Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦Олексій Дрозденко
Added 14 Jul 2024

🇺🇦Олексій Дрозденко

@drozdenko_sumy
Number of subscribers: 2 998
Photos: 1,070
Videos: 131
Links: 54
Description:

👥 Number of subscribers

2 998
Average/Day:: -1
Average/Week:: -2
Average/Month:: -35

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Name change history

🇺🇦Олексій Дрозденко 2025-01-03
🇺🇦Олексій Дрозденко / Сумська МВА 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Шановні громадо та наші ДФТГ!Перш за все, хочу подякувати нашим добровольцям за їх роботу й акцентувати на тому, що та заборгованість, яка є перед ними, буде обов’язково їм виплачена.Це рішення було ухвалене мною раніше, ще влітку, але тоді був, дійсно, кризовий момент із наповненням бюджету. Через війну й обстріли громади окремі підприємства, у тому числі комунальної сфери, мали економічний спад, який, звісно, відображався й на наповненні бюджету громади. І тоді складно було прогнозувати повноту бюджетних виплат до кінця року всім закладам. І депутати Сумської міської ради, до речі, про це знали. Тому сьогоднішні пости окремих міських обранців та їх виступи в медіа виглядають, м’яко кажучи, маніпулятивно.Якби не аварійне втручання Сумської міської військової адміністрації і мене особисто, ми вже б мали недовиконання бюджету громади ймовірно до 100 млн. грн, як у минулому 2023 році.Сьогодні, на щастя, ситуація стабілізувалась і кошти з’явились. Тому і з’явилися виплати ДФТГ:- вже пройшли виплати членам ДФТГ, які зареєстровані не в Сумській громаді;- вже накопичена необхідна сума коштів повністю за липень, наказ на візуванні і до 1 листопада все має пройти;- також в процесі накопичення за осінні місяці вересень-жовтень і, попередньо, до 15 листопада це також планується закрити.Далі також заплановано – у грудні за листопад і в січні за грудень відповідно.Це є результатом кропіткої та системної роботи, як із наповненням нашого бюджету, так і перерозподілом серед різних програм та балансуванням всіх сфер забезпечення громади. Ми вдячні всім платникам податків за своєчасність, а також всім підрозділам, які системно працюють для забезпечення наших добровольців на заплановані 100%. І, звісно, нашим бійцям ДФТГ, котрі виконують всі задачі військового командування.Разом до Перемоги!
Між міською радою, МВА та перевізниками підписаний Меморандум про співпрацю👇 Він гарантує співробітництво задля покращення рівня транспортних послуг у громаді. Перевізники зобов'язалися виконати всі умови, про які говорив раніше, у визначені строки. Нагадаю ще раз. Перевізники: кожні шість місяців будуть робити капітальний ремонт 15% автобусів під контролем представників міської ради; поліпшать графік перевезень у вечірній час; установлять GPS-прилади на всіх автобусах та приєднають до відповідного застосунку; установлять іформаційні табло на ключових зупинках міста (зупинки погоджуються із представниками міської ради); гарантують безкоштовне перевезення учнів 1-4 класів, військовослужбовців ЗСУ та членів ДФТГ. У свою чергу СМВА і виконавчий комітет СМР погоджують встановлення тарифу у розмірі 15 грн. Невиконання перевізниками зобов'язань може передбачати скасування рішення щодо підвищення тарифу, продовження договорів про перевезення або інше. Дякую за плідну співпрацю між МВА, міською радою та перевізниками. Будемо працювати над більш якісним сервісом транспортних послуг у Сумах.
На крайній сесії міської ради депутати ухвалили важливе рішення – щодо розв'язання транспортного питанняДепутати звернулися до мене з переліком заходів для забезпечення стабільної роботи громадського транспорту та до перевізників із проханням підвищити якість перевезень.Один із важливих пунктів цього звернення – затвердження економічно обґрунтованого тарифу. Але найважливішим питанням загалом є дотримання перевізниками обіцянки покращити якість та умови перевезення. Отримав лист від перевізників, які у свою чергу погоджуються робити ремонт транспорту, поліпшити умови перевезення у вечірній час, установити GPS-прилади та інформаційні табло на зупинках, забезпечити безкоштовні перевезення для певних соціальних категорій, таких як учні 1-4 класів, учасники бойових дій, військовослужбовці, ТрО, ДФТГ.Розуміючи, яким є стан транспорту, а він є незадовільним, СМВА приготувала відповідне звернення до перевізників з контректними вимогами щодо покращення якості послуг перевезення.Очікуємо реакцію від перевізників і будемо передавати матеріали до відповідної комісії в ОВА, яка вже у свою чергу ухвалюватиме рішення.