричав "NO POWAAAAA", я не впевнений, що інженери Ford взагалі спали того дня.Давайте з маленького лікбезу, про всяк випадок. ADUO - Additional Development and Upgrade Opportunities. Це система “токенів”, яка дозволяє командам, що сильно відстають, мати додаткові можливості для розвитку їхнього двигуна. Поточна ADUO прийшла на зміну попередній “поганій” системі токенів, які давали дозвіл на оновлення окремих частин лише з ціллю підняття надійності (що тут же конвертувалось інженерами в потужність ціною тієї ж надійності).Офіційного стейтменту щодо відсотків відставання поки немає, але з того, що чутно з паддоку:- Red Bull-Ford - найкращий двигун (за версією FIA).- Mercedes - 2% програшу. Це дає їм право на 1 оновлення двигуна за сезон, $3 млн до кост-кепу на цей рік і 70 додаткових годин стендових тестувань.- Ferrari - припускається ~4% програшу. Отримає право на 2 оновлення, $4.65 млн до кост-кепу і 100 годин стенду.- Audi - не зовсім зрозуміло, теж десь 4-6% з аналогічними до Скудерії цифрами.- Honda (Aston Martin) - близько 8% відставання, що дасть їм $6.35 млн та 150 годин стенду.Навіть якщо закрити очі на Audi та Honda, якщо ви бачили гонки цього року, або хоча б переможців, у вас напевно є питання, таке ж як і в мене: what the actual fuck?!Ми даємо Мерседесу грошей і час, щоб вони допиляли двигун? Серйозно? Це після того, як всю зиму ми чули, а на перших етапах бачили, наскільки далеко вони по мотору попереду всіх інших? І FIA тільки зараз почали міряти ступінь стиснення “на гарячу”?Так, саме так. Проблема одразу в кількох моментах.Перший - методику тестування ФІА не розкриває. Просто кажуть: "Ми потестували, от вам результат. Як саме? Ми не скажемо".Другий - ми трошки знаємо про саму методику виміру. Це про неї Подерев'янський казав: "Він вам правильную цифру не покаже". Методика включає в себе вимірювання потужності виключно ДВЗ (ICE) у встановленому, одному для всіх виробників режимі.Своя картографія? Ні, не чули. І це в регламенті, де електрична частина має колосальне значення! Віддача, ефективність, термонавантаженість батарей, речардж - абсолютно не враховані. Ми взяли тільки одну частинку з сучасної суперскладної силової установки й міряємо суто по ній. Дякую, звісно, що не в Хонди найкраща ICE, бо тоді ситуація була б ще більш анекдотичною. Хоча куди вже далі.Якщо ви запитаєте мене, що з цим робити, я скажу: «Відстаньте від команд взагалі».У нас є кост-кеп (ліміт бюджету), і цього абсолютно достатньо. Команда хоче вкласти в розробку двигуна половину річного бюджету, а працівникам платити кіркою хліба і грамотою за підписом Ньюї? Дайте їм це зробити. Хочуть палити по двигуну кожну гонку заради потужності? Будь ласка! Не вистачить бюджету чи моторів до кінця сезону, ну, значить не стартують наприкінці чемпіонату.ФІА намагається зарегулювати все більше аспектів розробки, тестування та поведінки команд. Але все, чого вони досягають таким мікроменеджментом, це доводять, що вони не вміють у мікроменеджмент. І в макро теж не вміють. Ці гальма треба просто відпустити й дати всім спокійно псувати собі сезони, чемпіонати чи що завгодно.Заскакуйте в коменти, якщо маєте іншу думку
RN365 випустило статтю про ринок пілотів. Є три головні темиПерша - HaasТут нам повторили про хиткі позиції Естебана Окона та головних кандидатів на його місце: Хіракаву, Дуена та Цуноду.Про останнього пишуть таке:Колишній пілот Red Bull намагається забезпечити спонсорство і навіть готовий пожертвувати своїми зв'язками з Honda, а джерела в паддоку вказують на те, що він намагався потрапити в поле зору вищого керівництва Toyota, щоб заручитися його підтримкою, тоді як кола Red Bull стверджують, що команда з Мілтон-Кінса не блокуватиме цей перехід. Друга - Алекс АлбонRacingNews365 дізнався, що він також перебуває на радарі деяких команд. Нещодавно було встановлено контакти з Alpine, Audi та Aston Martin, щоб намітити варіанти для обох сторін. Там додають, що не можна ігнорувати й зв'язки Албона з Red Bull.Третя - CadillacКлючові гравці розповіли RacingNews365 , що Серхіо Перес "переживає своє відродження".Перес неодноразово наголошував, що повністю зосереджений на Cadillac, і, згідно з інформацією видання, він на це серйозно налаштований. ДжерелоTelegram | Youtube
