Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Added 14 Jul 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Number of subscribers: 3 163
Photos: 1,060
Videos: 876
Links: 1,230
Description:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ
Source

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | Поразка збірної України від Швеції (1:3) у півфіналі плей-офф кваліфік...

🔥 Поразка збірної України від Швеції (1:3) у півфіналі плей-офф кваліфікації чемпіонату світу спричинила гучний резонанс. Олександр Алієв у розмові з "Українським футболом" жорстко оцінив виступ команди:💬 Коментуючи гру збірної Алієв заявив:"По-перше, я не побачив на полі ні команди, ні лідера. Просто нікого! Вийшли, знаєте, аби вийти. І це при тому, що люди грають в хороших європейських клубах. Я не хочу переходити на особистості, але коли роблять такі тупі помилки – це не рівень збірної". 💬 Після цього він підсумував виступ команди у вирішальній грі: "Матч року, вихід на чемпіонат світу – і так бездарно зіграти... В наш час, я не знаю, що б з нами зробили за таке. Тим паче зараз важкий момент, у країні війна. Ви повинні вийти за тих пацанів, виграти й зіграти достойно, як гравці збірної України. Це моя думка. Може, хтось не погодиться, але це факт". 💬 Окремо Алієв висловився щодо гола Матвія Пономаренко у дебютному матчі:"Не треба зараз когось виділяти. Забив? Молодець. Це обов’язок нападника – забивати голи. Дай Боже, щоб продовжував у тому ж дусі. Проте я скажу так: вся команда просто обісралася. Саме так – просто вся!"