Source
1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Про роботу Реброва Футбол 24 розпитав у легендарного нападника Віктора...
876 Views/Reach
2026-04-23 16:05
Message №73082
🔹 Про роботу Реброва Футбол 24 розпитав у легендарного нападника Віктора Леоненка:🗣 Оцінка Реброву? Незадовільно. Завдання виходу на чемпіонат світу не виконав, тож рішення очевидне. Інша річ, чому він про це не повідомив одразу після поразки від Швеції в плей-офф. Я б так зробив. Було б чесно. Вийди до преси й зроби заяву. Не треба ховатися. Знав, куди йшов. Не треба ховатися від преси. Це говорить про те, що або тобі немає чого сказати, або в тебе нічого не виходить.Відповідальність лежить не тільки на Реброві. Відсотків шістдесят – його, половина – на Шевченку, решта – футболісти, які не футболісти. Почитаєш, то в нас найсильніша збірна. Гравців зробили зірками, а за які заслуги? Наші лідери – не лідери, призначають самі себе. Вони ж не тягнуть команду, грають самі за себе. З моментами просто біда. З 70-ї хвилини починають бити по воротах. У цьому проблема. І не тільки в збірній.Іноземець допоможе збірній? У нас був іноземний тренер. І не тільки він. Ребров живе в Іспанії, Шевченко – в Англії. Тож закордонні спеціалісти були і є. Призначення нового тренера – це вже до Андрія Шевченка, він за це відповідає. Якби я отримував зарплату, то б назвав прізвище того, хто потрібен збірній.Стосовно іноземців… Ми, мабуть, єдина країна в світі, де молодіжну збірну очолює тренер з-за кордону. Звідки він узявся, кого тренував, що вигравав? Дивно, погодься. Будуть, напевно, гніватися на мої слова. Але я правду говорю. Ображатися – це найслабша позиція.Які матчі можна виокремити, коли збірну очолював Сергій? Усього кілька. З Молдовою перед Євро і офіційний у відборі чемпіонату світу з Ісландією, коли перемогли 5:3. Для трьох років на чолі національної команди це замало. Коли ж у команди немає гольових моментів, треба одразу бити тривогу. Щоб не виходило, що спочатку нічого страшного, коли поступаємося, а потім кожна гра – як фінал.