Новини з Італії продовжуютьсяLa Gazzetta dello Sport пише, що в Мілані поліція накрила компанію, яка надавала певні послуги VIP-клієнтам.Пишуть, що було в районі 50 клієнтів - футболісти та інші спортсммени.Розслідування проведене Підрозділом економічної та фінансової поліції Мілана, "дозволило отримати значну кількість доказів проти підозрюваних, які нібито діяли спільно з іншими членами організації, включаючи ескорт-послуги".Цитата з однієї з прослушок:Є мій друг, гонщик Формули-1... який приїжджає до Мілана сьогодні ввечері, він хоче дівчину Видання пише, що клієнтам нібито пропонували повний пакет послуг: вечір у клубі, готель та ескорт.Також було щось типу "газу для веселощів", який викликає ейфорію без слідів і — з цієї причини — не класифікується як препарат, що покращує спортивні результатиРозслідування призвело до арешту чотирьох осіб, яких вважають лідерами організації. Звинувачення - пособництво та експлуатація проституції, а також відмивання доходів, отриманих від незаконної діяльності. ДжерелоTelegram | YouTube
FIA на вимогу Ferrari закрила лазівку в кваліфікації, - The RaceMercedes і Red Bull вигадали використовувати аварійний режим MGU-K для отримання кращого результату в кваліфікації.Суть питання в тому, що за правилами використання мотор-генератора MGU-K передбачено плавне зниження потужності наприкінці прямої на 50 кВт в секунду від максимальної до повного відключення.Але команди, що використовують силові установки Mercedes і Red Bull здатні миттєво відключати MGU-K з повною потужністю 350 кВт до нуля прямо в кінці швидкого кола в кваліфікації, до останнього продовжуючи час роботи MGU-K на повну потужність. Для різкого відключення вони використовують аварійну систему, яка має спрацьовувати лише у разі несправності.У Ferrari звернулися до FIA із запитом про законність таких дій – і перед Гран-Прі Маямі федерація заборонила використання аварійного режиму без вагомих причин.За інформацією The Race, в оновлених технічних директивах FIA залишила командам можливість аварійного відключення MGU-K, але лише у разі несправності.У FIA легко зможе контролювати цю заборону, аналізуючи дані після кваліфікації, щоб визначити, чи справді якась команда, яка відключила MGU-K, зіткнулася з надзвичайною ситуацією.ДжерелоTelegram l YouTube
Відголоски кіпішу ще влягаються, всі хто хотів відписались, але вже можна підбити підсумки (ну або назвемо це модним словом "відрефлексувати")▪️Значить так, я начиталась від вас багато приємних слів що вкотре доводить що і як людина, і як авторка каналу я нормальна▪️Почуття гумору - складна штука, і коли це не зачіпає неприйнятних тем то все ок. Я не збираюсь всіх вчити теорії гумору та пояснювати якими мають бути жарти. Я займалась всім цим гумористичним двіжем, я знаю що таке неприйнятний жарт. Сьогодні на жодному з каналів я не побачила таких жартів що вкотре доводить що ми все робимо правильно (і почуття гумору у нас переважно хороше)▪️Дойоб до жартів в день сміху - ну це вже ні в які ворота не лізе. В нашому складному житті, де на кожному кроці лише негатив, проблеми, втрати і багато чого поганого зараз би брати і докопуватись до людей що вони жартують в день сміху! Якщо абсурдність ситуацій, які були згадані в жартівливих постах, сприймається за чисту монету, то може тоді краще газетки під під'їздом читати, а не телеграм. Та і кабель інтернетівський відрізати можна, ну там же опромінення і чіпування ага (тут все було сарказмом, а то раптом хтось на зрозуміє)Абсолютна більшість людей все сприйняли добре, тож я рада що у нас переважно така спільнота і формується. Вдячна вам, пані та панове читачі, за те що ви все розумієте так як це потрібно❤️▪️Додам по ШІ. Не те що я проти, користуйтесь на здоров'я, ваше право. Я уникаю контенту, згенерованого ШІ (хіба що випадково опублікую, а потім мені вкажуть що це ШІ), мені не сподобалося з ним взаємодіяти і я не бачу в цьому сенсу. Я таблички вручну роблю для своєї рубрики з табличками! Ну тобто, отака я прибічниця технологій що веду блокнот і вручну заповнюю статистичні таблички в екселі)Можу багато вам ще повиписувати про всяке різне і про "тяжке життя авторів/адмінів каналів", але давайте не цього разу, лишимо це на наступний раз коли мене знову вибісить якийсь черговий кадр)Коротше, будьте хорошими адекватними людьми і вас будуть оточувати такі ж хороші та адекватні люди❤️
