Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CryptoEnjoy 🍀
Added 14 Jul 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Number of subscribers: 27 922
Photos: 2,490
Videos: 40
Links: 1,280
Description:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Source

CryptoEnjoy 🍀 | Давайте зробимо висновки з вижимки коментів\голосування:1. Ніхто з тих...

Telegram community logo - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
9 130 Views/Reach 2026-02-28 20:16 Message №4879
Давайте зробимо висновки з вижимки коментів\голосування:1. Ніхто з тих хто писав не продовжує купувати альту стабільно, лише 1 людина відписала але і то на надто малу суму від капіталу ( 1%), якщо ми говоримо про серйозне інвестування - НІХТО.2. Лише 20% готові інвестувати в біток\ ефір, по ДСА, інші 80% не вірять навіть в ці активи, вони будуть тримати лише ЮСДТ щоб не сталось.3. Всі хто продав альту - раді що продали її, по будь яким значенням, ті хто тримає - готові продати в беззбиток, нікому і не треба ріст вище.4. Нових людей в ринку нема ( меньше 10%) тому і ліквідності взятись ні звідки, а ті хто давно тут в більшості сидять в -50% від АТХ.5. Голосування в Рафа в пабліку лише підтверджують дані вище, вони ідентичні, НІХТО не продовжує купувати.З цього можемо зробити висновок, якщо крипта не є скамом то зараз вона переживає одне з найбільших розчарувань за свою історію, навіть коли біток був 15к, падала луна, настрій був кращий, про крипту в 2022 дізнавались багато хто, це видно з голосування, зараз тут немає нових людей.Тобто саме зараз ми або на найнижчих цінах, або біля них, повторюсь якщо це не є скамом впринципі.Чи хотів би я купувати зараз всяке говно? - ДАчи буду я це робити? - НІЧому ? - мені ДУЖЕ СТРАШНО купувати альту, або будь що, я на свої очі бачив як воно валиться, в мене ніколи не було такого страху щось купуватиЛогіка каже що це найкращі точки баю, але мозок навчений до іншого, він відмовляється вірити що в цього говна є дно.Якщо це не найкращий час для маніпуляцій і пампу говна - то я не розумію коли він повинен бути.ну я взяв по приколу ( не для фліпу, а готовий це обнулити, просто як дань і в память цього поста) старка на 10к баксів, просто цікаво що з цього вийде