Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо
Added 14 Jul 2024

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо

@dynamo_news_1927
Number of subscribers: 3 163
Photos: 1,060
Videos: 876
Links: 1,230
Description:
Ідентифікатор в Реєстрі - R40-06237 28500, м. Долинська, вул. Нова, буд. 104, кв. 30 тел. 380689952474 [email protected] Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ
Source

1927.kiev.ua | Фан-сторінка про Динамо | 🏼 Відомий коментатор Ігор Циганик відверто та емоційно висловився на ф...

👉🏼 Відомий коментатор Ігор Циганик відверто та емоційно висловився на фоні поразки збірної України від збурної Швеції (1:3) у вчорашньому матчі плей-оф кваліфікації ЧС-2026:🗣 «Ми сьогодні програли не в футбол. Ми програли боротьбу зі злом. І ми її програємо в футболі вже тривалий час. Воно по-іншому не могло бути. Ну, просто не могло. Повірте мені, що я бачив різні збірні в своєму житті, но я безхребетнішої збірної ніколи в житті не бачив. Аморальнішої, нестійкої, абсолютно безбарвної, байдужої збірної, я ніколи в житті цього не бачив.Але я зараз спокійний. Спокійний через то, що я розумію, що до цього воно йшло і йшло давно. Не може бути по-іншому, коли футболом керують бандити. Не можуть бути. Не може бути, коли збірна України формується одним агентом. Не може такого бути. Це ж не збірна України. Це збірна Шаблія, збірна „Пасу“, як хочете називайте. Це не моя збірна. Це збірна абсолютно тих людей, які хочуть просто заробити на іміджі збірної. Більше нічого. Неможливо по-іншому просто пояснити те, що сьогодні сталося. Так не може бути.Так, зараз поїдуть всі в свої Марбелью, Лондон. Не можна звідти керувати українським футболом. Не можна. Це неправильно. І ми програємо цю боротьбу зі злом. Мені соромно за те, що ті люди, які хотіли побачити сьогодні якийсь футбол, в яких залишилося не так багато взагалі емоцій, щоб відчути якийсь певний позитивний настрій. І ми сьогодні мусимо бути в такій ситуації, в якій ми зараз опинилися. В нас немає шансів потрапити на чемпіонат світу. Навіть якби ми сьогодні вдало зіграли, це не та команда, яка може щось проявити і десь подарувати якісь певні яскраві позитивні емоції, якусь певну енергетику дати. Це абсолютно байдужа, безбарвна збірна. Мені дуже соромно за те, що сьогодні відбулося, але знову ж таки, це наслідок того, в що йде український футбол.От мені там часто розказують, от я щось вигадую. Я не вигадую: я бачу результат, бачу глибину цього процесу. Не може бути, коли тренер збірної починає розказувати, з ким підписувати контракт, а з ким не підписувати. Не може бути, коли тренеру збірної розказують, кого викликати, а кого не викликати. І це помітно по викликам збірну. Коли нема об’єктивного аналізу.Не може бути такого. Ми сьогодні про**али 6 млн євро. Тому що контракт тренерського штабу збірної — 2 млн євро в рік. Уявіть собі, це 60 полів по всій Україні накритих. А ви хочете, щоб ми грали в футбол? А як ми будемо грати в футбол? Це останнє покоління, яке могло дати якийсь певний результат. І його просто розчинили, просто використали, просто витерли ним ноги і пішли далі. І ніхто не буде нести відповідальність за те, що зараз відбувається, тому що зараз український футбол — це зло. І ним керує зло, абсолютне зло, байдуже зло, яке думає виключно про те, як набити свої кишені і втекти за кордон, вивести через криптовалюту гроші і все.Я бачив сьогодні людей, які плакали, відверто плакали, коли бачили цю гру збірної. Не від того, що погано зіграли, а від того, що байдужо. Зараз оці всі мільйонери пороз’їжджаються на своїх літаках, хто куди там, і все забудуть. Я безмежно вдячний Миколенку, який прийшов на флеш і хоча би вибачився перед вболівальниками за те ганебне позорисько, як він сказав, що ми бачили. Решта всі просто зап’ють чаєм і будуть далі думати і розказувати, що їх тут критикують, що вони недооцінені, що насправді про них взагалі не можна нічого говорити. Та ви совісті не маєте для того, щоб дивитися в очі тим людям, які сьогодні дивилися цей футбол.Ми програємо цю боротьбу. Не може бути такого. Не може бути такого, коли ніхто не може знайти управу на тих людей, які викликають чи не викликають тих чи інших футболістів. Ви перетворили це все в клоунаду. А людей, які багато років віддавалися тому, щоб все-таки заробити ту славу українському футболу, просто повиганяли і тепер на них паразитують. Оце дуже соромно», — сказав Циганик в ефірі свого YouTube-каналу.