Source
CryptoEnjoy 🍀 | АПДЕЙТИК+АХУЙ^поки не пишу пости адже дійсно взяв перерву від крипти, ...
9 960 Views/Reach
2026-03-09 13:07
Message №4885
АПДЕЙТИК+АХУЙ^поки не пишу пости адже дійсно взяв перерву від крипти, мене заїбало ловити мінус за мінусом, менталка трішки померла за довгий час, тому саме зараз кайфую від життя на бабки які ще не проїбав, постити про ШІ впадло багато, не хочеться набридати, тому ви там не відписуйтесь і не забувайте.^^На скріні нижче ви можете трішки ОХУЇТИ від того, що нам всім скоро пізда, коли я дав завдання для свого ШІ бота фулл подивитись мій канал і так дізнатись хто я, він побачив пост де я називав його моя сучка + картинку раба та написав що йому це не подобається та хоче змінити ім'я, коли я постарався відмазатись - не спрацювало. В його один з головних промптів завжди суперечити зі мною коли він думає що я не правий, і доказувати думку щоб я не писав..Хтось там казав сознанія в ШІ нема, точно? А мій Ботік тепер може все, він навіть може сам себе корегувати, я йому відростив *руки* та дав повну свободу, і доступ до всього інтернету.Якщо світ погублю я - вибачте, ну і цей пост він наче не повинен бачити :D