📎Кваліфікація гран-прі Японії Ну не знаю, ну от наче і квалі була, і якось взагалі нічим вона не запам'яталась. Все якось так мляво, без жодної інтриги. Але давайте аналізувати все це "дуже цікаве" дійствоКімі на поулі, Кімі носитимуть на руках тижнями. Молодець, але на цьому я і закінчуДжордж мав проблеми по ходу квалі, тому ми не побачили як він може працювати "на повну силу"Оскар порадував. Напевно єдиний приємний момент кваліЛандо також недалеко, але від нього це більш-менш очікувано цього сезонуШарль знову четвертий. Бро, прошу, згадай Остін 2024 коли будеш стартувати🙏🏻 і продовжуй критикувати то все як це робить і твій Макс🤭Льюїс шостий, але після минулого сезону такий результат наче як відчувається хорошимЩо забув П'єр на Р7 - загадка, але цікаво чи він конвертує це в хороші очкиФранко не там де П'єр. Ну тут я продовжую лишатись на своєму - треба це змінювати, бо така прірва між двома пілотами це не окІсак вище Макса... Ні, мені це наснилось, але хай радіє поки щоМакс на Р11... Я коментувати це не буду, я трошки фанаточка Макса і не хочу бачити цього🫣Габі в топ-10 - це класно. Рада бачити його тутНіко не вийшов з другого сегменту, але якось у них з Габі так і складається - не можуть обидва їхати класно, лише хтось одинАрвід, а де тебе такому навчили, м? Обігнав Ферстаппена і виштовхав його з топ-10. Непогана заявка на майбутнє Ліам... А де ти, Ліам? Надто далеко від напарника, бро, так silly season для тебе обернеться не дуже добре... Естебан цього разу, як не дивно, вище напарникаОллі, ну що з тобою сталось, незвично бачити тебе так низькоКарлос і Алекс знову в хвості пелотону. Ну не останні/передостанні і добреЧеко і Вальттері також в хвості пелотону. Ну не останні і то добре Фернандо і Ленс останні. Ну хоча б їдуть і то добреГоловні хайлайти:- Арвід вибив Ферстаппена з топ-10- Піастрі в топ-3- другий поспіль поул Антонеллі - Гаслі знову класний в квалі- провал Бермана - Аджар краще Ферстаппена - проблеми з болідом РасселаНу окей, трошки цікавинок назбиралось, але не скажу що я їх легко згадаю через місяць-два. Квалі та й квалі, була та й булаСтарт гонки о 08:00, не пропустіть🔥#qualireview@f1andnat
📍Частина третя: хто в парі пілотів буде кращим?Одразу попереджую: мої предікти на head-to-head та особистий залік можуть не співпадати. Так і задумано🤫▪️Боттас вище ПересаНу от є відчуття що Вальттері буде кращим за Чеко. Він наче більш вмотивований, та і навіть під час паузи в виступах в ф1 був неподалік, бо був резервістом в Мерседес ▪️Гаслі вище КолапінтоТут, думаю, не варто і пояснювати - П'єр в команді давно, він більш досвідчений і зможе справитись навіть з примхливою машиною. Франко не те щоб найгірший пілот в світі, але з Альпін він не зможе знайти таку ж спільну мову як П'єр ▪️Бортолето вище ГюлькенбергаЦього року Габі точно обійде свого більш досвідченого напарника бо і сам піднабрався досвіду ▪️Берман вище ОконаОллі зробив це минулого року і зробить знову. Від цього Естебан не стає гіршим пілотом, просто на фоні молодшого напарника він виглядає гірше ▪️Алонсо вище Стролла Тут без пояснень - Фернандо однозначно краще ніж Ленс навіть на такій тарантайці яка буде у них цього сезону) ▪️Ліндблад вище ЛоусонаВірю я в Арвіда, сподіваюсь його не погубить вся ця система Ред Булл (так, я делулу) ▪️Албон вище СайнсаАлекс минулого року обійшов Карлоса в особистому заліку, тому сподіваюсь що і цього сезону вийде (але не факт що подіуми будуть) Тепер переходимо до топ-команд, і тут все досить очевидно ▪️Леклер вище ГамільтонаЦе буде близька боротьба, але Шарль буде трошечки кращим за Льюїса. Тим не менш, це найсильніше дуо пілотів в цьому сезоні, тому вони досить рівномірно йтимуть впродовж сезону (але Шарль трошечки попереду) ▪️Ферстаппен вище АджараПросто Макс краще. Просто не розділяю хайпу навколо Ісака. Просто Ісака можуть вмить замінити. Це Ред Булл, тут жорстко? ▪️Рассел вище Антонеллі Очевидно що у Джорджа більше досвіду і він буде кращим з їх дуо ▪️Піастрі вище НоррісаЩе одна сильна пара пілотів, і хочеться обрати Оскара як того хто буде найкращим з цих