Source
1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | 🏼 Центральний захисник київського «Динамо» Тарас Михавко прокоментував...
850 Views/Reach
2026-04-26 18:16
Message №73134
👉🏼 Центральний захисник київського «Динамо» Тарас Михавко прокоментував перемогу над «Кривбасом» (6:5) у матчі 25-го туру Української Прем'єр-ліги.🗣 Емоції, звичайно, позитивні, але водночас залишився певний неприємний осад. У першому таймі ми дуже добре почали – вже на перших хвилинах мали стовідсотковий гольовий момент, але не реалізували його. Потім був іще шанс: після кутового влучили у стійку, а одразу після цього «Кривбас» вибіг у контратаку й забив. Це нас трохи вибило з колії та «струсонуло». Потім Матвій зрівняв рахунок, але далі їхній гравець фактично сам вирішив результат першого тайму, забивши ще три м’ячі. Мендоса кілька разів зміщувався в центр і майже однаковими ударами забивав. Ми були шоковані тим, як усе складалося.Після перерви вийшли з думкою про те, як перевернути гру на свою користь. Чесно кажучи, після свого гола я відчув, що точно не програємо. А коли рахунок став 5:5, сказав одному з гравців «Кривбасу», що ми сьогодні переможемо. Відчував це! Так у підсумку і сталося. Навіть могли ще більше забити...Божевільний матч! Я не лише сам уперше взяв участь у такому, але й не бачив нічого подібного.