Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Печера Дракона
Added 14 Jul 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Number of subscribers: 36 253
Photos: 4,610
Videos: 44
Links: 4,650
Description:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]

👥 Number of subscribers

36 253
Average/Day:: -55
Average/Week:: -287
Average/Month:: -602

👁️ Average views per message

8 801
Average/Day:: 9,130
Average/Week:: 6,544
ERR: 24.28%

📊 Messages per Day

2.7
Last day: 1
Week average: 3.1
Average per day: 2.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 7,400 25-01-22 17:18
І приходить день коли це стається. Спочатку ти довго-довго пишеш книжку. Потім показуєш її довіреним читачам і враховуєш всі зауваження. Спілкуєшся з видавцем. Далі твій твір читають редактори. Узгодження, правки, зміни. Нарешті, ти схвалюєш коректуру, і… Чекайте. Скоро. Мій твір вже в процесі видання. Дмитро КАЛИНЧУК «ПТАШНИКИ»Роман – розповідь про світ безпілотних літальних апаратів. Історія пілота БПЛА від початку повномасштабного вторгнення, до всіх крутих поворотів життя. Мій герой встає на захист України – бо потрібні фахівці по безпілотниках. Обороняє Київ та Слобожанщину. Воює на Донбасі. Він знаходить літаки для роботи – через знайомих та друзів. Добуває через волонтерів вже відомих і через волонтерів нових, яких вмовляє допомогти. Він вислухує невдоволення командування і випиває повну чашу жахів війни. Переживає особисту трагедію. І ще він літає. Багато літає. Розвідує, знаходить, корегує. Наближає перемогу. А тепер – головне. СКОРО ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ. Дуже скоро. Слідкуйте за постами!
👁 8,600 25-01-19 10:30
Ізраїль і ХАМАС домовилися про перемир'я і про вивід Ізраїльських військ з сектору Газа. В мережі потоком ідуть дописи штибу "Трамп злив Ізраїль", "Ізраїль капітулював". І натяк - отак само невдовзі здадуть нас. З цього приводу можу сказати таке. 1. Ізраїль не капітулював. Ізраїль завдав нищівного удару по інфраструктурі і бойових кадрах ХАМАС та Хезболли, знищив практично всіх їхніх лідерів. ХАМАС і Хезболла потребують чимало часу на відновлення, протягом якого Ізраїль не сидітиме склавши руки. До речі, відновлювати сектора Гази Ізраїль не підписувався. Самі, любі, самі. 2. Ізраїль повертає своїх заручників. Життя своїх там цінують дуже високо. 3. Ударом по Хезболлі Ізраїль посприяв падінню режиму Асада у Сирії. У регіоні значно посилилася Туреччина, а це означає, що Ірану тепер стане добряче не до Ізраїлю. У них там тепер Ердоган з танками. У будь-якому разі, рішення прийняли самі ізрайлитяни і ратифікував його їхній уряд. в Ізраїлі прем'єр - колишній бойовий офіцер-коммандос. А в нас?
👁 11,100 25-01-13 17:50
Петро Порошенко передав 20 Мавіків з тепловізорами хлопцям які взяли в полон перших російських найманців з КНДР. Хлопці-вояки із ССО та з 95-ї бригади ДШВ, розділили приз навпіл. У зв'язку із цим кортить запитати відомого волонтера і актора Сергія Притулу, який вже встиг висміяти Порошенка за обіцянку надати 20 мавіків з тепліками тим хто добуде перших КНДРівських найманців. Ми тут нещодавно дізналися що критикувати людей, які допомагають фронту - то робота на ворога. Я промовчав коли вивалювали в багні порохоботів, "Справу громад" і Фонд Порошенка - хоча багато сказати міг.Мені цікаво, пан Притула усвідомлює що своїм коментарем вніс розбрат в спільноту українців що захищають Батьківщину? Спрацював на ворога... Пану Притулі вибачитися не кортить? Ну або надати хлопцям що зловили КНДРівців якусь рівнозначну допомогу? Блогеринь, що публікують скани чатів, до яких їх мали необережність долучити, бо "в них харам на критику тих хто допомагає фронту" я не питаю. Все очевидно, їхній "харам" я бачив зблизька.
👁 7,000 25-01-09 16:33