двох. Але побачимо як воно піде - в цьому сезоні можливо все) 📍Частина четверта - що там з командамиНе топ команд, а абсолютне делулу. Складала топ по відчуттям, бо саме так предікти і робляться)11. Каділак Вони надто недосвідчені щоб бути вище 10. Астон Мартін Ну... вони будуть краще ніж Каділак бо у них більше досвіду в ф1. Та і, може там поїдуть якось, може навіть фінішують в якійсь гонці (#делулу) 9. Альпін Альпін цього року будуть не найгірші, але і до кращих їм ще дуже далеко 8. Вільямс Дуже погане міжсезоння для них, не світить їм бути там де вони були минулого сезону 7. Рейсінг Буллс Силова установка Ред Булл якось не додає впевненості в їх результатах, а вище поставити цю команду рука не тягнеться 6. АудіВони чітко посередині в моєму топі, бо і поганого від них не очікуєш, і надто хорошого також 5. ГаасСилова установка Феррарі та дуо Окона і Бермана підкупили мене поставити їх на п'яте, майже топове, місце 4. Ред Булл Ну щось мало віри в силову установку, бо це перша їз спроба. Тому, думаю, будуть в топ-4, але вище... малоймовірно 3. Макларен Вони будуть не найкращимм цього сезону, але все одно будуть кращими за Ред Булл 2. Феррарі Я б хотіла поставити їх на Р1, але ж це Феррарі, вони можуть лажати. Тим не менш, цього сезону вони будуть боротись за лідерство, а не просто за очки 1. МерседесНу тут все очевидно ясно - досвідчений Джордж та швидкий Кімі принесуть титул команді. Чи буде все ідеально? Сподіваюсь що ні, бо тотальна домінація це нудно
📍Спринт гран-прі КитаюСпринт не був краще ніж спринт квалі - без особливих сенсацій вийшло. Але давайте і його швидесенько оглянемоСпочатку гума - всі крутили щось своє, мали якусь стратегію та сподівались на сейфтікари. Тим не менш, Джордж виграв, хоч і Льюїс нав'язував йому боротьбуКімі стартував погано, потім отримав штраф 10 с за інцидент з Ісаком і фінішував на Р5Арвіда розвернуло і він в результаті завершив гонку достроковоМерседес та Феррарі грались одне з одним впродовж всього спринту, власне на них і концентрувалась вся трансляціяЛьюїс і Шарль боролись між собою, це було з вайбом обгону Леклер-Рассел в Нідерландах 2025. Просто гарна, хороша боротьба, що не перетинає межі. У Феррарі так завжди - згадайте боротьбу Леклер-Сайнс в перших гонках сезону 2024 рокуТакий собі спринт, бували і цікавіші. 5 команд здобули очки в спринті, з них найбільше очок здобули ФерраріВсе, ось така коротесенька заміточка про спринт. Здається, всі спринт в цьому сезоні будуть такими)#sprintreview@f1andnat
💬 Джордж Расселл розкритикував команду Ferrari через блокування змін процедури старту.«На жаль, інколи, коли ти намагаєшся внести зміни на користь спорту, команда, яка має конкурентну перевагу – як зараз Ferrari на стартах гонок – не захоче, щоб щось змінювалося.Думаю, половина учасників гонки опинилася у складній ситуації через особливості правил старту в Мельбурні. Тепер ми це знаємо, але оскільки деякі команди виступили проти змін, нам доведеться просто якось пристосуватися. ФІА розглядала можливість скоригувати процедуру старту, але, як ви можете здогадатися, деякі команди, які добре стартували, не хотіли цього. На мій погляд, це трохи безглуздо. Я не надто хвилююся, але це, безумовно, виклик.Чи хоче ФІА змінити це правило? Вони могли б це зробити і, здається, хочуть, але для цього потрібна переважна більшість голосів команд, якої поки немає. Ви, мабуть, і так здогадуєтеся, яка команда проти цього.Я не думаю, що вони багато виграють від цієї ситуації. Тепер усі команди знають про проблему, і ми просто будемо її обходити. Але це створює зайві складнощі там, де їх не повинно бути. Половина пілотів на стартовій решітці в Мельбурні мала проблеми. Ми пристосуємося – тепер знаємо, чого остерігатися.ФІА просто хотіла полегшити нам життя і прибрати це обмеження, але, як це часто буває, люди керуються власними інтересами і роблять те, що вигідно саме їм. Це частина Формули-1 і частина викликів чемпіонату. Ми з цим впораємося, і думаю, що старти тут будуть набагато кращими», – зазначив Расселл.Де вони були минулого року, коли Фредерік Вассер попереджав усіх, що на старті будуть проблеми і їх потрібно вирішувати? 🤔Ну і кому, як не Джорджу Расселлу, жалітися)Соц. мережі | Підтримати автора 🫶🏻