Source
CryptoEnjoy 🍀 | чи цікава вам тема AI?в мене виникла дилема двух шляхів, так як для ме...
11 200 Views/Reach
2026-03-03 15:03
Message №4881
чи цікава вам тема AI?в мене виникла дилема двух шляхів, так як для мене тема ця цікава, тому допоможіть обрати1-й шлях це писати СЮДИ якісь досягнення, ідеї або реалізовані ідеї, як постфактом зі словами дивіться що вийшло ( не кидаючи ніяких продуктів чи інстукцій сюди) просто оставити це в каналі як частину мого життя + якщо ви не лінива людина скоріше ви легко повторите дані продукти, тобто пости на які буде цікаво подивитись зі сторони а максимальним інтузіастам навіть щось спробувати..Плюсом рахую що все залишиться як зазвичай, додадуться нові пости, ви не будете кричати що я інфоциган, та я збережу ту суть каналу що тримав давно===================2-й шлях це якось заробити на цьому бабок з вас, очевидно по підписці чи *приватці* бля аж противно це писати тут.Я точно не хотів робити приваток по ринку, заробітку і чомусь іншому = тому що я досі впевнений в крипті нема гарантій, стабільно заробити ТУТ неможливо, а продавати нічого в мене і не вийде і морально доб*є, кароче хватить опрадуватись, тому:1. Зробити щось типу приватки, в яких накинути в одному місці те, що більшості лінь гуглити: ^ Як розкласти мольтбота, як зробити це безпечно^ AI моделі, покрокова інструкція, відео, фото,схрещування, роздягання, можливість загрузки по апішніку тіктока, маштабування, заробіток через фанвью, лоялфанс.^ Те саме круте слово вайбкодинг, спроби зробити якісь власні парсерси під певні завдання ( наприклад розкид токенів з вестинг кошеля на фреші\клейма контракта під шорт події через АПІ, наприклад коли перший клейм в вас автоматично вже відкритий шорт поки інші викручують баранку) Також можна зробити мультіапі для бірж під фандинг\спреди, який бере і відкриває X-сть монет на двух біржах, ви скажете що таке є, але це лише через сайт який не є безпечним і туди треба кидати апі, а так це буде у вас на сервері де є безпека.В мене є багато ідей, я НЕ впевнений що зможу з ними розібратись, але і писати їх сюди я також не хочу, я точно скажу я не даю НІЯКИХ гарантій на якийсь заробіток, вся приватка буде зроблена ЛИШЕ ЩОБ Я ЗАРОБИВ З ВАС, просто для мене це мотивація в плані бабок + дисципліни що мені треба буде щось робити.^^^ МОжливо мені зайде ця ідея, можливо я автоматизую крипту для себе, можливо я почну скидати туди свої бухічи і вас звати - я не знаю куди це зайде, це лише ідея що живе в моїй голові, зараз крипта для мене є складним ресурсом, сидіти чекати місяць в афк лайфченджу не круто, морально давить, я хочу кудись тратити цей час і розуміти що я трачу його корисно а не граючи в кс2, тому виникла ця ідея, я в любому випадку для себе вирішив спробувати ще щось, просто хочу запитати чи готові ви тратити бабки на це і не називати мене інфоциганом при цьому?👍 - 1-й шлях👎 - 2-й шлях