Мережею розносять чуйку, типу зелені пропонують Залужному очолити список служок на виборах у ВР і стати спікером ВР - аби протягнути ЗЕ на другий термін. Мовляв, сам Єрмак для того до Лондону їздив... Знаєте, чому мені від цих байок реготати кортить? Бо я оце уявляю собі картину. Приходить такий Єрмак до Залужного і каже: "Валерію Федоровичу! Ми тебе головкомом призначили бо в тебе на показових стрільбах з "Джавеліна" установка не спрацювала, то ми думали що в тебе лише дві звилини. Ми тобі не давали вчасно вивести війська для оборони - тобі нас дурити довелося. Ми після Херсону взали твої дії під свій контроль і зразу дані з твоєї ставки опинилися у Москві - Зеленський про те казав. Ми тебе вивалювали в багні після твоїх статей, ми тебе звільнили. А коли ти пройшов ВЛК, бо іншого шляху звільнитися з ЗСУ нема - наша ЗЕкта заходилася тебе цькувати, мовляв ти сам втік з фронту. Так от приходь до нас - номер один у списку будеш, спікером станеш!.." Ні, ви справді вважаєте, що генерал Залужний піде на таке?
👁 11,800 25-01-04 16:09
Яка біда! Тип який заявляє ніби "Залужного підтримує зелена влада" (після Безуглої, цькування за статті, ганебної відставки, та смердіння натовпів зелених ботів) дивується що був посланий мною за русскім ваєнним кораблем.. Що могло піти не так? А те, що тип, який заявляє ніби "Залужного підтримує зелена влада" - або зелений провокатор, або ідіот. Бо повторювати бездумно брехню зелених провокаторів може тільки ідіот. Без винятків. А мені шкода мого часу і на провокаторів, і на ідіотів. Я надто багато часу витратив на них у часи Порошенка. Нині мого часу потребують навчання пілотів на БПЛА та нова книжка - провокатори та ідіоти до цього списку не входять. Мені як таке не цікаво яким Залужний буде священиком, геологом і президентом - він не висловлював наразі наміру ставати жодним з них. Але мені огидно коли починають витирати ноги об генерала, який здобув низку перемог над регулярною армією РФ, і завдяки якому було зруйновано наміри Пуйла. Невдячність притаманна зеленим провокаторам. Ідіотам - так само.
👁 10,600 25-01-01 17:16
Сьогодні день народження Степана Бандери - людини знакової в історії України. До Бандери ставитися можна як завгодно. Але навіть вороги України визнають - все своє життя Бандера присвятив боротьбі за волю України. Боротьбу за незалежність України Бандера почав ще в юності, як член УВО та ОУН. багато разів був заарештований польскою владою, посмакував Львівською та Берестейською в'язницями, ще й концтабором Заксенхавзен. Зрештою загинув Бандера від руки агента КДБ. А подумати! Міг же вести цілком спокійне мирне життя. Міг собі без проблем з польською владою закінчити Львівську політехніку зробити кар'єру агронома, обслуговувати заможні маєтки, заробляти нехиле бабло. Міг виїхати за кордон і непогано жити у США або в Західній Європі. Натомість... Зараз мені вельми дивно, коли Бандеру вихваляють відверті ухилянти, або типи які й близько не підходять до фронту або до волонтерських організацій. Які розповідають про "економічний" або "культурний" фронт у тилу. Смішно. Бандері вони б хай таке розповіли.
👁 38,000 24-12-30 11:09
Про Мирослава Олешко я скажу коротко. Він ухилянт і боягуз. А ще Олешко - московський провокатор, який вдає із себе порохобота. Олешко давно силиться вдавати з себе нашого прибічника, проте з недовірою до нього ставилися завжди. І недаремно. Це скани моєї розмови з Олешком, що відбулася вчора. Вже невперше Олешко просуває одну й ту саму тезу - Україна, мовляв, має піти на замирення з Москвою. Якщо для цього треба самим віддати ворогу Запоріжжя і Херсон - то нехай. Звісно, Олешко запаковує цю тезу в гарненьку обгортку, мовляв - здобудемо передишку, відновимо армію і отоді! Лихо в тому що ніякого "отоді" не буде. Москва щойно чітко озвучила свої умови перемир'я - не тільки Запорізька і Херсонська області, а ще й замирення на основі Стамбульських домовленостей. З обмеженнями кількості ЗСУ, співпраці з НАТО, та з російською мовою, московськими ЗМІ і необмеженою УПЦ МП. Яке "відновлення" станеться тоді, здогадатися не складно.Останній скан - російська листівка з фррнту. Порівняйте зі словами Олешка.
👁 7,300 24-12-29 11:47
Вже кілька днів вичищаю свою сторінку - видаляю юдофобів, яких, бачте ханукія на Хрещатику збурила. Є кілька речей які я безумовно ненавиджу, одна з них - латентні прихильники Чорної Сотні. Тобто юдофоби. В Україні живуть багато євреїв. Вони нікуди з України не уїжджають, навіть попри війну - на відміну від багатьох українців. Я інструктор, я регулярно бачу євреїв серед курсантів яких навчаю. Крайній був десантником-штурмовиком. Ці люди не втекли до Ізраїлю (як чимало українців) - вони воюють за Україну і гинуть за Україну. Виходить так, що посадки штурмувати можна, а ханукію ставити - ні? Я - українець і в мені ані краплі єврейської крові. У моїй країні живе багато людей різних національностей. У нас росіяни служать в ЗСУ - ви в курсі? Їм взагалі в полон здаватися не можна, ви знаєте про таке? Для окупантів вони - зрадники удвічи. А в той самий час мільйони українців від обов'язку захищати свою країну відвалили за кордон - і тепер звідти повчають мене, сержанта ЗСУ, як правильно треба "родіну любіть" і які їхні права я маю поважати, валячись з ніг після дня на полігоні. Регулярно таких читаю. Таку правду ви не помічаєте? Ханукія вам очі коле? Чорна Сотня лізе з генів? Гірко, я сподіваюся що Україна переживе таке колись. А я давно вже казав, існує лише одна міра патріотизму - те наскільки ти готовий захищати країну в якій ти живеш і жертвувати за країну, в якій живеш. Що? В ізраїлі щось не так? А до чого тут Ізраїль? Українські євреї, взагалі-то громадяни України. А Україна все ще країна демократична, де кожен має право сповідувати свою релігію. Є збіги в які я не вірю. І от же як все цікаво! Спершу Путін заявляє що особи які в Україні викорінюють Московську церкву УПЦ МП, це "євреї які не ходять у синагогу, вони безбожники". А потім на мережі розганяють певний допис певної співачки. Збіг? Чи спецоперація країни, де ідеологія Чорної Сотні зараз - державна ідеологія? Якщо так - підуть за русскім ваєнним кораблем. Юдофобів прошу не стримуватися - пишіть відверто. Мені легше буде від вас френд-стрічку вичистити.
👁 11,200 24-12-26 16:11
Сьогодні побачив цю новину - і обалдів. Оцініть яку дивовижну кар'єру зробив Сірожа Лещенко. Колись - захисник сірих у убогих. Тепер - топ-пропагандист влади, з усіма її Єрмаками, Татаровими, Шуляк та іншими 5-6 ефективними менеджерами. Колись Сірожа Лещенко був жахом президентів - тепер він преЗЕдента вилизує. Колись... Фейки агресора про Ющенка та про Порошенка Сірожа не розвінчував. То був якийсь інший агресор? До речі, а ви пригадуєте, аби Сірожа із таким самим остервенінням як проти Ющенка і Порошенка, накидався на Януковича? Я пригадую інше - як Борис Колесніков в суперечці з Клюєвим заявляв: "От зараз подзвоню Серьогє Лєщєнко!" Згадайте, чи накидався Лещенко на Колеснікова? Бо правда така. Чхати Сіроже Лещенко на Україну. Це мені Україна потрібна - тому я третій рік у ЗСУ. Це для Порошенка Україна цінність - тому він витрачає мільйрди гривень на ЗСУ. А Сірожа? Йому потрібен не патріотичний президент, а президент який башляє. Президент працювати на якого Сіроже вигідно. Він такого знайшов.
👁 19,400 24-12-14 06:47
З фронту горлають настільки потужно, що про оперативне оточення біля Курахова заволали навіть блогери різної міри позеленілості. Ба-більше, ОСУВ "Хортиця" визнало факт оперативного оточення. При цьому ОСУВ "Хортиця визнає оперативне оточення біля Успенівки-Ганнівки. А ви гляньте на мапу взагалі навколо Курахова. Що бачу я? Що Курахове приречене. Що втрата Курахівської ТЕС - справа часу. Врятувати ситуацію зараз може потужне введення резервів або контратака на іншій ділянці фронту. Але щось мені підказує, що не буде ані першого, ані другого. А тепер питання, ви в попередні кілька тижнів про сииуацію біля Курахова чули? Напевно ви чули про мирні ініціативи, про переговори які нам організуює Трамп, про те що Зеленський згоден припинити бойові дії в обін на членство в НАТО. Вірно? Ну наостанок, ви точно чули про наші нереальні успіхи в Курські області, які відволікають сили ворога. До речі, бачите на мапі Єлизаветівку і Богоявленку? Ще в серпні вони були нашим тилом. Я знаю - я воював там.